PDA

צפייה בגרסה מלאה : Micro indoor 4ch

itay365
28-07-2019, 22:15:39
שלום,

אני מחפש לקנות טיסן מיקרו שאפשר להטיס בבית. ראיתי כמה סרטונים, למשל של UMX Vapor Lite HP.
אבל הייתי מעדיף 4 ערוצים ולא 3. רצוי מוטת כנף קטנה כמה שאפשר ושיהיה מסוגל לטוס לאט.

https://www.youtube.com/watch?v=P5jO80eqscg

wind556
29-07-2019, 09:30:06
הטיסן שהצגת כאן הוא בדיוק מה שאתה מחפש, ולא הבנתי בשביל מה אתה צריך ערוץ רביעי. ממילא אי אפשר שיהיה טיסן כזה עם מאזנות, זה מעלה בהרבה את המשקל ואז זה כבר לא אינדור ממשי

itay365
29-07-2019, 20:33:16
הטיסן שהצגת כאן הוא בדיוק מה שאתה מחפש, ולא הבנתי בשביל מה אתה צריך ערוץ רביעי. ממילא אי אפשר שיהיה טיסן כזה עם מאזנות, זה מעלה בהרבה את המשקל ואז זה כבר לא אינדור ממשי

רציתי שיהיו את כל הערוצים הרלוונטים כדי שהטיסה תהיה כמו בטיסן גדול יותר.
הטיסן ששמתי כאן מוכר? יש משהוא עדיף עליו?

תודה.

wind556
30-07-2019, 09:24:54
[QUOTE=itay365;556354]רציתי שיהיו את כל הערוצים הרלוונטים כדי שהטיסה תהיה כמו בטיסן גדול יותר.
הטיסן ששמתי כאן מוכר? יש משהוא עדיף עליו?

לא צריך שיהיה מוכר, רואים בסרטים איך הוא טס. ואם תמצא משהו כבד יותר לא תקבל את מה שאתה מבקש
אגב, סביר להניח שהוא יימאס עליך אחרי 5 דקות

gadily
02-08-2019, 16:30:56
שלום,

אני מחפש לקנות טיסן מיקרו שאפשר להטיס בבית. ראיתי כמה סרטונים, למשל של UMX Vapor Lite HP.
אבל הייתי מעדיף 4 ערוצים ולא 3. רצוי מוטת כנף קטנה כמה שאפשר ושיהיה מסוגל לטוס לאט.

https://www.youtube.com/watch?v=P5jO80eqscg

כדי שטיסן יוכל לטוס בתןך הבית בלי להתקע בקירות הוא חייב לטןס לאט ככל האפשר (מהירות הזדקרות נמוכה) וגם לפנות ברדיוסי פנייה קטנים מאד.
משמעות הדבר - חייב להיות קל ככל האפשר ביחס לכנף שלו (עומס כנף נמוך..) 3 ערוצים מספיק בהחלט (אני מטיס טיסנים גדולים בהרבה עם 3 ערוצים)
מאזנות רק יסבכו אותו ויוסיפו למשקל שלא לצורך.הטיסן שהראית קל במיוחד (רק 13 גרם) ונראה מתאים לטיסה בסלון גדול (לצערי הסלון שלי לא יתאים...)

itay365
04-08-2019, 22:30:49
כדי שטיסן יוכל לטוס בתןך הבית בלי להתקע בקירות הוא חייב לטןס לאט ככל האפשר (מהירות הזדקרות נמוכה) וגם לפנות ברדיוסי פנייה קטנים מאד.
משמעות הדבר - חייב להיות קל ככל האפשר ביחס לכנף שלו (עומס כנף נמוך..) 3 ערוצים מספיק בהחלט (אני מטיס טיסנים גדולים בהרבה עם 3 ערוצים)
מאזנות רק יסבכו אותו ויוסיפו למשקל שלא לצורך.הטיסן שהראית קל במיוחד (רק 13 גרם) ונראה מתאים לטיסה בסלון גדול (לצערי הסלון שלי לא יתאים...)

תודה רבה על ההסבר. נתונים חשובים. נראה לי שאני אקנה את הטיסן הזה ונראה איך יילך לי איתו.