PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה עם PAYPAL

s.mario
28-05-2009, 18:20:07
ביצעתי הזמנה בEBY ולאחר שהמוכר חייב את חשבון הפייפל שלי , הוא גילה שאין לואת המוצר במלאי.
הגענו להסדר שיזכה אותי בסכום החיוב.
מדוע אינני יכול לראות את זיכוי החיוב בכרטיס האשראי שלי?

-יכול להיות שפשוט יש לי מעין "זיכוי " בחשבון הפייפל?!?
איך זה עובד...?

hai
28-05-2009, 18:29:28
אכן קיבלת זיכוי לחשבון הפייפל, זה קצת מסובך אצלנו בארץ לפדות את הכסף מחשבון הפייפל לחשבון הבנק...
עדיף שתשאיר את הכסף בחשבון הפייפל ותתקזז ברכישה הבאה.

עמרי רז
28-05-2009, 18:30:12
אם החיוב והזיכוי נעשו בזמן קרוב (כמה ימים),
אתה לא תראה חיוב בכרטיס אשראי כי הוא "בוטל"
אתה כן תראה ורצוי שתבדוק בחשבון הPAY PAL שלך שמופיע זיכוי מאותו ספק

s.mario
28-05-2009, 18:46:14
תודה על התגובה...
אני כן רואה חיוב בכרטיס האשראי ,(אבל לא ביטול חיוב)
ואינני יודע היכן למצוא את הזיכוי מהספק , באתר של פייפל...(למרות שקיבלתי מייל מפייפל באותו יום של ביטול העסקה על קבלת "זיכוי"...)
היכן הוא מתחבא?!?
והאם הוא נפדה אוטומטית בעת הרכישה הבאה?

עמרי רז
28-05-2009, 19:05:28
את הזיכוי רואים בדף הראשי של PAY-PAL, אם עשית יותר מחמש עסקאות מאז תאריך הזיכוי אז לך ללשונית HISTORY וצפה בכל העסקאות האחרונות.
המייל שקיבלת לא אומר כלום, גש לחשבון שלך ובדוק אם מופיע זיכוי, אולי אפילו אתה צריך לאשר (ע"י קליק בלשונית אישור) את הכסף שקיבלת.
את הכסף לא תוכל לקבל חזרה לכרטיס האשראי, הוא יעמוד לרשותך בעסקה הבאה שתבצע דרך PAY-PAL
אם אתה מסתבך שלח בפרטי טל שלך יש לי קצת נסיון עם PAY PAL
עמרי

Nlackrif
28-05-2009, 19:35:49
לא מדוייק, זיכוי אתה כן תקבל לחשבון. תמתין זה לוקח קצת זמן...
במידה ומישהו שולח לך כסף דרך חשבון ה- PAYPAL אתה לא תראה את זה בחשבון הבנק שלך אלא בחשבון הPAYPAL שלך

vinay
28-05-2009, 22:21:10
למוכר יש אפשרות לזכות אותך (REFUND) ואז אתה אמור לראות את זה בכרטיס האשראי/חשבון הבנק - וגם שם תלוי בסוג כרטיס האשראי איך ומתי בדיוק תראה.

או שהוא שלח לך כסף ואז הכסף נשאר ב PAYPAL וכאשר תרכוש משהו אז קודם יחויב הכסף שב PAYPAL ורק אח"כ תימשך שארית הסכום מכרטיס האשראי.

דניאל דקל
29-05-2009, 09:23:48
למוכר יש אפשרות לזכות אותך (REFUND) ואז אתה אמור לראות את זה בכרטיס האשראי/חשבון הבנק - וגם שם תלוי בסוג כרטיס האשראי איך ומתי בדיוק תראה.

או שהוא שלח לך כסף ואז הכסף נשאר ב PAYPAL וכאשר תרכוש משהו אז קודם יחויב הכסף שב PAYPAL ורק אח"כ תימשך שארית הסכום מכרטיס האשראי.

בדיוק

לא מזמן ביצעתי רכישה וביטלתי אותה

קיבלתי REFUND מהמוכר, ואז רואים פלוס ומינוס בחשבון הויזה

חכה כ- 5 ימי עסקים