שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

נושא: בניית טיסן חדש שלי: Mini Super Sportster EP - Great Planes

תצוגה בשכבות

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל בניית טיסן חדש שלי: Mini Super Sportster EP - Great Planes

אתמול הבאתי הביתה צעצוע חדש בצורת ה(MSS (http://www.electrifly.com/speed400/gpma1156.html
    מדובר בטיסן כנף תחתית לא גדול (מוטות כנפיים בסביבות המטר) שאמור להוות טיסן שלב שני למתחילים.
    אני עדיין לא רואה את עצמי כמטיס טיסן שלב שני, אבל ממש רציתי משהו חדש
    ומיכוון שאין לי בעיה של לימוד על טעויות - קניתי.
    הדרישות שלי היו:
    1. טיסן לא גדול בישביל להטיס אותו במרחבים קטנים יחסית - פה הMSS מתאים ב70% (כנפיים של מטר - לא בידיוק PARKFLYER)
    2. לא קלקר - רציתי טיסן שיראה כמטוס אמיתי ויהיה מבלסה. בראש אני מבין שבאוויר זה לא משנה, ובהתרסקות היתרון של קלקר הוא עצום..... אבל בלזה....זה אמיתי!!!
    3. שיראה יפה
    4. שידרוש בניה מסויימת אבל לא ניסור של חלקים (אבל גם לא RTF)

לאחר התלבטות קצרה בחנות בין הMSS ללארק הסיני (הלארק זול יותר וקטן יותר כך שהמתאים יותר לדרישה ה-1), בחרתי בMSS (בעיקר בגלל הסיבה ה-3)

הטיסן מגיע ארוז בצורה מאוד מסודרת. הקיט נחשב ARF וכולל את כל חלקי הטיסן, מנוע+גיר+פרופ (מברשות כמובן). כל החלקים צבועים/מצופים ואני ממש אוהב את הסכימה!
    בגלל שאני חדש אז גם המצאותם של כל הפושרודים מאוד הפתיעה (הייתי בטוח שצריך לקנות אותם בנפרד).
    בגלל מספר סיבות כמו: 1. עלויות, 2. סקרנות , החלטתי לבנות אותו עם המנוע המוברש המקורי (מנוע 400 וגיר 2.4:1) ולאחר שהוא ימות או שימאס לי, נשדרג לברשלס.
    הסט-אפ המתוכנן הוא:
    1. 3 סרווים כחולים (HXT900 למי שלא הבין)
    2. מנוע מקורי (בראשד 400 + גיר 2.4)
    3. בקר ESKY 20A שפורק ממסוק KING ונתרם לי ע"י אחד מחברי הפורום (תודה אורן). ד"א, יש בעיה להשתמש בבקר של מסוק?
    4. סוללות ליפו 3S: אני מתכוון לנסות אותו עם 3 סוללות, 1300, 800, 2100. הראשונה היא הכי טבעית אבל נרא איך יתנהג עם שתיים האחרות.
    5. פרופ מקור שהגיע איתו (10X5 אם אני לא טועה)

אני מתכוון לבנות אותו מקורי לחלוטין וללא כל שינוי. אולי אני רק אוסיף גלגל אחורי לניהוג בהמראה (אם אני אלמד איך עושים זאת).

לכל המצפים לראות שלבי בנייה: אני בונה טיסנים מאוד לאט ובנוסף שבוע הבא אני בחול (עוד מחלה אחת שלי זה סקי!!!!!!) אז הפירסומים פה יהיו איטים.

צרפתי 3 תמונות של האריזה והחלקים.
    אשמח לשמוע המלצות/טענות/דעות על הטיסן, בנייה, סט-אפ או על החיים בכלל
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	1.jpg‏ 
Views:	106 
Size:	52.3 קילובייט 
ID:	6711   Click image for larger version. 

Name:	2.jpg‏ 
Views:	95 
Size:	54.3 קילובייט 
ID:	6712   Click image for larger version. 

Name:	3.jpg‏ 
Views:	95 
Size:	47.6 קילובייט 
ID:	6713  
    נערך לאחרונה על ידי knfevg; 24-02-2009 בשעה 21:06:24.
    -------------------------------------------------
    יבגני

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •