מנקה את החדר עם הציוד לטובת הרחבת המשפחה... מוכר את כל מה שלא היה בשימוש מעל חצי שנה.

1) דאון קלקר סיני ASW 28 - מוטת כנף 2.6 מטר, רק הורכב מעולם לא הוטס, כולל מנוע וסרבואים - רק לשים מקלט וסוללה ולהטיס.
2) קוואד 450 קומפלט - כולל מחשב טיסה (arddupilot 2.5 של הסיני לא המקורי), כולל 4 מנועים ו 4 בקרים, מגנטומטר חיצוני, מד זרם, וטלמטריה מקורית של 3DR בתדר 900 MHz(אפשר לקנות ללא הטלמטריה או רק את הטלמטריה בנפרד, את שאר החבילה אני מעדיף למכור ביחד). זרוע אחת שבורה אבל יש עוד 4 זרועות ספייר שינתנו עם הקוואד, ויש גם כבל OTG למי שמעוניין לחבר את הטלמטריה לסמרטפון או לטבלט.
3) funjet מהדור הראשון, כולל מנוע ובקר (לא זוכר איזה, לפרטים צרו קשר) עבר כמה ריסוקים ותיקונים אבל עדיין טס לא רע.
4) כנף swift 2 - במצב לא משהו... עם סרבואים מנוע ובקר (לא זוכר איזה בדיוק לפרטים מדויקים צרו קשר)
5) מחשב טיסה ardupilot 2.5 מקורי של 3DR - החיבור למגנטומטר החיצוני הלך, אבל המגנטומטר הפנימי שעל הכרטיס עדיין עובד
6) מקלט פוטבה R617FS
7) ardupilot מהדור הראשון, כולל IMU shield, עדיין יכול לשמש כבקר טיסה לא רע לכנף קבועה, לא יודע אם עדיין נתמך דרך DIY drones.
8) משדר RD6000 שכבר לא עבד כמה שנים, הוא במצב תקין אבל אני מניח שהסוללה גמורה כולל מקלט.
9) יש לי כמה בקרי מהירות ששוכבים להם מ 6 אמפר ועד 40 לא זוכר בדיוק כמה מכל סוג - לפרטים צרו קשר
10) כל מיני סרבואים, חוטיאדה, מחברים ועוד כל מיני שטויות וכמה מנועים, אפשר לבוא ולקנות מה שרוצים.
11) מצלמת FPV כולל משדר ומקלט 2.4 GHz.
יש עוד מלא ציוד אני כבר לא זוכר... נעשה סדר ונוסיף לפה.

אני מרחובות, ואני מגיע כל יום לבאר שבע.
הטלפון שלי - 0502112654
מכיוון שאני לא זמין רוב היום ואני נוהג לסנן מספרים שאני לא מכיר, אני מעדיף שתוסיפו את המספר שלי לווצאפ ותשלחו הודעות דרך שם, כך תוכלו לקבל גם תמונות של מה שאתם רוצים ויהיה לי יותר קל לתקשר.
לא שמתי מחירים כי אין לי כוח להתחיל לתמחר את הכל, תשלחו הודעה ותקבלו מחיר בהודעה.

תודה,

אסף.
תודה.