חיפוש:

עמוד 1 מתוך 2 1 2

חיפוש: החיפוש ארך 1.00 שניות.

1. תל אביב והסביבה טיסן ג'איינט סטיק מוטת כנף 200 סמ חדש בקופסה למנועי ניטרו90 או 15-20 בנזין חדש בקופסה

!!!! נמכר !!!

טיסן ג'איינט סטיק מוטת כנף 200 סמ חדש בקופסה למנועי 90 או 20 בנזין

קישור למוצר :
    ...
  2. תל אביב והסביבה תגובה: נמסיס Nemesis 30CC מוטת כנף 205 ס"מ קומפלט למכירה במחיר של לחטוף (יש סרטונים)

up
  3. תגובות
    130
    צפיות
    39,954

תגובה: שרשור ה-FrSky Taranis הגדול

אני מוריד מסוללות 2 תאים ישנות ששכבו לי בארון

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk 2
  4. תגובות
    130
    צפיות
    39,954

תגובה: שרשור ה-FrSky Taranis הגדול

כן

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk 2
  5. תל אביב והסביבה תגובה: סופר דקתלון 2.3 מטר של Goldwing עם מנוע Dle55 וסרוואים קומפלט במחיר של לחטוף

כולל מערכת עשן עם מיכל של ליטר שקוף kuza

צפה ב-'דקטלון 55cc עם עשן' ב-YouTube - https://youtu.be/pZDv6f-eArc

Sent from my LG-D855 using Tapatalk 2
  6. [שרשור בניה] Great Planes Escapade MX 30cc - אחרי שנתיים בתחום הדלק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

Great Planes Escapade MX 30cc - אחרי שנתיים בתחום הדלק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

אחרי כמעט שנתיים בתחום הדלק והניטרו ואחרי בניית ה55 הראשון שלי לפני כשנתיים...
  7. תל אביב והסביבה חייב להימכר חדש בקופסה - מולטיפלקס טוויןסטאר וגלואבל הוק UAV 70mm EDF שני מטר

!!! מחיר לא גמיש !!! לא כולל מנועים !!! לא כולל בקרים !!! לא כולל שלט או סוללות !!! לא כולל סרוואים !!!

למכירה מולטיפלקס טוין סטאר2 Twin Star דו מנועי - נמכר

!!! מחיר לא גמיש !!! לא כולל...
  8. נושא: המלצה לטיסן 20CC

על ידי alexk
    תגובות
    29
    צפיות
    2,101

[שאלה] תגובה: המלצה לטיסן 20CC

התכוונתי לסוללה של 2-3 תאים עם בק/רגולטור שמוציא מתח קבןע של 5 או 6 וולט.

למרות שרוב המטיסים בחוץ משתמשים בסוללות לייף לדעתי כאלקטרונאי אין דרעק יותר גדול מהסוללות האלה ואני ירחיב, היתרון היחידי...
  9. נושא: המלצה לטיסן 20CC

על ידי alexk
    תגובות
    29
    צפיות
    2,101

אפשר עם סוללה אחת של 1600-2200 שלושה תאים, שכחתי לציין שתקנה גם קיל סוויטץ' ולא של הסיני שהוא דרעק עם דיליי של 2 שניות אלא של rc excell ב13$ מsds

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2
  10. נושא: המלצה לטיסן 20CC

על ידי alexk
    תגובות
    29
    צפיות
    2,101

הנה רשימת קניות לתקציב שלך :

הטיסן שבחרת http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=52221 שים לב עדיף מהשוק האירופאי מגיע מהר יותר כ750 ש"ח
    מנוע DLE20 מאליאקספרס כ800 ש"ח...
  11. תל אביב והסביבה תגובה: מחפש שרוול ובוכנה חדשים למנוע או אס 46 איי איקס Os 46 ax

רכשתי, תודה לכל הפונים במיוחד לדור שסיפק המוצר

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2
  12. תגובות
    4
    צפיות
    977

[שאלה] תגובה: חיבור משדר lrs לשלט 2.4

לא צריכה להיות בעייה, לרוב חיבור טריינר כולל כניסת PPM וזה הכניסה של של כל משדר LRS לחבר יש פוטבה 14 שחיבר אליו למשל משדר של דרגון , אתה זקוק רק לתקע ולמיפוי של הפינים
  13. [שרשור בניה] תגובה: Reactor 160 Great Planes - טיסן בנזין שני בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

הגגון הוא של Handirack והוא פתרון מדהים, כנס לזאפ ותמצא את היבואן שיושב בשפיים, יש 2 דגמים ל20 ק"ג ול80 ק"ג שההבדל בינהם שבזול יש כרית מתנפחת אחת בכל רצועה וביקר 2 כריות.
  14. [שרשור בניה] תגובה: Reactor 160 Great Planes - טיסן בנזין שני בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

בשעה טובה היה טסט היום, אחרי ששבוע שעבר היה כבר צריך להיות הטסט אבל שכחתי את הקרבון המרכזי בבית (ככה זה שעוברים דירה והראש לא במקום..)
    ...
  15. [שרשור בניה] תגובה: Reactor 160 Great Planes - טיסן בנזין שני בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

באזור ה5k תלוי בסרוואים שאתה שם לכלי הזה יש 8 סרוואים, אצלי 9

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
  16. [שרשור בניה] תגובה: Reactor 160 Great Planes - טיסן בנזין שני בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

אחרי ששבוע לא נגעתי בכלי עקב חוסר בזמן הספקתי לשבת היום 6 שעות על הכלי, 4 בבית ועוד 2 בשטח.

חיברתי את מגש האלקטרוניקה עם המקלט מאחור עם 6 ברגים ומיקמתי צינורית לאנטנה השנייה של המקלט ב90 מעלות,...
  17. [שרשור בניה] תגובה: Reactor 160 Great Planes - טיסן בנזין שני בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

אתמול ישבתי עוד שעה והלחמתי דיסקיות לראשי4 ברגים של החופה, דבר שמאפשר את חיבורם והוצאתם בשטח בקלות ללא מברג(קרדיט לחיים גיל, פטנט שלו)
    ...
  18. [שרשור בניה] תגובה: Reactor 160 Great Planes - טיסן בנזין שני בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

היום בערב בשעה טובה קדחתי והתקנתי את המנוע למקומו(עוד שעתיים עבודה), פתאום הילד שלי החליט לקום ולעשות לי ביקורת פתע והכניס לי איזה 20 ברגים לאזור מתחת לחופה כמשחק :
    ...
  19. [שרשור בניה] תגובה: The World Models - Ultimate 120R - טיסן שני שלי בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בב

סיכום ורשמים מהכלי ובנייתו

תכלס לפני כ3 חודשים נכנסתי לתחום הדלק/נייטרו,

הפחידו אותי לגבי מנועי נייטרו שיש להם הרבה קאטים והם לא אמינים אז התחלתי יותר בכיוון למנועי בנזין שאמורים להיות יותר...
  20. תגובות
    35
    צפיות
    13,470

תל אביב והסביבה גימבל רול וטילט וסקידים מוגבהיםATG PTZ 2-Axis Aerial Roll &Tilt PTZ ,Camera + Shutter

נשאר רק הגימבל , הסקידים נמכרו !!!

גימבל רול וטילט וסקידים מוגבהיםATG PTZ 2-Axis Aerial Roll &Tilt PTZ ,Camera + Shutter

הערכה של ATG מעולה ומדהימה, עשוייה מפיבר (ולא מקרבון שחוסם את הקליטה),...
  21. תגובות
    8
    צפיות
    1,164

[מדליק] קצת הארלם שייק מטיסים מהשבת האחרונה

http://www.youtube.com/watch?v=8U8Zh1ktYQE
  22. נושא: בעיית תוכנה בבקר

על ידי alexk
    תגובות
    6
    צפיות
    725

תגובה: בעיית תוכנה בבקר

יש לך כנראה מנוע באזור ה700-800KV יש תוכנה שמתפקדת טוב יותר מסיימוןK לבקרים בשם Wii ESC, צרוב אותה ובעיותך יעלמו כלא היו :
    http://code.google.com/p/wii-esc/
  23. תגובה: הרחפן שלי מוכן עכשיו מי מלמד אותי לכייל את ה KK2.0 כמו שצריך? (תמונות בפנים)

תבוא לשטח במסובים ונכוון לך, מחר אנחנו מטיסים ערב + לילה
  24. תגובות
    4
    צפיות
    960

[שאלה] תגובה: מחפש משדר וידאו 5.8G ל FATSHARK

אם לא ננסה בטח שלא נצליח, על תשכח שארבעת הרגליים החיצוניות הם המינוס והם לא רלוונטיות, עושים מבנה עם שואב בדיל מנחושת וקצת אפוקסי ומחברים את זה בחזרה לגוף, החלק הקריטי הוא חיבור החלק המרכזי של האנטנה...
  25. נושא: תכנון ארגז הטסה

על ידי alexk
    תגובות
    35
    צפיות
    5,936

תגובה: תכנון ארגז הטסה

נתיכים עובדים על זרם ולא על מתח, על הרוב רשום 250 וזה לא רלוונטי כי נקודת ההתכה שלהם היא הזרם המצויין עליו, F מסמן FAST יש גםS שמסמן Slow Burn.

בגדול פיוז כזה אמור להגן נגד קצר, ולכן ניתן למדוד מה...
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 36
עמוד 1 מתוך 2 1 2