PDA

צפייה בגרסה מלאה : rcpowers extra vs 3dbatix extra

bendisar
07-06-2009, 21:45:26
שלומות לכולם, יש לי את הסט אפ הבא מטיסן שבניתי ויצא כישלון:D
מנוע- TR 28-30B (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2112)
בקר- טורנגי 25A
סוללה זיפי 1000MAH 25C
וסרוואים HXT900
עכשיו אני רוצה לבנות טיסן חדש, ושאלתי היא מי מהבאים יהיה הכי מתאים לסט אפ שלי, האקסטרה 300 של RCPOWERS (זה שעודד ברוב טובו פרסם סט אפ בשבילו)
או האקסטרה 330 של 3DBATIX שאני מאוד מאוד מעוניין לבנות דווקא אותו בין השניים, מוטת הכנף שלו היא 36 אינצ', ואני יכול להגדיל אותה ל-38 אינצ'
כמובן שאני מחפש להטיס 3D והכי חשוב בחוץ, כלאמר שהטיסן צריך להיות בעל יכולת לעמוד ברוחות בצורה מספקת ולא להתכופף (כמו הטיסן הקודם שבניתי שנראה כאילו הוא מנסה למחוא כפיים:rolleyes:)
עכשיו לשאלתי, מי מתאים בין השני המטוסים יותר לסט אפ שהבאתי לפניכם (בבקשה הזה של 3DBATIX יש לזכור שאני די בטוח שאני יכול להגדיל את התוכניות)
ועוד שאלה, האם ניתן לבנות את הטיסן הזה מקאפה 5ממ (לא מקולפת!!) ושהוא יטוס יפה כלאמר לא יהיה כבד מידי, הטיסן הקודם היה מקאפה מקולפת, אבל כפי שנאמר היה כישלון מוחלט מבחינת עמידה ברוחות
ואם לא ניתן מקאפה, האם אפשרי הדבר בעזרת דפרון 3ממ (יש לזכור שהטיסן צריך לעמוד ברוחות בלי להתקפל)
ואם לא האם יש בארץ מישהו שיכול למכור לי דפרון 6ממ

ד.א עיינו בהצעה הנ"ל- הצעה (http://efly.co.il/forums/showthread.php?t=9431)
ככה גם אתם וגם אני נוכל להשיג דפרון 6ממ

סליחה שאני חופר לכם לאחרונה:o
ותודה מראש לכל העונים

wind556
07-06-2009, 23:27:41
אלעד, שים קישור ל 3DBATIX
האקסטרה שאני בניתי עומדת היטב ברוחות בינוניות ואפילו קצת יותר
אתה גם מוזמן לבוא להטיס אותה....

bendisar
08-06-2009, 06:41:57
עודד, צירפתי בקובץ PDF את התוכנית של האקסטרה של 3DBATIX כדי שתוכל להתרשם, מהי מוטת הכנף של האקסטרה שאתה בנית?
בקשר להצעה שלך לבוא להטיס, קודם כל תודה רבה:) להטיס איפה? יש לך שטח הטסה ליד הבית?
ואם אני יבוא אליך אז אולי ברוב חוצפתי אני גם אביא את הקופטר איקס כי יש כמה כיוונים שאני צריך שתבהיר לי איך עושים:rolleyes:

wind556
08-06-2009, 10:34:09
אלעד, ברוב חוצפתך אתה מוזמן תמיד ;)
ויש שטח הטסה ליד הבית שלי
תבוא עם כל מה שאתה רוצה,הכל יטופל
לגבי מידות והבדלים, אין הבדלים בין שתי התכניות של האקסטרה למעט אסטטיקה
אותם מידות בדיוק (36אינץ מוטה)
וכמובן הגלגלים (המיותרים לגמרי)
ובאותה הזדמנות אם כבר תבוא, אתן לך סיבוב על המוגי, אני בטוח שזה יעשה לך תיאבון. המוגי פשוט נפלא וקל מאד לבניה

bendisar
08-06-2009, 10:57:14
עודד, תודה רבה על ההזמנה, אני אבוא עם הקופטר איקס והמון שאלות:) אני אתאם איתך מתי שיהיה לי נוח מבחינת לימודים ולך מבחינת זמן
תודה נוספת על התשובה בקשר לתוכניות, אני אישית צריך את הגלגלים לאקסטרה, כי לפעמים אני מטיס באזור שיש בו מסלול
בקשר למוגי- תודה רבה אני מצפה לכך
והאם המנוע שציינתי בהודעה המקורית והבקר טובים לאקסטרה? כי אם הם כבדים מידי אני יכול להגדיל את התוכניות
תודה מראש