שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 18 מתוך 18

נושא: משאבת דלק

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל משאבת דלק

עקרונית כרגע אני בלי משאבת דלק ובוסטר

אני רוצה להכין משאבת דלק בעצמי ולא מצאתי על זה שום מידע באינטרנט .. יש למישהו אולי איזה רעיון ? או איזה משהו ?

תודה!
    1
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    5
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: משאבת דלק

למה לבנות/להכין שאפשר לקנות במחיר לא גבוהה אחת שתעבוד כמו שצריך ותחסוך לך זמן וטירחה?

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה יכול להכין משאבת דלק חשמלית על ידי המנוע של הוישרים(מגבים) באוטו
    יש שם שתי כניסות כמו במשאבה רגילה ויש לי חברים שכבר הכינו כאלה...
    אפשר למצוא את זה במוסכים או חשמלאות רכב.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי noam צפיה בהודעה
    למה לבנות/להכין שאפשר לקנות במחיר לא גבוהה אחת שתעבוד כמו שצריך ותחסוך לך זמן וטירחה?
    למה לבנות טיסן ?

וואלה אני אוהב להתעסק בדברים , אוהב לבנות

שורה תחתונה זה כיף לי ליראות את כל הדברים שאני בניתי עובדים

תודה!
    1
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    5
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני בעד בניית טיסן - אבל יש דברים שקצת מצחיק לבנות

למה אתה לא בונה את הסרבוים? ואת המנוע? ומייצר את הגלגלים לטיסן?

אני מקווה שאתה באמת לא בונה אותם או לפחות זה היה מצחיק אם אני הייתי שואל ואתה מתכוון לבנות אותם D:

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אוקי אז אני אסביר .. מנוע אני יודע איך הוא עובד פחות או יותר
    אם היה לי את הכלים בבית תאמין לי שגם את זה הייתי בונה

עכשיו מעבר לזה אני חושב שליבנות משאבה תעשיר לי את הידע על איך להעביר נוזל ממקום א' למקום ב'

שורה תחתונה ניסוי בקטן שיכול גם לתרום לי בשלב מסוים של החיים בצורה מגניבה ..

כמו למשל חבל וקשרים שזה תמיד שימושי .

אני מוצא את זה התעסקות מגניבה גם לזה שאני בונה משהו . גם לזה שוואלה אולי בעתיד אני אשתמש בזה שזה יעזור לי באיזה משהו

אז אני גם משכיל מזה גם צובר ניסיון בכל מיני דברים חדשים בדרך שלי .
    אולי זה ישמע טיפשי אבל אני אוהב להעשיר את הידע שלי כמה שיותר נרחב

זה כמו שתגיד למה לייצר בירה בבית שאפשר ללכת לקנות (וכן אני מייצר בירה בבית )

גם ליצור סרוו זה נשמע לי מגניב .. תחשוב רגע על מערכת שאתה בנית שפועלת כמו שצריך וואלה זה עושה לי יותר קשר עם הטיסן לדוגמא יהיה לי הרבה יותר כיף להטיס אותו

נכון לעכשיו אני מעסק עם דברים פשוטים
    אני מאמין שאם אני אכנס לזה וזה יהיה לי כיף אז טיסן הבא אני מכין בעצמי
    נערך לאחרונה על ידי samorai; 27-10-2009 בשעה 22:54:11.

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי samorai צפיה בהודעה
    אוקי אז אני אסביר .. מנוע אני יודע איך הוא עובד פחות או יותר
    אם היה לי את הכלים בבית תאמין לי שגם את זה הייתי בונה

עכשיו מעבר לזה אני חושב שליבנות משאבה תעשיר לי את הידע על איך להעביר נוזל ממקום א' למקום ב'

שורה תחתונה ניסוי בקטן שיכול גם לתרום לי בשלב מסוים של החיים בצורה מגניבה ..

כמו למשל חבל וקשרים שזה תמיד שימושי .

אני מוצא את זה התעסקות מגניבה גם לזה שאני בונה משהו . גם לזה שוואלה אולי בעתיד אני אשתמש בזה שזה יעזור לי באיזה משהו

אז אני גם משכיל מזה גם צובר ניסיון בכל מיני דברים חדשים בדרך שלי .
    אולי זה ישמע טיפשי אבל אני אוהב להעשיר את הידע שלי כמה שיותר נרחב

זה כמו שתגיד למה לייצר בירה בבית שאפשר ללכת לקנות (וכן אני מייצר בירה בבית )

גם ליצור סרוו זה נשמע לי מגניב .. תחשוב רגע על מערכת שאתה בנית שפועלת כמו שצריך וואלה זה עושה לי יותר קשר עם הטיסן לדוגמא יהיה לי הרבה יותר כיף להטיס אותו

נכון לעכשיו אני מעסק עם דברים פשוטים
    אני מאמין שאם אני אכנס לזה וזה יהיה לי כיף אז טיסן הבא אני מכין בעצמי
    זה כיף לבנות להשתמש במשהו שאתה בניתה אבל משהו כמו סרוו או דבריים שיכולים לסכן חיים של אנשים אז עדיף שלא ואני לא מדבר שאתה צריך מכשור שיעלה הרבה כסף
    ועוד דוגמא אם אתה בונה משאבת דלק אז צריך לדאוג שהחומרים שבאים במגע עם הדלק לא יהיו חומרים שיוכלו להתפורר כי אחרת אתה גם הורס את המנוע
    אבל לבנות טיסן מאפס זה באמת דבר כיף מאוד אם היה לי סבלנות אני הייתי מנסה לעשות את זה.
    דביר עיני.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני בעד לקנות את הדברים כי בסופו של דבר לרוב הרמה של מיפעל מייצר תהייה גבוהה משלך
    גם אני בונה את הרבה דברים לבד-כדי להבין איך הם עובד

בוסטר זה סה"כ סוללה מחוברת לחוט להט..כך שמה שיש לך לדאוג לו זה תבנית מתכת שתתלבש על ראש הפלאג ושם תיסגור מעגל-האנרגייה הכימית בסוללה הופכת שם לאנרגיית חום

משאבה תצריך מעט יותר יצירתיות-בהנחה שאתה לא הולך לבנות בורג ארכימדס-הרעיון הוא שמשאבה מעלה את הלחץ בנוזל,ובטבע כמו בטבע הכל שואף לאיזון ולכן הנוזל זורם מהאזור בלחץ הגבוהה לאזור עם הלחץ הנמוך-כדי ליצור שיוון לחצים.

1-אימפלר(ניראה כמו פלופלור של מאוורר עם הטייה יותר רצינית של הזווית-4-8להבים)מסתובב בתוך חלל.
    הנוזל ניכנס לאימפלר במרכז וניזרק החוצה תוך כדי הסיבוב.הלחץ עולה כי שטח החתך בין להב ללהב גדל עם המרחק מהמרכז.היציאה של הנוזל היא רחוקה מהמרכז.(תתקשר אם לא תבין)
    כל מה שאתה צריך זה מאוורר של כרטיס מסך ישן-הם היו ניראים ממש כמו אימפלר.תאריך לו את הציר שייכנס לתוך קופסא אטומה.תחורר חור לכניסת הנוזל צמוד למרכז האימפלר וחור יציאה לנוזל רחוק מהמרכז.גודל הקופסא צריך להיות בקוטר האימפלר(אחרת מתקבלת סתם טורבולנציה).תחבר מנוע או אימנואלה ותתחיל לסובב

2-דרך הפקק של מיכל הדלק שלך(לא זה שבתוך הטיסן-לו ניקרא טנק דלק לצורך העניין) תוריד צינור כמעט עד לקרקעית פשוט תעשה חור בפקק מיכל הדלק ותשחיל צינור באותו קוטר שלא ייברח אוויר.משם הצינור ייתחבר לטנק הדלק שצריך תידלוק.תעשה עוד חור בפקק של מיכל הדלק דרכו תשחיל משאבת אופניים או פומפת יניקה חד כיוונית-כמו אלה שמנקים איתן עדשות מצלמה באותו אופן בלי רווחים בין הקטרים.תתחיל לנפח את מיכל הדלק.הלחץ במיכל הדלק יעלה כי אתה מכניס לתוכו אויר.האוויר יהיה למעלה מעל הדלק כי הוא פחות צפוף והדלק ייחפש מאיפה לצאת.מכיוון שהכל אטום הפקק סגור וגם 2 החורים שעשית בו הם ללא מרווחים מיותרים היציאה היחידה שלו היא דרך הצינור שהכנסת לקרקעית ומשם לטנק הדלק שבטיסן

רועי 050-8882464
    נערך לאחרונה על ידי רועי חנסב; 31-10-2009 בשעה 19:09:03.

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הודה 291 פעמים ב 241 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תיארת באריכות איך בנויה משאבה, אבל החמצת את הנקודה המרכזית. משאבה לדלק מהסוג המשמש אותנו, איננה משאבה צנטריפוגלית אלא משאבת גלגלי שיניים. משאבה כזו מייצרת מצד אחד לחץ ובאותה מידה מייצרת בצד שני יניקה. שום משאבה צנטריפוגלית לא תרים דלק מהמיכל החוצה, אלא אם כן היא בנויה באופן מיוחד ויש בה תא מיוחד לשמירה קבועה על נוזל להתחלת הפעולה. האימפלר צריך להיות צר ובקוטר גדול, יחסית. תא האימפלר חייב להיות בצורת חילזון והמרווחים בין האימפלר והתא נמדדים בעשיריות מ"מ. גם כך דרוש סל"ד גבוה כדי להפעיל אותה.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי dvireini צפיה בהודעה
    זה כיף לבנות להשתמש במשהו שאתה בניתה אבל משהו כמו סרוו או דבריים שיכולים לסכן חיים של אנשים אז עדיף שלא ואני לא מדבר שאתה צריך מכשור שיעלה הרבה כסף
    ועוד דוגמא אם אתה בונה משאבת דלק אז צריך לדאוג שהחומרים שבאים במגע עם הדלק לא יהיו חומרים שיוכלו להתפורר כי אחרת אתה גם הורס את המנוע
    אבל לבנות טיסן מאפס זה באמת דבר כיף מאוד אם היה לי סבלנות אני הייתי מנסה לעשות את זה.
    צודק ! הארת את עיניי בנושא בטיחות .

ולגבי חומרים מתפוררים אני אבדוק על זה בצורה יותר מעמיקה
    נערך לאחרונה על ידי samorai; 01-11-2009 בשעה 00:39:35.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי רועי חנסב צפיה בהודעה
    אני בעד לקנות את הדברים כי בסופו של דבר לרוב הרמה של מיפעל מייצר תהייה גבוהה משלך
    גם אני בונה את הרבה דברים לבד-כדי להבין איך הם עובד

בוסטר זה סה"כ סוללה מחוברת לחוט להט..כך שמה שיש לך לדאוג לו זה תבנית מתכת שתתלבש על ראש הפלאג ושם תיסגור מעגל-האנרגייה הכימית בסוללה הופכת שם לאנרגיית חום

משאבה תצריך מעט יותר יצירתיות-בהנחה שאתה לא הולך לבנות בורג ארכימדס-הרעיון הוא שמשאבה מעלה את הלחץ בנוזל,ובטבע כמו בטבע הכל שואף לאיזון ולכן הנוזל זורם מהאזור בלחץ הגבוהה לאזור עם הלחץ הנמוך-כדי ליצור שיוון לחצים.

1-אימפלר(ניראה כמו פלופלור של מאוורר עם הטייה יותר רצינית של הזווית-4-8להבים)מסתובב בתוך חלל.
    הנוזל ניכנס לאימפלר במרכז וניזרק החוצה תוך כדי הסיבוב.הלחץ עולה כי שטח החתך בין להב ללהב גדל עם המרחק מהמרכז.היציאה של הנוזל היא רחוקה מהמרכז.(תתקשר אם לא תבין)
    כל מה שאתה צריך זה מאוורר של כרטיס מסך ישן-הם היו ניראים ממש כמו אימפלר.תאריך לו את הציר שייכנס לתוך קופסא אטומה.תחורר חור לכניסת הנוזל צמוד למרכז האימפלר וחור יציאה לנוזל רחוק מהמרכז.גודל הקופסא צריך להיות בקוטר האימפלר(אחרת מתקבלת סתם טורבולנציה).תחבר מנוע או אימנואלה ותתחיל לסובב

2-דרך הפקק של מיכל הדלק שלך(לא זה שבתוך הטיסן-לו ניקרא טנק דלק לצורך העניין) תוריד צינור כמעט עד לקרקעית פשוט תעשה חור בפקק מיכל הדלק ותשחיל צינור באותו קוטר שלא ייברח אוויר.משם הצינור ייתחבר לטנק הדלק שצריך תידלוק.תעשה עוד חור בפקק של מיכל הדלק דרכו תשחיל משאבת אופניים או פומפת יניקה חד כיוונית-כמו אלה שמנקים איתן עדשות מצלמה באותו אופן בלי רווחים בין הקטרים.תתחיל לנפח את מיכל הדלק.הלחץ במיכל הדלק יעלה כי אתה מכניס לתוכו אויר.האוויר יהיה למעלה מעל הדלק כי הוא פחות צפוף והדלק ייחפש מאיפה לצאת.מכיוון שהכל אטום הפקק סגור וגם 2 החורים שעשית בו הם ללא מרווחים מיותרים היציאה היחידה שלו היא דרך הצינור שהכנסת לקרקעית ומשם לטנק הדלק שבטיסן

רועי 050-8882464
    חשבתי לקחת שסתום חד כיווני לחבר אותו מצד אחד אל המיכל דלק ומצד שני לפצל אותו לשניים
    הפיצול הראשון זה משהו שינוק את הנוזל מהמיכל לדוגמא מזרק . עוד לא חשבתי על משהו יותר פרקטי
    אולי תעזרו לי בזה

ומהפיצול השני צינור שמתחבר אל הטנק דלק

ואז אני בעצם יוצר יניקה עם המזרק והשסתום מונע מהנוזל לרדת חזרה למטה

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אבל הנוזל ייכנס למזרק..למה שהוא ימשיך לטנק הדלק...לא הבנתי את הקטע של הפיצול.אשמח אם תסביר ואולי נחשוב על משהו ביחד

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב אז מה שקורה זה שהנוזל נכנס למזרק וגם יוצא ממנו

ז"א שלמזרק יש כאן שתי פעולות שאיבה מלמטה ודחיפה למנוע

אולי זה יעבוד יותר טוב עם שתי שסתומים חד כיווניים
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	ללא שם.GIF‏ 
Views:	155 
Size:	2.9 קילובייט 
ID:	15825  

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נחמד משהו..תידאג למזרק עם נפח גדול מספיק כדי שלא תפמפם הרבה פעמים.שים לב שנקודת הכשל היא בחיבור הצינור למזרק ובחיבור הצינור לשסתומים החד כיווניים.שים אזיקון מסביב כדי שהם לא ייפרצו מהלחץ הנוצר בעת הדחיסה....שפריץ דלק לתוך העין יכול להיות לא נעים
    תהנה....
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	attachment.gif‏ 
Views:	94 
Size:	3.1 קילובייט 
ID:	15827  

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קודם כל בטיחות זה הדבר הכי חשוב!!!

לגבי משאבות אפשר לייצר (משאבת ווישרים של רכב-הידועה מכל) אך בכדי להמנע מבעיות העדיפות לרכוש משאבה טובה ובדר"כ הן זולות :
    לינק http://www.dorhm.co.il/aecommerce/c7437/79174.php
    לינק נוסף http://www.tholon.co.il/site/Shop/ma...facture_id=273 -הכי טובה שיש!!!!

יניב

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs up תגובה להודעה: משאבת דלק

ציטוט נכתב במקור על ידי yanyan צפיה בהודעה
    קודם כל בטיחות זה הדבר הכי חשוב!!!

לינק נוסף http://www.tholon.co.il/site/Shop/ma...facture_id=273 -הכי טובה שיש!!!!

יניב
    +1
    אכן SULLIVAN הצהובה היא אחת הטובות בשוק !

תודה!
    9
    הודה 14 פעמים ב 11 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ziki צפיה בהודעה
    +1
    אכן SULLIVAN הצהובה היא אחת הטובות בשוק !
    רק שהיא נוזלת קצת

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •