PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיצד מחוטים פאן ג'ט

gal
11-06-2009, 01:50:24
אולי נראה קצת מוזר אבל אני חדש בטיסנים והיתי שמח לדעת איך אני מחווט את הפאן ג'ט החדש שלי
כלומר מה מתחבר לאן
ואיך שני סרוואים מתחברים גם להגה גובה וגם למאאזנות זה פשוט לא מובן לי
המקלט 6200 של ספקטרום
השלט DX7

MickeyM
11-06-2009, 05:52:05
אממ... מאיפה להתחיל.. את הפאן גט נוהגים באמצעות שני מדפים בלבד (אלו שנראים כמו מאזנות)
לדוגמא: כשאתה מושך סטיק שני המדפים יזוזו כפי שהיה זז הגה הגובה במטוס רגיל - למעלה
ועכשיו החלק המיוחד - מה יקרה שתמשוך סטיק וקצת ימינה? ,נכון - המדף השמאלי ירד קצת
החלק שאחראי על המיקס הזה הוא השלט שלך, אם השלט שלך לא תומך באפשרות(כמעט בטוח שכן, אני לא מכיר את ה DX7) זו אז יש רכיב אלקטרוני שיעשה לך את עבודה והוא יושב על הטיסן בין המקלט לסרבויים, בכל מקרה הייתי ממליץ לך להיעזר במישהו מנוסה בכיוון הטיסן ובמיוחד בהטסות הראשונות.
תהנה.. זה אחלה טיסן

ZvikaF
11-06-2009, 07:18:01
התכונה הזו נקראת אלוונים ELEVON וזה משילוב של ELEVATOR - הגה גובה
ו: AILRON - מאזנות , היא חלק מהתכנות של מכשירי הרדיו המתקדמים יותר.

wind556
11-06-2009, 08:11:05
כמה שאלות:
מה הניע אותך לבחור בפאן ג'ט כטיסן ראשון? הוא קשה להטסה למתחיל...
דבר שני,הטיסן הנ"ל קטן ביותר,למה מקלט 6200? הוא גדול מדי לעומת ה6100
דבר שלישי, בשלט שלך יש בתפריט פונקציה שנקראת כנף דלתא, ברגע שתגדיר אותה כפונקציה הנבחרת כל השאר יהיה קל,בספר כתוב בדיוק איזה סרוו לחבר לאן במקרה הזה.
אם אין לך ספר תגיד,אדאג שיהיה לך....
אם תזדקק לעזרה נוספת,במיוחד בהגדרת הטיסן בשלט, אתה מוזמן לביקור

gal
11-06-2009, 08:46:30
א זה לא טיסן ראשון אלה שני הראשון היה פלוטר ג'ט של הסיני אני בכלל במסוקים ומעצבן אותי להטיס משהו במהירות 0
ובניגוד לדבריך רוב מי שאני מכיר דווקא תמך מאוד בהחלטה לפאן ג'ט בשל יכולתו הגבוהה גם לדאות במהירות נמוכה אני לא מחפש לשבור שיא מהירות איתו
ולבסוף 6200 כי זה מה שיש לי אני מחפש בנרות 6100 משומש לא בא לי לשים 280 שח על חדש
ובספר המקורי של הפאן ג'ט לא כתוב כלום בנוגע לחיווט חרשתי אותו אתמול ולכן עלתה השאלה בפורום