View RSS Feed

guyst

חלום שמתגשם - מוסטנג P-51 מדהים!

דרג את הבלוג הזה
הכול התחיל לפני כחצי שנה שלמדתי להטיס במנחת הדרים.
אני הגעתי עם הרד הוק האדום שלי כאשר סביבי הרבה טיסני ניטרו מרעישים.
יום אחד הגיע חייל עם מוסטנג ענק יפיפה וטס טיסות נמוכות מעל המסלול אשר הזכירו את מלחמת העולם...
המראה הזה נחרט בראשי וכבר כמה חודשים אני מחפש מוסטנג...
עברתי על הרבה קטנים כגדולים, מבלזה, פיברגלס וגם מוקצפים, חברות כמו פארק זון והיפריון, ולפני כחודשיים מצאתי את המוסטנג שלי!
מוסטנג גדול (1.45 מטר מוטת כנף), EPO מאוד עמיד, גלגלים מתקפלים ( Retracts ), מדפים וצביעה מדוייקת - מושלם!
בכל העולם "קרועים" עליו וכמו שמגיע משלוח חדש (אם זה בארה"ב, אוסטרליה, סין או אירופה) תוך כמה ימים הוא מתחסל.
כולם הצביעו עם הרגליים - It's a keeper! או בסינית מדוברת - את הטיסן הזה אנחנו משאירים!
ב- RCG יש לו כבר 300 עמודים תוך 9 חודשים כאשר אנשים משקיעים בו ועושים שינויים כדי לשפרו.
כבר חודשיים אני מתלבט, שואל שאלות וקורא ב-RCG ולפני מספר ימים הזמנתי אותו!
ARF, להוסיף סוללה ומקלט ולהמריא...
מגיע עם גלגלים מתקפלים, מדפים, 9 סרוואים - הכול מותקן.

קצת נתונים:
אורך כנף: 1.45 מ'
גוף: 1.24 מ'
משקל טיסה: 1.6 ק"ג
מנוע: 600KV
בקר: 50 אמפר
סרוואים: 9
סוללה: 4 תאים
בובת טייס כלולה

אחרי בירורים קפדניים בחרתי סיני (נו מה...) בשם פיליפ וקניתי אצלו את המוסטנג. במאמר מוסגר אציין שהשירות שלו מדהים (ענה לי מיידית למספר אימיילים) ועובד בזמנים שאנחנו לא מכירים, לדוגמה:
הזמנתי ב- 13-5, אחרי שעה קיבלתי אישור באימייל שקיבל את ההזמנה
למחרת בצהריים (14-5) קיבלתי מספר מעקב עם דו"ח מפורט (כן... באותו דואר של HC) שהיה מעודכן באתר הדואר (12 שעות אחרי ההזמנה).
היום 15-5 יצא מהונג קונג.... אם נכון - מדהים!!!

סירטונים של הציפור היפיפיה...:

משהו קצר מה"געש" של קליפורניה:

קצת יותר ארוך של ה"מתלהב" מ- NitroPlanes :

כדי לבחון את חוזק ה-EPO, סרטון של אחד (שיש לו DX7... סתם...) מאבד שליטה ונכנס בעץ בגובה 10 מטר - למוסטנג נשבר פרופ, מייצב גובה וכמה שריטות...:

ומי שעדיין לא ראה את הסירטון איכותי הזה בו רואים טיסה מדהימה במבנה של 3 מוסטנגים מעל נופים מדהימים, זה חובה! תתחילו מ- 1:45 אם אין לכם סבלנות.

פרטים ושירשור בנייה בהמשך...
תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	p51-140mm-fly-13.jpg‏ 
Views:	421 
Size:	49.5 קילובייט 
ID:	44220  
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

1. אייל שפירא's Avatar
    מצאתי את זה במקרה אז חשבתי לחלוק: