שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: עזרה בקניית מכונית בנזין

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל עזרה בקניית מכונית בנזין

כמו בכותרת אני מעוניין לקנות מכונית על שלט בנזין ואין לי מושג איזה ויותר חשוב מאיפה אז כמה שאלות כמוכן אני לא מבין בכלל במושגים הטכנים הספציפים שקשורים בעולם הזה קראתי בפורום אבל רובכם יודעים על מה אתם מדברים.
    אז ככה הבנתי מה לשאול פחות הוא יותר אשמח לכל עזרה ויעוץ אבל תשתדלו להישאר פשוטים בבקשה

1 מתגורר במושב יש הרבה שטחים סביבי דיונות וכורכר חלום למכונית על שלט אפילו יש לי שטח וטרקטור להכין לי מסלול קטן

2 המטרה העיקרית היא תחביב בכיף להשתולל ולהשתגע לא נראה לי שאני יהיה מקצוען אבל מי יודע

3 רוצה מכונית טובה ואמינה 4X4 גדולה ומהירה

4 מה הבדל שאתם כותבים ניטרו או בנזין במידה וזה סוג הדלק כמו שאני מבין אז איפה משיגים ניטרו היתרונות וחסרונות

5 המלצה על משפחה כלומר איפה לקנות את האוטו ובמידה ויש לי בעייה אני יודע שלא ירמו אותי ויתנו שירות טוב

6 תקציב הוא עד 4000 שח כמובן שכמה שיותר זול וטוב מצויין

מקווה שמה ששאלתי יעזור לכם לעזור לי

תודה נעם

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: עזרה בקניית מכונית בנזין

הי נועם.
    ברוך הבא לאתר ולפורום
    ראשית כלל קטן: באתר אי פלי חל איסור להזכיר לדון או לתת קישורים ליבואנים חנויות או אתרים בארץ ולכן כשאנחנו רוצים לדון או להמליץ על מוצר אנחנו עושים זאת ע"י קישור למוצר בחו"ל.
    המלצות על חנויות בארץ ינתנו בהודעות פרטיות בלבד

אני אשתדל להיות פשוט אבל יש הרבה מה להסביר...
    במיוחד כי ניכר שעשית שיעורי בית
    יש כמה דברים שהם לדעתי לוגיקה די פשוטה בתחביב הזה:
    1. רכב גדול יותר= רכב עם ביצועים טובים יותר... במקרה שלך התקציב שלך מספיק לרכב 1/8 נחמד
    על האפשרויות שעומדות בפניך תוכל לקרוא במדריך הבא:צרור עצות למתחיל בסעיף 5 [קנה מידה]

2. מושב+שטח=טראגי.
    טראגי הוא רכב בעל צמיגים גדולים אך לא גדולים מידי המשלב זריזות יציבות ומהירות של באגי עם עבירות וקשיחות של מאנסטר.
    על האפשרויות שעומדות בפניך תוכל לקרוא במדריך הבא:צרור עצות למתחיל בסעיף 6 [קטגוריה]
    טראגי הוא גם 4X4 כך שזה עונה לבקשה שלך [בניגוד לטראק שהוא 2X4]

3. ניטרו או בנזין...
    ואני אוסיף פרמטר נוסף: חשמל.
    כל אחד מתחבר לרעש/שקט ניקיון או לכלוך על פי ראות עיניו אבל כדאי לדעת כי לכל סוג מנוע משמעויות שונות
    חשמל= הוצאה ראשונית גבוה יחסית עקב הצורך להוסיף לקניה גם מטען וסוללות אך לאחר מכן ההוצאות השוטפות יחסית נמוכות.
    ניטרו= הוצאה ראשונית בינונית אך יש להוסיף לקניה גם שלל אביזרים שלא תמיד כלולים וכן לאחר מכן ההוצאות השוטפות הן בינוניות וכוללות שלל אביזרים מתכלים כגון דלק,פלאגים,פילטרים,שמן פילטרים וכדומה.
    חשוב לציין כי מכל התחומים ניטרו הוא התחום שמצריך הכי הרבה ידע,ניסיון ותחזוקה שוטפת...לפני אחרי ותוך כדי נסיעה
    דלק הניטרו הוא למעשה תערובת של מספר חומרים והניטרומתאן הוא רק אחוז מסויים בדלק...את הדלק קונים באריזות של גאלון [כ 3.8 ליטר] בחנויות התחביבים
    בנזין= רכב עם דלק זול יחסית אך הרכבים הם רכבים גדולים יחסית שיקרים בקניה ולא זולים בחלקי החילוף
    אך זולים באופן יחסי בהוצאות השוטפות עקב אמינות גבוה ודלק זול.
    קשה לי לראות איך בתקציב שלך ניתן לקנות רכב בנזין טוב...אפשר לקנות כל מיני גרוטאות סיניות אבל אני לא ממליץ על כך.

בסוגיה הזו אני יכול ליעץ אך לא להחליט.
    חשוב שאתה תבחר את סוג המנוע והרכב אליו אתה מתחבר אבל לא פחות חשוב שתבין את המשמעויות
    בראש דף זה, בהכרזה על הפורום יש קישורים למדריכים שנכתבו על ידי ועל ידי שמוליק:http://www.efly.co.il/forums/showthr...5-%E5%E3%EC%F7
    קרא אותם כדי לקבל מושג על מנועי ניטרו.

4. אני מאמין גדול שלרוב המתחילים ההתחלה היא רווית שאלות ובעיות
    מי יותר ומי פחות
    לדעתי הדרך הכי טובה להתחיל ברכב ראשון היא קניה בארץ.
    קניה בארץ היא יקרה יותר. [נקודה] אי אפשר להתווכח על זה
    אבל, בקניה בארץ אתה מקבל יבואן/חנות שזמינים לענות לך על כל שאלה/בעיה/טענה ולא פחות חשוב: בעברית פשוטה
    הפרש המחירים ארץ/חו"ל הוא כ 30-40 אחוז יותר זול בקניה מחו"ל
    גם פה אתה צריך להחליט

כבר פה יש לך לא מעט לקרוא וחלשוב עם עצמך.
    אני מציע שתקרא,תחשוב ותחזור עם תשובות ואולי גם עוד שאלות ואז נתקדם

רן ענבר

נושאים דומים

1. קניית מכונית
    על ידי turh בפורום רכבי שטח
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 08-01-2013, 17:12:23
  2. [עזרה!] בקניית מכונית
    על ידי aviadan בפורום רכבי שטח
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 31-05-2012, 18:20:50
  3. למכירה - מכונית בנזין X.U.T.