שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: שיפור ביצועים

תודה!
    1
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל שיפור ביצועים

שלום

קניתי את הטיסן הזהhttp://www.hobbycity.com/hobbycity/s...-n-Fly_RC_Jet#, ומשתמש בסוללה הזו http://www.hobbycity.com/hobbycity/s...0C_Lipoly_Pack, מכיוון שאין לי שום הבנה בתחום החשמלי רציתי לברר איך אני יכול לשפר את הביצועים שלו (החלפת מנוע? בקר?) עדיף בלי להחליף סוללה כי זה ישנה לי את מרכז הכובד וגם קניתי כמה סוללות וחבל..

תודה לעונים
    נערך לאחרונה על ידי מני2000; 10-01-2010 בשעה 07:46:58.

תודה!
    1
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: שיפור ביצועים

איפה בוגל כשצריך אותו

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קראת לי

תאמת , אני חייב להתוודות, לא כ"כ בקיא בג'טים וטיסן המניפה הראשון והאחרון שלי לעונה זו היה הXPD.
    אחרי שהוא שאב גרגיר חמרה חולית ושבר להב נטשתי את המניפות.
    מה שאני יכול להמליץ לך, זה לבדוק אפשרות החלפת המניפה למשהו איכותי יותר, שאל את ליאור זהבי או אביב blacksea .
    מה שעוד שווה לבדוק הוא נושא מבנה הכונס והנחיר, הסינים בד"כ מחפפים שם ושמעתי על טיסנים שעברו שינוי מהותי בעקבות הגדלת מפתח הכונס וצמצום מפתח הנחיר.
    קצת הסבר לסיבות:
    מפתח הכונס קובע מה מקסימום ספיקת האויר שהמניפה יכולה "לשאוב" ואם הוא לא מספיק פתוח (בדיקה ע"י חישוב שטח חתך) הוא למעשה "חונק" את המניפה והיא טוחנת אויר על ריק.
    מפתח הנחיר (שטח החתך) קובע בעצם את תוספת הכוח בעקבות העלאת הלחץ בנחיר ע"י המניפה והספיקה העוברת בו. תאורטית ניתן לצמצם עוד ועוד עד שהנחיר מגיע לחניקה = מהירות אויר מאך 1 - אל תדאג זה לא יקרה כי המניפה מוגבלת בכמות הלחץ שהיא יכולה לייצר ושוב אם תצר את הנחיר יותר מדי תחנוק את המניפה קודם.
    ניסוי פשוט שאפשר לעשות הוא לקשור את המטוס למד כח , להאיץ את המניפה ואז ע"י גלגול נייר סביב הנחיר ליצור למעשה הקטנת שטח החתך שלו והגדלת הדחף (או חניקת המניפה).

לגבי מערכת ההספק , היינו המנוע. הוא כבר 4300KV כך שלעלות למנוע עם KV גבוה יותר כנראה לא ילך, אבל שווה לבדוק העלאת מתח העבודה בכדי להרויח עוד קצת סל"ד וכך עוד הספק. חשוב לבדוק שאינך חורג מההספק המותר למנוע והסל"ד המותר למניפה.
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    1
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Boogle צפיה בהודעה
    קראת לי

תאמת , אני חייב להתוודות, לא כ"כ בקיא בג'טים וטיסן המניפה הראשון והאחרון שלי לעונה זו היה הXPD.
    אחרי שהוא שאב גרגיר חמרה חולית ושבר להב נטשתי את המניפות.
    מה שאני יכול להמליץ לך, זה לבדוק אפשרות החלפת המניפה למשהו איכותי יותר, שאל את ליאור זהבי או אביב blacksea .
    מה שעוד שווה לבדוק הוא נושא מבנה הכונס והנחיר, הסינים בד"כ מחפפים שם ושמעתי על טיסנים שעברו שינוי מהותי בעקבות הגדלת מפתח הכונס וצמצום מפתח הנחיר.
    קצת הסבר לסיבות:
    מפתח הכונס קובע מה מקסימום ספיקת האויר שהמניפה יכולה "לשאוב" ואם הוא לא מספיק פתוח (בדיקה ע"י חישוב שטח חתך) הוא למעשה "חונק" את המניפה והיא טוחנת אויר על ריק.
    מפתח הנחיר (שטח החתך) קובע בעצם את תוספת הכוח בעקבות העלאת הלחץ בנחיר ע"י המניפה והספיקה העוברת בו. תאורטית ניתן לצמצם עוד ועוד עד שהנחיר מגיע לחניקה = מהירות אויר מאך 1 - אל תדאג זה לא יקרה כי המניפה מוגבלת בכמות הלחץ שהיא יכולה לייצר ושוב אם תצר את הנחיר יותר מדי תחנוק את המניפה קודם.
    ניסוי פשוט שאפשר לעשות הוא לקשור את המטוס למד כח , להאיץ את המניפה ואז ע"י גלגול נייר סביב הנחיר ליצור למעשה הקטנת שטח החתך שלו והגדלת הדחף (או חניקת המניפה).

לגבי מערכת ההספק , היינו המנוע. הוא כבר 4300KV כך שלעלות למנוע עם KV גבוה יותר כנראה לא ילך, אבל שווה לבדוק העלאת מתח העבודה בכדי להרויח עוד קצת סל"ד וכך עוד הספק. חשוב לבדוק שאינך חורג מההספק המותר למנוע והסל"ד המותר למניפה.
    אחלה, תודה.

מנחת הבית
    DaviddorAJ
    תודה!
    0
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לי יש את המיג-15 מהסיני לאחר שבועיים להבים מהמניפה החלו לעוף ממנה עוביי הלהבים לא עלה ממ"מ אחד לאחר החלפת המניפה ליותר גדולה מ64 מ"מ ל66מ"מ שש להבים למטוס שלי יש עכשיו הרבה כוח בימקום 440 גרם דחף של 750 גרם דחף והמטוס שוקל רק 580 גרם הלהבים במניפה החדשה הם בעוביי של 3 מ"מ הרבה יותר חזק עוד דבר אחד המטוס ממריא יותר מהר ובמרחק יותר קצר משהו כ 7-8 מטר להמראה בקיצור אם אתה רואה שלמטוס חסר כוח כדי לך להחליף את המניפה כי זה יותר זול ולקנות בקר מהירות חזק יותר לפי הצורך.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •