View RSS Feed

כל הרשומות בבלוגים

1. פניות לא מתואמות, בעיית דיפרנציאל ופתרונה

מכירים את זה שחבר של חבר פורום מתלונן עליו שהוא כותב הרבה סקירות?

הבעייה:
    ומכירים את זה שאתם מנסים לבצע פנייה והטיסן כאילו "מסרב" לפנות בצורה יפה? כאילו מסרב לגלגל ואחרים קוראים לזה "פנייה לא מתואמת".
    זו תופעה די שכיחה בטיסנים עם כנף עילית איטיים כדוגמת איזי קאב או פאן-קאב או טריינרים אחרים.

הסיבה:
    הסיבה לכך היא שבזמן פנייה, המאזנת היורדת יוצרת גרר שבדר"כ נוטה למשוך את הכנף מחוץ לפנייה אותה אתה מנסה לעשות. זה נראה כאילו ...

Updated 18-12-2010 at 19:07:49 by guyst

קטגוריות
    ללא קטגוריה
  2. ניסיונות עם טיסנים

בינתיים רק במחשב...

אז כל השרשורים האלה פה על טיסנים חשמליים וטיסות בלטרון עם אנשי הכנף הקבועה עשו לי חשק לנסות גם
    אז בשלב הראשון פשוט עברתי על (כמעט) כל הטיסנים ברשימה של הסימולטור שלי וניסיתי להטיס אותם - לא משהו מסובך, רק נסיונות המראה נחיתה ותרגילים בסיסיים. שיהיה ברור - יש לי נסיון של כמה שעות טיסה במסוקים ובעבר (הרחוק, יש לציין ), הטסתי דאונים, כך שצורת ההטסה של הכלים האלה לא זרה לי. אולי גם בגלל זה תוצאות הניסיונות שלי היו די מפתיעות:
    1. היה לי די קל להנחית ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  3. FPV - מדריך מפי המתחיל

למתחילים ב-FPV יש המון שאלות בסיסיות ולא מצאתי שירשור ל-"FPVier" המתחיל:
    (גילוי נאות - קראתי, חקרתי, שאלתי הרבה שאלות, קניתי את כל הציוד אבל עוד לא בניתי ולא הטסתי)

התחום:
    First Person View) - FPV) - זו שיטה לשלוט בטיסן מנקודת מבט של הטייס. על גבי הטיסן מותקנת מצלמה שמשדרת תמונה לאחור ע"י משדר וידאו למקלט בתחנת קרקע הנראית ע"ג מסך או משקפי וידאו.
    יש שימושים שונים ל-FPV:
    טיסה לגווניה השונים - טיסה לגובה ומרחק מירבי, טיסה נמוכה, טיסה ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  4. מתקן קיר מעץ לטיסנים - שירשור בנייה

פתיחה:
    מכירים את זה שהתחלתם לדלג בין הטיסנים על הריצפה רק כדי לקחת זוג תחתונים?
    מכירים את זה שכל חלקה טרייה ופנוייה בבית (בין אם זה בחדרי הילדים, הסלון או אפילו על התקרה בשירותים...) כבר מזמן מועמסת בטיסנים?
    מכירים את זה שאתם מחפשים פינה שקטה שהאישה לא תשמע שאתם מתייעצים עם ליאור לגבי טיסן חדש שראיתם?
    מכירים את זה שאתם מעלימים מיד את הפתק האדום מהדואר המבשר על עוד טיסן שהגיע..?

אז תמשיכו לקרוא...

אחרי שהעלתי מהאוב שירשור מ-2009 ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  5. לטרון 04-12-2010 - (לא) רק בגלל הרוח

הי כולם

אז היום בבוקר התאספנו שוב בלטרון. הרוח הייתה מעצבנת - משבים עד 5 קשר (בגובה הקרקע) בכ-30 מעלות ביחס לציר המסלול. עד שכולם הגיעו, הספקתי לתפוס כמה תמונות של השכנים:

למרות הרוח, האנשים עלו לאויר וטסו באופן מרשים. הנה כמה תמונות.
    ה-EDF של אמיר. מול הרוח הוא טס ממש כמו טריינר:

...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה