PDA

צפייה בגרסה מלאה : צילום

zx9rr
21-08-2008, 00:55:07
מעונין להתחיל לצלם ...
איזה מצלמה לקנות?
מהיכן לקנות?
עם מה כדאי להתחיל?

junkqwe
21-08-2008, 02:21:21
מה אתה רוצה לעשות ?
צילום אוירי ?
Fpv ?

zx9rr
21-08-2008, 07:49:13
כמובן צילום אוירי מטיסן (דלק)
מה זה fpvסליחה על השאלה ......
קצת פרטים ובעיברית(לאנשי הבלזה והצפונלק..***)

zx9rr
23-08-2008, 22:12:15
???????????????????

ZvikaF
23-08-2008, 22:52:39
First Person View או בתרגום חופשי "צפייה ראשונית" כלומר ללכת בלי ולהרגיש עם (או להפך) זה כמו סימולטור רק יותר אמיתי... חפש קצת במדור הזה ותמצא הרבה מידע. אין צורך בנייר אורז...

motiganot
23-08-2008, 23:02:17
צביקה התרגום היותר מדוייק זה "צפייה ממקור ראשון"

zx9rr
24-08-2008, 14:37:56
איפה ניתן ליקנות את המערכת בארץ או בחו'ל...כמה עולה ??כמה מסובך??
חברים תנדבו מידע.....
אני מרגיש סחטן..........******

Elad_01
24-08-2008, 14:51:38
אתה מרגיש סחטן כי אתה מתעצל ורוצה שיעבדו בשבילך.
אם התחום מעניין אותך, תריץ חיפוש כאן בפורום (הוא לא כל כך ותיק, אפשר פשוט לקרוא הכל) וברשת ביכלל, ואז תוכל לשאול שאלות טובות יותר על דברים שחסרים / לא ברורים / לא כתובים.
עצם העובדה שאתה שואל מה זה fpv מראה שלא ממש הכנת שיעורי בית.
אני לא טוען שאתה אמור לבוא עם ידע, הרי לשם כך ניכנסת לפורום, אבל אתה גם לא יכול לצפות שאנשים פשוט יבואו וישפכו את כל הידע שלהם בלי הכוונה. אם תדע קצת רקע תוכל לשאול שאלות יותר ספציפיות, ותקבל תשובות מועילות יותר.
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!

junkqwe
24-08-2008, 18:01:55
כנס ל http://www.fpvvideo.com/
תתחיל שם ותחפש בגוגל יש טונות של חומר
ניתן לקנות הכל בארץ חוץ ממשדר נורמאלי
חוצמזה הכל יקר בארץ אז תזמין מחול ושמישהו יביא לך

איציק רונן
24-08-2008, 18:04:22
אתה מרגיש סחטן כי אתה מתעצל ורוצה שיעבדו בשבילך.
אם התחום מעניין אותך, תריץ חיפוש כאן בפורום (הוא לא כל כך ותיק, אפשר פשוט לקרוא הכל) וברשת ביכלל, ואז תוכל לשאול שאלות טובות יותר על דברים שחסרים / לא ברורים / לא כתובים.
עצם העובדה שאתה שואל מה זה fpv מראה שלא ממש הכנת שיעורי בית.
אני לא טוען שאתה אמור לבוא עם ידע, הרי לשם כך ניכנסת לפורום, אבל אתה גם לא יכול לצפות שאנשים פשוט יבואו וישפכו את כל הידע שלהם בלי הכוונה. אם תדע קצת רקע תוכל לשאול שאלות יותר ספציפיות, ותקבל תשובות מועילות יותר.
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!
:) כמה נעים לקרא דברי טעם.
אפילו השם שלו מוזר, צר לי שהוריו קראו לו zx, אני מקווה שלא ירדו עליו בבית הספר...;) סתאאאם.
לכל שאלה תקבל תשובה, יש לך שלוש משאלות.... שאל בחוכמה.
צילומיציק

zx9rr
24-08-2008, 20:14:06
איציק.....
היה לי חבר בכיתה ד' שחטף ים של צ'פחות ביגלל שמו זה.......סתםםםםםם

(אתה מרגיש סחטן כי אתה מתעצל ורוצה שיעבדו בשבילך.
אם התחום מעניין אותך, תריץ חיפוש כאן בפורום (הוא לא כל כך ותיק, אפשר פשוט לקרוא הכל) וברשת ביכלל, ואז תוכל לשאול שאלות טובות יותר על דברים שחסרים / לא ברורים / לא כתובים)
Elad_01
חבר קהילה חדש ..........
משפטים אילו מזכירים לי ....בשנת 1976 בימים הראשונים שלי בטיסנאות רדייו היו מ'ס קטן של מטיסים ברמה...
שרכשו את הידע ....ולא נידבו מידע....וסיבתיהם איתם....כמה חבל שבימקום לפתח את התחום שומרים מידע בבטן אולי כדי להיות יחידים......(פ ל צ נ י ם).
השתדלתי לאורך השנים להדריך כמה שיותר מטיסים חדשים וותיקים...וזה עשה לי רק טוב....
לא עלה בדעתי לקבל תשובה אומללה שכזאת בפורום מכובד כזה......
אתה יכול להיתביש ביהירותך.
נ.ב -zx9rr אם אתה לא יודע מה זה ....לפחות על תגיד זאת בקול גדול...
אשמח אם נפגש פעם......
ראובן.......

Avi_Y
24-08-2008, 20:44:38
ראובן אני חושש שטעית. אלעד הוא מהחברים היותר תורמים בפורומים של המסוקים, ולא מעט אנשים הרוויחו מהידע שלו, אותו הוא מנדב בקלות. לדעתי (אני מדבר בשם עצמי) אלעד מתייחס לתופעה שאנחנו רואים לא מעט. יושב אדם ועונה תשובה רצינית, ומקדיש לזה זמן רב, ואז, אחרי חודשיים, מגיע אורח חדש ושואל את אותה השאלה בדיוק... ככל שחולף הזמן התשובות נהיות פחות רציניות, כי אין כח לכתוב את אותו הדבר שוב. כמו כן, שאלה כמו "ספרו לי את מה שאתם יודעים" היא באמת לא אפקטיבית בגלל חוסר המיקוד שלה.
ובהמשך תפקידי כסניגור הלאומי, קראתי את הודעת של איציק, וגם היא ניראתה לי באוירה ידידותית ולא באמת תוקפנית.
ולבסוף, גם אני רוצה לדעת של מה אות הקריאה zoolo x-ray nine romeo romeo... (זה בטח לא רישום דופן ישראלי)

Elad_01
24-08-2008, 20:58:41
שנאמר - צדיקים מלאכתם עשית בידי אחרים... :-)
ראובן, אני מתנצל אם נפגעת, אולם אבי תאר את כוונתי בקירוב די טוב. אם תדפדף אחורה (באכסניה הישנה של הפורום הזה) תראה את הדבר קורה שוב ושוב. יותר מידי אנשים רוצים פיתרונות הרבה יותר מידי פשוטים, ואם אתה בתחביב משנות השיבעים, הרי שאתה צריך להיות הראשון שזה אף פעם לא עובד ככה. כנ"ל לגבי השאלות והתשובות - בשביל תשובות טובות צריך שאלות טובות, זה הכל.
גם אני נכוותי שכאלו ש"התקמצנו" על הידע שלהם, והאמן לי שבמסוקים התופעה היתה הרבה יותר חמורה), ועל כן אני משתדל שלא לחטוא בזה בעצמי.
אגב, גם עבורי תחום ה-FPV הוא חדש לחלוטין. נחשפתי אליו בזכות הפורום החדש הזה, ובשבועות האחרונים ערכתי סקירה מקיפה של המון אתרים בנושא.
אז כמחווה של ידידות ורצון טוב הנה אחד מהקישורים המועילים בו ניתקלתי... :-)
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=620659

Elad_01
24-08-2008, 21:03:57
וברוח הדברים אוסיף, וזה מכוון למנהלי הפורום - הקמתם פורום חדש שלא היה קיים ב-msn, ובזכותו אנשים חדשים נחשפים אליו. אולי תוכלו לכתוב דף שמתאר בגדול את התחום, את הצילום, וידאו / סטילס, fpv, מערכות שונות וכולי. זה בדיוק חומר הרקע שכל מי שנתקל בזה פעם ראשונה מחפש...
נ.ב.
היום חזרתי מסין, אחרי שכמעט הבאתי מדליה בזריקת כפפות למרחקים ארוכים...

b1yossi
24-08-2008, 21:09:45
:) כמה נעים לקרא דברי טעם.
אפילו השם שלו מוזר, צר לי שהוריו קראו לו zx, אני מקווה שלא ירדו עליו בבית הספר...;) סתאאאם.
לכל שאלה תקבל תשובה, יש לך שלוש משאלות.... שאל בחוכמה.
צילומיציק

ZX9RR (http://www.youtube.com/watch?v=R0jcd83PWQ8&feature=related) (פחות R אחד)

איציק רונן
24-08-2008, 21:35:49
וברוח הדברים אוסיף, וזה מכוון למנהלי הפורום - הקמתם פורום חדש שלא היה קיים ב-msn, ובזכותו אנשים חדשים נחשפים אליו. אולי תוכלו לכתוב דף שמתאר בגדול את התחום, את הצילום, וידאו / סטילס, fpv, מערכות שונות וכולי. זה בדיוק חומר הרקע שכל מי שנתקל בזה פעם ראשונה מחפש...
נ.ב.
היום חזרתי מסין, אחרי שכמעט הבאתי מדליה בזריקת כפפות למרחקים ארוכים...
זה רעיון טוב, אני הופך בראשי המון פעמים שורות/פתיחות/איזה חומר ראוי ואיזה לא ממש רלוונטי או לא מתאים לארצנו כדי לתאר את התחום. זה ברור אגב שאילו שני תחומים שונים לגמרי (צילום אווירי ו fpv ). הבעיה שאין לי הרבה זמן וכתבה כזו היא ארוכה. אולי אתחיל וכולכם תעזרו ותשלימו את החסר.

Zx, הפוסל במומו פוסל. הסגנון שלך בהחלט מעיד על הרקע שלך. צר לי לבשר לך, אבל האנשים סביבך הם בחזקת צדיקים, אנו עושים ותורמים לקהילה הזו כל רגע פנוי..... אבל אני לא כועס, במידה ואתה מרגיש לא מסופק ולא מרוצה מהשרות, שלח לי את כתובתך ותקבל בצ'ק חזרה את דמי הרישום.
פלצניציק

ZvikaF
25-08-2008, 10:33:58
יוסי יפה, אני חשבתי שזה סוזוקי... ונכון שב76 היו מעט מטיסי רדיו, ונפתלי לא היה כל כך נחמד... אבל העולם השתנה וזה המקום הנכון לקבל מידע.

לRR (מותר לקרוא לך ככה ?)
בגדול צילום מהאויר הוא תחום רחב, החל מהתקנת מצלמה רגילה על טיסן וכלה בשידור וידאו איכותי עם נתוני טיסה עליו למשקפי וידאו שדרכם מטיסים(fpv). הפלטפורמה יכולה להתחיל בצעצוע חשמלי קטן ולהגיע עד מפלצת עם מנוע דלק.
כמו כל תחום הטיסנים הנרחב בודאי יש משהו שמעניין לעומת דברים אחרים שלא.
תצטרך לחפש קצת בפורום, בrcgroup וקצת בגוגל כדי להתכוון על מה שנראה לך מתאים, ומשם אני משוכנע שתמצא עזרה בין האנשים הנכבדים שמתארחים כאן בפורום ו/או מנהלים אותו.

הכל ברוח טובה ואין כוונה לפגוע או להעליב... :p:):D

eli
16-09-2008, 10:51:16
ראה מצלמה פשוטה ב-hobby lobby camera ׂgoogleׁ

eli