PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מנחת שמרת

vikingo
29-10-2016, 15:15:02
שלום לכם,
הייתי היום באזור שמרת במטרה להגיע למנחת, אך לא הצלחתי למצוא אותו. ירדתי בכביש עכו-נהריה לכיוון שמרת בכביש המהיר. הגעתי לשער (מספר 2) ששם נכנסתי לאחר שמישהו הגיע ופתח את השער ולבסוף הגעתי לצניחה חופשית שמרת. האם הייתי צריך לקחת פשוט ימינה לפני שנכנסתי בשער ולא לעבור את השער? ואם כן איך ממשיכים משם? והאם יש דרך יותר סימפטית להגיע למקום?

תודה!

flatspin
29-10-2016, 17:02:23
אחרי שעברת את השער השני (הירוק) היה עליך לפנות ימינה ולעלות על כביש אספלט, לאורך שדרת עצי אקליפטוס. בהמשך הכביש, אחרי עיקול שמאלה וימינה, ירידה ראשונה ממנו ימינה, לדרך כורכר ואבנים, אתה מגיע לקצה המסלול. מנחת הטיסנים בהמשך המסלול.
בהצלחה בפעם הבאה

vikingo
29-10-2016, 17:21:00
אחרי שעברת את השער השני (הירוק) היה עליך לפנות ימינה ולעלות על כביש אספלט, לאורך שדרת עצי אקליפטוס. בהמשך הכביש, אחרי עיקול שמאלה וימינה, ירידה ראשונה ממנו ימינה, לדרך כורכר ואבנים, אתה מגיע לקצה המסלול. מנחת הטיסנים בהמשך המסלול.
בהצלחה בפעם הבאה

לא ממש הבנתי.
142194
אתה יכול לראות בתמונה איך הגעתי. העיגול זה השער (הראשון שנתקלתי בו והוא צהוב). אחרי שעברתי אותו היה עוד שביל להמשיך ישר ושם היה את הצניחה חופשית.
איך אני מגיע מהעיגול (השער) למנחת? ואם יש דרך טובה ונוחה יותר להגיע אשמח לדעת.

flatspin
29-10-2016, 19:32:04
מהמקום שסימנת בעיגול, אתה צריך לפנות ימינה על הכביש הסלול (אספלט). ממשיך, כמו שכתבתי לך קודם, חולף את העיקול שמאלה וימינה ומיד יורד ימינה מהכביש לדרך כורכר. דרך זו, קצרה מאד, מביאה אותך לקצה המסלול בצידו הצפוני. מנחת הטיסנים נמצא בהמשך המסלול בצידו הדרומי.

vikingo
29-10-2016, 20:49:41
מהמקום שסימנת בעיגול, אתה צריך לפנות ימינה על הכביש הסלול (אספלט). ממשיך, כמו שכתבתי לך קודם, חולף את העיקול שמאלה וימינה ומיד יורד ימינה מהכביש לדרך כורכר. דרך זו, קצרה מאד, מביאה אותך לקצה המסלול בצידו הצפוני. מנחת הטיסנים נמצא בהמשך המסלול בצידו הדרומי.

אוקיי, אז בעצם אני לא צריך להיכנס לשער הצהוב שנמצא בעיגול נכון?

תודה רבה!

flatspin
29-10-2016, 21:32:32
קרא פעם נוספת מה שכתבתי לך בתגובתי הראשונה. הסימון שציינת על המפה אינו נכון. הדרך שעליך לעבור היא: שער כניסה ראשי (צהוב), מיד ימינה לדרך כורכר עד השער הירוק. מהשער הירוק דרך כורכר קצרה מאד וימינה עד לכביש אספלט. שם העיגול שסימנת. ממנו תמשיך לפי ההנחיה בתגובות הראשונה וגם השניה.

umbo
30-10-2016, 07:29:38
לא ברור לי מה לא בסדר להשתמש במסלול שמצוין במפות הגעה למנחתים (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=18124&p=122584#post122584) בפורום זה.....

vikingo
30-10-2016, 08:16:47
לא ברור לי מה לא בסדר להשתמש במסלול שמצוין במפות הגעה למנחתים (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=18124&p=122584#post122584) בפורום זה.....

זו מפה ישנה. אם תסתכל תראה הבדל בין המפה שלי למפה שקיימת באתר.

umbo
30-10-2016, 14:38:54

זו מפה ישנה. אם תסתכל תראה הבדל בין המפה שלי למפה שקיימת באתר.

נו טופ.... אם אתה (או מישהו נוסף) חושב שהמפות עד כדי כך שונות כך שממש, אבל ממש אי אפשר להגיע למקום שמסומן כמנחת אז:

א) אני ממש מתנצל על ההטעיה הנוראית.....
ב) מציע לך לשכור מורה דרך כדי שתצליח במשימה הקשה הזו, כי בניווט אתה ממש, אבל ממש לא משהו.....

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=142201&stc=1&d=1477834592

flatspin
30-10-2016, 17:01:16
המפות של שניכם מדויקות. הענין הוא ששניכם מסמנים כניסה דרך שביל כורכר ארוך, ירידה מאד לא נוחה מכביש עכו-נהריה, ולא דרך שער הקיבוץ.
ההנחיה שפירטתי מתייחסת לכניסה דרך שער הקיבוץ (הצהוב), המשך דרך שער היציאה לשדות (ירוק) והלאה למסלול.

umbo
30-10-2016, 20:20:41
flatspin, אני מעולם לא הייתי במנחת שמרת, ואת ההנחיות להגעה קבלתי בשעתו מאחד המטיסים שם שאפילו איני זוכר את שמו.
כדי לשפר את המפה ולהבהיר את ההנחיה, האם אתה יכול לשרטט בתמונה קו שיראה את הדרך הטובה יותר שאתה מציע, מה שיאפשר לעדכן בפורום את הדרך למנחת ?

עריכה: צרפתי צילום חדש, האם המסלול שמסומן באדום זו הדרך הטובה יותר למנחת ?

flatspin
31-10-2016, 18:07:15
הסימון במפה שלך היה נכון לזמנו. בינתיים נטעו שם מטע ענק של אבוקדו והכניסה עכשיו היא דרך שער הקיבוץ, ממנו לשער היציאה לשדות והלאה למנחת.
הסימון במפה שצירפת הוא מדויק ומי שיעקוב אחריו לא יוכל לטעות.
לפתיחת שער היציאה לשדות (הירוק) יש להתקשר למי ממטיסי שומרת שיש לו גישה לקוד פתיחה, באמצעות הטלפון, או להמתין עד שיעבור מישהו שיפתח את השער. בימי הטסה (שישי בוקר ואחה"צ, שבת) יש שם תנועה רבה של מטיסים, יש גם אחרים שעוברים שם מעת לעת וההמתנה לרוב קצרה, יחסית.

umbo
01-11-2016, 08:05:00
פורום מפות הגעה למנחתים - שמרת - עודכן