PDA

צפייה בגרסה מלאה : Belt cp - שאלות ובירורים

asd1301
24-07-2008, 13:48:50
אוקיי ...אני מתחנן כבר שבוע הבא להזמין את הבלט ....
מישהו יכול להמליץ על מקום הכי זול מחו"ל + משלוח הכי זול ?
הבעיה שאני צריך את הבלט + ג'יירו TELEBEE + בטריות כאילו -
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6306&Product_Name=ZIPPY_2200mAh_3S1P_20C
+2 מסוקיי PICCO Z או לחילופין מוסקיטו (לבית) ..

לא מוצא מקום שמוכר הכל אם אפשר המלצה למקום כזה , תודה
עכשיו שאלות :
- האם הכבל הזה יעבוד עם ריל פלייט ג'י 4 או ג'י 3.5 ? צריך לעשות איזה שהי פריצה ?
www.miracle-mart.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=66_165&products_id=1398
- האם אפששר לקחת בטריה כזאתי לBELT PC או שהיא גדולה \ כבדה מדיי ? (כי לבטח היא תאפשר זמן טיסה מדהים) והמחיר כמובן מצחיק .
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6598&Product_Name=Zippy-K_3000mAh_2S1P_20-30C_

- כמה כניסות יש למטען שמגיע בחבילה ? האם אפשר לחבר לו 3 בטריות בטעינה אחת או שזקוק כבר מפצל או מטען נוסף ?

נ.ב !
יש מישהו שמטיס היום או סופ"ש באיזור תל אביב את הבלט ? סתם כדי לראות\להתרשם קצת ?...
אם כן תשאירו פרטים
10X

wind556
24-07-2008, 14:37:55
ראשית, מה הבעיה להזמין belt מ מירקל מארט? הם לא יקרים, המשלוח שלהם זול יחסית, והם החנות הכי אמינה ברשת,פשוט תזמין מהם את המסוק

לגבי סוללה, תמיד תקרא את המידות והמשקל, בבלט יהיה קשה מאד להכניס את הסוללה הגדולה שציינת, הוא באורך 140 שזה גדול מדי על המקום שיש לך שם, הסוללה הקטנה יותר שציינת, מושלמת לבלט ותיתן לך קרוב ל10 דקות טיסה
תזמין מיוניטד גם סוללה וגם ג'ירו:

https://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6752

זה ג'ירו מתאים לבלט ועובד מצויין

אם תזדקק לעזרה נוספת,שלח לי הודעה פרטית עם מספר הטלפון שלך

בהצלחה
עודד

Roi
24-07-2008, 16:36:37
עודד,

הסוללה השניה היא סוללת 2 תאים, אין בה מספיק מתח כדי לסובב את המנוע בסל"ד הדרוש.

רועי

asd1301
24-07-2008, 19:47:33
גם גלשתי היום שם לחפש ג'יירו מתאים ...לא ראיתי את הesky hh או הטלבי ...
בכלל לא ראיתי שם את ה belt - הם מוכרים אותו או שרק מוכרים ציוד נלווה החנות הזו ?

אם היה שם את הבלט+ג'יירו מתאים ממזמן כבר הייתי מזמין כי רק שם ניתן להביא את הבטריות הזולות הללו ולסגור את ההזמנה ולבצע שליחה וזהו .

wind556
24-07-2008, 20:15:37
נכון, 2 תאים
לא שמתי לב, אבל בכל מקרה היא לא נכנסת לבלט בגלל אורכה
לגבי הזמנת מסוק, למה אתה חייב להזמין הכל באותו מקום?
תזמין סוללה וג'ירו במקום אחד, ומסוק וחלקי חילוף במקום אחר
זה כמעט ולא ייקר את המשלוח
והלינק כן עובד, תקרא טוב ותמשיך לאתר, ככה זה שם.....

עמיתפורת
26-07-2008, 00:32:28
למה לקנות טלבי?
למה לא לקנות כבר משהו שימשיך איתך גם למסוקים אחרים וגדולים יותר?
Gy401 או לוג'קטק 2100 הם הבחירה הטובה והמוצלחת ביותר.

wind556
26-07-2008, 01:24:28
עמית
אתה מטיס וותיק ורב נסיון, לא כולם כאלה, ולוגיטק עולה מעל 100 דולר, 401 עולה מעל 130 (שזה מעלה משמעותית את עלות המסוק)
הצרכים של הטירונים שונים מעט, בעיקר ריחופים וים של ריסוקים
המחשבה העומדת מאחרי ג'ירו זול אומרת גם שכשמוכרים belt משומש, לא מוכרים אותו לבעל מקצוע, אלא לטירון הבא, והטירון הבא רוצה מסוק מוכן לטיסה,זאת אומרת שbelt תמיד יימכר עם הג'ירו המותקן עליו,ולכן בכל מקרה לא יעבור למסוק הבא.
הגישה שלך נכונה החל מהרגע שעוברים למסוק שגם וותיקים מטיסים, קונה וותיק תמיד יסתדר עם רכישת מסוק ללא אביזרים
לcopter x החדש שלי רכשתי לוג'יטק.....