חיפוש:

עמוד 1 מתוך 4 1 2 3 4

חיפוש: החיפוש ארך 1.00 שניות.

1. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

[שאלה] תגובה: חדש בתחום ומעוניין בSCX10 Axial

מתן, לשני הפלטפורמות העדכניות קפרה או SCX10.2/3 יש המון חלקים ולא צריך לדאוג, זה היתרון בחברה ורכב פופולרי החלקים ישארו הרבה אחרי שהוא ימות.

מבחינת מה לקנות קפרה או SCX10 אז שוב פה מגיע מה אתה...
  2. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

ההבדל המהותי בין רייט/קפרה לזחלן "רגיל" זה שהם לא בנוים על שילדת סולם, אה על סקיד אמצעי וכלוב.

אם אתה מחפש משהו תקציבי אז חד משמעי לך על אחד מדגמי האמצע של אקסיל (בייסקאפ וכו) או לחילופין הTRX4...
  3. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

ההונצו דגם ישן שלא מיוצר ונמכר כבר, הBASECAMP דגם חדש שיצא לא מזמן לתת מענה זול למי שמחפש להיכנס באופן תקציבי לפלטפורמה של הSCX10.3 שלהם.
    כמו כן יצא גם דגם מעודכן (רענון) של הDeadbolt שמבוסס על...
  4. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

לגבי הבקר אל תיכנס עם שום לאקטרוניקה למים, נכון יש שכבת סיליקון וזה "מוגן" אבל שורה תחתונה אלקטרוניקה ומים לא חברים, גם אם נראה לך שהכל עבר חלק זה יכול לפגוש אותך בעתיד.

לגבי השלט אתה חייב לקנות...
  5. תגובות
    5
    צפיות
    1,708

תגובה: היכן אתם רוכשים את חומרי ההדפסה?

אני קונה מהארץ בדקתי עשרות גם מחו"ל האיכות בארץ מצויינת, אם אפשר לשתף פה חנויות אני אשלח או בפרטי, כי אני יודע שבמכונית יש עם זה בעיה.
  6. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

דיברת על SCX למיניהם שהם רכבים כבר בכמה רמות מעל בכל מקרה לא משנה, לגבי מנוע תבדוק איזה מנוע יש לך שמה ותוכל להביא מנוע אחר בהתאם. נהג/כננת פשוט תזמין לך מחו"ל בהתאם לגודל שצריך, למרות שהרוב מותאם...
  7. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

אני קצת לא מבין איך הרכב הזה קשור למשהו מקצועי או אפילו זחילה, אבל בכל מקרה תתחדש.
    לשנות לשחק להתעסק אפשר עם כל פלטפורמה, אם זה שווה את זה במקרה הזה, אני לא חושב, אבל שוב שיקול שלך.
  8. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

הזחלנים של אקסיל מעולים גם המקבילים שלהם לדוגמאת הTRX4 של טראקסס או הELEMENT של אסוסייטד.
  9. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

אם אתה מחפש רוק רייסר זה כבר ללכת לכיוון אחר שזה AXIAL בומבר או הריפט החדש, זחלן כמו שציין רן זה איטי (גם בהילוך שני זה לא רוק רייסר).

בתקציב הזה הייתי אולי מחפש משהו יד2 (פחות מומלץ למתחיל) או...
  10. תגובות
    123
    צפיות
    14,346

הSCX10.2 אומנם עדיין פופולרי וחי אבל הSCX10.3 הגיע בשביל להציע כמה שיפורים העיקרי ביניהם זה הגיר וסרני פורטל.

לגבי מה עדיף, זה כבר עניין שלך של תקציב, מראה ויכולות, הSCX10.3 יהיה עביר יותר מעט,...
  11. תגובה: עמלות מופרזות לשחרור מהמכס של מוצר פטור ממכס

כל הכבוד תתחדש.
  12. תגובות
    3
    צפיות
    2,324

[שאלה] תגובה: מסוק עם שלט שנתקע במכס

היי גבי, אני עידן.

הדרישה ובעצם השחרור עצמו אמור להיות דרך דואר ישראל, שוב זה במידה ובאמת המכס רוצה מסמכים וכו, יכול להיות שזה סתם תקוע ואף אחד אפילו לא בדק את זה. הדואר אמור לפנות אליך, לרוב SMS...
  13. תגובות
    8
    צפיות
    1,622

תגובה: סוללה לרובן באחה 1/5

עם סוללות ניקל מאטל אין בעיה בשילוח, מה שכן אומנם ככל שהנפח גדול יותר יהיה לך יותר זמן סוללה, אבל גם הגודל קובע, ולכן תיקח משהו שיכול להתאים לך בגודל לפני הכל.
    כמו כן פתרון זמני שאתה יכול זה להשתמש...
  14. תגובות
    38
    צפיות
    5,059

[עזרה!] תגובה: מתייעץ לגבי רכב חילופי

לגבי מטענים ISDT טובים אבל רוב המטענים שלהם הם DC ומאוד חלשים בAC ובשביל להשלים את החבילה אתה צריך ספק וכו ואז כבר ההשעקה הכלכלית עולה מדרגה.

בכל מקרה אם אתה רוצה מטענים טובים שעושים את העבודה חפש...
  15. תגובות
    27
    צפיות
    5,798

[שאלה] תגובה: קניית "מכונית על שלט" חדשה

בארץ מביאים כל מיני מותגים כולם בהתאם, אם אתה מחפש סוללה אז המלצה שתהיה לפחות 50 C ומעלה (יש הסברים וכו בפורום מוזמן לקרוא). כמה מיליאמפר מכתיב את זמן ההסעה אני הייתי ממליץ על לפחות 5000MHA יספיק...
  16. תגובות
    27
    צפיות
    5,798

1. הרכב בכללי עמיד מאוד, השילדה ידועה בחולשה שלה אבל זה רק אם אתה לוקח אותה לקצה בקיפצות גבוהות, מעבר לזה עמיד מאוד מניסיון ועזרה לכמה אנשים שרכשו.
    2. יש חנויות בארץ בעיקר בצפון שמחזיקות חלקים עושות...
  17. תגובות
    27
    צפיות
    5,798

אררמה אחלה רכבים עמידים בנוים מצויין, שים לב שלכל רכב יש כמה גרסות אז תוודא שאתה מקבל את הגירסה האחרונה. מבחינת חלקים אני מבין ולצערנו בארץ העיקר הוא טראקסס אז מבחינת זמינות חלקים הם תמיד יהיו עדיפים...
  18. תגובות
    27
    צפיות
    5,798

קודם כל ברוך הבא, יש תרד סטיקי ועוד המון דיונים שאתה יכול לקרוא והעמיק, על רגל אחת לפני הכל אתה צריך לבוא עם תקציב (כבר ציינת) ולהיסגר בערך על עצמך מה הכיוון מבחינת סוג הרכב והשימוש.

עכשיו שים לב...
  19. תגובות
    19
    צפיות
    5,733

תגובה: עוד צ'ירוקי לאורווה

הבנתי, יש כמה אופציות אפטרמרקט, אבל אם אתה אוהב להתעסק אין יותר כיף מלעשות לבד.
  20. תגובות
    19
    צפיות
    5,733

תגובה: עוד צ'ירוקי לאורווה

מגניב תתחדש.
  21. תגובות
    186
    צפיות
    164,132

[חדשות] תגובה: פינת החדשות- רכבים חדשים בשוק

טראקסס הוציאו רכב מאנסטר חדש היום בשם HOSS.

מה בתפריט ? 3 תאים, מנוע 2400KV בעיצוב ארוך יותר, חופה חדשה שעושה שימוש במנגנון נעילה עם כלוב פנימי (בדומה לאקסמקס/אירבו ועוד), וגלגלים עדכנים.
    ...
  22. תגובות
    45
    צפיות
    51,862

תגובה: סקירה - Traxxas TRX-4 Sport Unassembled Kit

תמונה אחת משבת, אני כל הזמן שוכח לצלם סרטון, אבל גם זה יגיע.

151436
  23. תגובות
    45
    צפיות
    51,862

המשך...

הצבע הנבחר

151429

אחרי הצביעה ויבוש של 24 שעות.

151428151427
  24. תגובות
    45
    צפיות
    51,862

טוב אז הרצון לחופה חדשה גובר על ההיגיון, החופה של הרוביקון הקצר נמכרה ועוברים לחופה camper מקורית של TRX4, למה ? אני אישית פחות מתחבר למראת הטנדר, אבל מצד שני כן אוהב את המראה של הTRX4, אז הcamper זה...
  25. תגובות
    43
    צפיות
    9,485

[שאלה] תגובה: חנות מומלצת לרכישת x-maxx

יש לי את המודל BT המודול נותן לך יכולת שליטה יותר נוחה על הבקר, אתה יכול להגדיר באפליקציה את המצערת שזה בעצם להגביל את הערוץ השני, אין בעיה, יש שמה עוד המון דברים רלוונטים שלצערי הם פשוט סיוט להגדרה...
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 99
עמוד 1 מתוך 4 1 2 3 4