PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות במשלוח של bidproduct - עדכון

assafwei
22-06-2009, 18:57:09
היי,

פתחתי פה לפני כמה שבועות שרשור על בעיות במשלוח של bidproduct.
דיווחתי להם על חוסר של כמה פריטים שלא הגיעו עם המשלוח (שני מתאמי פרופ ובקר מהירות).
כמו שסיפרתי כאן, לא ממש קיבלתי תגובות מהשירות לקוחות שלהם במשך כמה שבועות והבחור בפורום שלהם המשיך להפנות אותי לשירות הלקוחות שלהם שלא ממש טרח לענות לי על המיילים בחזרה, כשכל מה שביקשתי הוא מספר מעקב לחבילה לכשתצא...
היום קיבלתי משלוח עם בקר המהירות (בסביבות חודש איחור אם זכרוני אינו מטעה אותי), הייתי מצפה שיצרפו לחבילה גם את מתאמי הפרופ, אך כמובן שזה לא קרה...
מחישוב פשוט, יעלה לי יותר כסף הטיפול הפסיכיאטרי שאני אצטרך לקבל אחרי זה על העצבים מאשר הדולר וחצי שווי מתאמי הפרופ כך שויתרתי על העניין מראש. לצערי אחרי בירור קצר שביצעתי, מסתבר שהייתי קצת עצלן ובמקום לעשות את העסקה דרך paypal עשיתי עסקה ישירה, כך שהטיפול דרכם לא התאפשר.
בקיצור ולעניין, אצלי הם מחוקים, כל אחד ושיקוליו אך אם מדובר בהזמנה ששוויה כסף רב, אני הייתי חושב פעמיים אם להזמין משם.

s.mario
22-06-2009, 19:16:52
טוב אלו לפחות בשורות טובות מבחינתי...אולי יגיע גם אליי מתישהו המקלט המיוחל...רק שלא אעבור ל2.4 עד אז...:p

sharonx
22-06-2009, 20:29:41
איך אפשר להזמין מהם שלא דרך PAYPAL ?

wind556
22-06-2009, 21:47:30
למה להזמין מהם???????

sharonx
22-06-2009, 22:30:44
כי תמיד הכל הגיע לי בסדר והשרות היה טוב והמחירים זולים. צריך עוד סיבות?

asafsee
22-06-2009, 22:57:04
יש להם מוצרים מעולים בעיקר מנועים חשמליים....

assafwei
22-06-2009, 23:41:22
איך אפשר להזמין מהם שלא דרך PAYPAL ?

יכול להיות שהתשלום כן עובר דרך paypal אבל ללא שימוש ביוזר שלך, אני לא ממש סגור על איך זה עובד, יש פשוט בצד אפשרות לשלם ישירות אני לא ממש זוכר מה בדיוק עשיתי שם...

assafwei
22-06-2009, 23:50:02
כי תמיד הכל הגיע לי בסדר והשרות היה טוב והמחירים זולים. צריך עוד סיבות?

תסלחו לי אם זה יהיה קצת ארוך, אבל זה פשוט מתסכול :)
אין לי בעיה עם משלוחים שלא מגיעים או שמגיעים חלקית, אבל כל דרך הטיפול בי הייתה פשוט זוועתית.
נתחיל מזה שהם שלחו את המשלוח בהתחלה בידיעה שלא כל הפריטים שהזמנתי היו שם, כשפתחתי את המשלוח נפלה פיתקית נייר שנקרעה ממחברת ועליה היה כתוב בכתב יד שמתישהו אני אקבל את הבקר החסר, ביקשתי שיסבירו לי את ההגיון של לשלוח משלוח ללא כל הפריטים, הרי ברוב המקרים כל העסק מתחבר למערכת אחת ובלי פריט אחד גם ככה הטיסן לא עולה לאויר, אז למה לא לחכות עם כל המשלוח??לא ממש ענו לי על זה.
ביקשתי אינספור פעמים מספר מעקב שבשאר המקומות מסופק באופן אוטומטי, לא נעניתי. ביקשתי שיודיעו לי מה קורה עם המשלוח ומתי הוא יוצא, או שלפחות יודיעו לי כשהוא יצא, גם את זה לא קיבלתי. שלחתי כ 10 מיילים, אף אחד מהם לא נענה (עד היום לא קיבלתי מהם אפילו תגובה אחת), והבחור שעונה בפורום שלהם ההגדרה הכי טובה שהייתי יכול לתת לו זה ליצן... אני מסביר לו אלף פעם שהשירות לקוחות לא עונה, והוא מתעקש כל פעם מחדש שאני אשלח להם עוד מייל.
הרי אם הוא עובד אצלם, אז או שיש לו טלפון שלהם, או שהם יושבים שני שולחנות ממנו, קשה להם כל כך לתקשר? הם בברוגז? מה העניין? ולמה להפנות אותי לשירות לקוחות שלא מתפקד פעם אחרי פעם?? בקיצור, כל העסק שם לא עובד ואני בהחלט לא הייתי זורק שם סכומים גדולים, עם מנוע של 7 דולר אפשר לקחת את הסיכון, אבל פשוט חבל על ההמתנה הארוכה שבסופה לא בטוח שיהיה לכם מוצר ביד.
סתם ככה בדרך אגב, אחרי שהגיע המשלוח ללא הבקר, ואחרי שראיתי את הדרך שבה הם מתנהלים, הבנתי שבקר לא יהיה לי בקרוב, הזמנתי מהיפני בקר, וכמו תמיד אחרי ארבעה ימים המשלוח חיכה לי בדואר, עטוף בניילון בועות, בלי כל מיני פתקים שנופלים ממנו וסיפורי אלף לילה ולילה.