שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 28

נושא: מחפש להתחדש במשדר חדש - מחפש המלצות

מנחת הבית
    כפר גלים
    תודה!
    48
    הודה 22 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מחפש להתחדש במשדר חדש - מחפש המלצות

שלום .
    אני מקווה שלא אפתח פה תיבת פנדורה ( למרות שזה יקרה בטוח ...)
    הקדמה - אני מטיס כבר 5 שנים עם מערכת של JR 11X בשיטת DSM , וחשבתי להתחדש בשלט חדש ... יסלחו לי כל אלה שימליצו על TURNIGY ... לא לזה הכוונה ...אני מחפש שלט HI-END . כזה שבאמת פרט להכנת קפה בשטח יהיה בו הכל...
    הדרישות הן פשוטות לכאורה :
    1. מס ערוצים 14 ומעלה ...
    2. טלמטריה למתח גבוה - לסטאפ של 12 תאים - ושלא צריך 18 אביזרים נלווים בשביל לקבל את זה
    3. אמינות -בעיקר מבחינת שיטת השידור ( חסינות להפרעות )
    4. מקלטים ברמת מחיר סבירה (כי יש הרבה טיסנים...) וכמובן זמינות בארץ ...

התקציב : 1600 - 1000 $

אני מתלבט מאוד כי הבחירה הטריוויאלית היתה להישאר עם DSM ולרכוש את ה DX20 החדש... אבל נראה כאילו ספקטרום תקועים בחשיבה השבלונית שלהם ולא באמת חידשו שום דבר , ומבחינת הטכנולוגיה לא השתנה כלום - בעוד שבפוטבה / JETI ודומיהם כן ...
    הדילמות שלי לכן הם :

FUTABA 18 SZ
    Jeti DC 24
    JR XG 14 DMSS

ואם יש דגם שלא חשבתי עליו אשמח אם תאירו את עיני...
    תודה
    נערך לאחרונה על ידי shaharg; 21-06-2016 בשעה 08:16:37.
    בברכה ,

שחר ג.

ההבדל בין מי שאתה ,
    לבין מה שאתה רוצה להיות ,
    הוא במה שאתה עושה ...

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מחפש להתחדש במשדר חדש - מחפש המלצות

טעמי האישי בלבד:
    בפוטאבה לא הייתי נוגע, במיוחד אחרי שחווית JR עם המימשק הידידותי שלו לעומת הקשיים בתחום הזה בפוטאבה

ג'טי- לא ממש מכיר

XG14- יש לי אותו. לא נתקלתי בצורך של טלמטריה עם 12 תאים וכו' ולכן לא אוכל לאמר לך מה נדרש עבור זה. זה כבר הXG השני שלי ולא אחליף אותו בשום שלט אחר. אני משתמש לטיסנים זולים במקלטי REDCON שעולים מתחת ל20$ כבר כמה שנים ולא נתקלתי בשום בעייה (מוגבל בטווח) ובטיסנים יקרים במקלטים מקוריים.

אם אתה רוצה להרגיש ולהתרשם אתה מוזמן אלי
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה לwind556 על הודעתו:

shaharg (21-06-2016)

תודה!
    88
    הודה 222 פעמים ב 158 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

פוטאבה שלט נהדר, עונה על כל הדרישות שלך ומעלה, התכנות שלו מאד פשוט ועל האמינות אין מה לדבר ויש אפילו פיצ'ר שקיים רק בפוטאבה שעוזר לכוון דיפרנציאלים בצורה נכונה לדאונים (לא אכנס לפירוט כרגע).
    JR - גם כן שלט מצוין לא אהבתי בכלל את התכנות שלו, נורא מסורבל ולא אינטואיטיבי.
    JETI - לא שיחקתי איתו יותר מידי, אבל יצא לי לראות אותו בתחרויות בחו"ל, על פיו נראה כמו השלט ברמה הגבוהה שיש, החסרונות הם שהם יחסית נדירים ויהיה קצת קשה למצוא תמיכה ועזרה בתכנות אם\כשתצטרך.

איתן.
    סייג לחכמה שתיקה!
    מנהל פורום אלפא , מאמרים וסקירות

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה לeitan-ro על הודעתו:

shaharg (22-06-2016)

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 7 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הי,
    אני מטיס כבר המון שנים והתנסתי בהמון סוגי שלטים,כיום אני מטיס גם JR וגם פוטאבה ושניהם מצוינים ובאף אחד מהשלטים מעולם לא חוויתי תקלה כלשהי.
    זה נכון שמבחינת התכנותים הם שונים אבל בסופו של דבר ברגע שאתה מכיר את השלט אתה יכול להגיע לאותן תוצאות בשני השלטים.
    המלצתי לך קח שלט שאתה יותר מתחבר אליו ושיתאים לך תקציבית כי באמת שניהם טובים ושניהם יעשו את העבודה נאמנה.
    בהצלחה.

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי eitan-ro צפיה בהודעה
    פוטאבה שלט נהדר, עונה על כל הדרישות שלך ומעלה, התכנות שלו מאד פשוט ועל האמינות אין מה לדבר ויש אפילו פיצ'ר שקיים רק בפוטאבה שעוזר לכוון דיפרנציאלים בצורה נכונה לדאונים (לא אכנס לפירוט כרגע).
    JR - גם כן שלט מצוין לא אהבתי בכלל את התכנות שלו, נורא מסורבל ולא אינטואיטיבי.
    JETI - לא שיחקתי איתו יותר מידי, אבל יצא לי לראות אותו בתחרויות בחו"ל, על פיו נראה כמו השלט ברמה הגבוהה שיש, החסרונות הם שהם יחסית נדירים ויהיה קצת קשה למצוא תמיכה ועזרה בתכנות אם\כשתצטרך.

איתן.

זה רק מראה עד כמה הדברים יכולים להיות סובייקטיביים שנינו אמרנו את אותו דבר רק בהיפוך שם השלט...
    אבל אשמח אם כן תיכנס לפירוט הפיצ'ר שעוזר לכוון דיפרנציאלים, ואפילו תרחיב על זה. זה נושא מעניין וחשוב בפני עצמו
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    88
    הודה 222 פעמים ב 158 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי x-man צפיה בהודעה
    הי,
    אני מטיס כבר המון שנים והתנסתי בהמון סוגי שלטים,כיום אני מטיס גם JR וגם פוטאבה ושניהם מצוינים ובאף אחד מהשלטים מעולם לא חוויתי תקלה כלשהי.
    זה נכון שמבחינת התכנותים הם שונים אבל בסופו של דבר ברגע שאתה מכיר את השלט אתה יכול להגיע לאותן תוצאות בשני השלטים.
    המלצתי לך קח שלט שאתה יותר מתחבר אליו ושיתאים לך תקציבית כי באמת שניהם טובים ושניהם יעשו את העבודה נאמנה.
    בהצלחה.
    בדיוק!
    במידה ותבחר JR חשוב מאד לודא שזה עם שיטת השידור החדשה (DMSS?) ולא DSM2 הפחות מוצלחת

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    זה רק מראה עד כמה הדברים יכולים להיות סובייקטיביים שנינו אמרנו את אותו דבר רק בהיפוך שם השלט...
    אבל אשמח אם כן תיכנס לפירוט הפיצ'ר שעוזר לכוון דיפרנציאלים, ואפילו תרחיב על זה. זה נושא מעניין וחשוב בפני עצמו
    בדיוק!!
    הפיצ'ר הוא שאפשר להקצות סוויץ' אחד כך שבמהלך טיסה הוא יגדיל\יקטין את הדיפרנצאיל בכמה אחוזים\צעדים שתבחר וזה בעצם זה מונע מהמטיס לנחות בכל פעם על מנת לנסות מצבי דיפרנציאל שונים (מאד מאד מאד נוח!!)
    סייג לחכמה שתיקה!
    מנהל פורום אלפא , מאמרים וסקירות

מנחת הבית
    כפר גלים
    תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה רבה על התשובות חברים .
    תוך כדי חיפושים נתקלתי במשדר שאפשר לומר שהתאהבתי בו במקום זה ה JR28X . אפשר לומר הרולס רויס של JR ( שיטת שידור DMSS )
    האם מישהו התנסה בו ? האם שיטת השידור DMSS נחשבת לאמינה יותר או לפחות באותה הרמה כמו FASST של פוטאבה?
    הערות יתקבלו בברכה.
    תודה
    בברכה ,

שחר ג.

ההבדל בין מי שאתה ,
    הוא במה שאתה עושה ...

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Shachar - get a Taranis x9e
    As far as programmability and expansion is concerned - NOTHING comes close to it. Not Futaba. Not Jeti. Not anything. up to 32 channels (base model is 16), functions, variables, LUA scripts, everything.

מנחת הבית
    כפר גלים
    תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mixerfix צפיה בהודעה
    Shachar - get a Taranis x9e
    As far as programmability and expansion is concerned - NOTHING comes close to it. Not Futaba. Not Jeti. Not anything. up to 32 channels (base model is 16), functions, variables, LUA scripts, everything.
    ראיתי את הרדיו ועל פניו באמת מבחינת תכנות והעובדה שהוא קוד פתוח פותחת אפשרויות בלתי מוגבלות ... אבל ואולי זה רק אני ... בגלל כל אלו זה מבחינתי סיכון ... אין למוצר אבא ואמא... הורדת למכשיר קוד שמישהו עדכן ואין לך מושג מה יהיו ההשלכות והבעיות כתוצאה מכך ...
    מעבר לזה עדיין קשה לי בתפיסה (ייתכן שרק אני מקובע - אני יודע ...) להטיס ג'ט בעשרות אלפי שח עם מערכת שידור כזו ...
    בברכה ,

שחר ג.

ההבדל בין מי שאתה ,
    הוא במה שאתה עושה ...

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

I cannot argue with feelings..
    I am now starting to transit from a futaba 12fg to the taranis.

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmixerfix על הודעתו:

shaharg (24-06-2016)

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי shaharg צפיה בהודעה
    תודה רבה על התשובות חברים .
    תוך כדי חיפושים נתקלתי במשדר שאפשר לומר שהתאהבתי בו במקום זה ה JR28X . אפשר לומר הרולס רויס של JR ( שיטת שידור DMSS )
    האם מישהו התנסה בו ? האם שיטת השידור DMSS נחשבת לאמינה יותר או לפחות באותה הרמה כמו FASST של פוטאבה?
    הערות יתקבלו בברכה.
    תודה

אני מטיס כבר כמה שנים עם DMSS והיה לי את הXG8 ועכשיו יש לי את הXG14. כל החוג הקרוב אלי מטיסים עם JR בלבד (לפחות 20 אנשים שאני פוגש בשטח בקביעות) ומעולם לא נתקלנו בבעייה כלשהי. ואין ספק שה28 הוא הרולס רויס של השלטים למי שידו משגת (נמכר בארץ אצל היבואן בערך ב10000ש"ח).

הטאראניס לעומת זאת הוא לא יותר מגאדג'ט באיכות ירודה עם ים של אפשרויות שיכולות לפתות חובב תיכנות ומשחקים אבל לא עומד באיכות ובבקרת היצור בליגה של הגדולים
    יעוץ טלפוני חינם

15. המשתמשים הבאים אמרו תודה לwind556 על הודעתו:

shaharg (24-06-2016)

תודה!
    37
    הודה 155 פעמים ב 130 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ה JR מעולה, יש לי את ה XG11MV, חילקתי ומחלק בלי סוף סופרלטיבים לשלט הזה. קייס סטיקים כפתורים, מפוזרים באופן הכי נוח שהרגשתי עד כה
    מטיס גם במקומות מאוד מרעישי מערכות רדיו. לא נרשם אפילו גליצ' אחד להעיד עליו,
    מ א ו ד נבדל מיתר השלטים שעברו תחת ידי.

א.

תודה!
    1
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הטאראניס לעומת זאת הוא לא יותר מגאדג'ט באיכות ירודה עם ים של אפשרויות שיכולות לפתות חובב תיכנות ומשחקים אבל לא עומד באיכות ובבקרת היצור בליגה של הגדולים
    לא מסכים איתך בכלל.
    נתחיל בזה שהיה לי XG 7 ואיתו איבודי קשר עם 5 טיסנים שונים (לא מאשים ב-100% את השלט) אבל, מאז שהחלפתי את השלט, הופסקו האיבודי קשר הקבועים שהיו.
    חוץ מזה, הטראניס כל כך פשוט ואמין בתוכנה שלו ועם כל כך הרבה פונקציות פתוחות ואמינות עם מחיר מצחיק, לדעתי - השלט הכי טוב בשוק כרגע.
    מקלטים ב-20~30 דולר איכותיים.
    טווח של 10 קילומטר עם מקלט L9R
    התראות קוליות של טלמטריה/קליטה נמוכה, פשוט אחלה שלט עם המון המון המון מידע באינטרנט אז אין סיבה להסתבך.
    וגם אנשים התחילו להטיס עם הטרניס ג'טים ואפילו בחור בארץ הצליח לתכנת טלמטריה של סלד טמפרטורה ועוד כמה דברים בג'ט עם הטרניס.
    נערך לאחרונה על ידי Guy Peled; 26-06-2016 בשעה 16:28:06.
    Taranis Plus 9XD
    JR XG 7
    HUMMER 3D
    KATANA 60
    SEAGULL 40
    SKY CLIMBER
    S500 - TMOTORS, APM

תודה!
    12
    הודה 12 פעמים ב 12 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Spektrum!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני עם האורורה 9 (מאוד מרוצה כבר יותר מ-4 שנים) ועם הטאראניס בשנה האחרונה עם הרחפני מיני. הטראניס פשוט מדהים ביכולות שלו. אפשר לעשות הכול איתו בפשטות מלאה. טלמטריה, התראות קוליות בכל הסוגים, מחליף מודולים מאחור (ספקטרום וUHF) וכמו שנאמר, מקלטים ב$25 שהם אחד המרכיבים היקרים בשלט... (על 10 מקלטים באורורה שילמתי כ-700 דולר לאורך השנים)

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שיהיו בריאים כל חובבי הטאראניס. לי הוא מרגיש זול ונחות . אני לא צריך את מליון הפונקציות שלו. גם את מה שיש לי בXG14 אני רחוק מלנצל. אבל כשאני מחזיק את שניהם ביד, האחד מקרין איכות והשני צעצוע סיני זול. (ויש לי הרבה מקלטים שעלו 15$ בערך)
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guyst צפיה בהודעה
    אני עם האורורה 9 (מאוד מרוצה כבר יותר מ-4 שנים) ועם הטאראניס בשנה האחרונה עם הרחפני מיני. הטראניס פשוט מדהים ביכולות שלו. אפשר לעשות הכול איתו בפשטות מלאה. טלמטריה, התראות קוליות בכל הסוגים, מחליף מודולים מאחור (ספקטרום וUHF) וכמו שנאמר, מקלטים ב$25 שהם אחד המרכיבים היקרים בשלט... (על 10 מקלטים באורורה שילמתי כ-700 דולר לאורך השנים)
    The simplicity of defining any function, be it complex or simple - dwarfs any of the Tx models I saw (mainly Futaba, some Spektrum). I have no idea whether Jeti is better or worse, interface wise. But on price-performance counts, nothing can beat a Taranis at the moment. Ease of use, capability, capacity, expansion - everything. You have imagined things that the thing does not support - you can add them directly. Bloody amazing.

22. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmixerfix על הודעתו:

guyst (27-06-2016)

תודה!
    37
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Guy Peled צפיה בהודעה
    לא מסכים איתך בכלל.
    נתחיל בזה שהיה לי XG 7 ואיתו איבודי קשר עם 5 טיסנים שונים (לא מאשים ב-100% את השלט) אבל, מאז שהחלפתי את השלט, הופסקו האיבודי קשר הקבועים שהיו.
    חוץ מזה, הטראניס כל כך פשוט ואמין בתוכנה שלו ועם כל כך הרבה פונקציות פתוחות ואמינות עם מחיר מצחיק, לדעתי - השלט הכי טוב בשוק כרגע.
    מקלטים ב-20~30 דולר איכותיים.
    טווח של 10 קילומטר עם מקלט L9R
    התראות קוליות של טלמטריה/קליטה נמוכה, פשוט אחלה שלט עם המון המון המון מידע באינטרנט אז אין סיבה להסתבך.
    וגם אנשים התחילו להטיס עם הטרניס ג'טים ואפילו בחור בארץ הצליח לתכנת טלמטריה של סלד טמפרטורה ועוד כמה דברים בג'ט עם הטרניס.

חבר יקר
    וגם למטיס הג'ט שנישלט טאראניס. האמת שזה יותר ממוען לחושבים להטיס ג'טים או מטוסים גדולים ארובאטיים
    אני מפציר בכל לשון, זה ל א שלט ללהטוטים, כל עוד שזה רחפן בגודל חרק פלוס , או רוכב שמיים בשקל וחצי - סבבה - רע לא יקרה ממש
    תקשורת יכולה להעלם לדקה לפני שממש שמים לב..(אפשר לחשוב על תסריטים מחורבנים כמו התרסקות על כביש סואן
    נהגת נבהלת לוקחת את ההגה לאוטו ליד... אבל מי חושב על זה...)
    זה שלט שעובד עד מעטפת הטסה מסוימת..מעבר לכך אתם מסכנים חיים ואת התחביב.

א.

24. המשתמשים הבאים אמרו תודה לedgarfov על הודעתו:

wind556 (28-06-2016)

מנחת הבית
    אשרד
    תודה!
    76
    הודה 40 פעמים ב 35 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חושב הפוך.
    אני מטיס F3A גדול, ואין לי אומץ להטיס אותו עם שלט מותג ללא טלמטריה שתגיד אם הולך להיות איבוד קשר בטיסן (בגלל אנטנה סלולרית, או מיסוך קרבון) או אם סוללת המקלט עומדת להגמר בגלל טעות אנוש.
    אני לא מוכן לסכן אותי ואת האחרים, ולכן אני מטיס עם טרניס.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי edgarfov צפיה בהודעה
    חבר יקר
    וגם למטיס הג'ט שנישלט טאראניס. האמת שזה יותר ממוען לחושבים להטיס ג'טים או מטוסים גדולים ארובאטיים
    אני מפציר בכל לשון, זה ל א שלט ללהטוטים, כל עוד שזה רחפן בגודל חרק פלוס , או רוכב שמיים בשקל וחצי - סבבה - רע לא יקרה ממש
    תקשורת יכולה להעלם לדקה לפני שממש שמים לב..(אפשר לחשוב על תסריטים מחורבנים כמו התרסקות על כביש סואן

א.
    חבר יקר,

אנחנו מטיסים רחפני חרק פלוס ולעיתים יתוש מינוס במהירות הגבוהה מ-100 קמ"ש, בגובה 20 ס"מ מהקרקע ומכשולים ועוברים בשערים בהם הדיוק הוא של 20 ס"מ מכל צד.
    החשיבות למהירות האות ואיבוד אות היא הרבה יותר חשובה מטיסנים גדולים או אפילו ג'טים, כי גם איבוד אות לשנייה, כנראה שלא ירסק ג'ט אבל כן ימחוץ את היתוש בתוך עץ או שער מסכן.
    הטראניס ופרייסקי מאוד אמינים בהיבט הזה ומספקים מקלטים עם טווחים ארוכים ותגובות מאוד מהירות. רובנו עם היתושים עברנו למקלטים דיגיטלים שמשפרים את זמן התגובה מ70ms-80ms ל -10ms-20ms....

לסיכום, אני בעד שכל אחד יעשה את המתאים לו ולתקציב שלו. אני תמיד בעד להתנסות עם השלט כי הכי חשוב זו הנוחות בהטסה ובתפעול. אני לא מכיר רדיו כזה או אחר שמאבדים אות וטיסנים מתרסקים (ולא כטעות טייס, כמו ברוב המקרים שקשה להודות) באופן עקבי בגלל איכות השלט או שיטת השידור (למעט סיפורי הוודו משנת 2009 אודות סקפטרום...).

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חבר יקר

א.
    No idea if you have any experience with the Taranis. Probably not. I am a reasonable-long time Futaba user. I have _some_ (not a lot) experience with Sanwa radios and very minor experience with Spektrum radios (I admit to have never had the opportunity to use JR). I am well used to programming the Futaba, both the fixed-channel (7/8/9 old models) and the programmable channel (8F/12/etc) ones.

Having invested a significant amount of tim and effort into Futaba radios (to say nothing of sodding receivers) - I have avoided buying the taranis myself. Until recently. Now I did. The x9e version. And, facing the need to send a new rc model into the air, I am getting ready to ditch my two 12FG radios.

ANd while I do not fly multi-thousand any currency jets, some of my RC models are dear to me. I have never seen a Taranis (of any make) glitch on transmission. I did see Futabas glitch. So - you can choose whatever you like, you can counsel whatever you with - nothing in the market at the moment can touch the Taranis price/performance point. Not the Graupner, not the Jeti, not the MPX, not Futaba, not Spektrum and not even JR. Yes, JR has a shiny label. With that, strangely enough, FR-Sky chose NOT to compete, yet.

M
    נערך לאחרונה על ידי mixerfix; 28-06-2016 בשעה 22:05:06.

תודה!
    232
    הודה 91 פעמים ב 71 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לי הוא מרגיש זול ונחות ... אבל כשאני מחזיק את שניהם ביד, האחד מקרין איכות והשני צעצוע סיני זול.
    מכבד את הרגשות שלך, אך מפתיע אותי שאדם כמוך שופט על-פי הקנקן ומה שקונה אותך זה הפלסטיקה האיכותית (ללא ספק) של JR, ולא האלקטרוניקה האיכותית, שיטת השידור האמינה, וקלות התפעול והפיצ׳רים של OpenTx.
    הרי בשלט אנחנו מחפשים אמינות מעל הכל, בשביל יוקרה אפשר להגיע למנחת בלימוזינה עם נהג...

תקשורת יכולה להעלם לדקה לפני שממש שמים לב..
    וזו בדיוק הסיבה למה עדיפה מערכת עם טלמטריה!

זה שלט שעובד עד מעטפת הטסה מסוימת.
    אני עוד מנסה להבין למה התכוונת בזה... ורוצה להאמין שזה נאמר מתוך ניסיון, אז... מה בדיוק מפסיק לעבוד מעבר לאותה מעטפת הטסה?

תודה!
    37
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי merkur צפיה בהודעה
    מכבד את הרגשות שלך, אך מפתיע אותי שאדם כמוך שופט על-פי הקנקן ומה שקונה אותך זה הפלסטיקה האיכותית (ללא ספק) של JR, ולא האלקטרוניקה האיכותית, שיטת השידור האמינה, וקלות התפעול והפיצ׳רים של OpenTx.
    הרי בשלט אנחנו מחפשים אמינות מעל הכל, בשביל יוקרה אפשר להגיע למנחת בלימוזינה עם נהג...

וזו בדיוק הסיבה למה עדיפה מערכת עם טלמטריה!

אני עוד מנסה להבין למה התכוונת בזה... ורוצה להאמין שזה נאמר מתוך ניסיון, אז... מה בדיוק מפסיק לעבוד מעבר לאותה מעטפת הטסה?

אני מגיע עם אוטו ממש זול למנחת.
    לרוב השלטים אם לא לכולם מזמן יש טלמטריה ,
    מעטפת טיסה שונה היא כל מה שמעבר לטוס עם הציפורים לראות שקיעה, ולקוות שכלי הטיס זוכר את נקודת הג'י פי אס של הבית
    כי זו הדרך היחידה שהוא יכול לחזור...
    קרי- כל דבר שקשור בהטסה אווירובטית, טרידי, באזים לפנים , או המראות \ נחיתות בימים מאתגרים , כרוך ברובוטיקה שהרבה זרם חולף דרכה.
    מחוץ לתחום של הטרניס.
    וכן . כל ז ה נכתב מתוך נסיון. גם אישי , גם כצופה , וגם כמנחם...
    שכל אחד יעשה שיקולים של עלות ותועלת , ויד על הלב יסכם ריסוקים וסיבותיהם ושעות הטיסה שניצברו.
    יצליב מידע , ויחכים
    ויום אחד עוד נגיע שוב לכוכבים.

א.

תודה!
    232
    הודה 91 פעמים ב 71 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מקווה שהשלט שלך יכול לעמוד בזרם של הרובוטים שהזכרת...

תזכיר לי, עם איזה שלט אתה מטיס? מקלט? פאוור-בוקס? ג׳י פי אס? סנסורים לטלמטריה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

[QUOTE=merkur;533157]מכבד את הרגשות שלך, אך מפתיע אותי שאדם כמוך שופט על-פי הקנקן ומה שקונה אותך זה הפלסטיקה האיכותית (ללא ספק) של JR, ולא האלקטרוניקה האיכותית, שיטת השידור האמינה, וקלות התפעול והפיצ׳רים של OpenTx.

כל מה שציינת בקשר לאלקטרוניקה ואמינות, זאת הסיבה למה אני נצמד לJR, והמכאניקה הטובה שלו זה רק הבונוס, ויש לו מכאניקה נפלאה עם גימבלים ממתכת ועם מיסבים.
    יעוץ טלפוני חינם

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. למי שיש מנוע חלש ורוצה להתחדש..
    על ידי wonderd בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 24-10-2012, 09:56:17
  2. מחפש המלצות לסט איירבראש
    על ידי show בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 23-07-2012, 17:55:59
  3. בא לי על הוטליינר (מחפש+המלצות)