View RSS Feed

guyst

1. סקירת וידאו של רחפן Immersionrc Vortex

פתיחה:
    הרבה רחפנים עברו אצלי (וזה לא הסוף ), רציתי להעלות פה סקירה של אחד הרחפנים שמאוד מלהיב אותי.
    חלק מהתחביב הוא לבנות את הרחפן, ויש כאלו שיעדיפו לקנות את החלקים השונים, אבל אני העדפתי לקנות מוכן! - מקלט, הגדרה דרך וויזארד ב-OSD, סוללה ולאויר.
    בשונה מסקירות אחרות, החלטתי לצלם סקירת וידאו כדי לראות בעיניים את הרחפן ופחות מילים... אוהבים?

נתונים:
    קישור לאתר יצרן הרחפן ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  2. וייפר 90 מ"מ של Taft Hobby

בהמשל לשירשור ישן, אני מעלה לפה את הסקירה שתשמר בפורום " מאמרים.

פתיחה:
    לEDF יש את הייחוד שלו, בצורה, הטיסה ובצליל, ואחרי כמה EDF-ים (הוקים, MB-339, F-16) הגעתי לאחד הטיסנים המושלמים
    PNF - "הכול כלול" וטס מדהים.

קצת נתונים:
    וייפר של Taft Hobby - קישור
    מוטת כנפיים - 1450mm
    אורך - 1274mm ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  3. סקירה של דאון מצויין - Hobbyking Phoenix 2000

קובץ מצורף 122000
    פתיחה:

כבר הרבה זמן שרוצה שיהיה לי דאון חדש בארסנל להנות ברגוע, קצת רכס וגם שאפשר טיפה להשתולל .
    היו לי הרבה דאונים - HobbyKing Durafly Dynamic-S, WindRider Fox, Hobbyking Bixsler 1, Robbe ASW-28, Multiplex EasyGlider PRo אבל זה מתעלה מעל כולם לדעתי.
    אין לו "הרגלים מגונים" של הזדקרויות כנף, הוא חזק (גוף פיבר וכנפיים מחוזקות), צייתן באויר, המראות וחיתות קלילות ויש לו מדפים, דבר שחשוב לנחיתות קצרות ברכס.
    אני מרוצה מאוד! ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  4. רחפנים - מדריך מושגים בסיסיים

הגיע הזמן לכתוב מדריך לעולם הרחפנים. זה חדש, זה מגניב, זה סקסי וגם "אני" רוצה כזה...
    אפילו בויקיפדיה אין ערך ל"רחפן" - אז הוספתי כזה!

קודם כל בטיחות! - "חייב לצלם את החתונה מלמעלה, להעלות לצינור שכל החברה יראו", "מגניב לטוס מעל הכביש". ואז, אופס, נשבר להב, בקר או מנוע כשלו, או פגעתי בעץ וגוש ברזל/פלסטיק במשקל של 1-2 קילו נופל מגובה 20 מטר על ילדה ואבא שלה... מתנצל מראש על ההמחשה הויזואלית, אבל לא רואה דרך אחרת להדגיש את העניין! ואף רחפן, ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  5. סקירה של טיסן FPV משובח - Penguin RMRC!

קובץ מצורף 114257

פתיחה:

נתחיל מהסוף, לאחר שנתיים שמטיס צב"ר ברחפנים, זה הטיסן צב"ר השני (אחרי הביקסלר), ו... ואוו! גם טיסן משובח וגם חוויית הצב"ר בטיסן שונה לחלוטין ומדהימה.
    לאחר בחינה של פלטפורמות שונות, קם חגי איזה בוקר ואמר - פיגווין! אז אסי, חגי ואני (ועוד כמה שעדיין נמצא אצלהם בקופסה...) הזמנו את הטיסן.
    קיט מאוד משובח של RMRC - Ready Made RC בעל הרבה מקום לציוד ותכונות טיסה נפלאות.
    חגי - תרגיש חופשי להוסיף...

קצת ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
עמוד 1 מתוך 9 123 ... אחרוןאחרון