View RSS Feed

הודעות אחרונות בבלוגים

1. סקירת וידאו של רחפן Immersionrc Vortex

פתיחה:
    הרבה רחפנים עברו אצלי (וזה לא הסוף ), רציתי להעלות פה סקירה של אחד הרחפנים שמאוד מלהיב אותי.
    חלק מהתחביב הוא לבנות את הרחפן, ויש כאלו שיעדיפו לקנות את החלקים השונים, אבל אני העדפתי לקנות מוכן! - מקלט, הגדרה דרך וויזארד ב-OSD, סוללה ולאויר.
    בשונה מסקירות אחרות, החלטתי לצלם סקירת וידאו כדי לראות בעיניים את הרחפן ופחות מילים... אוהבים?

נתונים:
    קישור לאתר יצרן הרחפן ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  2. וייפר 90 מ"מ של Taft Hobby

בהמשל לשירשור ישן, אני מעלה לפה את הסקירה שתשמר בפורום " מאמרים.

פתיחה:
    לEDF יש את הייחוד שלו, בצורה, הטיסה ובצליל, ואחרי כמה EDF-ים (הוקים, MB-339, F-16) הגעתי לאחד הטיסנים המושלמים
    PNF - "הכול כלול" וטס מדהים.

קצת נתונים:
    וייפר של Taft Hobby - קישור
    מוטת כנפיים - 1450mm
    אורך - 1274mm ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  3. סקירה של דאון מצויין - Hobbyking Phoenix 2000

קובץ מצורף 122000
    פתיחה:

כבר הרבה זמן שרוצה שיהיה לי דאון חדש בארסנל להנות ברגוע, קצת רכס וגם שאפשר טיפה להשתולל .
    היו לי הרבה דאונים - HobbyKing Durafly Dynamic-S, WindRider Fox, Hobbyking Bixsler 1, Robbe ASW-28, Multiplex EasyGlider PRo אבל זה מתעלה מעל כולם לדעתי.
    אין לו "הרגלים מגונים" של הזדקרויות כנף, הוא חזק (גוף פיבר וכנפיים מחוזקות), צייתן באויר, המראות וחיתות קלילות ויש לו מדפים, דבר שחשוב לנחיתות קצרות ברכס.
    אני מרוצה מאוד! ...
    קטגוריות
    ללא קטגוריה
  4. סקירת סוגי מטוסים על שלט רחוק

ההובי של מסוקים על שלט רחוק, כבש בארץ אנשים בכל הגילאים, נעים להיות בחיק המשפחה בחוף הים או בטבע ולהעיף מסוקים או מטוסים באוויר באמצעות שלט רחוק. יש כל מיני סוגים ורמות של מסוקים על שלט רחוק ולכן, יש לבצע סקירת סוגי מטוסים על שלט רחוק. אצל יבואנית הצעצועים גולדן טוי ניתן למצוא מסוקים נשלטים באמצעות זוג רוטורים. יש כאלה המעוניינים תחילה לבצע את ההטסה של המסוקים על שלט רחוק בתוך הבית על מנת לתפוס מיומנות. יש כאלה שאינם יודעים איזה סוג של מטוס על שלט הם יבחרו. דבר ראשון, יש לקבוע לעצמכם את המחירים, ...
  5. כל מה שצריך לדעת לפני קניית טיסנים

כידוע, קניית טיסנים יכולה לצפון מטרות רבות לשמה מבוצע המהלך: יש הבדל, למשל, בין קניית טיסנים לחובב, לבין קניית טיסנים לתלמיד טיסנאות, מורה במקצוע או אפילו ילד של מישהו העוסק בהוראה או בניית טיסנים. ההבדלים הללו קשורים קשר בלתי אמצעי לטיסנים שנלמדים בחוגי טיסנאות: הטיסנים הללו – אין בהם רק ערך פונקציונלי של תעופה, אלא ערך פדגוגי הקשור למקצוע בניית הטיסנים: אופן חיתוך הדיקטים, אופן הרכבת המנוע, וכו'. על מנת לדעת אלו טיסנים מומלץ לקנות ליקיריכם – כך תנהגו.

גשו לחנות המספקת טיסנים ...
עמוד 1 מתוך 27 12311 ... אחרוןאחרון