PDA

צפייה בגרסה מלאה : Eachine blade 185 עם רדיו TGY-i6s

assafwei
19-10-2016, 23:44:13
היי ,

יש לי רחפן eachine blade 185 (מגיע עם לוח naze32) ואני מנסה לשדך לו רדיו TGY-i6s, של טרניג'י.
אני מנסה לעשות את זה עם cleanflight וגם עם baseflight.

דבר ראשון - ב clean flight אין תמיכה ב ibus, מישהו יודע איך אני יכול להוסיף תמיכה לזה, ראיתי באתר של cleanflight שהוא כבר אמור לתמוך ב ibus, אבל לא מסתדר לי...
ניסיתי עם baseflight - שם יש תמיכה ב ibus, אבל משום מה גם שם אני לא מצליח, הלוח לא מזהה את המקלט, ואין לי שום שליטה בשום ערוץ.

האמת היא שמעולם לא התעסקתי עם הלוחות האלה (התעסקתי הרבה בעבר עם ardupilot), וזה הרבה פחות אינטואיטיבי ממה שחשבתי שזה יהיה.

תודה לעונים.

Kobi Mazuz
20-10-2016, 09:31:20
Ibus זה חיבור סריאל מה שאומר uart/2 אתה צריך להגדיר את הרדיו על serial rx ואז בסוג ibus ואז בעמוד הגדרה של uart תגדיר את היציאה uart 2 כserial rx
בכבל שיש לך מהמקלט את הפלוס ומינוס אתה מחבר ל5v וgnd ואת הכבל הלבן/צהוב שיש לך אתה מחבר לפין 4 שזה הtx של uart 2 ואז זה אמור לעבוד לך
להסבר מפורט יותר צפה בוידאו הזה
https://youtu.be/ERdNdRfctow
או שתחפש naze32 ibus יש עוד הרבה סרטונים ביוטיוב.

assafwei
20-10-2016, 09:40:47
היי,

זה בדיוק מה שניסיתי לעשות - הבעיה היא שלא מופיע לי אופציה ל ibus ב cleanflight.
ננסה שוב הערב.

assafwei
20-10-2016, 09:56:44
האמת היא שניסיתי עם מקלט ia6c, חיברתי פלוס ומינוס, ואת הפין סיגנל חיברתי לפין השלישי (כתןב עליו s. Bus) האם זה נכון? או שאת הסיגנל צריךתלחבר לפין ppm במקלט? אני מניח שצריך לחבר לפין s. Bus, אבל אולי אני טועה? תודה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

assafwei
20-10-2016, 18:13:31
הבנתי כנראה מה הבעיה - אבל אני לא מצליח לפתור אותה.
משום מה לא מופיעה לי האופציה ל ibus ב cleanflight, ואין לי מושג איך לגרום לה להופיע שם...
ניסיתי כל מיני גרסאות, ניסיתי להתקין כגרסאת מפתח, שום דבר לא עובד.

ניסיתי לעבוד עם base flight, אבל שם אני לא מוצא אופציה לפתוח ערוץ serial

מישהו יודע איך אני פותר את זה?

תודה.

Kobi Mazuz
21-10-2016, 07:54:10
נסה להסיר את קלינפלייט ולהתקין מחדש
זה אמור להיות שם בגירסא האחרונה