חיפוש:

חיפוש: החיפוש ארך 1.00 שניות.

1. נושא: סט אפ לפיילון RIFLE

על ידי dbrosh
    תגובות
    3
    צפיות
    827

[שאלה] תגובה: סט אפ לפיילון RIFLE

תגיד, מי מינה אותך להיות אחראי על הליכות ונימוסים? דאג לעצמך ואל תתערב
  2. נושא: בקר FBL בשם SPIRIT

על ידי dbrosh
    תגובות
    3
    צפיות
    948

[שאלה] תגובה: בקר FBL בשם SPIRIT

http://www.spirit-system.com/index_cz.php

לא צריך את הפרו. די במערכת הרגילה. יש לה את הבייל אאוט הטוב יותר.
  3. נושא: מתחיל בתחום

על ידי dbrosh
    תגובות
    9
    צפיות
    10,911

[דיון] תגובה: מתחיל בתחום

אני רוצה להצטרף לדעה של Shaked כי אלעד לא רק שלא יודע לכוון מסוק, הוא גם מכוער. ואז מה אם Shaked אלים מילולית, לא מנמק, כותב בשגיאות כתיב ובלי סימני פיסוק. עדיין יכול להיות שיש לו אישיות מקסימה
  4. תגובות
    29
    צפיות
    3,193

[עזרה!] תגובה: להחזיר מסוק שמצאתי בבית לאוויר

לא נכון לגמרי ולא מבין למה אתה פוסק בכזאת החלטיות בלי לדעת במה מדובר. אתה סתם מטעה בנאדם וחבל. זה מסוק הירובו קואקסיאלי, יש לי כזה, היה הראשון שלי לפני יותר משבע שנים, ועד היום כשמתחשק לי אני מעלה...
  5. [שאלה] תגובה: מעוניין לקנות מסוק חשמלי 600 ... על מה ללכת titan 50x trex600 או gaui ????

כבר הערתי לך ילד על השפה הלא נקיה שלך ואני רואה שללא הועיל. אז נעבור לעונשים: למחר תכתוב מאתיים פעם "אני אכבד את הזולת", ובבוקר אל תיכנס לכיתה. חכה ליד החדר של סגן המנהל
  6. [שאלה] תגובה: מעוניין לקנות מסוק חשמלי 600 ... על מה ללכת titan 50x trex600 או gaui ????

אני לא יודע באיזה כיתה אתה, אבל שאל את המורה שלך לדקדוק והיא תסביר לך ששימוש מופרז בסימני קריאה אינו מדגיש טענה אלא דווקא נוטה ליצירת תחושה של הסטריה מיותרת. גם שימוש בבטויים כמו "אתה מדבר שטויות" לא...
  7. [שאלה] תגובה: מעוניין לקנות מסוק חשמלי 600 ... על מה ללכת titan 50x trex600 או gaui ????

זה שרשור מעצבן וברור היטב למה. התשובה הטובה ביותר היא שאין תשובה אחת ואין כניסה קלה ופשוטה לענף המסוקים. ההמלצה הטובה היותר היא צא לשטח במשך כמה שבתות טובות, דבר עם מטיסים, תראה את הכלים טסים עד...
  8. תגובות
    52
    צפיות
    5,118

[מדליק] תגובה: ברכות לתותי לכתבתו של דורון ברוש במעריב

אתה כל כך צודק דניאל. המנוולים האלה בתקשורת הורסים כל חלקה טובה
  9. תגובות
    18
    צפיות
    1,417

תגובה: עשן משלט אורורה 9 !!!!!!!!!!!! עזרה בבקשה !!!!!!

לא נשרף השלט. זו טעות מוכרת ובאורורה אין פיוז שמגן על השלט כמכניסים פלוס לשקע של מינוס. מה שנשרף בפנים זה קבל בחמישה שקלים - כך שגם לא צריך לשלוח להייטק, לשלם מאות שקלים ולהתקע בלי שלט לחודשים. אחד...
  10. נושא: The TDR Show

על ידי dbrosh
    תגובות
    14
    צפיות
    1,285

[מדליק] תגובה: The TDR Show

קצת חדגוני ציקי. TDR ועוד TDR ועוד TDR. קצת מזכיר את הסינים. כולם דומים. אם היית משבץ בין המסוקים מסוק מדגם אחר, נגיד, למשל, תן לי לחשוב רגע, נגיד KDS 550, זה היה הופך את העסק להרבה יותר מעניין
  11. תגובות
    27
    צפיות
    2,115

[זהירות!] תגובה: מקרה מרגיז בשימוש עם סימולטור

אני מצטער אבל אני לא מקבל את הטענה שלך. אם הבנאדם התרגל להטיס בצורה מסויימת ונוח לו ככה, אז למה אתה מנסה לכפות עליו את דעתך ואת ההרגלים שלך. זה ממש לא דמוקרטי. אותי למשל מאוד מעניין לראות את השיטה...
  12. תגובות
    28
    צפיות
    2,272

[שאלה] תגובה: להב עם בעיה מ MYRCMART.

תגיד, מה כל ההתלבטויות האלו. למה שפשוט לא תיכנס לאוטו, סע לאחת החנויות באזור הרצליה, וקנה להבי align ויהיה לך מסוק לשבת. אז יעלה עוד 30 שקל ממחיר חו"ל, אז מה?
  13. נושא: wlakera genius cp

על ידי dbrosh
    תגובות
    34
    צפיות
    3,072

[עזרה!] תגובה: wlakera genius cp

אז מה אם יש לו מנוע בראשד?

זה מפריע לך להפוך אותו? לי הוא לא מפריע.

זה מפריע לך לעשות איתו פאנלים, פירופליפים?

ראית מה עושה איתו בנדיסר? אסף אלוש? ראית את הסרטונים של רון אפרת איך הוא מעביר...
  14. תגובות
    13
    צפיות
    1,540

[זהירות!] תגובה: הרעה תבוא מצפון ......

חפשו עוד סרטים ביוטיוב של הטיפוס הזה: קוראים לו bilal ghalayini, הוא ענק, הוא מטיס נהדר, במיוחד את ה-mcpx, משוגע על כל התחת, והוא גם לבנוני, ככה שאם הכדורים שהוא יורה על המסוקים מחמיצים בקצת, זה...
  15. תגובות
    22
    צפיות
    1,327

[חדשות] תגובה: ניתן כבר לבצע הזמנה מוקדמת ל - GOBLIN ול - WHIPLASH

יש לי שאלה למומחי הפורום מכיוון שאני מתכוון להחליף מסוק: מה עדיף לי, ה-X5 או טירקס 550?
  16. נושא: 550 או X5

על ידי dbrosh
    תגובות
    114
    צפיות
    8,931

[דיון] תגובה: Re: תגובה: 550 או X5

טוב, אני רואה שגם אני צריך להתערב פה. אז קודם כל ציקי ודרור וכל השאר - אני חושב שזה לא בסדר שמתנהלת פה כזאת בוכהלטריה ולא קוראים לי. לא נכנסתי לפורום כמה ימים, אבל בהחלט מותר לי לצפות שאם יש בלגן, אז...
מציג תוצאות 1 עד 16 מתוך 16