PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיכל דלק משופר של רפטור

Nlackrif
19-08-2008, 21:48:09
שלום,
קניתי מיכל דלק לרפטור V2 מיכל משופר.
בשקית הגיעו כל מיני חלקים שאף פעם לא נתקלתי בהם...:eek:
בבקשה אם יש מישהו שיודע להרכיב את המיכל אני אשמח לעזרה.
תודה..:confused:

Nlackrif
19-08-2008, 22:07:02
תמונה מצורפת...:D

alonj
19-08-2008, 22:14:32
אלו הם "חוסמי דלק" שמיועדים לצינורית התדלוק.
אני מעריך שיש למיכל הזה חיבור שלישי שלא רואים בתמונה ואליו מתחברת צינורית שכל ייעודה הוא תדלוק.
כאשר אתה לא מתדלק אתה יכול לסגור את הצינורית הזו באחת משתי דרכים - החלק הקטן מתלבש על הצינורית בחלק הרחב של הפתח שלו ואז אתה לוחץ את הצינורית לכיוון הפתח הצר.
הרכיב השני גם הוא מתלבש על הצינורית בעזרת הטבעת שבקצה, ואת הבליטה שבקצה השני אתה דוחף לתוך קצה הצינורית כדי לסגור אותה.

Nlackrif
20-08-2008, 05:09:52
לא, יש למיכל שני פתחים - אחד לאגזוז ואחד למיכל ציפה...

אייל
20-08-2008, 06:41:40
כמו שאמר אלון, אלו חוסמי דלק.
מה שחסר לך פה זה הפילטר בין המיכל למנוע.
החלקים האלו מורכבים מסביב לפילטר דלק כך שבעת תדלוק הדלק לא יעבור לכיוון המנוע אלא למיכל הדלק.
מדובר בפילטר בעל שלושה חיבורים: ממיכל הדלק, לכיוון המנוע, וחיבור נוסף שמשמש לתדלוק (האמצעי בד"כ).
החלק הקטן יותר צריך לשבת בין הפילטר למנוע (ע"מ לסגור את הצינור בעת תדלוק), הוא מולבש על הצינור בחלקו הרחב יותר. מחליקים את הצינור לחלק הצר יותר ע"מ לסגור את הצינור.
החלק השני מורכב על הצינור שממנו אתה מתדלק, ע"מ לסגור את הצינור בסיום התדלוק (אפשר לחבר את צינור התדלוק גם לצ'ופצ'יק של החלק הקודם (אופציה חלופית).
במידה שיש לך פילטר עם כניסה ויציאה בלבד - תרכיב רק את החלק הקטן יותר בין הפילטר למנוע.
אייל

אייל
20-08-2008, 06:53:20
ראה קישור לדוגמה של פילטר:
http://www.helidirect.com/product_info.php?products_id=6425
שים לב: החיבור מהמיכל מתחבר לצד הימני בתמונה. החלק השחור לכיוון המנוע, והחלק האמצעי משמש לתדלוק.

אופיר נחום
20-08-2008, 09:49:45
מימין לשמאל:

1. סותם לצינור דלק (אם יש צינורית תדלוק - מתחבר בצד השני לאיזה בורג בגוף)
2. שני צינורות דלק רגילים.
3. חוסם לצינור - מעין ברז.
4. צינורית מיוחדת אקורדיון - לפנים מיכל הדלק (חזקה אך שומרת על גמישות) - אני אישית מעדיף הייאס.

Nlackrif
21-08-2008, 16:48:32
חברים,
תודה רבה, עזרתם לי מאוד...:d