שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 26 עד 34 מתוך 34

נושא: מה הבאגי החשמלית 1/8 הכי טובה בשוק? התלבטות לפני קנייה+עזרה לסטאפ

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מה הבאגי החשמלית 1/8 הכי טובה בשוק? התלבטות לפני קנייה+עזרה לסטאפ

לוסי.
    אני לא יודע עם שמת לב אבל בנתיים עברנו בדיון מבאגי לטראגי...תקרא את הדיון בין ההודעות
    אי שמח שהגעת למקנה שהגזמת
    לגבי המחיר כבר כתבתי: שזה הדבר היחיד שאתה צודק בו אבל כשמגיע גולש שהתקציב שלו גבוה יחסית זו גלולה מרה שאפשר לבלוע...במיוחד שזה מתקזז עם הצורך לאגור חלקי חילוף כי יש חלקים זמינים בארץ.

אלון.
    "עדיף לשים את הרכב בצד למספר שבועות ובינתיים להסיע את הרכב השני"...כשיש לך עוד רכב
    אם אין לך עוד רכב...כדאי שיהיו לך חלקי חילוף

רן ענבר

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מה הבאגי החשמלית 1/8 הכי טובה בשוק? התלבטות לפני קנייה+עזרה לסטאפ

אני חייב לשאול משהו לגבי הסוללות אני די מודאג מזה, המחירים בארץ הזויים לסוללות נורמליות פי 3 פי 4 , אין סיכוי שאני קונה פה. עכשיו הבנתי שיש תקנות חדשות או משהו, בעיות המכס מחרים בלי לשאול? הבנתי שזה יכול להישרף
    ולסכן את המטוס, אז מה קורה אם זה אם מזמינים במכה שני סוללות יחרימו, אז מזמינים אחד אחד? מישהו יודע מה הולך? ואם זה כבר מגיע לארץ והמטוס נחת בשלום אז למה שיחרימו יד אחת עם היבואנים להרוס את התחביב, אני לא מבין?..

תודה!
    8
    הודה 192 פעמים ב 165 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: מה הבאגי החשמלית 1/8 הכי טובה בשוק? התלבטות לפני קנייה+עזרה לסטאפ

אנשים מפזרים קשקושים ברשת (בעיקר בעלי החנויות) או מתוך חוסר הבנה או מתוך רצון להרתיע אנשים מלייבא סוללות וע״י כך להגדיל מכחרות בארץ במחיר מוגזם.
    מספר דברים:
    1. למכס אין כל צד בעניין, אלו תקנות/הנחיות חדשות של רשות התעופה הבינלאומית.
    2. לא מחרימים שום דבר, מקסימום אם המוכר לא יודע איך לשלח את הסוללות הוא נתקל בסרוב של חברת השילוח ונאלץ לבטל את ההזמנה ולהחזיר לך את הכסף.
    3. מדובר על תקנות חדשות שנכנסו לתוקף החל מאפריל 2016 (וחלקן אף מינואר) והן מסדירות את אופן האריזה של הסוללות, מידת הטעינה שלהם, ניירת מצורפת וסימון ראוי על פי תקן UN. בנוסף, לא ניתן לשלוח סוללות ליפו כמטען בטיסות נוסעים (בניגוד לטיסות תובלה).
    4. יש מספר רב של מוכרים שלא התייחסו להנחיות החדשות ועל כן לא מצליחים לשלוח סוללות (חלקם אף ביטלו את האופציה לדוגמא banggood), אך יש מספר הולך וגדל של מוכרים שלמדו איך לשלח או שעובדים עם חברות שילוח שעוזרות להם והם שולחים ללא בעיה.
    אני אישית קיבלתי כבר שני סטים של סוללות (4 סה״כ) של סוללות ענקיות (3S 8000mah 35C) בלי יותר מידי בעיות והסט השלישי בדרך.
    מצד שני היו שני מוכרים שהתנצלו שהם לא מצליחים לשלוח והחזירו לי את הכסף ועוד מספר מוכרים שלאחר שביקשתי מהם לוודא שוב שהם יכולים לשלוח סוללות חזרו בתשובה שלילית.
    בו נגיד שזה לא כל כך פשוט כמו שהיה לפני מספר חודשים אך בהחלט אפשרי למצוא סוללות טובות מחו״ל עם מוכר שישלח לישראל.
    לדעתי זה רק עיניין של זמן עד שכולם יחזרו לשלוח סוללות, הסעפור הזה כבר היה לפני שנתיים והתגברו עליו.
    עם המחירים שבארץ אין שום סיבה לקנות כאן ולא להזמין מחו״ל (רצו לי על סוללה ללא שם 600₪, דומה לזו שרכשתי מחו״ל ב-200₪).

אגב, הסיני hobbyking שולח סוללות ללא בעיה במשלוח ems דרך חברת שילוח bpost.
    רק חשוב לא לעבור את ה 75$ אחרת דואר ישראל לוקח עמלות ems מוגזמות של 150₪.
    לסיני יש סוללות טובות במחירים טובים.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלון, במידה ואזמין מה"סיני" 2 סוללות במכה זה יעבור? האם צריך להנחות אותם איך לשלוח את הסוללות? כלומר במקום לארוז את 2 הסוללות בקרטון אחד צריך להגיד להם לשים ב2 קרטונים?
    עוד דבר אני מעוניין גם מאוד בסוללות של SMC הם מאוד איכותיות אפשר להשתמש בשירות BUY2USA (יש לי קופון הנחה משמעותי אצלהם כרגע) ששולחים מארה''ב לארץל מי ששולח רק בתוך ארה''ב, האם אני צריך להנחות את SMC לארוז את הסוללות בצורה כלשהי והם יש הגבלה על Mah.
    קראתי שאסור שסוללה אחרת תעבור 100MW. אשמח לתשובות, תודה.

תודה!
    8
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: מה הבאגי החשמלית 1/8 הכי טובה בשוק? התלבטות לפני קנייה+עזרה לסטאפ

1. אין הגבלה במיליאמפר.
    2.אין צורך להנחות אותם כיצד לארוז את הסוללות, הם אמורים לדעת זאת בעצמם או להיעזר בהנחיות של חברת השילוח.
    3. אם המשלוח הוא מעל 75$ (וזה לא משנה כמות הסוללות, אחת או עשר) ובתנאי שהמשלוח הוא ע״י חברת שילוח שמוגדרת ems (כמו ups/tnt/fexed/dhl..) אז אתה תאלץ לשלם מעמ ובנוסף גם עמלות מוגזמות בסכום של בערך 150₪ לרשות הדואר.
    4. אם השילוח הוא דרך דואר אוויר רגיל (למשל usps) אז לא תשלם עמלות במקרה של משלוח סוללות מעל 75$ ולרוב גם לא תשלם מעמ מאחר שברוב המקרים המוכרים לא מציינים את הסכום האמיתי (הסוללות האחרונות שהגיעו לי היו מוצהרות כ-4$..)
    5. אין טעם לקנות מ SMC/SPC, אני אישית הנהגתי לי כלל, אני לא קונה ממי שלא רוצה למכור לי! הסוללות שלהם הן סיניות לכל דבר ועיניין (כמו כל הסוללות בשוק אגב) ואני אף יצרתי קשר עם חברת ה oem שמייצרת להם. סוללה שהם מוכרים ב 90$ היצרן מוכר ב25$, הבעיה היא שכרגע הוא משלח רק דרך dhl כך שהמשלוח יוצא יקר. הסוללות האלו צברו לעצמן מוניטין מעולה בגלל האמריקאי הממוצע (פטריוט וטיפש) שבטוח שמייצרים אותן בארה״ב.
    כל סוללה סינית שתמצא באיביי לא תהיה שונה מהותית(zopלמשל).

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלון, ניסיתי עכשיו סתם לעשות בדיקה כמה יצא לי משלוח של 2 סוללות מHK, והזול כנראה יקר!! סתם שמתי 2 סוללות 43 דולר ביחד, ורק המשלוח 45$?!! הגיוני? או שגם הם הפכו ללא משתלמים?

תודה!
    8
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני גם בדקתי ויצא לי 35 דולר לסוללה אחת וגם לשתיים, אאך זה תלוי במשקל כמובן.
    כן, המשלוח שלהם יוצא כבר יקר מידי לטעמי כך שאם אתה מוצא מוכר ששולח לארץ ללא בעיה ובמחיר זול משמעותית מ HK, פשוט תזמין ממנו.
    עדיין, אם ההפרש קטן (כמה עשרות שקלים) אני הייתי מעדיף להזמין מהוביקינג בגלל שאיכות הסוללות טובה ואני בטוח שהם יגיעו לארץ ובזמן קצר (אך רק בתנאי שעלות הסוללות נמוכה מ 75$).

אגב, 85$ זה עדיין משתלם הרבה יותר מאשר לקנות בארץ.
    בארץ על סוללה סינית שלושה תאים בנפח 3000 רוצים בסביבות 200-300₪.
    נערך לאחרונה על ידי Alonjp; 17-05-2016 בשעה 11:43:41.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלון, זה כנראה תלוי מאיזה מחסן אתה שולח יש אמריקאי אירופאי ולפעמים אופציה של בינלאומי.
    במחסן אירופאי נתן לי 27 דולר זה כנראה הכי נמוך שלהם.

תודה!
    8
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: מה הבאגי החשמלית 1/8 הכי טובה בשוק? התלבטות לפני קנייה+עזרה לסטאפ

ציטוט נכתב במקור על ידי Rev rc צפיה בהודעה
    אלון, זה כנראה תלוי מאיזה מחסן אתה שולח יש אמריקאי אירופאי ולפעמים אופציה של בינלאומי.
    במחסן אירופאי נתן לי 27 דולר זה כנראה הכי נמוך שלהם.
    צודק, שכחתי לגמרי מהשטות הזו.
    בפעם האחרונה שהזמנתי מהוביקינג סוללות זה היה איי שם לפני שנתיים ובאמת זה היה דרך המחסן האירופי (שילוח עם bpost) וגם אז המחיר היה 27 דולר.
    אגב, בארץ דרשו ממני עוד 35₪ והחבילה הגיעה אלי עם שליח עד הבית בתאום טלפוני.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. התלבטות לפני קנייה טראגי חשמלית
    על ידי Natan7979 בפורום פורום מכוניות
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 21-05-2016, 09:50:15
  2. ייעוץ לפני קנייה - סטאפ להקסה
    על ידי gabimaor בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 16-02-2015, 16:57:52
  3. [שאלה] התלבטות לפני קנייה!!!!!!!
    על ידי eranbe בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 14-11-2014, 12:42:15
  4. התייעצות מהירה לפני קנייה בחול
    על ידי yuval-the-pilot בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 13-02-2012, 15:37:55
  5. התייעצות לפני קנייה - F-35 עם הנעה ווקטורית!
    על ידי בוואז בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 30-04-2011, 19:35:48

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •