PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנה מ bidproduct

assafwei
10-06-2009, 20:59:26
היי

הזמנתי לפני כחודש מ bidproduct המשלוח הגיע דיי מהר אבל היו חסרים בו כמה פריטים (בקר מהירות ועוד כמה פיצ'פקעס).
כבר מעל לשבועיים אני מתדיין איתם בפורום שלהם ובאימיילים, העניין הוא שאין תגובה משרות הלקוחות שלהם דרך האימייל, ובפורום הוא כל הזמן אומר לי לשלוח מחדש אימייל לשירות לקוחות שכמובן אף פעם לא מחזירים תגובה, פשוט טמטום אטומי העסק הזה...
אני רוצה להגיש תלונה ל PAYPAL, לא כל כך אכפת לי מהכסף, כולה 10 דולר, העניין הוא שמעצבן אותי היחס הזה והזלזול באינטליגנציה של הלקוחות. הבנתי של PAYPAL יש מעיין מערכת דירוג של ספקים שבאיזשהו שלב אם ספק מקבל יותר מדיי תלונות הם לא עושים איתו עסקים, אני מעוניין שהוא יבין שזה לא נחמד לשחק בקקי, ושכדאי שיתחיל להתייחס ברצינות ללקוחות, האם יש מה לפנות ל PAYPAL או שהם לא כל כך מטפלים בספקים כאלה ומסתפקים בהחזר כספי?

תודה,

אסף.

Death_Keeper
11-06-2009, 20:33:11
אני רק יכול לומר שזה מוזר לי.... לי קרה משהו אחר, אפילו יותר חמור..
הזמנתי בקר מהירות 40A BRUSHED (זה היה די מזמן), וקיבלתי את ה-25A.
שלחתי מייל בודד בו אני מסביר הכל ותוך שבועיים נחת אצלי בקר מהירות חדש, בטעות BRUSHLESS 40A, כשאמרתי להם שהם שוב טעו, אבל זה כבר פחות רלוונטי...הם אמרו לי שהם מצטערים, והם מקווים שהבקר BRUSHLESS הוא פיצוי הולם... קיבלתי בקר 40A ב-4.5$ + התנצלות מהם...
בגלל זה מוזרה לי התופעה שאתה מתאר...
בכל אופן בהצלחה!
יוסי

s.mario
11-06-2009, 21:02:28
אני מסכים ומצדד באסף.
הזמנתי מס' יחידות של מקלטים מהם ,
כאשר אחד מהם הגיע כשהוא "מת" לגמרי , שלחתי 3 מיילים לתמיכה שלהם - שלושתם לא נענן בקביעות!
כאשר הצגתי את הבעיה פורום האתר שלהם - נאמר לי לשלוח להם מייל לתמיכה:confused:

בכל מקרה הוא טען ששלח לי אחד חלופי - ומסרב לתת לי פרטים מדוייקים על המשלוח...(מתי יצא וכדומה) , אני כרגע ממתין - בכל מקרה הם נכנסו אצלי לרשימה השחורה!:cool:

wind556
11-06-2009, 21:34:33
כל הרכש באינטרנט מבוסס על שרות ואמון מוחלטים, אין שם מקום לסלחנות.
עסק שפישל אפילו בקטנה, מבחינתי הוא מפסיק להיות אופציה
יש מספיק עסקים אמינים וישרים עם שרות מושלם

yoavik
11-06-2009, 21:49:02
מסכים עם עודד..
מנהלים, אולי אפשר להפוך את ההודעה ל"נעוץ" או לפתוח איזושהי "תיבת תלונות"
אשר בה ימצאו כל האתרים שאסור להכנס אליהם?????

chen green
11-06-2009, 22:47:37
מוזר מאוד. כל ההזמנות שלי מהם היו ללא כל דופי. אמנם משלוח קצת איטי אבל חוץ מיזה תמיד מדויק ומסודר.

חן

s.mario
11-06-2009, 23:29:40
קיים אדם(או כל יצור אחר) שקיבל מהם תגובה כלשהיא במייל אחרת מלבד "הודעתך נקלטה במערכת"?:mad:

sharonx
12-06-2009, 01:35:21
לא התכתבתי איתם בחצי השנה האחרונה אבל מנסיון העבר (כ 5 פניות) הם תמיד נענו מהר ושלחו מוצר חלופי על חשבונם. צר לי לשמוע לי שהשרות שלהם התדרדר כל כך.

eran_k
12-06-2009, 06:26:06
גם לי מעולם לא היו בעיות איתם.

DarZeelon
12-06-2009, 07:54:11
גם לי מעולם לא היו בעיות איתם.

לי דווקא כן...

הזמנתי מהם מקלט 72MHz, בן 6 ערוצים, שסבל מבעיות קליטה מסוימות... שלחתי אליהם את המקלט בחזרה עם התלונה. קיבלתי התנצלות והודעה שמקלט חליפי בדרכו אלי.
...בטעות הגיע מקלט 35MHz...

הודעתי להם על כך ושלחתי אותו מיד בחזרה; תוך ציון העובדה שמשלוחים הלוך-חזור למקאו כבר עלו לי הרבה כסף ושאני מבקש שהם בתמורה 'ישדרגו' את המקלט לדגם 8 ערוצים המסונתז, ללא עלות עבורי, כפיצוי בגין הוצאותי המיותרת עקב טעותם...

הם ענו שזה לא מה שהזמנתי במקור... עניתי שזה נכון, אך גם מה שקיבלתי במקור לא היה מה שהזמנתי והוצאותי על משלוח בחזרה הן עקב טעותם.

הם הודיעו לי חגיגית שהם לא רוצים אותי כלקוח ושלא אכתוב להם יותר... עניתי שאני דורש החזר כספי. החזירו, אך רק עבור המקלט שהוזמן במקור.

אני בוודאי שלא אקנה מהם עוד...

wind556
12-06-2009, 09:38:59
הם זכו אצלי בכבוד להיכנס לרשימה השחורה:
bidproduct

אגב, יש לי גם רשימה "אפורה" זאת אומרת עסקים שהם הוגנים, ישרים, ואפילו תודעת שירות מצויינת, אבל יותר מדי פעמים היו שם תקלות כמו HLIDIRECT שתמיד פיצו בהגינות על התקלות, אבל תמיד קרה משהו לכאורה לא באשמתם......(בעיקר בוזבז זמן רב ביותר, לעיתים גם כמה חודשים)

assafwei
12-06-2009, 12:25:03
אוקיי,
ברור לי שהדעות יהיו חלוקות כי תמיד יש כאלה שקיבלו (במקרה או שלא במקרה) שירות טוב.
העניין הוא שזאת פשוט עובדה, ושירות לקוחות כמו שאני מקבל כאן (ואתם יכולים להיכנס לפורום שלהם ולעקוב אחר השתשלשלות האירועים, יש לי אותו שם משתמש גם שם) זה פשוט בושה וחרפה, אפילו מספר מעקב שזה משהו טריויאלי שניתן באופן אוטומטי הם לא מוכנים לספק לי, כך שמבחינתי החבילה עדיין לא יצאה משם.
השאלה היא שוב, האם שווה להכניס את PAYPAL לעסק או שהם לא נוהגים "להעניש" ספקים שנוהגים כך?

עדכון קצרצר: נכנסתי עכשיו לפורום שלהם ונדהמתי לגלות שהם פשוט הסירו את השרשור שלי איתם מעל דפי הפורום...
אני ללא ספק מתכוון להגיש תלונה ל PAYPAL ומקווה שאכן יצא מזה משהו. ובכל מקרה הם שרופים אצלי באופן מוחלט.

תודה,

אסף.