שמות משתמשים לתיוג

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 51 עד 75 מתוך 86

נושא: "רכבת לילה לקהיר..." + תמונות - ענק!!

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: "רכבת לילה לקהיר..." + תמונות - ענק!!

ציטוט נכתב במקור על ידי orenoved צפיה בהודעה
    טוב ניראה לי זה לא יגמר חייבבייםם לארגן יום הטסה משותף צוות הרכבת ופלמחים רק ככה זה יגמר
    יאלה פלמחים אתם באים בשישי אני בטוח שלא כמו בפורם היה פצצהה
    אורן ,תאמין לי אתה 10 ,הבנתי את זה משיחת טלפון קצרה איתך (על ה450 שמכרתי זוכר)
    וכמובן מהודעותך הצנועות בפורום! לא איכפת לאיזה קבוצה אתה משתייך, המשך כך
    צחי

תודה!
    6
    הודה 7 פעמים ב 6 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs up תגובה להודעה: "רכבת לילה לקהיר..." + תמונות - ענק!!

ציטוט נכתב במקור על ידי משה שמואלי צפיה בהודעה
    יורם תגיד תודה אנחנו עוזרים לך לשבור את השיא חמש מאות הודעות בחמישה חודשים

טוב נו עכשיו ברצינות יאלה תסגרו את הבסטה המלחמה נגמרה
    אני בעד הפסקת אש!!

דרך אגב, המילה שלום יותר מתאימה!!

אבקש מחברי צוות הרכבת שלא להגיב יותר אלא באמצעות תמונות או דברים שעלולים לעניין את רוב חברי הפורום!

לילה טוב,
    יורם לוי
    צוות הרכבת
    פתח תקווה

One,Two,3D

למכירה שלט DX7i
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...ot-ת-הוד-השרון

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ניסן וצחי צפיה בהודעה
    מיסכן ציקי, אתה ממש מיסכן!!!!!!! תתתביש לך!!!!! סה"כ אני נסיתי להסביר לך ולחבריך כמה
    פעמים שיכול להיות ,שמקומם של ההודעות החברותיות הוא בפורום נפרד ושיש מספר לא מבוטל של
    אנשים שפשוט מעיק עליהם לבדוק כל הזמן את השירשורים בפורום המיקצועי ולמצא שיחות פרטיות
    ללא סוף!!!!! מה ביקשנו???!!! ואתם מה עשיתם??? הפכתם את זה לקינאה, צרות עין ועוד משפטים
    כאלה ואחרים !!!! פשוט בושה וחרפה ! שלא לדבר על ההודעות הסתמיות של יורם במכוון כדי להרגיז!!!
    פשוט בושה לשאול את מה ששאלת.
    הצלחת לגרום לי בכל זאת לענות לך
    צחי
    אתה ממש מתוסכל אהה?

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי levyoram צפיה בהודעה
    אני בעד הפסקת אש!!

דרך אגב, המילה שלום יותר מתאימה!!

אבקש מחברי צוות הרכבת שלא להגיב יותר אלא באמצעות תמונות או דברים שעלולים לעניין את רוב חברי הפורום!

לילה טוב,
    משה שמואלי

FPV
    מסוקים
    טיסנים
    דאונים
    סירות
    מכוניות

בקיצור כל מה שאפשר לחבר לו שלט

תודה!
    7
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

פיי איזה תותח כמו תמיד!!! איך הוא מחזיק ככה את הסטיק
    אני רק מהחשש שבטעות יזוז לי יותר מידי האצבע הלך המסוק ***

ועכשיו לעיניין אני לא קשור לשום קבוצה כאן או צוות או מטיסי או כל דבר אחר שיהיה ...
    חשוב לי ולעוד מלא אנשים נמצאים כאן בפורום שתיהיה אווירה טובה ונקייה ...
    אני הצעתי שתעשו איזה מפגש קטן עם אוכל שתיה וכו..(כל השאר תוכלו לקרוא בתגובתי הקודמת)
    וכך תלבנו עיניינים אני חושב שיש פה אי הבנה שגורמת לכל הריב הזה וחבל
    כולנו אנשים טובים שבאנו להטיס מסוקים כמו שאנחנו יודעים ובאמת זה לא לעיניין ...
    וחבל אנחנו מפסידים בסופו של דבר אנשים טובים
    לדוגמא טייסת העמק שנעלמה לנו מדפי הפורום....(וחבל !!!!)

בואו תיקחו את עצמכם בידיים ותעשו שיחה
    אחד כראש צוות פלמחים ואחד כראש טייסת הרכבת תדברו תקבעו מפגש ותלבנו דברים ....
    חבל לנו "לפספס" אנשים עם ידע כמו שיש לכם....וחבל לנו לפספס שירשורים שנותנים די הרבה צבע והנאה מדי פעם כשניכנסים לפורום ....

אז אני אומר בואו ונעשה את זה, מי יודע אולי יקראו לכולכם עוד מעט צוות מטיסי פלמכבת (פלמחים-רכבת)

אם תצטרכו את עזרתי בנוגע לשיחה ולליבון הדברים אשמח לעזור בכל עת ובכל שעה .....
    גל]

חשוב לי שתדעו שבאתי ממקום שאני מחפש שקט ורוגע ....והסיבה לכך שאני עושה את זה היא בכדי לעזור לכם כי כיף לי לראות את כל השירשורים האלו ...(בכל זאת מי שגר בדרום לא יודע איזה כיף עושים במרכז ) וגם אף פעם לא יצא לי להטיס באזור המרכז ככה שאני לא יודע איך זה מתקיים ואיזה כיף יש לכם ודרך הפורום אני לומד דברים חדשים מכיר אנשים חדשים נחשף למפגשים שמתקיימים ומקומות חדשים וכו......ואני רוצה שזה ימשיך וישאר כך אך ללא הריבים .....

אז אם כול לעזור אשמח בכל דרך שהיא .....

אז נשתמע צוות/מטיסי/טייסת פלמכבת
    נערך לאחרונה על ידי gal15260; 09-12-2009 בשעה 20:59:17.
    בברכה
    גל אסולין....

Trex 700
    Trex 250 se
    protos 500
    scaedu 50 evo
    katana
    cassna

hitec Aurora 9
    rd 8000

מספיק לא?

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ziki צפיה בהודעה
    אתה ממש מתוסכל אהה?
    מקווה מאוד שכולם קראו את ההודעה שלי ואת התגובה שלך. האמת, האמת......
    צחי

תודה!
    92
    הודה 45 פעמים ב 37 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי levyoram צפיה בהודעה
    [SIZE="6"][CENTER][COLOR="Blue"]אבקש מחברי צוות הרכבת שלא להגיב יותר אלא באמצעות תמונות או דברים שעלולים לעניין את רוב חברי הפורום!

לילה טוב,
    זה באמת התגובה האחרונה שלי ......

מזכיר לי את הפרק מסיינפלד .....
    על הבחור שדיבר תמיד בגוף שלישי ........ "גיימי רוצה לצאת עם איילין" (הבחור היה גיימי - למי שלא זוכר את הפרק )
    תעשו את ההשוואה לבד ..............

שלום לכולם !
    מהקטן לגדול

Blade MCPX
    TREX 500 ESP
    TREX 550
    TREX 700 NITRO FLYBARLESS

תודה!
    6
    הודה 7 פעמים ב 6 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי asafh1 צפיה בהודעה
    זה באמת התגובה האחרונה שלי ......

מזכיר לי את הפרק מסיינפלד .....
    על הבחור שדיבר תמיד בגוף שלישי ........ "גיימי רוצה לצאת עם איילין" (הבחור היה גיימי - למי שלא זוכר את הפרק )
    תעשו את ההשוואה לבד ..............

שלום לכולם !
    אני כבר במקום של שלום!

בוא תצטרף ל"גיימי"
    יורם לוי
    צוות הרכבת
    פתח תקווה

One,Two,3D

למכירה שלט DX7i

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עם 23 צופים בפורום, לרבות בוודאי אורחים ארעיים שבאו לספוג מהאווירה החברית, פורום מסוקי דלק דוהר קדימה בפירופליפים והוריקנים.

במקום שנצא זה על רעהו, למה שלא נתאחד כנגד מטיסי המסוקים החשמליים, נניח? לדעתי תוך שבוע אפשר לרוקן להם את הפורום לחלוטין. אחר כך נתאגד כנגד פורום טיסנים בתפוז

תודה!
    6
    הודה 7 פעמים ב 6 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    עם 23 צופים בפורום, לרבות בוודאי אורחים ארעיים שבאו לספוג מהאווירה החברית, פורום מסוקי דלק דוהר קדימה בפירופליפים והוריקנים.

במקום שנצא זה על רעהו, למה שלא נתאחד כנגד מטיסי המסוקים החשמליים, נניח? לדעתי תוך שבוע אפשר לרוקן להם את הפורום לחלוטין. אחר כך נתאגד כנגד פורום טיסנים בתפוז
    אתה שנון!!
    יורם לוי
    צוות הרכבת
    פתח תקווה

One,Two,3D

למכירה שלט DX7i

תודה!
    188
    הודה 186 פעמים ב 131 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציקי,
    בפעם המיליון...
    ברמה האישית אין לי בעיה עם אף אחד מכם - פרט למי שבחר להפוך את זה לאישי נגדי, יש לי בעיה עם ההצפה של הפורום בשטויות.
    אני מצטער מאוד, אך מאז שצוות הרכבת הצטרף לפורום כמות הודעות הזבל השטוטיות עלתה ברמה שלא ניתן לתאר.
    בהתחלה זה היה מצחיק, אחרי זה נחמד, אחרי זה מציק - עכשיו זה כבר בלתי נסבל.
    אני אישית בחרתי לצמצם את השתתפותי בפורום מאוד בשבועות האחרונים מאחר ופשוט הוא הפך להיות בלוג אישי של קבוצה מסויימת.
    אין לי שום בעיה לעצור את זה כאן ועכשיו - אבל חשוב שתבינו שלא נעים לנו, לנו כמשתמשים אחרים בלי קשר לקבוצה חברתית כזו או אחרת, עם הפיכת הפורום הזה לכלי פרטי של מטיסי הרכבת בראשותו של יורם.
    זה לגופו של עניין, חד וחלק בלי ירידה לפסים אישיים ובלי חירטוטים.
    הפורום הזה בסוף של כולנו - אף אחד לא אמר לך או ליורם "לכו מכאן", אבל אנחנו כן אומרים לכם שכחברים לתחביב / משמשים אחרים / שכנים וירטואליים או כל דבר אחר שגורם לנו לנהל את הדיון הזה, לא נעים לנו עם מיליון וחצי הודעות SPAM.

תודה!
    188
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אורן ,תאמין לי אתה 10 ,הבנתי את זה משיחת טלפון קצרה איתך (על ה450 שמכרתי זוכר)
    וכמובן מהודעותך הצנועות בפורום! לא איכפת לאיזה קבוצה אתה משתייך, המשך כך
    צחי

אורן אכן 10 של בחור!!

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי lior_bar_ami צפיה בהודעה
    ציקי,
    בפעם המיליון...
    ברמה האישית אין לי בעיה עם אף אחד מכם - פרט למי שבחר להפוך את זה לאישי נגדי, יש לי בעיה עם ההצפה של הפורום בשטויות.
    אני מצטער מאוד, אך מאז שצוות הרכבת הצטרף לפורום כמות הודעות הזבל השטוטיות עלתה ברמה שלא ניתן לתאר.
    בהתחלה זה היה מצחיק, אחרי זה נחמד, אחרי זה מציק - עכשיו זה כבר בלתי נסבל.
    אני אישית בחרתי לצמצם את השתתפותי בפורום מאוד בשבועות האחרונים מאחר ופשוט הוא הפך להיות בלוג אישי של קבוצה מסויימת.
    אין לי שום בעיה לעצור את זה כאן ועכשיו - אבל חשוב שתבינו שלא נעים לנו, לנו כמשתמשים אחרים בלי קשר לקבוצה חברתית כזו או אחרת, עם הפיכת הפורום הזה לכלי פרטי של מטיסי הרכבת בראשותו של יורם.
    זה לגופו של עניין, חד וחלק בלי ירידה לפסים אישיים ובלי חירטוטים.
    הפורום הזה בסוף של כולנו - אף אחד לא אמר לך או ליורם "לכו מכאן", אבל אנחנו כן אומרים לכם שכחברים לתחביב / משמשים אחרים / שכנים וירטואליים או כל דבר אחר שגורם לנו לנהל את הדיון הזה, לא נעים לנו עם מיליון וחצי הודעות SPAM.
    עכשיו כשכותבים לעניין אז אפשר לענות לעניין
    לכל נושא יש שני צדדים, כנראה ששכחת את השירשורים מחו"ל והשירשורים שבהם אתם עושים על האש והמריבות בין המחנות אבל לבריאות ובכיף, לדעתי זה חלק בלתי נפרד מהפורום וטוב לראות אנשים צוחקים ונהנים וגם עקיצות פה ושם לא צריכות לשבור את האווירה.
    לבוא ולהגיד שהפורום בבעלות צוות הרכבת זה יומרני מידיי ומוגזם (ביננו הלוואי עלינו ) אבל זה לא המצב ואני יכול להרגיע אותך שאנחנו לא מכוונים לשם.
    ברשותך קצת עובדות ואשמח אם מנהלי הפורום יתקנו אותי כי הם מחזיקים בנתונים המדוייקים.
    מאז הקמת צוות הרכבת כמות הכניסות לפורום הכפילה את עצמה אם לא שילשה, אין מה לעשות כנראה שפירסום של אירועים, קליפים ואחווה עושה את זה יותר לאנשים.
    הפרסום בפורום עשה רק טוב לצוות וחשף אותנו כל שבוע לאורחים מכובדים מכל הארץ,תרם לחוויה הכללית והפתיע אותנו לא פעם רק לטובה (כן אנחנו גם חושבים על עצמנו לפעמים).
    אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות ותשבוחות על ההשקעה בקליפים, תמונות ובפירסום הנושאים החדשים, הצוות הזה לא עומד במקום וכמעט כל שבוע מחדש אם בשידרוגים ואם בכלים חדשים שמצטרפים לשורותינו.
    ליאור, כל הגדולה באינטרנט היא שע"י חיפוש נכון תמיד ניתן לסנן ולא חייבים לקרוא הכל.
    אחד אוהב לקרוא הסברים טכניים ושני נהנה לראות אותם מיושמים בשטח בצרוף בדיחות ואחוות צוות.
    לא מתאים לך שירשור מסויים פשוט דלג עליו וזהו, תתייחס אליו כאל אוויר.
    כמו שכתבת, הפורום הזה של כולנו ולכן הוא צריך לכלול הכל מהכל ללא שום אפליה.
    כל אחד שייבחר במה הוא רוצה להתעמק וילך עם האמת שלו.

תודה!
    188
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציקי אני לא מסכים איתך.
    הווי במינון נכון הוא מבורך - כשהוא בכמויות שאתם מציפים, הוא מציק.
    שירשורי תמונות וסרטונים זה נחמד, אבל כשהם מולידים אחריהם 500 תגובות אינפנטיליות שמקפיצות את ההודעה כל פעם לדף ההודעות החדשות - זה מוגזם, מציק ולא בטוב טעם.
    אתה צריך להבין ששותפים לדעה הזו הרבה מעבר ל"מטיסי פלמחים", וכשזה מציק לכל הרבה אנשים - אתה לא יכול פשוט להתעלם ולהגיד "דפדפו"...
    אין לי שום בעיה עם תמונות מסופ"שים או מערבי גיבוש, אבל כל הזבל שממלא את השירשור לאחר מכן זה מוגזם ועבר את גבול הטעם הטוב - אפילו אתם בעצמכם (אתה ויורם) השתעשתם ברעיון של צבירת הודעות על גבי הפורום גם במחיר של שטויות (אני בטוח שאני לא צריך לצוטט אתכם)...
    אין מצב שמשתמש יגיע ב 3 חודשים ל 500 הודעות, עם מס' הודעות ענייניות שלא עולה על 5% מזה - ותגיד לי שזה לא מוגזם, זו הצפה לכל דבר ועניין.
    תאמין לי שכמויות הכלים החדשים והשונים שמגיעים לפלמחים עולה על כל מקום אחר בארץ, יש לנו את המגוון הכי רחב בארץ, וקטן הגיליון והכוח שלי מלפרט את שלל המסוקים שיש אצלנו - ובכ"ז אנחנו לא מציפים בשטויות, והשרשורים היחידים בנושא הכלים הללו היו עניינים וסקרו בנייה ורשמי הטסה. סה טו.
    שום דבר אישי - וכבר דיברנו בפרטי.
    את הצפרדע בלענו מספיק זמן, הגיע הזמן שתנסו גם אתם להבין.
    תודה.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Exclamation תגובה להודעה: "רכבת לילה לקהיר..." + תמונות - ענק!!

לא להסכים זה בסדר גמור, הבעיה מתחילה כשמנסים להכתיב מה צריך להיות ולא בצדק.
    לדעתי שירשורי הזבל הינם הדדיים וחבל לטחון את הנושא שוב, מי שיכנס לשירשורים הללו ואוביקטיבי ימצא את המידע לבד.
    אני ויורם אכן השתעשנו בכך ואין כל פסול בזה, כמו כן זכור לי שלאחרונה גם אתם השתעשתם בזה, אותי זה הצחיק
    מגיעים אליכם כלים חדשים לצוות ואורחים אז בבקשה פרסמו, לדעתי יותר מעניין לראות תמונות וסרטונים של אנשים מהפורום מטיסים כלים מיוחדים מאשר סרטונים של אלופי עולם או יצרנים מפני שאז זה מאפשר לשאול שאלות ישירות את המטיס או הבעלים ולהתרשם ממקור ראשון.
    ישראל הטיס כלי מאובזר להטסת לילה ואני בטוח שהוא יותר מישמח לענות על שאלות או לקבל חוות דעת לשיפור המסוק.
    לגופו של עניין, מי הם אלו שאתה טוען שהם הרוב בפורום שבלעו את הצפרדע המון זמן?
    אני ספרתי כ 10 אנשים בלחץ כולל צוות פלמחים שהעירו כאן בשירשורים האחרונים שזה מפריע להם לעומת מאות הכניסות לשירשורים הללו (חלק אף עברו את ה 1000) ועשרות תגובות החיזוק שאנחנו מקבלים מאנשים במהלך השבוע, רובם אגב לפרטי.
    ליאור, אל תשכח שחלק ממטרת הפורום הזה הוא להביא למודעות את התחביב הזה ואני מדגיש שוב למי שכנראה שכח שזה רק תחביב ולדעתי צוות הרכבת נותן כאן שירות לא רע בעניין (בלשון המעטה).
    המון אנשים נכנסים לפורום הזה לצפות בלבד, אדם שנכנס פעם שניה אינו נספר שוב ועם רייטינג לא ניתן להתווכח.
    תמשיך לפרסם את הדברים שאתה חושב לנכון, יש להם ערך מוסף גדול מאד אבל אין שום סיבה בעולם שתמעיט בערכנו או שתנסה להכתיב מה מעניין את הפורום ומה לא, הקוראים כאן מספיק אינטיליגנטים לעשות את ההבחנה בין העיקר לטפל ולדעת לבד על מה לדלג.
    ושוב אני אומר, לא בא לכם לקרוא שירשור? דלגו הלאה,אל תדאגו הוא לא יפתח לבד
    נערך לאחרונה על ידי ziki; 10-12-2009 בשעה 07:40:47.

תודה!
    6
    הודה 7 פעמים ב 6 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא להסכים זה בסדר גמור, הבעיה היא להכתיב מה צריך להיות.
    לדעתי שירשורי הזבל הינם הדדיים וחבל לטחון את הנושא שוב, מי שיכנס לשירשורים הללו ואוביקטיבי ימצא את המידע לבד.
    אני ויורם אכן השתעשנו בכך ואין כל פסול בזה, כמו כן זכור לי שלאחרונה גם אתם השתעשתם בזה, אותי זה הצחיק
    מגיעים אליכם כלים חדשים לצוות ואורחים אז בבקשה פרסמו, לדעתי יותר מעניין לראות תמונות וסרטונים של אנשים מהפורום מטיסים כלים מיוחדים מאשר סרטונים של אלופי עולם או יצרנים מפני שאז זה מאפשר לשאול שאלות ישירות את המטיס או הבעלים ולהתרשם ממקור ראשון.
    ישראל הטיס כלי מאובזר להטסת לילה ואני בטוח שהוא יותר מישמח לענות על שאלות או לקבל חוות דעת לשיפור המסוק.
    אני ספרתי כ 10 אנשים בלחץ כולל צוות פלמחים שהעירו כאן בשירשורים האחרונים שזה מפריע להם לעומת מאות הכניסות לשירשורים הללו (חלק אף עברו את ה 1000) ועשרות תגובות החיזוק שאנחנו מקבלים מאנשים במהלך השבוע, רובם אגב לפרטי.
    ליאור, אל תשכח שחלק ממטרת הפורום הזה הוא להביא למודעות את התחביב הזה ואני מדגיש שוב למי שכנראה שכח שזה רק תחביב ולדעתי צוות הרכבת נותן כאן שירות לא רע בעניין (בלשון המעטה).
    המון אנשים נכנסים לפורום הזה לצפות בלבד, אדם שנכנס פעם שניה אינו נספר שוב ועם רייטינג לא ניתן להתווכח.
    תמשיך לפרסם את הדברים שאתה חושב לנכון, יש להם ערך מוסף גדול מאד אבל אין שום סיבה בעולם שתמעיט בערכנו או שתנסה להכתיב מה מעניין את הפורום ומה לא, הקוראים כאן מספיק אינטיליגנטים לעשות את ההבחנה בין העיקר לטפל ולדעת לבד על מה לדלג.
    אם תבחרו להמשיך בדרך הזאת של הסברים ונימוקים לדעתכם מבלי לפגוע או להעליב, אז כל הפורום הרוויח מהברדק של הימים האחרונים! וזה לא אומר שתגיעו להסכמה!
    בדרכי שלום, כולם מרוויחים, "במלחמה", יש נפגעים בכל הצדדים!

ולך ליאור, מאחר ואתה מרגיש שיש לי משהו אישי נגדך,ברצוני להודיע כאן בפומבי שזה ההיפך הגמור!
    אי ההסכמה שלנו נובעת מהבדל בדיעותינו (כל אחד חושב שהוא צודק)מה שהוביל לנסיונות פגיעה ברמה האישית!

אני בחרתי שלא להמשיך ולהתנצח, אלא להמשיך להנות מכל האספקטים שהתחביב הזה יכול לספק לי ולחברי לצוות ולפורום כולו!

יום טוב,
    יורם לוי
    צוות הרכבת
    פתח תקווה

One,Two,3D

למכירה שלט DX7i

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא להסכים זה בסדר גמור, הבעיה מתחילה כשמנסים להכתיב מה צריך להיות ולא בצדק.
    המון אנשים נכנסים לפורום הזה לצפות בלבד, אדם שנכנס פעם שניה אינו נספר שוב ועם רייטינג לא ניתן להתווכח.תמשיך לפרסם את הדברים שאתה חושב לנכון, יש להם ערך מוסף גדול מאד אבל אין שום סיבה בעולם שתמעיט בערכנו או שתנסה להכתיב מה מעניין את הפורום ומה לא, הקוראים כאן מספיק אינטיליגנטים לעשות את ההבחנה בין העיקר לטפל ולדעת לבד על מה לדלג.
    ציקי, פה בדיוק הבעיה שלך וחוסר ההבנה שלך למה זה מפריע!
    אם היו בודקים כמה רייטינג יש לסרטים כחולים באינטרנט אני מבטיח לך שהסקרים היו מתפוצצים.
    אז מה זה אומר, שזה טוב? שצריך מדליה? כמות הדפים המטורפת שאתם יוצרים במו ידיכם, יוצרת
    ענייןלרוב האנשים שניכנסים לפורום, כולל אותי, וכאשר באמת פותחים את הדפים הללו, מה מוצאים?
    +1, +++22, תבוא היום ,תבוא מחר....אז אם לכמות צפייות של אנשים סקרנים, שניכנסים ומתאכזבים אתה קורא רייטינג ,אז כנראה שאתה לא מבין גדול בשיווק!!
    מעניין למה הרייטינג בשירשור ה"מזל טוב לאילן מטלון" שנמצא ב לא להבים ולא כנפיים , יוצר
    רייטינג כזה נמוך? כי הוא נמצא במקום הנכון!!!!!!!!! אני בטוח שבמידה והוא היה בפורום מסוקים,
    שגורף את ההיתעניינות הגדולה ביותר, הייתם דואגים להקפיץ את מספר ההודעות והדפים של
    השירשור הזה וברור שאז גם הייתם מקבליםגם"רייטינג " גבוה, אם בכלל אפשר לקרוא לזה רייטינג.
    לסיכום ציקי, אתה לא מוכן לקבל את העובדה שבני האדם לא שווים, ומה שיפה בענייך מכוער בעיניי,
    להיתפשר ולהבין זה לא משהו שאתה קופץ עליו ,אז תעשה מה שבה לך ושיבושם לך.
    צחי

תודה!
    85
    הודה 153 פעמים ב 91 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חברים יקרים, מספיק.
    די מספיק. ילדים קטנים.

נמאס, כל הויכוחים האלו מקומם במקום אחר. תפתחו לכם שרשור בנושא הויכוח הספציפי הזה ותפסיקו להציף את הפורום בויכוחי סרק. הנה רעיון למנהלי הפורום - לפתוח פורום ריבים, כל מי שבא לו לריב שיפתח את השרשור בפורום הריבים.
    תראו על מה נפתחה ההודעה ועל מה רוב התגובות בשרשור המעצבן הזה.

תפתרו את העניין הזה ביניכם ואולי גם במעורבות של מנהלי הפורום אבל לא כאן.

נשבע לכם, הבנות הקטנות שלי (בנות 3 ו-4) רבות פחות מכם ומגיעות להסכמות מהר יותר.

מנהלי הפורום - נא התערבותכם. הפורום מתדרדר ומתדרדר וחבל.

Gaui X7
    Scorpion Power System

V-Bar 5.2 Pro
    Futaba 8FG

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי שחר לזרוב צפיה בהודעה
    חברים יקרים, מספיק.
    די מספיק. ילדים קטנים.

נמאס, כל הויכוחים האלו מקומם במקום אחר. תפתחו לכם שרשור בנושא הויכוח הספציפי הזה ותפסיקו להציף את הפורום בויכוחי סרק. הנה רעיון למנהלי הפורום - לפתוח פורום ריבים, כל מי שבא לו לריב שיפתח את השרשור בפורום הריבים.
    תראו על מה נפתחה ההודעה ועל מה רוב התגובות בשרשור המעצבן הזה.

תפתרו את העניין הזה ביניכם ואולי גם במעורבות של מנהלי הפורום אבל לא כאן.

נשבע לכם, הבנות הקטנות שלי (בנות 3 ו-4) רבות פחות מכם ומגיעות להסכמות מהר יותר.

מנהלי הפורום - נא התערבותכם. הפורום מתדרדר ומתדרדר וחבל.
    שחר אתה צודק ב100%!!!!! כל דיון צריך להיות במקומו, בין אם זה וויכוח ,דיון מיקצועי, הווי חברתי
    וכו.מעיק עליך לפתוח את פורום המסוקים ולראות ויכוחים שלא קשורים למסוקי נייטרו אני מבין
    אותך, זה פשוט שורף את הזמן שלך, אתה מחפש מידע מיקצועי על מסוקים ובמקום זה אתה מוצא
    קישקושים!!! אותו דבר אני!!!!! כבר כמה חודשים אני פותח את פורום המסוקים ,שור,ף את הזמן
    שלי בדיפדוף שירשורים שנראים לי רציניים, כי יש להם "רייטינג" ומספר הדפים שלהם הוא לפחות
    2-3 ,ומה אני מוצא? הווי חברתי נטו. אז שחר יקירי, אני להבדיל מידידי ציקי לא יגיד לך:" דפדף
    לשירשור הבא"! את הרעיון שהעלת אני כתבתי כבר כמה פעמים רק לטובת הסדר בפורום הזה,
    ולאנשים מסויימים פשוט היה נח לפרש זאת בצורה אחרת.
    צחי

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

"כנראה שאתה לא מבין גדול בשיווק!!"
    "אתה לא מוכן לקבל את העובדה שבני האדם לא שווים, ומה שיפה בענייך מכוער בעיניי."
    "להיתפשר ולהבין זה לא משהו שאתה קופץ עליו ,אז תעשה מה שבה לך ושיבושם לך."
    צחי
    צחי
    אני לא מתיימר להבין בשיווק, אני מגיע מתחום אחר.
    אין על מה להתפשר כאן, אנחנו לא מנהלים משא ומתן למרות שבתחום הזה אני דווקא חזק!
    בקשר למה שבא לי, כל עוד אני לא פוגע באף אחד ומרגיש שאני תורם אז אני הולך על זה ואני ממליץ גם לך לאמץ את הרעיון.
    בוא נסכם שאף אחד לא ינסה לחנך את השני או יפריע לשני ללכת עם האמת האישית שלו, כך כולם יהנו.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs down תגובה להודעה: "רכבת לילה לקהיר..." + תמונות - ענק!!

מעיק עליך לפתוח את פורום המסוקים ולראות ויכוחים שלא קשורים למסוקי נייטרו אני מבין אותך, זה פשוט שורף את הזמן שלך, אתה מחפש מידע מיקצועי על מסוקים ובמקום זה אתה מוצא
    קישקושים!!! אותו דבר אני!!!!! כבר כמה חודשים אני פותח את פורום המסוקים ,שור,ף את הזמן
    שלי בדיפדוף שירשורים שנראים לי רציניים, כי יש להם "רייטינג" ומספר הדפים שלהם הוא לפחות
    2-3 ,ומה אני מוצא? הווי חברתי נטו.
    צחי
    צחי
    חיפוש עושים לפי נושא ולא לפי רייטינג.
    על אותו משקל אפשר לתבוע את גוגל על זה שבתוצאות החיפוש אתה מקבל בין השאר נושאים שלא קשורים.
    גם לחפש צריך לדעת.
    עד היום לא היתה לי שום בעיה לאתר כל מידע שרציתי להגיע אליו בפורום גם אם נכתב מזמן כל עוד הוא זמין.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

צחי
    חיפוש עושים לפי נושא ולא לפי רייטינג.
    על אותו משקל אפשר לתבוע את גוגל על זה שבתוצאות החיפוש אתה מקבל בין השאר נושאים שלא קשורים.
    גם לחפש צריך לדעת.
    עד היום לא היתה לי שום בעיה לאתר כל מידע שרציתי להגיע אליו בפורום גם אם נכתב מזמן כל עוד הוא זמין.
    מה הקקקקששששררר??? תהיה לי בריא ציקי, אם לא הבנת מה מפריע לכל כך הרבה אנשים
    אז באמת יש לך בעיה- אני את שלי אמרתי והסברתי ואני בטוח שהרוב פה הבין! תמשיך בשלך,
    אני ברגע זה מפסיק לענות/להסביר. תודה.
    צחי

תודה!
    188
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציקי אתה לא מנסה להבין - אתה מנסה להיות צודק, וחבל.
    אתה מפספס את הנק' שצחי העלה בצורה הכי ברורה שאפשר.
    כמות הכניסות הגבוהה נובעת אך ורק עקב הקפצת השירשטות (מושג חדש) פעם אחר פעם מעלה לראש הדף ולדף ההודעות החדשות.
    תבצע ניסוי של פתיחת הודעה עם נושא לבחירתך (רצוי משעמם) - אבל תקפיץ אותו מספיק פעמים ותראה כמה כניסות יהיו לך.
    בסוף אתה רוצה לייצר אחווה ושקט בפורום או שאתה רוצה שהמאבק הזה ימשיך?? כי הריב הזה אולי יגמר אך הנושא יצוף בשנית כשתתחילו להציף שירשור חדש בשטויות...
    אתה טוען שאני מגזים עם המספרים?? בבקשה - משה הציע סקר, אתה בטוח בצידקתך...
    קרא לו "האם מטיסי הרכבת הגזימו בשבועות האחרונים בהצפת הפורום??" I DARE YOU
    רק אל תתפלא מהתוצאות - אני כבר עכשיו אומר לך ש"אמרתי לך"...

ויורם - "לצערי" קצרה ידי מלהיות מחובר 24 שעות כשהייתי בחו"ל ולא היה לי התענוג המפוקפק לראות את מה שכתבת עלי כששהיתי בחו"ל, אך לא מעט אנשים סיפרו לי על התבטאויותך כלפי (שרובה נמחקה ע"י מנהלי הפורום).
    לאור הדברים הללו לא נותר לי אלא להבין שיש לך משהו אישי כנגדי, וסלח לי איני נאור מספיק - אך הצהרה פוליטית כמו זו שנתת (שכל תכליתה להוציא אותך באור טוב) אינה מספיקה.
    אם ברצונך באמת ליישר את ההדורים - אני מצפה להתנצלות, ללחיצת היד אני כבר אגיע.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

[QUOTE=lior_bar_ami;109297]ציקי אתה לא מנסה להבין - אתה מנסה להיות צודק, וחבל.
    אתה מפספס את הנק' שצחי העלה בצורה הכי ברורה שאפשר.
    כמות הכניסות הגבוהה נובעת אך ורק עקב הקפצת השירשטות (מושג חדש) פעם אחר פעם מעלה לראש הדף ולדף ההודעות החדשות.
    תבצע ניסוי של פתיחת הודעה עם נושא לבחירתך (רצוי משעמם) - אבל תקפיץ אותו מספיק פעמים ותראה כמה כניסות יהיו לך.
    בסוף אתה רוצה לייצר אחווה ושקט בפורום או שאתה רוצה שהמאבק הזה ימשיך?? כי הריב הזה אולי יגמר אך הנושא יצוף בשנית כשתתחילו להציף שירשור חדש בשטויות...
    אתה טוען שאני מגזים עם המספרים?? בבקשה - משה הציע סקר, אתה בטוח בצידקתך...
    קרא לו "האם מטיסי הרכבת הגזימו בשבועות האחרונים בהצפת הפורום??" I DARE YOU
    רק אל תתפלא מהתוצאות - אני כבר עכשיו אומר לך ש"אמרתי לך"...

אני לא סבור שסקר כזה צריך להתבצע ושלא יתפרש חלילה שאני פוחד מתוצאותיו, ממש לא!
    פשוט לא נראה לי ראוי להעמיד את צוות הרכבת לסוג של משפט שדה.
    מה שכן, יש לפורום מנהלים שמחליטים על המבנה שלו, בעבר הועלתה הצעה לשינוי שנדחתה.
    מה שאתם עושים זה מה שלא הולך בכוח ילך ביותר כוח.
    עזוב ליאור, אם מנהלי הפורום יחליטו שאני או צוות הרכבת לא צריכים להיות בפורום הזה או צריכים לשנות את תפיסת עולמנו ולזוז הצידה נקום ונגיד יפה תודה ונלך, יש פתרונות אחרים ברוך השם.
    טייסת העמק (לצערי ואני אומר זאת מכל הלב) כבר בדרך לשם.
    כל עוד זה לא המצב תשלים עם המציאות ותן לאנשים להתבטא כמו שהם מבינים ורוצים.
    חייה ותן לחיות

תודה!
    6
    הודה 21 פעמים ב 19 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציקי...
    דדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייייייייייייי כבר!
    לא צריך לענות בהתפלספות על כל דבר לבחוש ולבחוש...
    תתחילו לבחוש בסטיקים חברים...יצר פיירופליפ... נשבע לכם תנסו..
    די!
    בברכה עמית פורת
    מבכירי מדריכי ההטסה
    שרותי תיקון,כיוון , יעוץ והדרכות הטסה מקצועיות
    0547551009

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •