שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: פיתוח קהילת הרחפנים בישראל.

תודה!
    3
    הודה 5 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל פיתוח קהילת הרחפנים בישראל.

שלום לכל חברי פורום רחפנים.

שמי ניר ואני סטודנט להנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת אריאל.
    כחלק מהלימודים בניתי רחפן כחלק מפורייקט...

תוך כדי הבנייה נדבקתי בחיידק... ולכן...

אני חושב שכדאי ונכון לפתח את התחום הזה בארץ...

1. אני פותח קבוצת וואצאפ של קהילת הרחפנים כל מי שמעוניין שאני יכניס אותו שירשום לי בבקשה את שמו ומספר הטלפון שלו בהודעה פרטית...
    2. יש לי חבר בסין שתאחלס יכול להביא לכם כל מה שאתם צריכים... כרגע אני ארגנתי לכל מי שרוצה להיכנס לתחום קיט בסיסי במחיר שפוי של 500 ש"ח ל F450 ו 650 ש"ח ל F550 משלוח ב DHL
    הקיט כולל:

שלדת F450 או F500
    מנועים באיכות מעולה
    בקרים באיכות מעולה עם סיימון קי
    סט פרופלורים מאוזנים... במידה 1045 כולל סט רזרבי...
    אפשר להוסיף\להחליף כל מה שעולה לכם לראש...

חשוב לי מאוד לציין שאני לא עושה כאן רווח אלא זו באמת מחווה לחברי הפורום וגם כי שמתי לעצמי מטרה לפתח קהילת הרחפנים בארץ.

ניר בר לוי
    0542902002

תודה!
    144
    הודה 150 פעמים ב 122 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: פיתוח קהילת הרחפנים בישראל.

עלה והצלח !

מספר שאלות להבהרה:
    1. מה בדיוק אתה מתכנן בקהילה החדשה?
    2. בהשוואה להוביקינג האם "החבר הסיני" יכול להוזיל את העלויות?
    3. מה לגבי סוללות מאותו חבר סיני? (ממה שאני שומע זו בעיה שהרבה מתלוננים כאן)
    4. אם כבר אתה מציע משהו למכירה, אולי כדאי לפרט את הסטאפ עם יותר פרטים או קישורים לרכיבים. ("מנועים באיכות מעולה" מה זה אומר?! חברה? דגם?)

ושוב בהצלחה בקהילה החדשה

3. המשתמשים 2 הודו ל moshet על הודעתו:

ChaoscripT (02-09-2014),roib2210 (02-09-2014)

תודה!
    3
    הודה 5 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: פיתוח קהילת הרחפנים בישראל.

שלום...

דבר ראשון כן המחירים זולים בהרבה משל הוביקינג הנה קח לדוגמא שילדת F450 + בקרים 30 אמפר עם BEC פנימי מגיעים כבר צרובים עם סיימון קי + מנועים 1000kv מאוזנים עוד מעט אפרט על המותג של המנועים והבקרים+ פרופים פלסטיק מאוזנים וסט רזרבי וכל זה במשלוח עם DHL עד הבית ב 500 שקל... כל סט אפ שתנסה להרכיב בהובי קינג יעבור את המחיר הזה עוד לפני המשלוח האיטי שלהם... שגם עליו הם לוקחים המון כסף....

לגבי פיתוח הקהילה... מישראל כבר יצאו הרבה טכנולוגיות חדשות לעולם ואני מאמין שרחפנים יהיו חלק בלתי נפרד מהעתיד של כולנו מתחיל במשלוח של פיצה ממשיך לרחפן שפורס כבלים למרחקים ארוכים ונגמר ברחפן שבונה בניינים... השמיים הם הגבול... פעם כדי לעשות תצ״א היית מעלה מטוס לאוויר ומשלם המון כסף והיום זו משימה הכי פשוטה של רחפן ב 1000 שקל... כשמסתכלים על זה ככה מבינים שבאמת יש לאן להתפתח וזו המטרה שלי...

סוללות ליפו: כן הוא יכול להביא אבל אני עדיין לא ביקשתי ממנו ואני חושב שסוללה שהיא הלב של הרחפן ואני בטוח שאף אחד לא רוצה לראות את הרחפן שלו עולה באש בגלל סוללה באיכות נמוכה ולכן אני ממליץ לקנות סוללה כאן בארץ בגלל חוקי הפורום אני לא יכול לפרסם מאיפה אני קונה מי שמעוניין יכול לשלוח הודעה פרטית.

סט אפ F450:

מנוע iPower iQ series 1000Kv iBM2212Q
    בקר iPeaka 30A SimonK

בברכה
    ניר

תודה!
    149
    הודה 279 פעמים ב 160 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: פיתוח קהילת הרחפנים בישראל.

שילדות DJI מקוריות או חיקוי ?

תודה!
    3
    הודה 5 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: פיתוח קהילת הרחפנים בישראל.

ציטוט נכתב במקור על ידי nitbeat צפיה בהודעה
    שילדות DJI מקוריות או חיקוי ?
    לא מקורית אבל תנו לי קצת לעשות סדר בראש לגבי השלדה הזו...
    השלדה הזו היא פיתוח של DJI סה״כ הם תיכננו מודולים למדפסת תלת מימד ושני פלטות PCB
    עכשיו לגבי חיקוי הכל שאלה באיכות חומרי הגלם שאיתם מדפסים יש כאן בפורום כמה חברה עם מדפסת תלת מימד שיכולו לשפוך יותר אור על הנושא... בכל אופן הכל תלוי באיכות ההדפסה ולא בהאם השלדה מקורית... אם הזרועות יודפסו מהחומר הנכון ובאיכות הנכונה אין שום סיבה שהן יהיו חלשות יותר מהזרועות ״המקוריות״...

בהמשך לשאלתכם על איזה חלקים ניתן להזמין אני עובד כרגע על ובלה שמרכזת את כל המוצרים שיש למפעלים שחבר שלי עובד איתם וכמי יעלה אותה בקבוצה שנפתחה...

בברכה,
    ניר 0542902002

תודה!
    66
    הודה 71 פעמים ב 64 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: תגובה: פיתוח קהילת הרחפנים בישראל.

ציטוט נכתב במקור על ידי nirbarlevi89 צפיה בהודעה
    לא מקורית אבל תנו לי קצת לעשות סדר בראש לגבי השלדה הזו...
    השלדה הזו היא פיתוח של DJI סה״כ הם תיכננו מודולים למדפסת תלת מימד ושני פלטות PCB
    עכשיו לגבי חיקוי הכל שאלה באיכות חומרי הגלם שאיתם מדפסים יש כאן בפורום כמה חברה עם מדפסת תלת מימד שיכולו לשפוך יותר אור על הנושא... בכל אופן הכל תלוי באיכות ההדפסה ולא בהאם השלדה מקורית... אם הזרועות יודפסו מהחומר הנכון ובאיכות הנכונה אין שום סיבה שהן יהיו חלשות יותר מהזרועות ״המקוריות״...

בהמשך לשאלתכם על איזה חלקים ניתן להזמין אני עובד כרגע על ובלה שמרכזת את כל המוצרים שיש למפעלים שחבר שלי עובד איתם וכמי יעלה אותה בקבוצה שנפתחה...

בברכה,
    ניר 0542902002
    קודם כל יוזמנה ברוכה, בהצלחה!

לגבי השלדה- הזרועות אינן בהדפסה תלת מימדית אלא בהזרקת פלסטיק (או פולימר) - ולכן אין שום קשר למדפסות, הדפסות ואיכות הדפסה.
    בסופו של דבר המבנה של הזרוע נותן לה את החוזק אבל צריך לקחת בחשבון את איכות החומר, טיבו, איזה חומר, טמפרטורות, תבניות וכד'- ולכן הקיט שאתה מציע פה פונה יותר למתחילים.
    אם מישהו רוצה שלדה איכותית - שממש לא ילך על הדפסה אלא על הזרקה, קארבון, G10 וכד' (למרות שיש שלדות לרחפני 250 בהדפסה שעושות את העבודה מעולה).

לגבי המנועים - לי יש דווקא ניסיון מאוד רע עם מנועי IPOWER לרחפנים, אך המנועים שלהם לגימבלים דווקא טובים.
    1000KV זה המון גם לסטאפ של 3 תאים וגם לסטאפ של 4 תאים. אם אתה לא רוצה לפצל סטאפים ולתת את אותה האלקטרוניקה לשתי השלדות - שים מנועי 880-920KV ובקרי 30A התומכים ב4 תאים ופתרת את הבעיה.

לגבי הסוללות ומה שכתבת: עדיף לקנות בארץ על פני חו"ל? רק שתדע - בסופו של דבר, זה אותו מפעל קטן באיזה חור בסין שמייצר את הסוללות, רק שבארץ היבואן שם מדבקה שלו, הסיני שם מדבקה שלו וחנות אחרת שמה מדבקה שונה. אין מה להמליץ דבר כזה שבמחיר של סוללה בארץ אתה קונה 4 כאלו בחו"ל כולל משלוח מהיר מהמחסן האירופאי של הסיני.

מאחל לך המון בהצלחה!
    אני אשמח להישאר פחות באור הזרקורים ואמנע להיצטרף לקבוצת הוואטסאפ הזו, אך מאחל המון הצלחה -- אחלה רעיון!
    רוצה להיכנס לתחום הרחפנים וה FPV ולא יודע מאיפה להתחיל?
    שלח הודעה פרטית, תצא עם כל הידע שתצטרך

בניית רחפנים בהתאמה אישית ומכירת סטים מלאים למתחילים ומתקדמים.
    בניית תחנות קרקע (FPV וצילום) מקצועיות לכל הרמות.

תודה!
    3
    הודה 5 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: פיתוח קהילת הרחפנים בישראל.

גיא תודה על התגובה

כמו שכבר ציינתי הקיט הוא למתחילים כל הרעיון הוא פיתוח הקהילה ואני יודע שהרבה מהאנשים לא נכנסים לתחום בגלל תקציב... ולכן הצעתי את העזרה...
    לגבי הקיט אז כמו שכבר ציינתי זה קיט שאני בניתי אבל הכל ניתן לשינוי לחברה שחבר שלי עובד איתה יש המון סוגים של מנועים, בקרים, שלדות, וכו׳

אשמח אם תפרט על הנסיון הרע שיש לך עם המנועים האלה מכיוון שגם אני עובד איתם ללא שום בעיה כבר הרבה מאוד זמן וגם המון ביקורות טובות ביוטיוב.

לגבי הסוללה אני לא מסכים איתך לאחר נסיון רע עם כמה מהסולחות שמציע הוביקינג שפשוט פשטו רגל אחרי 10 טיסות או התנפחו ואפילו אחת נשרפה...
    החלטתי לנסות סוללה אחרת שקניתי בארץ הדגם זה fulymax 5000mah 3s סוללה קלת משקל 376 גרם... שרק מהקופסה שהיא מגיעה איתה אתה מבין שקנית מוצר איכותי וזה באמת כך 17 דקות טיסה עם הסטאפ שציינתי למעלה... טסה כבר למעלה מ 30 טיסות ואני לא מרגיש עליה שום בעיה והיא כולה עלתה 280 ש״ח

לא כל הסוללת זה אותו מפעל תסמוך עלי אני על הקו לשנזן (אזור מפעלי האלקטרוניקה בסין) ויש שם לפחות 50 מפעלים שמיצרים סוללות ליפו... בחלקם אפילו ביקרתי... אשמח לספר לך שהסיבה שהוביקינג מוכר סוללות בזול זה מכיוון שהוא קונה סוג ב׳ ממפעלים כאלה, סוללות שה C שלהם זה לא מה שכתוב או כאלה שהקיבולת שלהן זה לא באמת מה שכתוב... וכו...

לגבי השלדה... מדפסת, הזרקה, יציקה... בסופו של דבר מה שקובע זה איכות החומר ואיכות הדיוק של המכונה... בתור מתחיל בתחום לא הייתי רץ לשפוך כסף על שלדה יקרה מקרבון ואפילו לא על שלדה מקורית של Dji כולנו יודעים באמת כמה פעמים התרסקנו בתחילת הדרך... ולכן להשקיע מעט כסף על השלדה שאני מציע שכל זרוע חלופית עולה לא יותר מ 20 שקל זה משהו שבאמת לא כואב למטיס המתחיל... יש אותה החברה גם שלדת tarot 650 בכוונה אני לא מציע אותה מכיוון שהיא יקרה יותר...

שוב אני אשים דגש על הכוונות שלי... אני לא מחפש למכור כי אני לא עושה כאן רווח... אני בסה״כ מציע עזרה למתחילים בתחום.. ולפיתוח הקהילה. אני עורך רשימה של כל החלקים השונים שיש לחברה הזו להציע... מגוון רחב של שלדות, מנועים, בקרים, בקרי טיסה,גימבלים ועוד...
    כל הקיטים מגיעים כקיט להרכבה עצמית ושוב אפשר להרכיב איזה סטאפ שרוצים מתוך החלקים שאני אפרסם בסוף השבוע.

בברכה,
    ניר

נושאים דומים

1. פיתוח אירני חדש
    על ידי murtk בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 24-03-2011, 16:36:27
  2. [חדשות] עצומה נגד הטלת תשלום על חבילות המיובאת מחול
    על ידי matanmax בפורום פורום משלוחים, מכס וחנויות מחו"ל
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 29-10-2010, 00:03:07
  3. [חדשות] גמר חתימה טובה לקהילת Efly