שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: קניית סרוו

תודה!
    60
    הודה 16 פעמים ב 16 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל קניית סרוו

שלום,

יש לי התלבטות קטנה ואשמח אם תוכלו לעזור לי.

אני מתכוון לקנות סרוו אחד לטירקס 600 שלי, או סרוו מצערת או סרוו זנב.

לדעתי כדאי לקנות סרוו מצערת (למרות שיש גוברנור שיודע לפעול כמעט עם כל סוג סרוו) כדי שייתן "פושים" חזקים למנוע וככה הביצועים של המנוע יהיו טובים יותר, אם זה לא קשור אז אני חושב לקנות סרוו זנב.

אם כדאי לשים סרוו מצערת טוב (יש לי עכשיו DS821) אני אשים סאבוקס 1258, נראה לי מצויין, אם אין צורך אז לזנב חשבתי לקנות את הסרוו BL 9088 שכולם משבחים אותו, ופה ההתלבטות - יש לי כרגע על הזנב את הסרוו futaba 9254 שהוא פשוט מצויין, פשוט אני מתכוון לתת לסט אפ של המסוק 6V ולא מומלץ להפעיל את הסרוו של פוטאבה ב-6 וולט (לגירו 520 החדש לפי מה שהבנתי מהחוברת הוראות אין בעיה לעבוד עם 6 וולט, ככה שאני רק צריך להחליף סרוו).

השאלה שלי היא, האם באמת יש הבדל תכלס בטיסה בין שני הסרוואים, שהרי אין כמעט שום הבדל בין הביצועים על הנייר של שניהם, האם באמת שווה להשקיע את הכסף בסרוו חדש.

תודה מראש!

תודה!
    1
    הודה 55 פעמים ב 32 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: קניית סרוו

תשאיר את ה 9254 הרכב לו יחידת סטפדאון 10 ש"ח. ואל תחליף גם סרוו מנוע כי סרוו לא נותן פושים למנוע. לך למישהו שיכוון לך את המנוע. ואז תוכל להרכיב 6V

תודה!
    226
    הודה 142 פעמים ב 66 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

האמת מאוד מומלץ שתחליף את הסרוו מנוע שלך כי זהו סרוו דגיטלי מצויין שיכול לתת לתת לך שימוש מעולה למטרות אחרות (בתחום הטיסנים ) ואני כבר נתקלתי בכמה כאלה שהגוברנור פשוט גמר אותם, הם מחזיקים תקופה טובה ואז פשוט קורסים והסיבה לכך היא שהגוברנור עובד מול הסרוו מצערת עם פולסים מאוד חזקים ולכן הם נשרפים עם הזמן.

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ישראל זה לא נכון. אולי קצב העברת המידע לסרוו גדול אבל אין דבר כזה פולס חזק. אם תקרא הוראות של רבמקס כתוב במפורש שאין צורך בסרוו מיוחד. בגוברנור של אליין יכול להיות שכדאי לשים סרוו מהיר אבל לא צריך להשתגע בגלל זה. מטיס מתחיל בהחלט יכול להסתדר עם כל סרוו על המצערת. כח המנוע לא ישתנה בזכות סרוו מיוחד. אני מטיס והרבה ולא נשרף לי סרוו אחד בכל התקופה. מדובר כאן על המלצה למתחיל ולא על מקצוען כמוך.

תודה!
    60
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mosheg צפיה בהודעה
    ישראל זה לא נכון. אולי קצב העברת המידע לסרוו גדול אבל אין דבר כזה פולס חזק. אם תקרא הוראות של רבמקס כתוב במפורש שאין צורך בסרוו מיוחד. בגוברנור של אליין יכול להיות שכדאי לשים סרוו מהיר אבל לא צריך להשתגע בגלל זה. מטיס מתחיל בהחלט יכול להסתדר עם כל סרוו על המצערת. כח המנוע לא ישתנה בזכות סרוו מיוחד. אני מטיס והרבה ולא נשרף לי סרוו אחד בכל התקופה. מדובר כאן על המלצה למתחיל ולא על מקצוען כמוך.
    קודם כל תודה לך ולישראל על התשובות,

דבר שני, בדיוק בגלל זה אני שואל, מכיוון שבטיסת 3D המנוע דועך טיפה מדי פעם ולוקח לו כמה רגעים לחזור לסל"ד הרצוי, כיוונתי את המסוק עוד פעם כדי שיהיה מכוון כמו שצריך אבל זה לא עוזר, מצד שני לא חסר למנוע כח, אז חשבתי שאולי כדאי לשים סרוו קצת יותר חזק ויותר מהיר שיגיב מהר יותר לפקודות של הגוברנור (באמת יש לי גוברנור של אליין).
    לצורך העניין סרוו המצערת שיש לי עכשיו עובד במהירות של 0.21 עם טורק של 5.2 קילו ב-4.8 וולט לעומת ה-savox 1257 שעובד במהירות של 0.09 עם טורק של 8 קילו ב-4.8 וולט.

בקשר לסרוו זנב - יש לי ריגולטור אבל רק מסיבת נוחות ושימוש בפחות זרם אני מעדיף להפעיל כמה שיותר רכיבים על 6 וולט, בינתיים זה שלושת הסרוואים של הסייקליק, אם ייתאפשר אני אפעיל גם את הגוברנור\סרוו מצערת\ג'ירו\סרוו זנב על 6V.

אז סרוו זנב לא צריך, אבל אם תוכלו לתת לי תשובה סופית לגבי הסרוו מצערת אודה לכם מאוד.

תודה

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי עומר בנימיני צפיה בהודעה
    קודם כל תודה לך ולישראל על התשובות,

דבר שני, בדיוק בגלל זה אני שואל, מכיוון שבטיסת 3D המנוע דועך טיפה מדי פעם ולוקח לו כמה רגעים לחזור לסל"ד הרצוי, כיוונתי את המסוק עוד פעם כדי שיהיה מכוון כמו שצריך אבל זה לא עוזר, מצד שני לא חסר למנוע כח, אז חשבתי שאולי כדאי לשים סרוו קצת יותר חזק ויותר מהיר שיגיב מהר יותר לפקודות של הגוברנור (באמת יש לי גוברנור של אליין).
    לצורך העניין סרוו המצערת שיש לי עכשיו עובד במהירות של 0.21 עם טורק של 5.2 קילו ב-4.8 וולט לעומת ה-savox 1257 שעובד במהירות של 0.09 עם טורק של 8 קילו ב-4.8 וולט.

בקשר לסרוו זנב - יש לי ריגולטור אבל רק מסיבת נוחות ושימוש בפחות זרם אני מעדיף להפעיל כמה שיותר רכיבים על 6 וולט, בינתיים זה שלושת הסרוואים של הסייקליק, אם ייתאפשר אני אפעיל גם את הגוברנור\סרוו מצערת\ג'ירו\סרוו זנב על 6V.

אז סרוו זנב לא צריך, אבל אם תוכלו לתת לי תשובה סופית לגבי הסרוו מצערת אודה לכם מאוד.

תודה
    יותר מהיר יותר טוב אבל גם עד גבול מסויים, אין חשיבות לטורק של הסרוו, מדובר במצערת של המנוע לכן אין חשיבות לכוח אלא רק למהירות התגובה והתנועה.
    9254 עושה עבודה מספיק מהירה, סרוו מהיר יותר לא יתן כלום משום שאתה תלוי במהירות ההחשה של מנוע ניטרו וכאן אתה מוגבל בביצועי המנוע ללא תלות בסרוו מהיר יותר שתשים.
    אצלי ב 700 יש:
    על הזנב BL9088 עובד מצויין.
    מצערת 9254 עובד מצויין.
    נערך לאחרונה על ידי ziki; 08-11-2010 בשעה 13:17:02.

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דעתי , השאר כך , בטוח שלא תרגיש בהבדל אם תחליף סרוו. אולי סרוו איכותי אחר ישרוד יותר זמן אבל לא יותר מזה. לא תרגיש בשינויי כוח. כוון את המנוע יותר טוב ותראה שזה מספיק.

תודה!
    60
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בסדר, תודה רבה על התשובות, אני אשאיר אותו כמו שהוא.

נושאים דומים

1. [שאלה] קניית משדר
    על ידי biglama בפורום פורום משלוחים, מכס וחנויות מחו"ל
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 19-08-2010, 09:29:02
  2. [שאלה] קניית שלט
    על ידי DanielJoseph20 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 22-07-2010, 10:45:59
  3. קניית סוללה
    על ידי rtf22 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 2