View RSS Feed

כל הרשומות בבלוגים

1. מצלמה תרמית

מצלמה תרמית היא מצלמה שיכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. בניגוד למצלמות אחרות, מצלמה זו לא נועדה כדי להנציח אירועים משפחתיים מרגשים או רגעים בלתי נשכחים, אלא היא בעלת שימושים אחרים לחלוטין. מצלמה טרמית היא כלי מקצועי בידיו של מהנדס ליקויי בנייה, אשר מטרתו היא לגלות את כל אותם ליקויים ותקלות בבית, אשר לעתים נסתרים מהעין. מהנדס ליקויי בניה הוא בעל המקצוע אשר מבצע בדק בית או ביקורת מבנים רגע לפני שאתם קונים דירה, רוכשים בית או מחליטים לרכוש נכס כלשהו לצרכי השקעה. מטרתו היא לבצע בדיקות לבית ולגלות את כל הליקויים ...
  2. רחפנים - מדריך מושגים בסיסיים

הגיע הזמן לכתוב מדריך לעולם הרחפנים. זה חדש, זה מגניב, זה סקסי וגם "אני" רוצה כזה...
    אפילו בויקיפדיה אין ערך ל"רחפן" - אז הוספתי כזה!

קודם כל בטיחות! - "חייב לצלם את החתונה מלמעלה, להעלות לצינור שכל החברה יראו", "מגניב לטוס מעל הכביש". ואז, אופס, נשבר להב, בקר או מנוע כשלו, או פגעתי בעץ וגוש ברזל/פלסטיק במשקל של 1-2 קילו נופל מגובה 20 מטר על ילדה ואבא שלה... מתנצל מראש על ההמחשה הויזואלית, אבל לא רואה דרך אחרת להדגיש את העניין! ואף רחפן, ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  3. סקירה של טיסן FPV משובח - Penguin RMRC!

קובץ מצורף 114257

פתיחה:

נתחיל מהסוף, לאחר שנתיים שמטיס צב"ר ברחפנים, זה הטיסן צב"ר השני (אחרי הביקסלר), ו... ואוו! גם טיסן משובח וגם חוויית הצב"ר בטיסן שונה לחלוטין ומדהימה.
    לאחר בחינה של פלטפורמות שונות, קם חגי איזה בוקר ואמר - פיגווין! אז אסי, חגי ואני (ועוד כמה שעדיין נמצא אצלהם בקופסה...) הזמנו את הטיסן.
    קיט מאוד משובח של RMRC - Ready Made RC בעל הרבה מקום לציוד ותכונות טיסה נפלאות.
    חגי - תרגיש חופשי להוסיף...

קצת ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  4. איזה מטען לקנות ומה הנתונים אותם אני צריך לחפש?

איזה מטען אני צריך?

לאחרונה היו פה הרבה שירשורים לגבי מטענים ומה יתאים לי?
    אז אין פה תשובה חד משמעית, אבל אנסה לחלוק מניסיוני והלבטים שהיו לי בבחירת מטען/ים.

קודם כל יש להגדיר את הצרכים:
    1. כמה תאים הסוללות אותם ארצה לטעון ומה הנפח?
    2. מה מספר הסוללות אשר (פליימן) ארצה לטעון כל פעם?
    3. מה התקציב?

האפשרויות:

1. מטען קטן וזול של 50 וואט יתאים לטעינה של סוללות 2-3 תאים בזמן סביר ואם אין יותר מ-4 סוללות כאלה, אין סיבה ליותר ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  5. תחנת קרקע קומפקטית ומודולרית

רציתי לחלוק איתכם את תחנת הקרקע שלי שמתחילה ממאוד קומפקטית וגדלה בהתאם לאופי וצרכי הטיסה.
    אני לא אוהב סירבול ולכן ויתרתי על המזוודה שהיתה לי לתחנה הבאה:

1. הקומפקטית - (לרוב משתמש בה עם הרחפנם) מורכבת ממשקפי הוידאו עם מקלט 1.3 מובנה ו-DVR להקלטת הטיסה:
    רכיבים:
    משקפי וידאוFat Shark Dominator (הכריש השמן)
    מקלט פנימי 1.3
    מקליט וידאוFPV Japan DVR
    אנטנות IBCrazy Bluebeam Ultra
    וזהו!
    קובץ מצורף 105127קובץ מצורף 105131 ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה