חיפוש:

עמוד 1 מתוך 2 1 2

חיפוש: החיפוש ארך 1.00 שניות.

1. תגובה: פרוייקט הכנת גוף תאורה משולב עץ וברזל בסגנון כפרי.

רעיון פשוט ויפה מאד, הנורות מראה ישן מוסיפות המון, טוב שלא נורות לד.
  2. תגובה: פרויקט בניית מכשיר ליישור ופילוס משטחי עץ בקלות - עשה זאת בעצמך

אמנם לא מסובך לביצוע בתנאי שיש את כל הרכיבים, איפה למשל אפשר לקנות את המיסבים, משני הסוגים שבסרטון?
  3. תגובות
    2
    צפיות
    12,089

[שאלה] תגובה: האם ניתן לשנות טיסן עם גלגל זנב לגלגל אף?

כן זה אפשרי, צריך לוודא שמרכז הכובד במקום הנכון ולמקם את הגלגלים הראשיים מעט אחורה (לכיוון הזנב) בין 1 ל 2 ס"מ בערך,
    ולהתקין גלגל קדמי על קיר האש (אחרי המנוע)
  4. נושא: שדרוג רדיו ל2.4

על ידי גבי א
    תגובות
    3
    צפיות
    1,868

[שאלה] תגובה: שדרוג רדיו ל2.4

מערכות sanwa rd 6000 ו rd 8000 אפשר להסב ל - 2.4 GH עובד מצוין
  5. נושא: שלט

על ידי גבי א
    תגובות
    10
    צפיות
    4,597

[שאלה] תגובה: שלט

תגדיר תחום מחירים, בן כמה הילד, זה ניסיון ראשון של הילד, שלט ראשון בעיקרון לא כדאי לקנות יקר מהסיבה שאתה לא יודע מה הכיוון של הילד
  6. נושא: DLE 55 VS 60 twin vs 61

על ידי גבי א
    תגובות
    3
    צפיות
    1,396

[דיון] תגובה: DLE 55 VS 60 twin vs 61

אני ממליץ לך על ה - 60 twin, בעיקר בגלל שני הצילינדרים, פחות רעידות מצילינדר אחד.
  7. [עזרה!] תגובה: כניסה מחודשת לתחביב, עזרה לגבי טיסן ומסביב

שלוםו לידור, הדרכתי תלמיד עם הקיושו כמו שציינת (בתצורה החשמלית שלו) הטיסן עצמו קל להרכבה וטס בסדר גמור אבל לא למתאים למנוע ניטרו 52 - מקסימום 46 הטיסן קל יחסית (במשקל)
    קטן במידות כך שהפרופלור...
  8. תגובות
    3
    צפיות
    1,171

[שאלה] תגובה: אחסון טיסנים בצורה אנכית

עדיף כמו שרן כתב, עם האף כלפי מעלה - זה גורם לצינורית הדלק במיכל (עם המשקולת) להישאר במצב ישר - עם האף למטה הצינורית מתקפלת ולפעמים נשארת כך ואתה לא מבין מאיפה התחילו הבעיות עם המנוע.
  9. תגובות
    6
    צפיות
    10,636

[עזרה!] תגובה: אשמח אם תסייעו לי

לפי מה שכתבת נראה שזה בעיה של כיוון סיכות, תגיע למנחת שיש מישהו שיודע לכוון את המנוע,אם אתה גר בסביבת אשדוד אשמח לעזור
  10. תגובות
    6
    צפיות
    1,976

[שאלה] תגובה: מחבר מייצב הגה גובה שבור

כתבת שמנחת הבית שלך הוא באשדוד בצפוני, צור קשר איתי גם אני מטיס שם תגיע אלי ונפתור את כל הבעיות
    גבי 054-6093603
  11. תגובות
    8
    צפיות
    14,047

תגובה: futaba 14 sg- חוות דעת

איתן, אפשר לקבל את הקישור מהיכן להזמין את כפתורי הקיזוזים? גם אני משתמש בשלט הזה ומאד מרוצה ממנו.
  12. תגובות
    39
    צפיות
    12,800

[שאלה] תגובה: איך להמיר ספק כח של מחשב למטען

רן ענבר אני חושב שטעית בתגובה שלך ל avsa ועכשיו אתה רק מוסיף הערות לא מתאימות ושולח אנשים לפורומים אחרים, כמו שאני יכול ללחוץ על הבאנר "הקטן בצד ימין" גם אתה יכול להודות בפשטות שטעית, וכן אתה יכול...
  13. תגובות
    10
    צפיות
    901

[שאלה] תגובה: סרוו סטנדרטי של הייטק

מנסיון אישי - אני משתמש גם בפשוטים וגם ביקרים יותר של HITEC כמו 7955 . אמינים מאד ללא כל בעיות מיוחדות גם בדגם ששאלת. (כמו כל הטובים האחרים)
    שגם בהם לפעמים קורות תקלות.

לגבי התשובה של WIND556 אל...
  14. נושא: פרופלור

על ידי גבי א
    תגובות
    2
    צפיות
    647

[שאלה] תגובה: פרופלור

לפרופים לניטרו אין את האות E , חוץ מזה הצורה הבסיסית שלהם שונה משל החשמליים, הם בנויים מאסיבית יותר.
  15. תגובות
    7
    צפיות
    987

[שאלה] תגובה: עבודה עם שני מקלטים בטיסן אחד

היום בצעתי את הניסוי ששאלתי עליו בתחילת הפוסט - הופתעתי מהתוצאה, כנראה שב HITEC חשבו מראש על האפשרות של הפעלת שני מקלטים ביחד על טיסן אחד - לצורך הבדיקה חיברתי שתי סוללות אחת של 4.8 v והשניה של 6v לא...
  16. נושא: דלק ל4 פעימות

על ידי גבי א
    תגובות
    5
    צפיות
    833

[שאלה] תגובה: דלק ל4 פעימות

בכל מקרה אני מציע לך לעבור ל - 10% ההבדל במחיר זניח, אבל תקבל ביצועים טובים יותר מהמנוע.
    אני יודע על יצרן אחד לפחות שכבר לא מספק את ה - 5%.
  17. נושא: דלק ל4 פעימות

על ידי גבי א
    תגובות
    5
    צפיות
    833

[שאלה] תגובה: דלק ל4 פעימות

כן, לדעתי הירוק עדיף, אבל אם אתה בכל זאת רוצה דלק איכותי בצבע ורוד אני משתמש ב - OMEGA של חברת BYRON
    ומאד מרוצה ממנו.
  18. תגובות
    4
    צפיות
    866

[שאלה] תגובה: האם השנאי הזה מתאים לIMAX B6?

לגבי התדירות (הרץ) רשום לך שהוא עובד ב 50/60 הרץ, ככה שגם מהבחינה הזאת זה בסדר, אתה יכול לחבר אותו למטען הוא לא ישרוף לך כלום, מקסימום לא יעבוד.
  19. תגובות
    61
    צפיות
    5,736

[מדליק] תגובה: מפגש מסוקאים באשדוד

כל הכבוד על הארגון והביצוע, לפי התמונות והתגובות היה מפגש ממש מהנה, למרות שלא הייתי, אני אמנם מטיס באשדוד אבל במנחת הצפוני (טיסני סקייל) ולא - אנחנו לא "צפונים", אבל מוריד בפניכם את הכובע על יום...
  20. תגובה: מה אני מסמן בכתובת למישלוח אצל הסיני בSTATE ובזיפ קוד?

STATE = ISRAEL

זיפקוד = תרשום את המיקוד שלך (מס' הרחוב שלך) אם אתה לא מכיר אותו אתה יכול למצא אותו בדף הראשי של הדואר, (מציאת מיקוד)
  21. תגובות
    19
    צפיות
    2,376

[שאלה] תגובה: מנוע OS61 - בעית הנעה

כל מה שצביקה כתב - נכון רק תבדוק גם (בסעיף, משהו השתנה בסיכה של הסרק, (הקטנה) ) זה יכול מאד להיות ליכלוך, או אפילו גרגר חול אחד שלא נותן לך מעבר דלק במצב סרק.
  22. תגובות
    38
    צפיות
    2,683

[שאלה] תגובה: עלות הלחמת קונקטורים?

נכון שהוא היה צריך לשאול על עלות העבודה לפני ביצועה, אבל !!!!!! אני במקום אותו בעל החנות עושה את ההלחמה בחינם, על הלחמה לא לוקחים שעת עבודה, הרווח שלו מגיע ממכירת טיסנים, אביזרים, ושאר הציוד, אם הוא...
  23. תגובות
    11
    צפיות
    1,138

תגובה: DeadBand- הכצעקתא? (או, מה זה בדיוק?)

עוד הסבר מתחום החשמל - אם יש לך מכשיר חשמלי בעל גוף חימום ויש לו טרמוסטט השומר על הטמפ' , נאמר שהוא מכוון ל 55 מעלות - הטרמוסטט ירגיש 55 מעלות וינתק את המתח אבל הוא לא יחבר אותו בחזרה ב 55 מעלות כי...
  24. תגובות
    21
    צפיות
    3,784

תגובה: Back to home - טיסן חשמלי

דוד, אם תוכל להגיע בשבת למנחת אשדוד (מנחת ללא תשלום) ננסה לעזור כמה שנוכל.

אגב, מאיזה חומרים הטיסן בנוי, במבט ראשון נראה די כבד אבל אולי המראה מטעה, בכל מקרה אתה חייב מישהו עם נסיון לטיסה הראשונה....
  25. תגובות
    16
    צפיות
    1,894

תגובה: סרבויים + בקר ESC ל T-45 ג'ט חשמלי

יש חנות בתל אביב (מרכז הטיסנים או טיסני המרכז, לא זוכר בדיוק) של ניסו דקלו הוא יבואן של HITEC והוא יותר זול מכל מי שמוכר HITEC - מנסיון ובדיקה אישית. החנות ב-בן יהודה 117
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 30
עמוד 1 מתוך 2 1 2