PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מכיר חנויות מומלצות של טיסנים בבייג'ין ?

nir
23-06-2009, 19:07:58
שלום חברים,

בזמן הקרוב אני מבקר בבייג'ין וחשבתי לבקר בכמה חנויות טיסנים טובות .
מישהו היה או יודע על חנויות כאלה מומלצות?

אשמח לשמוע מכם.

בתודה מראש
ניר.

umbo
25-06-2009, 08:22:01
הייתי בסין באולימפיאדה ויתכן שמאז השתנו קצת הדברים.
חנויות טיסנאות של ממש - לא מצאתי, אבל מסוקים בזיל הזול יש הרבה.
בשוק המשי - אתה בטוח תהיה שם - אפשר לקנות מסוקים חשמליים בדוכן שנמצא בקומה התחתונה מיד בכניסה מהרכבת התחתית.
ממול המקדש השמימי - גם שם חובה לבקר (ליד השער המזרחי, שאליו מגיעה הרכבת התחתית), יש את שוק הפנינים - עוד בנין שמכיל שוק שדומה לשוק המשי. בצמוד אליו ומיד מאחוריו יש את ה- TOY CITY. שם יש ים של דוכנים שמוכרים מסוקים חשמליים החל מ - 30 ש"ח ( שים לב - אפשר וצריך להתמקח!! אני קניתי ב 60 יואן) למסוקים קטנטנים ובערך 150 ל-Lama-3 כולם טסים יופי ואם לא מביאים כמה חתיכות מצטערים אחר כך. חשוב לקנות גם חלקי חילוף - להבים וסוללות, אבל לבדוק היטב שהם תואמים את מה שקנית !!! :)

nir
25-06-2009, 11:42:38
הייתי בסין באולימפיאדה ויתכן שמאז השתנו קצת הדברים.
חנויות טיסנאות של ממש - לא מצאתי, אבל מסוקים בזיל הזול יש הרבה.
בשוק המשי - אתה בטוח תהיה שם - אפשר לקנות מסוקים חשמליים בדוכן שנמצא בקומה התחתונה מיד בכניסה מהרכבת התחתית.
ממול המקדש השמימי - גם שם חובה לבקר (ליד השער המזרחי, שאליו מגיעה הרכבת התחתית), יש את שוק הפנינים - עוד בנין שמכיל שוק שדומה לשוק המשי. בצמוד אליו ומיד מאחוריו יש את ה- TOY CITY. שם יש ים של דוכנים שמוכרים מסוקים חשמליים החל מ - 30 ש"ח ( שים לב - אפשר וצריך להתמקח!! אני קניתי ב 60 יואן) למסוקים קטנטנים ובערך 150 ל-Lama-3 כולם טסים יופי ואם לא מביאים כמה חתיכות מצטערים אחר כך. חשוב לקנות גם חלקי חילוף - להבים וסוללות, אבל לבדוק היטב שהם תואמים את מה שקנית !!! :)

יופי. תודה רבה.
חבל שאין לסינים הגדולים חנויות טיסנים רציניות שם.
בכל מקרה אשמח לשמוע עדכונים במידה ויש למישהו אינפורמציה בנושא.

שוב תודה רבה.
ניר.

nir
23-11-2009, 14:25:55
שבוע הבא אני טס.
אולי מישהו נוסף יכול לעזור ביותר פרטים?
עוד חנויות מוכרות באזור בייג'ין?

תודה.
ניר.

guyst
23-11-2009, 14:36:00
שאלתי מקומיים לפני כמה חודשים והם גם לא מכירים.
הסינים מייצאים בעיקר...

Boogle
23-11-2009, 18:00:27
תזמין טיסה דרך הונג קונג (אמנם חבל כי יש ישיר לבייג'ינג) שם יש רחוב שלם במונג קוק שאפשר לקבל מחיר לא רע על ציוד.

אהה ומה שעודד המליץ לא מזמן, לפני שאתה טס לסין תשלח הזמנה לHK :D
אגב, אין גישה לאתרים הסיניים וההונגקונגיים מסין אז תצטייד מראש בכל הרפרנסים שאתה צריך.

umbo
23-11-2009, 18:45:06
מכוון שכולם מתכוננים לקניות בסין, שים לב ל-Overweight בטיסה חזרה - כל חברות התעופה, כולל אלעל, חוגגות בנושא הזה ללא פשרות !

Boogle
23-11-2009, 21:07:39
הבהרה לגבי אל על, הם רעים אבל... לטיסה חזרה לארץ לחברי מתמיד (בלי מעמד כלשהו) אפשר עד 28KG להבדיל מהדרך הלוך שבה אבשר רק 20KG :confused:

לבעלי מעמד בכיר יותר המספרים גדלים בהתאמה.

ללו - עדכן אותנו:rolleyes:

חזי
24-11-2009, 10:24:02
חזרתי מהונג קונג בשישי בבוקר כמו שידידנו בוגל הזכיר אזור מונג קוק רווי בחנויות תחביב
רובם של מכוניות ומסוקים פחות טיסנים
הבאתי משם מכונית חשמלית סט כביש וסט דריפט מנוע בראשלס וליטיום
ממש מפלצת כרגע אני מחפש דרך כלשהיא למדוד את מהירות נסיעתה
הכל נמכר שם בהונגקונג דולר שווה חצי משקל ישראלי
אגב טירקסים למיניהם ממש זולים שם