חיפוש:

חיפוש: החיפוש ארך 1.00 שניות.

1. תגובה: שלום, מחפש מישהו שיוכל לעזור לי בסיום בניית הרחפן ,די איבדתי את עצמי (בתשלום כ

אתה מוזמן לבוא ללא כל תמורה
    אני מחולון
    פיני
    050-5561861
  2. תגובה: שלום לכולם לאחר הרכבת הרחפן הגעתי לשלב הבקר apm 2.6 אני צריך עזרה בבקשה

הזנה מהבקרים, וגם אם הג'מפ סגור יזין מה-PM את השאר כמו מקלט וכו'.... ואז יש סכנה של כמה sbec מקבילים (מה בדיוק הבעיה עם זה?) לא רציתי לסבך מדיי.
    דווקא תיאורים של בקרי מהירות בד"כ מדווחים על...
  3. תגובה: שלום לכולם לאחר הרכבת הרחפן הגעתי לשלב הבקר apm 2.6 אני צריך עזרה בבקשה

לפעמים יעבוד המקלט מהלוח לפעמים לא, תלוי אם סגרת את ה-Jumer, לחבר יותר מבקר אחד יכול להיות בעייתי, עם יש לך ב-ESC את ה-BEC הלינארי אז אפשר כמה במקביל אם ה-BEC הוא Switching (רוב המקרים) לא מחברים...
  4. תגובה: שלום לכולם לאחר הרכבת הרחפן הגעתי לשלב הבקר apm 2.6 אני צריך עזרה בבקשה

אין צורך לחבר בטריה בכיוונים.הבקר יודע לקבל מתח מהמחשב.

בנוגע למתח מהבקרים.יש לך פואר מודול? אם יש אתה לא צריך בכלל מתח מהבקרים.
  5. תגובות
    5
    צפיות
    822

תגובה: שאלה בקשר למנועים של רחפן

ישנם מנועים בעלי הברגה הפוכה המיועדים למנוע שמסתובב הפוך כלומר, ההברגה מתחזקת בעת סיבוב המנוע.
    במנועים אלו יש לך בדרך כלל אפשרות בחירה בעת ביצוע ההזמנה cw/ccw (סיבוב שעון/נגד סיבוב השעון)
  6. תגובות
    5
    צפיות
    822

תגובה: שאלה בקשר למנועים של רחפן

לחדד את העניין, המנועים מסתובבים לכיוונים שונים לפי חיבור החוטים לבקרי מהירות אם מנוע מסתובב לכיוון מסוים פשוט צריך להחליף בין שני חוטים בחיבור לבקר כדי להפוך את הכיוון.
  7. תגובות
    5
    צפיות
    822

Re: שאלה בקשר למנועים של רחפן

רק הפרופים שונים
    והמנועים מסתובבים לכיוונין שונים לפי מבנה הרחפן
  8. תגובה: שלום , התלבטות בין 3 שלטים אבקש את עזרתכם

אני לא הייתי לוקח 7c.
    הוא ממש לא נוח מבחינת פונקציונליות.

כמו עודד.
    השלט זה הלב לכן כדאי לך לחסוך קצת.
    אם לא הייתי לוקח או dx7 משומש או חוסך לdx7s או dx8.

OmeR Chovel...
  9. תגובות
    7
    צפיות
    983

תגובה: שלום , התלבטות בין 3 שלטים אבקש את עזרתכם

DX7 משומש
    ואם לא תשיג אז DX6I רק אם הוא DSMX אחרת לא לקנות
    כל השאר חבל על הכסף.

אבל שיהיה ברור, זה סדר העדיפות שלך, אני לא ממליץ על אף שלט מהרשימה מהרבה סיבות. השלט זה הדבר הכי חשוב בתחביב הזה...
  10. תגובות
    7
    צפיות
    983

תגובה: שלום , התלבטות בין 3 שלטים אבקש את עזרתכם

פוטאבה , וממליץ לך לעשות מאמץ קטן ולרכוש לפחות 7c
  11. תגובה: שלום רציתי לדעת מה ההבדל בין המוצרים הבאים או שהם משלימים אחד את השני

APM Data Cable
  12. תגובה: שלום רציתי לדעת מה ההבדל בין המוצרים הבאים או שהם משלימים אחד את השני

אם אתה ממש ממש לחוץ בכסף שים רק מודם טלמטריה ואז תוכל לראות את כל הנתונים ולתפעל את כל הכלי באמצעות מחשב או טאבלט , יש לזה גם השלכות בטיחותיות .
    הOSD יעיל בעיקר כשאתה מטיס FPV עם משקפיים וגם אז...
  13. תגובה: שלום רציתי לדעת מה ההבדל בין המוצרים הבאים או שהם משלימים אחד את השני

כן, תוכל לקבל מצב סוללה ועוד 30 אופציות אחרות על המסך (הכל לפי מה שאתה מחליט ואיפה שאתה ממקם על המסך).
    חוץ מזה שתמיד טוב שיש טלמטריה, זה מוסיף עוד כמה גרמים למשקל הכללי אבל נותן לך את האפשרות...
  14. תגובה: שלום רציתי לדעת מה ההבדל בין המוצרים הבאים או שהם משלימים אחד את השני

הם לא קשורים האחד לשני , פרט לעובדה שהם מתחברים לאותה יציאה.
    כפי שכתבו
    האחד מלביש את נתונים על ה וידאו והשני מאפשר שליטה וקבלת נתונים על תוכנת תחנת הקרקע.
  15. תגובה: שלום רציתי לדעת מה ההבדל בין המוצרים הבאים או שהם משלימים אחד את השני

הם משלימים אחד את השני כאשר המיני OSD נועד להציג נתונים מסויימים על התמונה שהמצלמה משדרת לך למסך/למשקפיים והטלמטריה המטרה שלא היא לתקשר בין הAPM לבין המחשב

שיהיה בהצלחה
  16. תגובה: שלום רציתי לדעת מה ההבדל בין המוצרים הבאים או שהם משלימים אחד את השני

הם משלימים מערכת
מציג תוצאות 1 עד 16 מתוך 16