שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך 14

נושא: מפרט עבור רחפן 250 (קצת לא שיגרתי) - צריך ביקורת לפני קניה

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מפרט עבור רחפן 250 (קצת לא שיגרתי) - צריך ביקורת לפני קניה

הי

הולך להזמין את החלקים הבאים ע"מ לבנות את הרחפן הראשון שלי:

https://docs.google.com/spreadsheets...HSM/edit#gid=0

אשמח מאוד לקבל חוות דעת לפני הזמנה.
    שימו לב שהמטרה להזמין הכל שכן אין לי שום ציוד מוקדם - ברגים, שרוולי חום מתאם ליציאה של הבטריות וכדומה (אני עומד להשאיל מחבר מלחם בדיל ומפתחות אלם)

אשמח גם לקבל פידבק על המנועים וה ESC - לא אכפת לי לשרדג אותם

תודה מראש על העזרה!

תודה!
    1
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מפרט עבור רחפן 250 (קצת לא שיגרתי) - צריך ביקורת לפני קניה

כדאי לשדרג מנועים לפי דעתי.

תודה!
    5
    הודה 11 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מטיס עם המנועים הללו כבר חודשיים, בנתיים אני מרוצה.

בקרים, אני ממליץ על אלו: http://www.banggood.com/DYS-BL16A-Mi...-p-975796.html
    קטנים מאוד! אבל מעולים. אפשר גם לשים עליהם וואןשוט. שים לב שהם OPTO, אין להם מוריד מתח ל5V. תצטרך להוסיף אחד, 1A יספיק.

תקנה 5 מנועים ו5 בקרי מהירות. אם משהו נשבר או אם ניזוק במשלוח, לא תהיה תקוע בלי..

תוסיף עוד כמה פרופלורים

עדיף מצלמת CCD על פני מצלמת CMOS.

הייתי הולך על קצת יותר MW למשדר ומקלט וידאו בכדי שיחדור טוב יותר דרך עצים או קירות (אם אתה מתכנן להטיס בחניון).

super simple OSD לא בטוח יעבוד. הוא כנראה מגיע עם תוכנה שמתאימה לAPM אבל לא לנייז32. בשביל הנייז תצטרך להשתמש בMWOSD אבל לא בטוח שיש לאואסדי הזה מספיק זיכרון בשביל התוכנה. לך על MINIMOSD, עליו אין בעייה להחליף למה שרוצים.

מוביוס עם עדשה רחבה, ומתחלפת: http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...rSearch=mobius

מפצל למטען בשביל להטעין כמה סוללות בו זמנית: http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=14856

חסר לך distribution board בשביל לחבר את ארבעת בקרי המהירות יחד. כדאי אולי לשקול להזמין לוח עם מעגלים מודפסים שמתאים לשילדה שלך.

תודה!
    90
    הודה 274 פעמים ב 187 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי noamsmadja צפיה בהודעה

חסר לך distribution board בשביל לחבר את ארבעת בקרי המהירות יחד. כדאי אולי לשקול להזמין לוח עם מעגלים מודפסים שמתאים לשילדה שלך.
    גם אני ממליץ על כזה. יש כל מיני רמות מחירים של הלוחות האלה.
    אפשר לקרוא סיכום יפה פה:
    http://blog.oscarliang.net/zmr250-pd...craft-nucleus/
    !Fly FPV - Don't be a LOSer

תודה!
    3
    הודה 15 פעמים ב 15 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איך יודעים אם בקר מהירות תומך oneshot ? זה רכיב שמוסיפים או הגדרות תוכנה?

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דבר ראשון תודה!

1. בנוגע ל PDB כן בחרתי אחד:
    Diatone ZMR250 PCB Board For ZMR250 Quadcopter Frame Kit http://www.banggood.com/Diatone-ZMR2...-p-976127.html

2. בנוגע למנועים חזקים יותר אשמח להמלצה

3. בנוגע לבקרים אני לא מכיר את המושג מוריד מתח, אשמח לקבל הסבר קטן והמלצה על אחד שמתאים (הבנתי שסהכ ה ONESHOOT שווה את זה נכון?), וגם הבקרים שהמלצת אליהם עושה רושם שמאוד יקרים יחסית...הם שווים את זה?

4. בנוגע ל SIMPLE OSD, אני מבין שאתה מתייחס לFLIP32 שבחרתי כתור NAZE32 (שזה הגיוני כי הוא אמור להיות חיקוי פחות או יותר) - אני אחפש אחד יותר מתאים תודה :]
    נערך לאחרונה על ידי Tzur Avner; 16-06-2015 בשעה 22:15:31.

תודה!
    5
    הודה 11 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Tzur Avner צפיה בהודעה
    דבר ראשון תודה!

3. בנוגע לבקרים אני לא מכיר את המושג מוריד מתח, אשמח לקבל הסבר קטן והמלצה על אחד שמתאים (הבנתי שסהכ ה ONESHOOT שווה את זה נכון?), וגם הבקרים שהמלצת אליהם עושה רושם שמאוד יקרים יחסית...הם שווים את זה?
    המתח של הסוללה הוא 12V (ב3 תאים), והלוח FLIP32 שלך עובד על 5V. אם תחבר את הסוללה ישר ללוח, אתה תפעיל את פונקציית המיסוך עשן, וזה פחות טוב. רוב בקרי המהירות מגיעים עם רכיב שמוריד את ה12V שהוא מקבל מהסוללה ל5V, וכשאתה מחבר את הבקר ללוח טיסה אתה מקבל מתח מתאים. בבקרים הללו, אין חוט אדום שמתחבר ללוח טיסה, אין מתח שחוזר.. אז צריך "מוריד מתח" או בלעז: UBEC.

לי היה בקר מהירות אפרו 12אמפ שהיה זרוק במגירה. זה בקר קטן יחסית, אז השתמשתי בו. בהלחמה הסרתי את 3 החוטים שמתחברים למנוע בשביל למנוע קצרים וכאלה.

האם הם שווים? לא יודע, רואים הבדל בהתנהגות. אבל בתור התחלה, כשבכיסוח דשא וגיזום עצים עסקינן, זה לא קריטי.

4. בנוגע ל SIMPLE OSD, אני מבין שאתה מתייחס לFLIP32 שבחרתי כתור NAZE32 (שזה הגיוני כי הוא אמור להיות חיקוי פחות או יותר) - אני אחפש אחד יותר מתאים תודה :]
    הנה: http://www.readytoflyquads.com/micro-minimosd

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי noamsmadja צפיה בהודעה
    אם תחבר את הסוללה ישר ללוח, אתה תפעיל את פונקציית המיסוך עשן
    דווקא נשמע פיט'צר מאוד שימושי למירוצים! D:
    בלח חלוקה שבחרתי יש יציאה ל 12V ו יציאה נפרדת ל 5V ככה שנראה לי שמבחינת חיבורי מתח אני מסודר לא?

תודה!
    90
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא הייתי מוותר על בקרים טובים שתומכים ב oneshot. הייתי משקיע פחות בשלדה, משדר וידאו ומנועים, ולא מוותר על הבקרים האלה. כן, הם עד כדי כך שווים את זה.
    אני לא אכנס לך לכיס, אבל להשקיע בערך 70 שקל יותר בשביל בקרים טובים יותר, זה טיפה באוקיינוס לעומת מה שאתה עוד הולך להוציא...

לגבי ה OSD, אין בעיה עם ה super simple. זה מה שאני משתמש בו בכל הרחפנים שלי. בתור התחלה אתה לא צריך יותר מזמן טיסה ומתח סוללה (ועוד מתח נוסף אם רוצים).
    אין ל OSD הזה תוכנה כי הוא לא צריך. הוא מודד מתח וסופר זמן ומלביש את זה על התמונה מהמצלמה. לכן הוא יכול להתחבר לכל בקר בקלות, בלי קינפוג, בלי התעסקות.

לגבי המתחים על הלוח, אז כן, אתה מסודר עם 5V ו 12V. אבל אני לא בטוח שהמתח למצלמה ולמשדר (12V) יהיה נקי מספיק, ועלול להיות לך רעש בווידאו.
    ממליץ מאוד לרכוש רגולטור כזה:
    http://www.banggood.com/5Pcs-Mini-DC...-p-952402.html

במידה ויהיה לך רעש בווידאו, תוכל לשים כזה וזה יתן לך מתח שהוא גם מיוצב וגם נקי.
    אם יש הרבה הפרעות, צריך להשתמש לפעמים במשהו קצת יותר רציני:
    http://www.banggood.com/LM2596-DC-DC...e-p-88252.html

בכל מקרה אני מאוד ממליץ שיהיו כמה כאלה במגירה. אתה בטוח תעשה בהם שימוש מתישהו.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי AvivT צפיה בהודעה
    במידה ויהיה לך רעש בווידאו, תוכל לשים כזה וזה יתן לך מתח שהוא גם מיוצב וגם נקי.
    אם יש הרבה הפרעות, צריך להשתמש לפעמים במשהו קצת יותר רציני:
    http://www.banggood.com/LM2596-DC-DC...e-p-88252.html
    -קיבלתי, אני אקנה את המייצב הזה, אין ספק שזה יכול מאוד לבאס להתחיל לכמה תמונה גרועה בגלל דבר כזה.
    -והשתכנעתי גם בנוגע לבקרים, אני אעביר אותם איתי לרחפן הבא - אני יכול להשאר גם אם המנועים שכבר בחרתי אפילו שאני מחליף את הבקרים?
    - בנוסף החלפתי את רכיבי ה FPV לערכה המוכנה של הסיני, אמשח לקבל חוות דעת על ההחלפה.
    נערך לאחרונה על ידי Tzur Avner; 17-06-2015 בשעה 08:48:10.

תודה!
    90
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

-קיבלתי, אני אקנה את המייצב הזה, אין ספק שזה יכול מאוד לבאס להתחיל לכמה תמונה גרועה בגלל דבר כזה.
    -והשתכנעתי גם בנוגע לבקרים, אני אעביר אותם איתי לרחפן הבא - אני יכול להשאר גם אם המנועים שכבר בחרתי אפילו שאני מחליף את הבקרים?
    - בנוסף החלפתי את רכיבי ה FPV לערכה המוכנה של הסיני, אמשח לקבל חוות דעת על ההחלפה.
    כל מנוע ברמה של מיני יתאים לבקרים האלה, בתנאי שאתה נשאר עם סוללות 3 תאים.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

למה לא להוסיף כמה שקלים ולקנות את העדשה הרחבה
    http://www.banggood.com/Mobius-New-V...-p-966178.html

תודה!
    5
    הודה 11 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי AvivT צפיה בהודעה
    לגבי ה OSD, אין בעיה עם ה super simple. זה מה שאני משתמש בו בכל הרחפנים שלי. בתור התחלה אתה לא צריך יותר מזמן טיסה ומתח סוללה (ועוד מתח נוסף אם רוצים).
    אין ל OSD הזה תוכנה כי הוא לא צריך. הוא מודד מתח וסופר זמן ומלביש את זה על התמונה מהמצלמה. לכן הוא יכול להתחבר לכל בקר בקלות, בלי קינפוג, בלי התעסקות.
    קיבלתי

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

- החלפה המצלמה לגירסא עם העדשה הרחבה
    - ה ESC החלפו גם כן

אז זהו אני מוכן? יש לי הכל?
    יש אישור חבר'ה? :]

נושאים דומים

1. [שאלה] התייעצות לגבי רחפן ראשון לפני שקונה רחפן רציני
    על ידי marsel2101 בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 12-11-2014, 03:19:46
  2. התייעצות בעניין מפרט רחפן צילום tarot 960
    על ידי roy_sea בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 1