חיפוש:

חיפוש: החיפוש ארך 1.00 שניות.

1. תגובה: האם מותר להטעין Built-in 3.7V/200mAh lithium battery באמצעות שנאי קיר USB לחשמ

טוב לדעת שיש עוד כמה מצ׳וגעים שחולקים את אותם תחביבים...
    (Yuval57 באקווה)
  2. תגובות
    1
    צפיות
    536

[שאלה] תגובה: מה יותר טוב???

בבקשה...
    קרא כאן
  3. תגובות
    12
    צפיות
    1,281

[שרשור בניה] Re: בנייה של FUNCUB

בבקשה:

תושבת מנוע מאלומיניום - איביי

אגב, לגבי המנוע - מולטיפלקס ממליצים על 3516-840 עם פרופ' 13X4, ובקר 30 אמפר (סטאפ ל-3 תאים); אבל אסור לשכוח שזה מנוע HiMax אמריקאי עם בקרת איכות גרמנית, ולא...
  4. [דיון] Re: דיון פתוח בנושא כנף עילית\כנף תחתית..

אגב - כשמתחילים קצת אירובטיקה בסיסית, יש לטיסן בעל כנף תחתית יתרון - בטיסה הפוכה, ובטיסן בעל כנף עילית, מקבלים שני גורמים מבדרים במקום שני מייצבים (דיהדרל הופך לאנהדרל, כנף עילית לתחתית) ואילו טיסן...
  5. [שאלה] Re: איך מומלץ לטעון סוללת LIFE בקיבולת 2080MAH

לא קריטי כלל. אם אתה רוצה להיות יותר צדיק מהרב הראשי (אשכנזי או ספרדי, כרצונך) תטעין על 2000. זה רק יאריך לך במעט את זמן הטעינה.
  6. תגובות
    7
    צפיות
    815

[עזרה!] Re: התאמת אנטנה לתדר

עדיאל, אין שם שום בעיה. מהחוט הארוך אתה בונה שתי גזרות; מהקצר - גזרה אחת. אם תסתכל על כל המידות, תראה ש-1/4 אורך גל (צלע הגזרה) הוא כ-84 מ"מ (אגב, כתבת
    שהמערכת שלך היא 900GHz, אני מניח שהכוונה היא...
  7. תגובות
    6
    צפיות
    1,045

[שאלה] Re: עובי חוטים בסוללת מקלט

36AWG הוא חוט בעובי שערה (קוטר מוליך של 0.127 מ"מ, כושר נשיאת זרם מירבי 200 מיליאמפר) , 10 אמפר יתיך אותו בשניה.
    החוטים המקובלים לסרוו הם 24AWG (קוטר מוליך 0.511 מ"מ, כושר נשיאת זרם מירבי 3.5 אמפר)....
  8. תגובות
    6
    צפיות
    1,300

Re: קחו לכם תמונה שהבוקר יהיה כיפי :)

תמונה יפה מאד.
    מזכיר לי אירוע מלפני כשנתיים - כמה חבר'ה הטיסו בחי-כיף בחולון, אחד מהם טיסן פארקים מואר מהזנב ועד השיניים בפסי LED. בערך חצי שעה לאחר מכן הגיעו שני שוטרים,
    הביטו במתרחש ופשוט החזיקו...
  9. נושא: v911

על ידי יובל בן חיים
    תגובות
    28
    צפיות
    3,412

Re: v911

בשביל המחיר שלו - קניה מצויינת. אצלי הוא כבר חטף מכות מהחתולים ששונאים אותו, נכנס בכל קיר ו/או רהיט אפשרי, ועדיין אין נזקים (כבר חודשיים אצלי, טס עשרות סוללות)
    לגבי ההתקדמות - לא נראה לי שזו...
  10. תגובות
    1
    צפיות
    431

[שאלה] תגובה: סוללת nicd לא הוטענה זמן מה...

תטעין, לאחר מכן תבצע 2-3 מחזורי פריקה והטענה (על מטען חכם). אם הסוללה עדיין בסדר - במחזור השני כבר תראה קיבולת תקינה.
  11. תגובות
    10
    צפיות
    867

[עזרה!] תגובה: לא יודע מה ההבדל בין הבקרים

בכמה מילים, BEC=Battery Elimination Circuit. הכוונה שבבקר יש מעגל שחוסך את הצורך בסוללה נוספת עבור המקלט והסרוואים.
    OPTO - אומר שהבקר מבודד (ע"י רכיב הנקרא Opto-Coupler) מהאדמה של המקלט/סרוואים,...
  12. תגובות
    2
    צפיות
    767

[מדליק] Re: אני מוכן שהיא תעצור אותי .

לא צריך, אתה כבר תעצור לבד. :)
  13. תגובות
    8
    צפיות
    1,029

[שאלה] Re: חוטים דקים מאוד ל V949 ladybird

חוטי Wire Wrap של 32 או 30 AWG יכולים להתאים, לדעתי (בכל חנות אלקטרוניקה שמכבדת את עצמה).
  14. תגובות
    3
    צפיות
    751

[שאלה] Re: מדידת kv במנוע חשמלי

ישי,
    אני רודף אחריך...

ה-Kv מוגדר כך (לא ממש מדוייק, אבל בקירוב ראשון זה בסדר): (Kv=RPM/(V-I*R וכאשר:
    RPM - סל"ד המנוע ללא עומס
    V - מתח הכניסה למנוע
    I - זרם הכניסה למנוע
    R - התנגדות...
  15. [שאלה] Re: טעינת סוללה שמתח הספק של המטען נמוח ממתח הסוללה

:o תודה על המחמאה. משתדל להגיע לרמה של החבר'ה האחרים פה בפורום - זה לא קל... :o

הבדיקה שאתה מציע היא ללא ספק הנכונה יותר, מסכים ב-100%.

יום טוב ושוב תודה!
  16. [שאלה] Re: טעינת סוללה שמתח הספק של המטען נמוח ממתח הסוללה

ישי,
    השוני במתח מובן ומקובל - הטולרנס במתח זה הוא 5%. המתח שציינת שונה ב-2.5% מהנומינלי - בסדר גמור.
    לגבי הזרם - מה שחשוב לך למדוד הוא המתח בעומס מירבי צפוי. המטען שלך הוא 50W, כך שב-12 וולט...
  17. [שאלה] תגובה: טעינת סוללה שמתח הספק של המטען נמוח ממתח הסוללה

ישי - יפה מאד!
    שתי הערות קטנות:
    1. את הנגד תצמיד בצורה כלשהי לדופן המתכת שתקרין את החום (אולי עשית זאת, מהצילומים לא ברור).
    2. לפני הסגירה - תהפוך את המארז ותנער אותו קלות, למקרה שזיפי נחושת נפלו...
  18. [שאלה] Re: טעינת סוללה שמתח הספק של המטען נמוח ממתח הסוללה

נועם,
    איני יודע מה רמת הידע שלך באלקטרוניקה, אבל כאן אתה טועה. הירוק הוא סיגנל Soft Power On ובעברית הדלקת הספק. בלי חיבור שלו לאדמה הספק פשוט לא יידלק.
    אין לזה כל קשר עם העומס הדרוש. ואנא, אל תפתח...
  19. [שאלה] Re: טעינת סוללה שמתח הספק של המטען נמוח ממתח הסוללה

ישי,
    שים לב - גם במדריך נאמר שאם אינך צריך את כל המתחים - תרגיש חופשי לחבר רק חלק מהם. אתה צריך רק את ה-12V.
    בנוסף - חיבור עומס ל-5V הוא חיוני, גם בתיאוריה וגם בפרקטיקה - מניסיון ארוך של שימוש...
  20. תגובות
    6
    צפיות
    752

[עזרה!] תגובה: העברת הדפסה למשטח

לגבי שקפים - דרוש שקף לייזר, הוא יחסית עמיד בחום.
    לגבי הלכה - בכל חנות לצבעים, כולל הום סנטר ואייס - תחפש את הלכה השקופה הפשוטה ביותר, רק שלא תהיה על בסיס מים. לי היה מיכל ישן עם מותג של ACE,
    עבד...
  21. תגובות
    26
    צפיות
    3,455

[מוצר חדש] תגובה: אנטנה משודרגת לטווחים ממש ארוכים

שלום pomerus,
    אכן ציטטתי את סעיף ג' בלבד. הוא מגדיר מה *לא* לעשות, ובפירוש לא מה מותר לעשות. במדינה דמוקרטית, כל מה שלא כתוב שאסור - מותר.

לגבי בעלי רשיונות- קה"ל טוען שהוא בעל הרשיון, והרשיון...
מציג תוצאות 1 עד 21 מתוך 21