שמות משתמשים לתיוג

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 51 עד 75 מתוך 82

נושא: רשלנות פושעת וחוסר אחריות של מסוקאי שאינו בודק תדרים לפני טיסה

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: רשלנות פושעת וחוסר אחריות של מסוקאי שאינו בודק תדרים לפני טיסה

ציקי,

גם אני מטיס 2.4 וזו אחת מהסיבות לכך אבל העלת סוגיה מעניינת ..
    אם חס וחלילה מישהו היה נהרג בסיטואציה הזו והיתה חקירה משטרתית, ואכן היה נמצא הבחור השני שהדליק את הרדיו - אני לא בטוח מי היה יוצא אשם יותר ומי פחות..
    ובאותו הקשר, אם באזים מעל לראשי מטיסים נחשבת להתנהגות בלתי סבירה - הרי שלא צריך שיגרם נזק כדי שהנושא יוכל להיות קביל בבית משפט (או שאני טועה ?)

בקיצור ... מוּדעות של כולנו ... והרבה

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs up תגובה להודעה: רשלנות פושעת וחוסר אחריות של מסוקאי שאינו בודק תדרים לפני טיסה

ציטוט נכתב במקור על ידי giluriel צפיה בהודעה
    ציקי,

גם אני מטיס 2.4 וזו אחת מהסיבות לכך אבל העלת סוגיה מעניינת ..
    אם חס וחלילה מישהו היה נהרג בסיטואציה הזו והיתה חקירה משטרתית, ואכן היה נמצא הבחור השני שהדליק את הרדיו - אני לא בטוח מי היה יוצא אשם יותר ומי פחות..
    ובאותו הקשר, אם באזים מעל לראשי מטיסים נחשבת להתנהגות בלתי סבירה - הרי שלא צריך שיגרם נזק כדי שהנושא יוכל להיות קביל בבית משפט (או שאני טועה ?)

בקיצור ... מוּדעות של כולנו ... והרבה

חד משמעית, האחריות בהטסה שלא בשטח מסודר ומוגדר חלה על המטיס בלבד.
    זו איננה קביעה שניתנת לפרשנות וכדאי שמטיסים יפנימו זאת.

הטסה מסוכנת מתבצעת ע"י המטיס ולכן האחריות חלה עליו.
    פתיחת משדר ע"י צד שלישי איננה עברה על החוק, היה וכתוצאה מכך נפל טיסן עדיין האחריות הינה בידיי המטיס שהטיס בשטח לא מוסדר, לא דאג לאבטח את השידור כראוי וכו והוא זה שיאלץ להוכיח ולספק את ההסברים על מה שקרה וזה ממש לא פשוט (תעופה בחקירה ).
    אל תשכח שאותו צד שלישי תמיד יכול לומר שלא פתח משדר או שהיה אדם נוסף שנעלם מהשטח ואז לך תוכיח.
    אפשר להמנע מכל האי נעימות והסכנה הזו.
    2.4 כבר אמרנו?

תודה!
    0
    הודה 37 פעמים ב 28 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: רשלנות פושעת וחוסר אחריות של מסוקאי שאינו בודק תדרים לפני טיסה

חוסר האחריות הנראה בלטרון לעיתים פשוט גובל בפשע - עצוב מאוד. נראה שבשבתות כאלו עדיף פשוט לשמור משם מרחק - וחבל
    ליאור זהבי
    www.youtube.com/i3dm

תודה!
    0
    הודה 15 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ליאור זהבי צפיה בהודעה
    חוסר האחריות הנראה בלטרון לעיתים פשוט גובל בפשע - עצוב מאוד. נראה שבשבתות כאלו עדיף פשוט לשמור משם מרחק - וחבל

קצת הגזמת אבל...
    לא תמיד אתה טועה.
    אבל...תמיד יש אנשים חדשים בכל שטח הטסה שלפעמים לא באים בליווי של אף אחד.
    ישנם כאלה שיודעים ולא מעניין אותם.
    אני אישית את החברה שלי מלמד ומשתדל ללמד להמריא רק אחירי קו האנשים.להכריז על נחיתה.לבדוק תדרים וכו...

לכולם:המסוקאי שהיה בשטח הצמוד היה בלתי נראה משטח ההטסה שבו היה גדי.
    המסוק ריחוף(לפי מה שאני ראיתי) ובעצם היה בנקודה גבוהה יותר ביחס למיקומו של גדי.
    במקרה הזה גדי צודק במליון אחוז.

תודה!
    0
    הודה 37 פעמים ב 28 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יואב,

אנימטיס בלטרון מספר רב של שנים - ולעניות דעתי - אני ממש לא מגזים.
    לדאבוני אי אפשר לחנך את כולם - ויש הרבה חברים לתחביב שחושבים שכל דעות חבריהם לא ממש חשובות, גם אם מדובר בענייני בטיחות.
    ליאור זהבי
    www.youtube.com/i3dm

תודה!
    64
    הודה 108 פעמים ב 74 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מסכים עם ליאור בנושא הזה,
    זה מאד הגיוני שהבלגן חוגג ככל שמתרבים המטיסים בשטח הטסה אחד
    וכשהתרעתי על כללי בטיחות צחקו לי בפנים? זו התוצאה!
    מאותו היום התרחקתי ושמרה נפשי מהמקום המסוכן הזה!!!
    יואב אחי היקר הבלגן שחגג במישור הועתק ללטרון! אותם אנשים, אותו חוסר כבוד האחד כלפי השני
    והבעייה הכי גדולה? ריבויי כלים באויר בשטח קטן ומסכן אחד!
    ברגע שראיתי כי זוהי ההתנהלות? ברחתי לגלילות!
    בוא איתי יואב שבת אחת להטסות? תראה לפחות 15 מטיסים וסדר מופתי!!! על שטח קטן בהרבה מלטרון
    (חוץ מזה שהבטחתה לי... )

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ליאור זהבי צפיה בהודעה
    אני תוהה אם שימוש במערכת שאינה 2.4 על כלי גדול מpark flyer אינו יכול להחשב לחוסר אחריות. נכון, זה עולה כסף, אבל גם קסדה לאופנוע עולה כסף ומכונית עם ESP גם עולה כסף. ובסופו של דבר, זה אפילו גם חוסך כסף...

תודה!
    64
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    אני תוהה אם שימוש במערכת שאינה 2.4 על כלי גדול מpark flyer אינו יכול להחשב לחוסר אחריות. נכון, זה עולה כסף, אבל גם קסדה לאופנוע עולה כסף ומכונית עם ESP גם עולה כסף. ובסופו של דבר, זה אפילו גם חוסך כסף...
    לא הבנתי את הנקודה שלך...
    אבל אם אני מנחש לאן אתה חותר?... אתה אומר שמעבר ל2.4 יפתור שם את הבעייה?
    אז הנה התשובה: ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא
    אתה צריך לבקר שם כדי לראות את החוסר סדר וההתפרעות!
    כמו לדוגמא: להריץ את הטיסן שלך כאשר יש אנשים לפניך... (קרה לפני 3 שבועות!)
    או ששני אנשים מטיסים ביחד שלי שום סדר ותיאום... (יעני אלא בבאללה מה יהיה יהיה...)
    חוסר התחשבות הגובלת בחזירות!
    מטיסים לך מעל הראש!!! (שזה אותי הכי הכי הכי מפחיד...)
    ואילו על קצה המזלג תקריות שאני נתקלתי בהן באופן אישי! ומכשהערתי בנימוס וקיבלתי תשובות כמו
    "הנה קצין הבטיחות הגיע... שב שב בשקט ואל תפריע!!!"
    וזו אחת מההערות המגעילות שקיבלתי, קיפלתי את הציוד והשקעתי עוד חצי שעה נסיעה לגלילות!
    (שם נתקלתי באנשים מדהימים אחד אחד!!! ועד היום אני נוסע ספיישל מירושלים כדי להטיס איתם בכל מקום בארץץץץץ!!!!)

אז הנה לך ההסבר שגם אם כולם שם יטיסו 2.4 האסון בדרך לשם!!!
    כשתתחיל להיות אינטראקציה ותקשורת בריאה בין המטיסים שם וקצת כבוד האחד כלפי השני
    אולי תמנע התאונה הבאה, הפעם היה זה הטיסן של גדי המסכן (שלדעתי אשם בדיוק כמו הבחור השני כשהתעצל לברר...) אבל פעם הבאה ישתולל מסוק ויפגע היכן שהו או טיסן שיצלול לרצפה במהירות
    היכן שרק יבחר!

אני התרעתי מעכשיו , מטיסי לטרון (ו... יואב, כבעל השפעה במקום!) כחו בחשבון!
    נערך לאחרונה על ידי AMIR; 07-12-2009 בשעה 18:38:17.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הודה 117 פעמים ב 88 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חוזר ואומר...במנחתים מסודרים הסיכוי למה שקורא לפי השרשור הזה נמוך,,דרך אגב אין לי מנחת פרטי,פשוט נפגעתי קשה בעבר ע"י מסוקאי חסר אחריות.
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חושב שהתגובות פה (וגם בפורומים אחרים) קצת יצאו מפרופורציות , לנחם אדם
    ב-"משתתף בצערך" על ריסוק של טיסן ???!!! נו באמת....
    גם הטונים והאיומים , כן האיומים שנשמעו פה , אין להם מקום ואינם הולמים את רמת האנשים כאן .
    אני מבין את התסכול וחוסר האונים , אבל צריך להבין שאם הבחור לא הבין שהוא סיכן את עצמו בצורה כל כך חסרת אחריות , הרי שהתשובה לכעס נעוצה בדיוק פה !
    ישנם דברים שאתה פשוט לא יכול לשלוט בהם : לא ברמת האחריות של אדם אחר , לא במשמעת הבטיחות שלו , ובטח לא בחינוך שלו אם הוא מחליט שהוא לא בודק תדרים ואחריו המבול !!!
    אין גוף שאוכף משמעת הטסה יען כי בתחביב עסקינן , ולכן אין לו שום חובה לפצות אותך .
    במקרה כזה פשוט תנשום עמוק , תחליט שלא בא לך להתעצבן בגלל הטימטום שלו , ו......תכסה את התחת שלך ע"י מעבר ל-2.4 , ולא, אני לא נכנס לך לכיס .

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי AMIR צפיה בהודעה
    לא הבנתי את הנקודה שלך...
    אבל אם אני מנחש לאן אתה חותר?... אתה אומר שמעבר ל2.4 יפתור שם את הבעייה?
    אז הנה התשובה: ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא
    אתה צריך לבקר שם כדי לראות את החוסר סדר וההתפרעות!
    כמו לדוגמא: להריץ את הטיסן שלך כאשר יש אנשים לפניך... (קרה לפני 3 שבועות!)
    או ששני אנשים מטיסים ביחד שלי שום סדר ותיאום... (יעני אלא בבאללה מה יהיה יהיה...)
    חוסר התחשבות הגובלת בחזירות!
    מטיסים לך מעל הראש!!! (שזה אותי הכי הכי הכי מפחיד...)
    ואילו על קצה המזלג תקריות שאני נתקלתי בהן באופן אישי! ומכשהערתי בנימוס וקיבלתי תשובות כמו
    "הנה קצין הבטיחות הגיע... שב שב בשקט ואל תפריע!!!"
    וזו אחת מההערות המגעילות שקיבלתי, קיפלתי את הציוד והשקעתי עוד חצי שעה נסיעה לגלילות!
    (שם נתקלתי באנשים מדהימים אחד אחד!!! ועד היום אני נוסע ספיישל מירושלים כדי להטיס איתם בכל מקום בארץץץץץ!!!!)

אז הנה לך ההסבר שגם אם כולם שם יטיסו 2.4 האסון בדרך לשם!!!
    כשתתחיל להיות אינטראקציה ותקשורת בריאה בין המטיסים שם וקצת כבוד האחד כלפי השני
    אולי תמנע התאונה הבאה, הפעם היה זה הטיסן של גדי המסכן (שלדעתי אשם בדיוק כמו הבחור השני כשהתעצל לברר...) אבל פעם הבאה ישתולל מסוק ויפגע היכן שהו או טיסן שיצלול לרצפה במהירות
    היכן שרק יבחר!

אני התרעתי מעכשיו , מטיסי לטרון (ו... יואב, כבעל השפעה במקום!) כחו בחשבון!
    ידידי, העניין הזה ידוע. ה2.4 רק מפחית עוד גורם סיכון אחד. אישית, אני גם לא מטיס בגלילות. פעמיים הספיקו לי - מרווחי הבטחון שהמטיסים שם לוקחים לעצמם פשוט לא נראו לי סבירים, והטיסנים של השכנים מעל הראש גם לא שימחו אותי. למעשה, אני לא מטיס עם אנשים בדרך כלל, חוץ מכמה טיסנאים מאוד נחמדים וזהירים (ורובם מבוגרים) במנחת באגם החולה, שאותם אני וחבר מבקרים פעם בכמה חודשים.

ועדיין, להגיב בצורה כזו להפרעת תדר כשהטכנולוגיה ב2.4 זמינה מספיק זמן ומספיק בזול, זו בריחה מאחריות. אין תירוץ להשאר בFM, פשוט אין. לא מעניין אותי להכנס לכיס של אף אחד, עד שהוא מסכן את החיים של הסובבים אותו - זה בדיוק כמו להטיס עם סרבו מצערת שלא עובד טוב או להבים סדוקים.

תודה!
    64
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אחי אני דיברתי על המנחת בלטרון.
    גם בגלילות הייתה תקופה של בלגן.... היא נעלמה עם חרישת השדה העליון!

תודה!
    730
    הודה 1,100 פעמים ב 464 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אוי אתם מצחיקים,

מר גדי עבר בינתיים לפורום תפוז לספר את סיפורו ונראה שהוא מקבל יותר סימפטיה שם

תודה!
    6
    הודה 7 פעמים ב 6 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guyro צפיה בהודעה
    אוי אתם מצחיקים,

מר גדי עבר בינתיים לפורום תפוז לספר את סיפורו ונראה שהוא מקבל יותר סימפטיה שם
    סוף סוף הודעה שהצחיקה אותי, למרות שהנושא רציני ביותר!!
    יורם לוי
    צוות הרכבת
    פתח תקווה

One,Two,3D

למכירה שלט DX7i
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...ot-ת-הוד-השרון

תודה!
    730
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי levyoram צפיה בהודעה
    סוף סוף הודעה שהצחיקה אותי, למרות שהנושא רציני ביותר!!
    תמיד לשירותך

ותזכור : בטיחות היא מעל לכל ושימוש ב-2.4 מונע אסון

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי albzeh צפיה בהודעה
    אני חושב שהתגובות פה (וגם בפורומים אחרים) קצת יצאו מפרופורציות , לנחם אדם
    ב-"משתתף בצערך" על ריסוק של טיסן ???!!! נו באמת....
    גם הטונים והאיומים , כן האיומים שנשמעו פה , אין להם מקום ואינם הולמים את רמת האנשים כאן .
    אני מבין את התסכול וחוסר האונים , אבל צריך להבין שאם הבחור לא הבין שהוא סיכן את עצמו בצורה כל כך חסרת אחריות , הרי שהתשובה לכעס נעוצה בדיוק פה !
    ישנם דברים שאתה פשוט לא יכול לשלוט בהם : לא ברמת האחריות של אדם אחר , לא במשמעת הבטיחות שלו , ובטח לא בחינוך שלו אם הוא מחליט שהוא לא בודק תדרים ואחריו המבול !!!
    אין גוף שאוכף משמעת הטסה יען כי בתחביב עסקינן , ולכן אין לו שום חובה לפצות אותך .
    במקרה כזה פשוט תנשום עמוק , תחליט שלא בא לך להתעצבן בגלל הטימטום שלו , ו......תכסה את התחת שלך ע"י מעבר ל-2.4 , ולא, אני לא נכנס לך לכיס .
    אני חוזר ומגיב בשרשור הזה דווקא בגלל התשובות האלה.
    הדבר הכי קל זה להגיד - "קח אחריות" ו-"זאת בעיה שלך"

אני לא מכיר אותך אישית ואני מתעלם לנושא ה- 2.4 כי זאת נקודה אחת.
    אבל תלך איתי רגע .. :
    בוא ניראה אותך מתחיל להטיס בשבת ואחרי דקה, כשאתה באוויר אני אתחיל להטיס גם.
    במיקרה ג'ט סילוני.
    ואחרי הקפה וחצי אני אתחיל לעשות באזים על המסלול (גובה 0), כי בסה"כ אני ממש תותח .. ואני יודע לשלוט ואולי אני גם סתם לא אחראי ורק חושב ככה ..
    ובכיוון ההפוך אני פשוט אטוס מעלינו כדי לראות אם הברגים סגורים כמו שצריך או .. סתם כי אני אוהב את זה.

עכשיו תגיד לי מה אתה עשית לא בסדר ואיך לעזאזל אתה אמור להטיס ככה, כשכל 20 שניות עובר לך מטר מאף טיסן ואתה אפילו לא מסוגל להיכנס לנחיתה כי הרי אני שם כל הזמן - קורע את המסלול ..

אני פשוט לא מבין איך אנשים כאן חושבים שזה יעבוד בלי תאום ואחריות ..

האמת, בזמן שאני כותב - אני מבין
    כניראה שבתחביב הזה האנשים מתחלקים לשניים - חבורות חוליגנים ששמים XXX על כולם ועוד כמה אנשים נחמדים שבסך הכל רצו לצאת קצת להטיס.
    עכשיו - שכל אחד יחליט באיזו קבוצה הוא חושב שהוא נמצא ואיפה הוא רוצה להיות.
    כמו שכתבתי כבר, אפשר לקחת אחריות ואפשר להיות בן אדם וגם חבר טוב.
    זה לא מסובך ואפילו נעים !!!
    באים בבוקר באיזי, עושים סיבוב, בודקים תדרים, אומרים שלום ומה נשמע ואח"כ עולים לאוויר עם קצת יותר כבוד למי שעוד על הקרקע.
    זה הכל ...
    השמיים אינם הגבול .. חשבון הבנק - כן

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חוזר ומגיב בשרשור הזה דווקא בגלל התשובות האלה.
    הדבר הכי קל זה להגיד - "קח אחריות" ו-"זאת בעיה שלך"

אני לא מכיר אותך אישית ואני מתעלם לנושא ה- 2.4 כי זאת נקודה אחת.
    אבל תלך איתי רגע .. :
    בוא ניראה אותך מתחיל להטיס בשבת ואחרי דקה, כשאתה באוויר אני אתחיל להטיס גם.
    במיקרה ג'ט סילוני.
    ואחרי הקפה וחצי אני אתחיל לעשות באזים על המסלול (גובה 0), כי בסה"כ אני ממש תותח .. ואני יודע לשלוט ואולי אני גם סתם לא אחראי ורק חושב ככה ..
    ובכיוון ההפוך אני פשוט אטוס מעלינו כדי לראות אם הברגים סגורים כמו שצריך או .. סתם כי אני אוהב את זה.

עכשיו תגיד לי מה אתה עשית לא בסדר ואיך לעזאזל אתה אמור להטיס ככה, כשכל 20 שניות עובר לך מטר מאף טיסן ואתה אפילו לא מסוגל להיכנס לנחיתה כי הרי אני שם כל הזמן - קורע את המסלול ..

אני פשוט לא מבין איך אנשים כאן חושבים שזה יעבוד בלי תאום ואחריות ..

האמת, בזמן שאני כותב - אני מבין
    כניראה שבתחביב הזה האנשים מתחלקים לשניים - חבורות חוליגנים ששמים XXX על כולם ועוד כמה אנשים נחמדים שבסך הכל רצו לצאת קצת להטיס.
    עכשיו - שכל אחד יחליט באיזו קבוצה הוא חושב שהוא נמצא ואיפה הוא רוצה להיות.
    כמו שכתבתי כבר, אפשר לקחת אחריות ואפשר להיות בן אדם וגם חבר טוב.
    זה לא מסובך ואפילו נעים !!!
    באים בבוקר באיזי, עושים סיבוב, בודקים תדרים, אומרים שלום ומה נשמע ואח"כ עולים לאוויר עם קצת יותר כבוד למי שעוד על הקרקע.
    זה הכל ...
    גם אני חותם על זה.

תודה!
    28
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תגידו?
    אתם באמת חושבים שאני אשם
    כי אם כן, אז הצביעות שוברת כאן שיאי תבל
    וחבל שכך!
    בכל רגע שמישהו כאן מצדד ברשלנות הכל כך ברורה של הבחור
    תדיתכם הערכית הולכת ופוחתת
    תהיו כנים איתי ואיתו כמו שאני באתי ופרסמתי את הדברים כמות שהם בעוד הבחור לא מגיב "ונותן לכם לעשות את העבודה"
    אולי אתם מסוקאים תצליחו לשכנע אותו להתעמת איתי וללבן את הדברים ולשים לדבר סוף
    אה, כן
    ולי קוראים גדי

איך קוראים לו?

תודה!
    730
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי gadix צפיה בהודעה
    תגידו?
    אתם באמת חושבים שאני אשם
    וחבל שכך!
    תהיו כנים איתי ואיתו כמו שאני באתי ופרסמתי את הדברים כמות שהם בעוד הבחור לא מגיב "ונותן לכם לעשות את העבודה"
    אה, כן
    ולי קוראים גדי

איך קוראים לו?
    או גדי,

התעוררת , (או שסיימת לקטר בפורום השכן )

כמו שהרבה אמרו פה, יש לעניין 2 צדדים (למטבע), אבל הדרך שהתבטאת כלפי ה"חשוד" סתם מעוררת פרובוקציה ולא תורמת כלום,

אני רק יכול לקוות שאולי ה"חשוד" יציע להשתתף איתך בנזק, אבל גם אם לא, אתה כבר ותיק בתחום, לא ? , תתחיל לחשוב על הפרויקט הבא , זה רק יעשה לך טוב.

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Lightbulb תגובה להודעה: רשלנות פושעת וחוסר אחריות של מסוקאי שאינו בודק תדרים לפני טיסה

ציטוט נכתב במקור על ידי gadix צפיה בהודעה
    תגידו?
    אתם באמת חושבים שאני אשם
    וחבל שכך!
    אה, כן
    ולי קוראים גדי

איך קוראים לו?
    גדי
    אני לא חושב שמישהו כאן חושב שאתה אשם במה שקרה וכל הכבוד שהיה לך את הנכונות לשתף אותנו במקרה המצער שקרה לך.
    חשוב רק שתבין שהאחריות למקרה לא חלה על זה שפתח משדר רדיו בזמן שהטסת אלא עליך בלבד.
    לא הוגן, לא בסדר, מבאס אבל זה המצב.
    בתחביב ומקום הטסה שאינו מוסדר וללא חוקים ברורים איש הישר בעיניו יעשה ואין שום יכולת לשפוט את הבחור על המעשה שעשה גם אם הוא לא נכון או יתכן שאף נעשה בתמימות.
    מה שחשוב זה שתלמד את הלקח והוא להשתמש בפתרונות שידור טובים ויעילים יותר על מנת שמקרה כזה לא יחזור על עצמו.
    אין כאן צורך להתעמת עם אף אחד, זו לא מטרת הפורום וגם תהיה בטוח שלך לא יצא מזה כלום.
    כמו כן לא תוכל לשים לדבר סוף, אתה לא הראשון ובטח לא האחרון שפתחו לו משדר על אותו התדר בזמן הטסה וגרמו לו לרסק טיסן יקר.
    לא ניתן לחנך את כולם ולכן עדיף ליישם פיתרון מעשי הפותר את הבעיה במקום במקום להתאמץ לשנות משהו שאינו ניתן לשינוי פשוט כי זה קרב אבוד מראש.

תודה!
    6
    הודה 7 פעמים ב 6 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs up תגובה להודעה: רשלנות פושעת וחוסר אחריות של מסוקאי שאינו בודק תדרים לפני טיסה

ציטוט נכתב במקור על ידי ziki צפיה בהודעה
    גדי
    אני לא חושב שמישהו כאן חושב שאתה אשם במה שקרה וכל הכבוד שהיה לך את הנכונות לשתף אותנו במקרה המצער שקרה לך.
    חשוב רק שתבין שהאחריות למקרה לא חלה על זה שפתח משדר רדיו בזמן שהטסת אלא עליך בלבד.
    בתחביב ומקום הטסה שאינו מוסדר וללא חוקים ברורים איש הישר בעיניו יעשה ואין שום יכולת לשפוט את הבחור על המעשה שעשה גם אם הוא לא נכון או יתכן שאף נעשה בתמימות.
    מה שחשוב זה שתלמד את הלקח והוא להשתמש בפתרונות שידור טובים ויעילים יותר על מנת שמקרה כזה לא יחזור על עצמו.
    אין כאן צורך להתעמת עם אף אחד, זו לא מטרת הפורום וגם תהיה בטוח שלך לא יצא מזה כלום.
    כמו כן לא תוכל לשים לדבר סוף, אתה לא הראשון ובטח לא האחרון שפתחו לו משדר על אותו התדר בזמן הטסה וגרמו לו לרסק טיסן יקר.
    לא ניתן לחנך את כולם ולכן עדיף ליישם פיתרון מעשי הפותר את הבעיה במקום במקום להתאמץ לשנות משהו שאינו ניתן לשינוי פשוט כי זה קרב אבוד מראש.
    אתה ברור לחלוטין!!
    יורם לוי
    צוות הרכבת
    פתח תקווה

One,Two,3D

למכירה שלט DX7i
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...ot-ת-הוד-השרון

תודה!
    7
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Cool תגובה להודעה: רשלנות פושעת וחוסר אחריות של מסוקאי שאינו בודק תדרים לפני טיסה

צר לי לקרוא את כל הבולשיט כאן
    אני מטיס 40שנה מאז שהיה רק רדיו AM שלא כיסה תחת של אף אחד וזה גם קרה לי לא פעם
    אל תשכחו שלא מזמן נהרג ילד ואנו לא לומדים דבר
    צריך מייד להפסיק להטיס בברדק וללמוד קצת דרך ארץ של טיסנאים שפעם ידעו איך לעזור אחד לשני ולא להסטלבט
    צריך כמו צוות הרכבת מייד לעשות שם סדר לפני שיהיה האסון הבא
    תאמינו לזקנים חוק מרפי עובד
    הפעם זה טיסן מחר זה יגמר רע ותאמינו לי מסוק 90 למשל שמקבל הפרעה יכול לקצוץ למישהו את הרגלים די בקלות או להעיף לו מינימום ביצה אחת

אז אנא תתעוררו לפני שהמשטרה תתחיל לרדוף אחרנו בכל מקום שמיסים לא מוסדר ויקלקלו לנו את התחביב

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ns_motiam צפיה בהודעה
    צר לי לקרוא את כל הבולשיט כאן
    אני מטיס 40שנה מאז שהיה רק רדיו AM שלא כיסה תחת של אף אחד וזה גם קרה לי לא פעם
    אל תשכחו שלא מזמן נהרג ילד ואנו לא לומדים דבר
    צריך מייד להפסיק להטיס בברדק וללמוד קצת דרך ארץ של טיסנאים שפעם ידעו איך לעזור אחד לשני ולא להסטלבט
    צריך כמו צוות הרכבת מייד לעשות שם סדר לפני שיהיה האסון הבא
    תאמינו לזקנים חוק מרפי עובד
    הפעם זה טיסן מחר זה יגמר רע ותאמינו לי מסוק 90 למשל שמקבל הפרעה יכול לקצוץ למישהו את הרגלים די בקלות או להעיף לו מינימום ביצה אחת

אז אנא תתעוררו לפני שהמשטרה תתחיל לרדוף אחרנו בכל מקום שמיסים לא מוסדר ויקלקלו לנו את התחביב
    הכל נכון, אבל לא מדובר במישהו שהטיס איתם ברשלנות. הוא פשוט היה במקום אחר. מה תעשה? תסגור שטחים? תזמין משטרה? תדבר עם הבעלים של השטח? אין לך מה לעשות במקרה כזה, חוץ מלעבור ל2.4. זו אפילו לא אשמתו של אף אחד באמת - מה אם מדובר בבחור חדש שפשוט לא יודע את הכללים?

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ziki צפיה בהודעה
    ציקי,
    סלח לי שאני חולק עלייך אבל בכישה הזאת אתה מנציח את הגישות של אחרי המבול ואיש הישר העיניו יעשה.
    הרי לפי הגישה של האחריות חלה עליך בלבד אני בכלל לא צריך לבדוק תדרים כשאני בא לשטח.
    מי שיפול לו הטיסן - זו בעיה שלו ...

ומה שמקפיץ אותי זה זה לא עניין התדרים. נכון 2.4 פותר את זה.
    מרגישה אותי התפיסה. השיטה הזאת ..
    מה על הדברים שאי אפשר לפתור בטכנולוגיה ?
    דברים כמו מי עולה מתי ? או להשאיר מסלול פנוי לנחיתה ?

למה כל כך קשה לקבל אחווה בתחביב הזה ????

גיל ...
    המיואש ..
    השמיים אינם הגבול .. חשבון הבנק - כן

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מה על הדברים שאי אפשר לפתור בטכנולוגיה ?
    אם יש בזה סכנת חיים אז נוטשים את התחביב.
    ואני אומר את זה מתוך נסיון אישי של מקרה דומה בנתניה לפני כמעט 20 שנה.

נתנו לך פתרון ואתה מסרב לקבל אותו בגלל הכעס.
    נכון ,שני החבר'ה הללו היו מאד מאד לא הוגנים ולא מתחשבים ובטח לא חכמים.
    סע 10 דקות בכביש ותזכה להרבה יותר טימטום ורוע מזה מצד הנהגים סביבך.
    בתוך עמך אתה חי, לטוב ולרע.

הכעס שלך מוצדק, הצורה בה הצגת את הדברים שגויה.
    אם השירשור שלך היה ברמה של "אנשים הזהרו, יש מפגע, נסו להיות יותר חכמים בשטח, למדו מנסיוני" האמפתיה כלפייך היתה הרבה יותר גדולה.
    היות והצגת את כל הנושא ככלי ניגוח חטפת את הריקושטים, חבל.

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •