PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! טיסן חשמלי או על מנוע?

DeadWalker
15-05-2009, 14:43:10
*לא ידעתי באיזה פורום לכתוב את הנושא הזה,אז כתבתי פה כי זה פורום יותר גדול ונצפה,אם זה לא מתאים לפה תגידו ואני אכתוב מחדש איפה שצריך.

טוב אני כבר הרבה זמן מתלבט אם מה עדיף לי להתחיל,טיסן חשמלי או על מנוע.

אם אני בוחר בחשמלי אז כנראה שאני אתחיל עם Easy Star שאני קונה מאדם פרטי (יד שנייה,אבל במצב טוב מאוד) ומשדר DX6I גם יד שנייה,ובחישוב שעשיתי זה יעלה בסביבות ה2000 ש"ח כולל הכול (משדר,מקלט,טיסן,מנוע,מטען) חוץ משיעורי הטסה.

אם אני בוחר בטיסן על דלק אז אני יכול לקנות טריינרים חדשים מהחנות,כוללים הכול,או לקנות בחלקים,וגם זה יעלה סביבות 2000 ש"ח אבל אם שיעורי הטסה.

אז,מה עדיף?חשמלי או על דלק?
אם אפשר גם לתת הסברים למה כל דבר עדיף זה יהיה מעולה.
אהה וגם אם אתם מכירים חניות שמוכרים טריינרים במחירים טובים,אני אשמח אם תראו לי.

תודה מראש,עידן.

gillb
15-05-2009, 18:11:49
אז מה בפורום דאונים וטיסנים חשמליים אתה שואל מה עדיף? :) טוב אז התשובה היא ברורה, עדיף חשמלי.

ועכשיו ברצינות. לטעמי, השאלה אינה מה עדיף, חשמלי או ניטרו? אפשר את שניהם. רבים מאתנו מטיסים גם חשמלי וגם ניטרו. השאלה היא, מה הדרך הטובה ביותר להכנס לתחום. שאלה דומה עלתה בפורום תפוז ועמדתי הייתה בקצרה כדלקמן: איזי סטאר ושלט ששה ערוצים ממוחשב. בקיצור הבחירה שלך ב"איזיסטאר" ושלט ששה ערוצים של ספקטרום היא לדעתי נכונה. יש עוד מספר אביזרים שכדי לך לרכוש כמו מטען שטח ובטריות מתאימות. קרא את ה"פוסט" הזה http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=7886 ואת התגובות. כאמור, לדעתי הבחירה שלך טובה. והכי חשוב!!!! אל תחשוב אפילו לנסות ולהטיס לבד!! כל טיסן (חשמלי ו/או דלק) יכול בהחלט להיות מסוכן לאדם ורכוש.

בהצלחה.

leetal
15-05-2009, 19:00:40
אני לא יודע להמליץ לך על טיסן,אבל מאוד לא מומלץ השלט DX6I שהוא צעצוע שביר, עם תוכנה גרועה ויקר.

gillb
15-05-2009, 22:48:26
לענין הערתו של leetal אז אני מתקן. מאחר ואינני מכיר את dx6i אז אני נשאר עם המלצה לשלט ששה ערוצים ממוחשב

בהצלחה

wind556
15-05-2009, 23:17:18
אין ספק שהDX7 עדיף
אבל מהכרותי האישית עם הפציינט אין לו אפשרות להוסיף עוד המון כסף (הוא מצא 6 יד שניה בזול)

DeadWalker
16-05-2009, 09:56:25
בנוגע לנושא למתחילים כבר קראתי אותו ברגע שהוא יצא ובהחלט למדתי הרבה מהתגובות שם.

בקשר למשדר,מצאתי את הDX6I ב600 ש"ח,אבל אם אתם אומרים שעדיף ממוחשב אז מה אם זה?

http://www.copterx.co.il/catalog/product_info.php?products_id=224&osCsid=97ed35e8075e2f0a395856f67e4bbef3

gillb
16-05-2009, 12:25:20
dx6i הוא שלט ממחושב. על פניה העיסקה ניראית בהחלט משתלמת (במיוחד אם זה כולל מקלט).

בהצלחה

RAZ123
07-08-2009, 19:35:30
צטט מי gillb ועכשיו ברצינות. לטעמי, השאלה אינה מה עדיף, חשמלי או ניטרו? אפשר את שניהם. רבים מאתנו מטיסים גם חשמלי וגם ניטרו. השאלה היא, מה הדרך הטובה ביותר להכנס לתחום. שאלה דומה עלתה בפורום תפוז ועמדתי הייתה בקצרה כדלקמן: איזי סטאר ושלט ששה ערוצים ממוחשב. בקיצור הבחירה שלך ב"איזיסטאר" ושלט ששה ערוצים של ספקטרום היא לדעתי נכונה. יש עוד מספר אביזרים שכדי לך לרכוש כמו מטען שטח ובטריות מתאימות. קרא את ה"פוסט" הזה http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=7886 ואת התגובות. כאמור, לדעתי הבחירה שלך טובה. והכי חשוב!!!! אל תחשוב אפילו לנסות ולהטיס לבד!! כל טיסן (חשמלי ו/או דלק) יכול בהחלט להיות מסוכן לאדם ורכוש.

בהצלחה.

amnon
07-08-2009, 21:15:42
אף אחד כאן לא הזכיר את עמידות הטיסן ,כל טיסן טריינר ניטרו הרבה יותר רגיש לתאונות של נחיתות וכו',איזי סטאר כמעט בלתי שביר ,וגם אם נשבר קל מאוד לתיקון .
מלבד זאת לטיסן ניטרו לא קל למצוא מקום הטסה מסודר ,איזי סטאר כמעט בכל שדה אפשר להטיס.