PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעיון שיהיה מנהל בפורום טיסני דלק

yosi678
20-06-2009, 00:26:21
יש שמה די הרבה נושאים שלא עונים אליהם
ואם יהיה מנהל אז הוא יוכל לתת מענה לרוב המבקשים
וכך הפורום יצליח יותר וליותר אנשים חדש בתחום יהיה חשק להישאר בתחום
למרות שאני גם חייב לציין שגם שאר האנשים פה עוזרים מאד אבל חשוב שגם יהיה מנהל
ברוב שאר הפורומים יש מנהל ושמה רואים את תמיכתם ועזרתם הרבה

מקווה שתסכימו איתי
יוסי

flatspin
20-06-2009, 13:57:45
אני חושב שיש לך הבנה שגויה של תפקיד המנהל בפורום.
תפקידו של מנהל הפורום לנתב את הדברים ברוח הפורום ולדאוג שהכל יתפקד היטב. המנהל איננו זה שנותן תשובות לשאלות. יתכן שיש לו יכולת להשיב פה ושם, אבל זה איננו תנאי לניהול נכון.
את התשובות יכולים לתת רק חברי הפורום הבקיאים בנושא המדובר, כל אחד בנושא הקרוב אליו. כך נעשים הדברים עד כה וכך נראה שימשיכו גם הלאה.

yosi678
20-06-2009, 15:00:40
אבל תראה למשל בשאר הפורומים המנהלים הם כן עונים על רוב השאלות ולהם יש דעה רצינית בעניין
וגם הם עושים סדר בפורום
אני מסכים איתך שזה לא התפקיד שלו אבל בדר"כ מי שמנהל גם עוזר יותר מאנשים אחרים ומי שחדש בפורום יכול לסמוך אליו שהוא נותן מידע אמין עד כמה שהוא יכול

MDreamer
20-06-2009, 16:02:27
אני חושב שיש לך הבנה שגויה של תפקיד המנהל בפורום.
תפקידו של מנהל הפורום לנתב את הדברים ברוח הפורום ולדאוג שהכל יתפקד היטב. המנהל איננו זה שנותן תשובות לשאלות. יתכן שיש לו יכולת להשיב פה ושם, אבל זה איננו תנאי לניהול נכון.
את התשובות יכולים לתת רק חברי הפורום הבקיאים בנושא המדובר, כל אחד בנושא הקרוב אליו. כך נעשים הדברים עד כה וכך נראה שימשיכו גם הלאה.
http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif בדיוק רוח הדברים!

אבל תראה למשל בשאר הפורומים המנהלים הם כן עונים על רוב השאלות ולהם יש דעה רצינית בעניין
וגם הם עושים סדר בפורום
אני מסכים איתך שזה לא התפקיד שלו אבל בדר"כ מי שמנהל גם עוזר יותר מאנשים אחרים ומי שחדש בפורום יכול לסמוך אליו שהוא נותן מידע אמין עד כמה שהוא יכול
בפורומים האחרים המנהלים הם "במקרה" גם מהטובים בתחום בארץ. נכון שיש גם עוד תותחי על כמו ליאור בר-עמי(שכל פעם מעלה את הרף!), ליאור זהבי, עודד WIND665 ועוד רבים אחרים שעוזרים ואני לא זוכר בשלוף.
מנהל פורום זה משהו ניהולי לחלוטין ללא קשר לידע המקצועי שיש לו בתחום. אם הוא רוצה הוא יכול לזרוק טיזרים כדי להעלות מורל או להחיות קצת את הפורום בתקופות איטיות.
אם יש לך רעיון למישהו כזה אני קשוב.
אם יש לך רעיון למישהו לפורום טיסני הדלק אני קשוב.

yosi678
20-06-2009, 18:02:55
לא צריך שהוא יהיה אלוף הארץ בטיסני דלק
מספיק שהוא ידע את החלקים ומה טוב ומה לא

ואפשר גם לפתוח שמה נושא מי רוצה לנהל ואז אתם תבחנו את הרמה שלו

MDreamer
20-06-2009, 23:49:16
חיפשנו ולא מצאנו

flatspin
21-06-2009, 20:31:23
לא צריך שהוא יהיה אלוף הארץ בטיסני דלק
מספיק שהוא ידע את החלקים ומה טוב ומה לא

ואפשר גם לפתוח שמה נושא מי רוצה לנהל ואז אתם תבחנו את הרמה שלו

לדעתי אתה ניגש לענין מזוית שגויה.
על מנת להשיב נכון ולהנחות את השואלים בפורום, לא די בהכרת חלקים וכדומה. אני למשל ראיתי מנוע מסוים. האם אני יודע להנחות טיפול בו? פירוק, החלפת שרוול ובוכנה והרכבתו מחדש? תיזמון שסתומים במנוע 4 פעימות?
את התשובות לשאלות אלו ישיבו בכל מקרה מומחי הפורום לענין המדובר.
אז היכן עומד המנהל במקרה זה. הרי הוא נמצא בדיוק במקום בו הוא אמור להיות, מנתב ומשגיח, אבל לא בהכרח מומחה. ידע נוסף כמובן יתקבל בברכה, אבל בשום מקרה איננו תנאי.

yosi678
21-06-2009, 20:50:18
לפי דעתי מנהל גם צריך לדעת את התחום בו הוא מנהל
ולא רק לנעל ושיגיבו לפי החוקים
הוא גם עוזר לאנשים ולא מטעה אותם בדר"כ

וכמו שאמרתי קודם המנהל לא חייב להיות בין הטובים מספיק שיהיה לי נסיון וידע וזה מספיק
אם אתם רוצים גם מנהל מבחינה נהולית אפשר גם למנות עוד אחד שלא חייב שיהיה לו נסיון בכלל

flatspin
21-06-2009, 22:04:49
"וכמו שאמרתי קודם המנהל לא חייב להיות בין הטובים מספיק שיהיה לי נסיון וידע וזה מספיק
אם אתם רוצים גם מנהל מבחינה נהולית אפשר גם למנות עוד אחד שלא חייב שיהיה לו נסיון בכלל"

סוף סוף אתה מגיע בעצמך למסקנה הבלתי נמנעת.
אתה מציע 'מנהל' בעל ידע ו'מנהל' אדמיניסטרטיבי. הרי כל השירשור הזה נסב בדיוק על הדבר הזה. מנהל פורום עומד בפני עצמו ומומחה עומד אף הוא בפני עצמו. אם שניהם משתלבים בדמות אחת - מה טוב, אבל לא חייב.

yosi678
22-06-2009, 10:57:40
בינתיים יותר חשוב מנהל בעל ידע
כי רוב האנשים פה לא עוברים על החוקים גם בלי השגחת מנהל

אם בכל זאת אתם רוצים מנהל אדמיניסטרטיבי אני יכול להיות אבל לא בעל ידע כי אני חדש בתחום
ובתור מנהל יש לי הרבה מאוד נסיון

eitan-ro
22-06-2009, 11:10:38
דרימר - זאת בדיוק אחת הסיבות שהצעתי בזמנו לתת לאנשים מסויימים "כותרת" שמציינת את תחום ההתחמחות שלו (בתנאי כמובן שהם באמת מומחים בתחום), ולא היה לזה קשר ל"משתמש זהב" לפחות לא לפי דעתי.
איתן.