שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: מעוניין לעבור מחשמלי פרוטוס500 לניטרו

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מעוניין לעבור מחשמלי פרוטוס500 לניטרו

בס"ד
    שלום לכולם,
    אני מטיס חשמליים בלייד 400 ופרוטוס 500. רמת ההטסה שלי סבירה- , בימים החזקים הקפות, ולופים....
    אני מעוניין להתקדם קצת יותר לאוירובטיקה בסיסית של לופים, רולים והפוכות. כרגע לא נראה לי שיש לי את הזמן והכישרון להגיע ל- 3D.
    אני מעוניין לקבל המלצה למסוק ניטרו שיש לו את התכונות הבאות:
    -יכולת טיסה גם במעטפת רוח קשה יחסית לתחביב (ועל כן חשבתי על מנועי 60 ומעלה)
    -יציבות טיסה בריחוף
    -כמובן עדיפות לחלקים זולים וזמינים, (מבחינתי זה כולל קניה אינטרנטית בחו"ל)
    - אמינות גבוהה
    - יכולות אוירובטיות עד 3D מתון
    - אם ניתן אשמח לקבל באותה נשימה גם המלצה על מנוע מתאים
    - מה דעתכם על יד שניה ?
    תודה על המאמץ,
    דורון

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: מעוניין לעבור מחשמלי פרוטוס500 לניטרו

הייתי הולך על מסוק TREX600N LE,מחיר מעולה לתמורה,קיט בסיסי מאובזר מאד, אינסוף חלפים זמינים בעולם ושידרוגים שיכולים להפוך אותו למפלצת 3D מעופפת תוך שמירה על עלויות סבירות.
    אין לך מה לחשוש מיציבות המסוקים שהטסת עד היום שוקלים עד קילו וחצי ואילו ה 600 שוקל כ 3.5 קילו ויציב גם ברוחות חזקות ובתנאים שאינם אופטימלים.
    בקשר ליד שניה או לא זה כבר עניין של תקציב והרצון האישי לבנות וללמוד.
    אישית אני ממליץ על חדש ובניה מ 0 אם יש אפשרות כלכלית, כך לומדים להכיר את הכלי טוב יותר וגם לדעת לתחזק אותו מהיום הראשון.
    מנוע OS50 יעשה את העבודה טוב מאד למי שרק עובר לניטרו וגם מעבר, לתשומת ליבך המסוק מותאם גם למנועי 55 ו 60 החדשים למרות שאם אינך מחפש את גבול היכולת של המסוק הזה אז מיותר.
    בכל מקרה מומלץ להגיע לשטחי ההטסה ולהתרשם לפני קנייה.
    בהצלחה
    ציקי
    נערך לאחרונה על ידי ziki; 15-11-2009 בשעה 18:52:43.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: מעוניין לעבור מחשמלי פרוטוס500 לניטרו

בflying hobby מוכרים את הקיט של ה600LE בזול, בערך 700-800 דולר כולל הכל למעט מנוע ומקלט. לא הייתי ממליץ על מנוע 55 - יותר מסובך לכוון את הקרבורטורים החדשים עם שתי הסיכות (למרות שמגיעים לכיוון יותר טוב), והחלקים של ה50 זולים יחסית וזמינים מאוד.

תראה כאן: http://flying-hobby.com/catalog/prod...oducts_id=5473
    745 דולר כולל משלוח. מנוע זה עוד 180 דולר ל50, 240 ל55.

ה700 יציב יותר, גדול יותר וטס טוב יותר, אך יקר יותר לרכישה, לתחזוקה ולתיקון (בערך 20-30% בשלושתם), וקצת מסורבל לשינוע בהשוואה ל600. בכל מקרה, אחרי הפרוטוס, גם ה600 ירגיש לך ענקי.

מבחינת זמינות חלקים, אין תחרות ל600 - יש בארץ ים חלקים אצל אלון מהובי ניטרו, וכל מק"ט שתיקח ותכניס ישר לEBAY יופיע מיד מארבעה-חמישה מוכרים.

בין ה600 ל700, אני חושב שהיתרון של ה700 יבוא לידי ביטוי דווקא בטיסה "גדולה" יותר, יותר F3C מ3D. פעם היה יתרון כוח ל700, הבנתי שזה נמחק עם הדור החדש של מנועי 55 (אני עוד לא יודע לספר בעצמי - לא סיימתי הרצה), שנותנים כוח אפקטיבי דומה. עם ה600 אני לומד 3D צולע, את ה700 אני מטיס בגובה ומהר, ומאוד מאוד נהנה משניהם. אם אתה כמוני, הפרוטוס שלך יראה בעיקר את המדף אחרי שתתוודע לעולם המסוקים הגדולים.

תגיות בנושא זה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •