שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 54

נושא: דיון בתכונות הפלטפורמה הבאה KIS FPV

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל דיון בתכונות הפלטפורמה הבאה KIS FPV

KIS - Keep It Simple

היי חברים,
    אני כבר מתחיל להיות ממש רעב לחזור לתחביב, אבל ממש!
    אני מתכוון להתחיל לעבוד על העניינים איך שאני חוזר ולכן פתחתי את הדיון הזה, הייתי רוצה שנגיע לתכונות הפלטפורמה האולטימטיבית להטסה פשוטה-KIS, מה הכוונה פשוטה?
    בלי חצובות, בלי אנטנות ענקיות של 47.5DB, ובקיצור בלי הרבה בלאגן. אפילו בלי מצלמה מגומבלת. לבוא לשטח עם שלט, המשקפיים של איציק וארגז קנטנטן שבתוכו שוכב המטוס. להרכיב להטיס ולקפל חזרה.
    אני הייתי רוצה להגיע לפטלפורמה שתוכל לתת לי את התכונות הללו:
    1. ניידות באחסון - הייתי רוצה ללכת לטיולים עם ארגזון קטנטן בתיק, לפתוח, להטיס ולקפל חזרה - המטרה - יש הרבה מקומות שאליהם אי אפשר להגיע ברכב והם המקומות הכי יפים! כשמשלבים את זה עם טיול זה מדהים.
    2. עמידות - בגלל שהולכים להטיס במקומות אהה.. מעניינים צריך שהפלטפורמה תהיה עמידה, מה הכוונה עמידה? שתשרוד נחיתות. את זה אפשר להשיג ע¨י פלטפורמה עדינה וקלת והטסה או ע¨י פלפטורמה חזקה ואז כבדה עם נתחיתות קצת פחות עדינות. לעומת מזל¨טים לנו יש ייתרון שלא צריך לדאוג לנחיתה אוטומטית ואנחנו עושים לעצמנו הנחות נחיתה על חשבון חוזק ומשקל.
    3. יצור המוני - יש לי CNC, יש חומרים מרוכבים , אפשר לעשות ייצור יחסית טוב 1:1 כלומר החלפת כנפיים, גוף וכ'ו
    אתחיל בתובנות שהגעתי אליהם במהלך הטיול שלי, אשמח אם יתפתח פה דיון ותחלקו עלי או תוסיפו.
    1. ניידות באחסון
    * זנב T חובה (אפשר גם מונובלוק אבל זה מסבך עניינים)
    * מידות כנפיים - כל אחת מהן לא יותר מ 80 ס¨מ כלומר מוטה מקסימלית של 160 ס¨מ
    2. עמידות
    אני חושב שכנפיים מקוולר וגוף מ EPP ( או לפחות חרטום וגחון) זה השילוב האולטימטיבי (אני יודע שזה אולי נשמע מצחיק) - כנפיים קלות מקוולר עם קלקר-PRESS או בתבנית יהיו מאוד אוירדינאמיות. בכל המשחקים שלי ושל איציק תמיד קיבלתי זמני שהייה מטורפים כשהלכנו על כנף ¨חלקה¨ כלומר לא מפרופילים ולא מקלקר.
    אפשרות לנחיתה עד אגם. צריך שהפלטפרומה תוכל לצוף בנחיתה על אגם - זה NICE TO HAVE בארץ אבל אני חושב קצת יותר רחוק...
    יאללה חבר'ה בואו נתגלגל..

נ.ב
    אגב.. אולי לצורך העניין הזה מסוק הוא בכלל הפלטפורמה האולטימטיבית.. מה אתם חושבים?
    נערך לאחרונה על ידי MDreamer; 16-01-2010 בשעה 15:29:15.
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הודה 117 פעמים ב 88 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: דיון בתכונות הפלטפורמה הבאה KIS FPV

נראה מעניין
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אהלן מעיין,
    את התובנות שלי בנושא הקומפקטי שעשיתי בזמנו שיעורי בית הגעתי למסקנות שונות והן:
    1. ניהוג הטיסן ייעשה על ידי 2 סרווים בתצורת V-TAIL חדה שתגרום לזנב לתפקד כמאזנות ולא כהגה כיוון.
    2. מוטת כנף כללית של לא יותר ממטר, והיא עשויה מחתיכה אחת גמישה בטכנלוגיה קצת שונה ממה שאנו מכירים (הבדים מוספגים במעין אפוקסי גמיש)

אלו הם 2 הדגשים המרכזיים מעבר לזה יש עוד הרבה דברים קטנים שחשבתי עליהם, בין היתר לא יהיה צורך במשהו מלבד TILT למצלמה, הפלטפורמה תשקול בין 350 ל450 גרם, היא תתקפל בצורה ממש נוחה שיהיה ניתן לדחוף אותה לכל חור, היציבות הטבעית של הפלטפורמה תיהיה מובנית בגלל מבנה הכנף ותמיד תיהיה לה נטייה להתיישר.
    עמידות תיהיה כי כולה תיהיה מחומרים מרוכבים עם בחירה נכונה של החומרים במקומות הנכונים הפלטפורמה תוכל לספוג אימפקט דיי רציני מבלי להיפגע בכלל, גם בגלל המשקל העצמי הנמוך היא לא תוכל לייצר אנרגיה גדולה בפגיעה.

אני לא אסתפק במשהו שטס פחות מ30 דקות ויש לי כל מיני רעיונות כיצד להגיע לזה.

לכנף לא יהיה צורך בתבנית מסובכת, יש פרופיל שכבר בחרתי מבעוד מועד שאני מאוד רוצה לעשות עליו ניסויים לצורך פלטפורמה שכזו (אשמח אם מומחי האווירנאוטיקה\אווירודינמיקה ייכנסו כאן לסיפור)
    שם הפרופיל הוא:
    GOE 417A

תודה!
    0
    הודה 11 פעמים ב 10 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1129390

both tricopter and flying wing fit one case,
    no special components used so anyone can copy his design

מנחת הבית
    אלישמע: מנחת שאישרתי ברת"א.
    תודה!
    124
    הודה 150 פעמים ב 98 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MDreamer צפיה בהודעה
    KIS - Keep It Simple

אגב.. אולי לצורך העניין הזה מסוק הוא בכלל הפלטפורמה האולטימטיבית.. מה אתם חושבים?
    אני חושב שזה הכיוון, לא מסוק אלה ג'יירוקופטר, שלושה בומים, מתקפל, בסגנון הדרגון!

יאלה, גם אנחנו רעבים.... תחזור נתחיל לעבוד.
    איציק

אני רואה ש FMKIT השיג אותי בלחיצת האנטר :-)
    נערך לאחרונה על ידי איציק רונן; 16-01-2010 בשעה 17:10:39.
    Some things you can only really appreciate from above
    אתה צינור : http://www.youtube.com/user/IRonen

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי crazyguy צפיה בהודעה
    אהלן מעיין,
    את התובנות שלי בנושא הקומפקטי שעשיתי בזמנו שיעורי בית הגעתי למסקנות שונות והן:
    1. ניהוג הטיסן ייעשה על ידי 2 סרווים בתצורת V-TAIL חדה שתגרום לזנב לתפקד כמאזנות ולא כהגה כיוון.
    2. מוטת כנף כללית של לא יותר ממטר, והיא עשויה מחתיכה אחת גמישה בטכנלוגיה קצת שונה ממה שאנו מכירים (הבדים מוספגים במעין אפוקסי גמיש)

אלו הם 2 הדגשים המרכזיים מעבר לזה יש עוד הרבה דברים קטנים שחשבתי עליהם, בין היתר לא יהיה צורך במשהו מלבד TILT למצלמה, הפלטפורמה תשקול בין 350 ל450 גרם, היא תתקפל בצורה ממש נוחה שיהיה ניתן לדחוף אותה לכל חור, היציבות הטבעית של הפלטפורמה תיהיה מובנית בגלל מבנה הכנף ותמיד תיהיה לה נטייה להתיישר.
    עמידות תיהיה כי כולה תיהיה מחומרים מרוכבים עם בחירה נכונה של החומרים במקומות הנכונים הפלטפורמה תוכל לספוג אימפקט דיי רציני מבלי להיפגע בכלל, גם בגלל המשקל העצמי הנמוך היא לא תוכל לייצר אנרגיה גדולה בפגיעה.

אני לא אסתפק במשהו שטס פחות מ30 דקות ויש לי כל מיני רעיונות כיצד להגיע לזה.

לכנף לא יהיה צורך בתבנית מסובכת, יש פרופיל שכבר בחרתי מבעוד מועד שאני מאוד רוצה לעשות עליו ניסויים לצורך פלטפורמה שכזו (אשמח אם מומחי האווירנאוטיקה\אווירודינמיקה ייכנסו כאן לסיפור)
    שם הפרופיל הוא:
    GOE 417A
    אחלה גיא!
    זה בדיוק הדיון שרציתי שיתפתח. יש לך דרך לקבל זנב V בצורה שלא תוסיף הרבה משקל? אני לא מכיר דרך כזו מכיוון שהיא דורשת ברגים + אומים/בסיסי ברגים + יציקות אפוקסי בבסיס. חוץ מזה איך אפשר לגרום לכלי להתנהג עם V-TAIL כמו מאזנת? למה אתה מתכוון?
    אני אמנם לא נגעתי במרוכבים כבר יותר מחצי שנה אבל בשם התחת של זאוס! על איזה אפוקסי אתה מדבר?!
    אני מאוד מסכים על משקל עצמי נמוך = מעט אנרגיה בפגיעה. זה כיוון מאוד נכון שהוא בדיוק ההפך מהגרזן שלי. ראיתי את זה בכלים של פיטר.
    אגב אם אתה רוצה להגיע לעומס של 35-40 גרם לדצ' עם מוטה של 1 מטר צריך מיתר בריא ופחות יעיל. מה אורך הגוף שחשבת עליו? צריך שיהיה שווה או קטן מאחת הכנפיים אם מחלקים את המטר שלך לחצי כדי שהכל יכנס לקופסה קטנה ושטוחה יחסית.
    איך אתה רוצה לכרסם את התבנית? או אולי בהתחלה כדי לעשות קלקר PRESS כדי להגיע לאבטיפוס.
    לאיזה עומס כנף אתה רוצה להגיע בדיוק?
    אגב היה לי רעיון לפני כמה שנים להכניס EPP לתוך הגוף או לחלקים מהכנף בתהליך היציקה )טיפה בלחץ) כדי לספוג אנרגיה....
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חושב שג'ירוקפוטר לא טוב.. לפחות לא בשבילי אני צריך משהו שאני יכול להשתולל איתו. זה פשוט רגוע מדי מבחינת מהירות ו 3D בעיקר אחרי הגרזן. צריך משהו עם קצת פילפל

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חושב שג'ירוקפוטר לא טוב.. לפחות לא בשבילי אני צריך משהו שאני יכול להשתולל איתו. זה פשוט רגוע מדי מבחינת מהירות ו 3D בעיקר אחרי הגרזן. צריך משהו עם קצת פילפל
    ד"ר מעיין
    להשתולל עם FPV .... אתה בטח צוחק...לא בבית ספרינו.
    מוטי
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    3
    הודה 45 פעמים ב 32 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מעיין אני חושב על העניין הזה כבר כמה זמן. אפילו קניתי כבר מקלט 2.4 נוסף
    לצורך העניין וגם הזמנתי מכשיר DVR נייד שעובד על סוללה עצמאית
    כדי להקליט את הטיסות.
    לגבי הפלטפורמה מבחנתי האיזי עושה עבודה מעולה לטווח קצר אבל אם יהיה משהו
    מעניין יותר אז אני מעוניין.
    דרך הגב העניין הזה של להגיע לשטח ולזרוק את הטיסן זה ממש לא רעיון מוצלח...
    צריך להכיר את השטח ולבדוק שאתה סגור על התמצאות בשטח .
    כמובן שהם יש לך OSD עם GPS אז אתה מסודר.
    נערך לאחרונה על ידי motiganot; 16-01-2010 בשעה 17:33:43.
    Shoot for the Moon. Even If You Miss, You'll Land among the Stars

Trex 600ESP - Trex 450 - Skywallker FPV - Mikrokopter Okto - Phantom 2 - Phantom 1

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מוטי,
    אני לא חושב שיש לנו את אותן שעות אויר FPV אבל..
    1. עם פלפטורמה קטנה של 30 דקות עבודה במקס אני לא מתכוון להתרחק מעבר לקשר עין
    2. אני אישית לא מאבד אוריינטציה כל כך בקלות בשטח קטן - כלומר מעבר לטווח ראיה.
    אולי זה בגלל שאני רגיל להטיס ללא OSD והתרגלתי לסמוך רק על עצמי ואני משתולל המון. איך צביקהF ניסח את זה פעם אחת.. אם אתה מתכוון לטוס איתי שתהיה לך שקית הקאה או כדורי מחלת ים.
    אני חושב שאנחנו צריכים לנתח את הצורה שאנחנו מטיסים כדי לראות מה טוב ומה לא אבל זה לשרשור אחר..
    אגב אני חושב שהפלטפרורה הזו צריכה להיות ללא OSD או אפילו FMA.
    צריך שתהיה פשוטה, זולה וקצת DISPOSABLE - שלא יכאב בכיס ובלב.
    כדי לדעת מצב סוללה יש לי איזה מכשיר קטן שעבדתי עדיו עם שחר (אחד מהפרויקטים השחורים והשקטים שלי)- זה לד + מעגל שמצביע לתוך עדשת הצלמה אבל מחוץ לפריים, כאשר המתח יורד מתחת לסף שאשפר לקבוע הלד האדום נדלק בחוזקה והתומונה מקבלת גוון אדום כדי להגיד.. יאלה אתה הולך לנחות בצורה כזו או אחרת.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מוטי,
    אני לא חושב שיש לנו את אותן שעות אויר FPV אבל..
    1. עם פלפטורמה קטנה של 30 דקות עבודה במקס אני לא מתכוון להתרחק מעבר לקשר עין
    2. אני אישית לא מאבד אוריינטציה כל כך בקלות בשטח קטן - כלומר מעבר לטווח ראיה.
    אולי זה בגלל שאני רגיל להטיס ללא OSD והתרגלתי לסמוך רק על עצמי ואני משתולל המון. איך צביקהF ניסח את זה פעם אחת.. אם אתה מתכוון לטוס איתי שתהיה לך שקית הקאה או כדורי מחלת ים.
    אני חושב שאנחנו צריכים לנתח את הצורה שאנחנו מטיסים כדי לראות מה טוב ומה לא אבל זה לשרשור אחר..
    אגב אני חושב שהפלטפרורה הזו צריכה להיות ללא OSD או אפילו FMA.
    צריך שתהיה פשוטה, זולה וקצת DISPOSABLE - שלא יכאב בכיס ובלב.
    כדי לדעת מצב סוללה יש לי איזה מכשיר קטן שעבדתי עדיו עם שחר (אחד מהפרויקטים השחורים והשקטים שלי)- זה לד + מעגל שמצביע לתוך עדשת הצלמה אבל מחוץ לפריים, כאשר המתח יורד מתחת לסף שאשפר לקבוע הלד האדום נדלק בחוזקה והתומונה מקבלת גוון אדום כדי להגיד.. יאלה אתה הולך לנחות בצורה כזו או אחרת.
    מעיין

הבנתי בגדול אבל בקטן למה להשתולל עם FPV, אבל כמו שרבנינו אמרו "רצונו של אדם כבודו"
    סע בזהירות.
    דרך אגב,כל פעם שאני נכנס לפורום אני מתבקש להכניס שם משמש למרות שאני מציין לשמור שם וסיסמא,
    איך אני פותר זאת.

שבוע רגוע
    מוטי
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אחלה גיא!
    זה בדיוק הדיון שרציתי שיתפתח. יש לך דרך לקבל זנב V בצורה שלא תוסיף הרבה משקל? אני לא מכיר דרך כזו מכיוון שהיא דורשת ברגים + אומים/בסיסי ברגים + יציקות אפוקסי בבסיס. חוץ מזה איך אפשר לגרום לכלי להתנהג עם V-TAIL כמו מאזנת? למה אתה מתכוון?
    אני אמנם לא נגעתי במרוכבים כבר יותר מחצי שנה אבל בשם התחת של זאוס! על איזה אפוקסי אתה מדבר?!
    אני מאוד מסכים על משקל עצמי נמוך = מעט אנרגיה בפגיעה. זה כיוון מאוד נכון שהוא בדיוק ההפך מהגרזן שלי. ראיתי את זה בכלים של פיטר.
    אגב אם אתה רוצה להגיע לעומס של 35-40 גרם לדצ' עם מוטה של 1 מטר צריך מיתר בריא ופחות יעיל. מה אורך הגוף שחשבת עליו? צריך שיהיה שווה או קטן מאחת הכנפיים אם מחלקים את המטר שלך לחצי כדי שהכל יכנס לקופסה קטנה ושטוחה יחסית.
    איך אתה רוצה לכרסם את התבנית? או אולי בהתחלה כדי לעשות קלקר PRESS כדי להגיע לאבטיפוס.
    לאיזה עומס כנף אתה רוצה להגיע בדיוק?
    אגב היה לי רעיון לפני כמה שנים להכניס EPP לתוך הגוף או לחלקים מהכנף בתהליך היציקה )טיפה בלחץ) כדי לספוג אנרגיה....

אני מדבר על עומס של קצת מתחת ל30ג' לדצ"מ..
    אל תשכח שמדובר בכלי מאוד "עדין" באופן יחסי, הוא לא דורש מבנה חזק כלל וכלל כיוון שאינו נכנס לעומסים (החומרים המרוכבים כמו פחמן וקוולאר הם OVERKILL בשבילו)

אפשרי בהחלט לבנות תבנית מקלקר!
    העניין הוא כזה, צריך לבדוק האם התכנון של הכנף ידרוש זרימה חלקה או טורבולנטית, אם אני זוכר נכון בזמנו שבדקתי דווקא כנף מסוג זה לא צריכה להיות חלקה (אני לא סגור על זה זה היה לפני חצי שנה בערך)

מה שכן, יש סוגי כנף שמתאימים לפלטפורמה שכזו שיש בהם דברים שלא מוכרים לנו מתחום הטיסנים, זה כנף שלאורך המיתר שלה יש מעין גלים בדומה לסככות של קיוסקים של פעם?
    כנף שכזו מחקה התנהגות של כנף של ציפור (הכי קרוב שיכולתי לחשוב עליו)

היא גמישה לצד אחד ולצד השני לא, זאת אומרת טיסה הפוכה לא כדאי לעשות :-)

יש לדוגמא את המיני מזלטון MAVERICK:
    http://defense-update.com/products/m/maverick.htm

זה בדיוק הסגנון שאני מתכוון אליו, לגבי זה שהV-TAIL יתנהג כמאזנות יש זוויות שבהם הוא יגיב כמו מאזנות ולא כמו הגה כיוון, הדבר דורש ייעוץ מאנשים שמבינים בנושא יותר טוב אם כי על פי העין אני יודע להגיד פחות או יותר איך זה יתנהג.

האפוקסי הגמיש הוא לוודווקא אפוקסי, אלא חומר אחר שאני עדיין מנסה לברר את שמו אבל אני יודע שהוא קיים.. (מי שמכיר חומר להספגת בדים שנשאר גמיש לאחר התייבשות מוזמן להגיד לנו את שמו)

הכנף הגמישה תוכל להתקפל בקלות ולהיכנס למימדים צרים (ראה את הMAVERICK)
    יש עוד דוגמא למזלטונים קטנים דומים:
    http://images.google.co.il/imgres?im...a%3DN%26um%3D1

אם רוצים ללכת על גירסא בסיסית של משהו שכזה זה דיי קל לייצור.
    אם רוצים לקבל כנף שדומה לכנף של אחד מהמזלטונים הללו צריך פתרון טוב יותר מקלקר..

תודה!
    0
    הודה 11 פעמים ב 10 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

I already presented McClain 36" flying wing ,it cost less than $100 to build (not counting CPD4 and UHF )
    and survived some 50 crashes without serious damage, airframe is under 200gram, longest flight lasted 35minutes(motor on)
    I just ordered another set of wing cores to make foldable FPV plane.
    Yesterday the plane survived another crash which cost me new camera - never found! the plane had no damage at all.
    I'm using really "poor man's telemetry" that is using audio channel to transmit low battery warning , lost frames warning and works as downed plane locator -UHF transmitter all in in one device weight 6g with microphone.
    Watch this video, when RC link breaks there is a series of beeps so I won't get out of range or fly in RF noisy place

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הזמנתי את המצלמה הזאת http://www.goprocamera.com/index.php...2&productid=31 שלחו בפדקס היא היגיע תוך יום וחצי (24$ משלוח) לוקח אותה מחר.
    לפי מיטב ידיעתי על מצלמות אין מיסוי, מישהו יודע האם זה נכון?
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    3
    הודה 45 פעמים ב 32 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מעיין אם אתה מטיס עם ספוטר ולא יוצא מטווח ראייה אז נכון שאתה יכל להסתדר ללא GPS
    אבל פלטפורמה של 1.6 כנף תעלם לאחר פחות מ-500 מ' לספוטר.
    ומה גם שלמצוא ספוטר אמין וטוב זה לא קל בכלל .
    ולגבי זה שאתה לא מאבד אוריינטציה ! אל תסמוך על זה יותר מידי

אני בעתיד מתכנן להשמיש את הסלינגר שלי לטיסות FPV להשתוללות .

לגבי מצב סווללה ללא GPS. יש לי כבר מזה זמן פתרון לעניין שכמה חברים
    אימצו אותו בחום. מדובר בגיזמו קטן שקונים מהסיני ב-2$ הוא מתחבר לסוללה
    דרך הבלנסר ויודע לצעוק ברמקול די חזק כאשר הסוללה יורדת מתחת ל-10.5V
    עובד מעולה.
    נערך לאחרונה על ידי motiganot; 16-01-2010 בשעה 22:48:09.
    Shoot for the Moon. Even If You Miss, You'll Land among the Stars

Trex 600ESP - Trex 450 - Skywallker FPV - Mikrokopter Okto - Phantom 2 - Phantom 1

תודה!
    9
    הודה 38 פעמים ב 29 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כנף מעופפת מתקפלת לשתיים ?

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי motiganot צפיה בהודעה
    ולגבי זה שאתה לא מאבד אוריינטציה ! אל תסמוך על זה יותר מידי
    עומד מעולה.
    מוטי, מנסיון של 3 שנים בתחום בלי GPS ומערכות משוכללות למינהם ניתן להסתמך על אורנטציה.
    הכי חשוב זה כל הזמן לדעת כיוון טיסה(צפון/דרום/מזרח/מערב) ברגע שאתה מאבד אזימוט הדרך ללכת לאיבוד קצרה ביותר !
    מנסיון הכי נוח זה להסתמך על השמש/ים/עיר/כביש/וכו'.
    בנוסף ברגע שאתה מאבד כיוון הדבר הכי חכם לעשות זה לטוס בסיבובים הדוקים ולהתאפס על עצמך ולא להתחיל להילחץ ולטוס "סתם", כי משם הדרך לאיבוד תקשורת עם הכלי מהירה מאוד (לא עם UHF:-)
    .No Risk, No Fun

מנחת הבית
    תודה!
    124
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי motti צפיה בהודעה
    הזמנתי את המצלמה הזאת http://www.goprocamera.com/index.php...2&productid=31 שלחו בפדקס היא היגיע תוך יום וחצי (24$ משלוח) לוקח אותה מחר.
    מוטי,
    זו מצלמה סוף הדרך.
    אני מסתכל אליה המון זמן, לא היה לי לב (כיס מרה או כל איבר פנימי אחר) לרכוש אחת כזו.
    תגיד לי כשקיבלת אותה, אני בא לראות מקרוב.... יענו למשמש ת'סחורה.
    איציק

מנחת הבית
    תודה!
    124
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נ.ב. בימים הקרובים.... שרשור חדש...

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לפי הדגואמות וידאו שיש להם באתר זאת באמת נראת מצלמת HD טובה בניגוד לכל האחרות

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

על מצלמות וציוד צילום אין מיסוי אלא רק מעמ עד כמה שזכור לי
    (ורכשתי בעבר המון ציוד צילום באלפי דולרים)
    שילמתי רק מעמ.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי איציק רונן צפיה בהודעה
    מוטי,
    זו מצלמה סוף הדרך.
    אני מסתכל אליה המון זמן, לא היה לי לב (כיס מרה או כל איבר פנימי אחר) לרכוש אחת כזו.
    תגיד לי כשקיבלת אותה, אני בא לראות מקרוב.... יענו למשמש ת'סחורה.
    איציק
    איציק

המצלמה תשוחרר ביום רביעי,אם תרצה תקבל סבוב ותוכל למזמז אותה

יום טוב
    מוטי
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

וווי איך הדלקת אותי עם המצלמה הזאת עכשיו! היא אמורה להיות מאוד עמידה נכון ? או שאני טועה?

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי SPL צפיה בהודעה
    וווי איך הדלקת אותי עם המצלמה הזאת עכשיו! היא אמורה להיות מאוד עמידה נכון ? או שאני טועה?
    עמית

אם תרצו נוכל להפגש "וללטף"ביחד את המצלמה.
    לפי הנכתב בפורום הרלונטי המצלמה עמידה מאוד למכות(impact )
    מוטי
    The sky is my playground
    מוטי

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מעיין

הבנתי בגדול אבל בקטן למה להשתולל עם FPV, אבל כמו שרבנינו אמרו "רצונו של אדם כבודו"
    סע בזהירות.
    דרך אגב,כל פעם שאני נכנס לפורום אני מתבקש להכניס שם משמש למרות שאני מציין לשמור שם וסיסמא,
    איך אני פותר זאת.

שבוע רגוע
    מוטי
    התכוונתי למוטי גנות.. אבל אין מחיר לכיף של השתוללות! באמת.. ליסוע בזהירות
    תנקה את ה COOKIES
    ותסמן V בשמירת שם משתמש
    אם זה לא עובד יש לך תקלה בדפדפן
    ציטוט נכתב במקור על ידי crazyguy צפיה בהודעה
    אני מדבר על עומס של קצת מתחת ל30ג' לדצ"מ..
    אל תשכח שמדובר בכלי מאוד "עדין" באופן יחסי, הוא לא דורש מבנה חזק כלל וכלל כיוון שאינו נכנס לעומסים (החומרים המרוכבים כמו פחמן וקוולאר הם OVERKILL בשבילו)

אפשרי בהחלט לבנות תבנית מקלקר!
    העניין הוא כזה, צריך לבדוק האם התכנון של הכנף ידרוש זרימה חלקה או טורבולנטית, אם אני זוכר נכון בזמנו שבדקתי דווקא כנף מסוג זה לא צריכה להיות חלקה (אני לא סגור על זה זה היה לפני חצי שנה בערך)

מה שכן, יש סוגי כנף שמתאימים לפלטפורמה שכזו שיש בהם דברים שלא מוכרים לנו מתחום הטיסנים, זה כנף שלאורך המיתר שלה יש מעין גלים בדומה לסככות של קיוסקים של פעם?
    כנף שכזו מחקה התנהגות של כנף של ציפור (הכי קרוב שיכולתי לחשוב עליו)

היא גמישה לצד אחד ולצד השני לא, זאת אומרת טיסה הפוכה לא כדאי לעשות :-)

יש לדוגמא את המיני מזלטון MAVERICK:
    http://defense-update.com/products/m/maverick.htm

זה בדיוק הסגנון שאני מתכוון אליו, לגבי זה שהV-TAIL יתנהג כמאזנות יש זוויות שבהם הוא יגיב כמו מאזנות ולא כמו הגה כיוון, הדבר דורש ייעוץ מאנשים שמבינים בנושא יותר טוב אם כי על פי העין אני יודע להגיד פחות או יותר איך זה יתנהג.

האפוקסי הגמיש הוא לוודווקא אפוקסי, אלא חומר אחר שאני עדיין מנסה לברר את שמו אבל אני יודע שהוא קיים.. (מי שמכיר חומר להספגת בדים שנשאר גמיש לאחר התייבשות מוזמן להגיד לנו את שמו)

הכנף הגמישה תוכל להתקפל בקלות ולהיכנס למימדים צרים (ראה את הMAVERICK)
    יש עוד דוגמא למזלטונים קטנים דומים:
    http://images.google.co.il/imgres?im...a%3DN%26um%3D1

אם רוצים ללכת על גירסא בסיסית של משהו שכזה זה דיי קל לייצור.
    אם רוצים לקבל כנף שדומה לכנף של אחד מהמזלטונים הללו צריך פתרון טוב יותר מקלקר..
    אני לא מבין מה רע בקלקר PRESS עם סקין קוולר עדין? יש סיבה שאתה משמ לא רוצה את זה?
    עמית

אם תרצו נוכל להפגש "וללטף"ביחד את המצלמה.
    לפי הנכתב בפורום הרלונטי המצלמה עמידה מאוד למכות(impact )
    מוטי
    יא.... יא....
    מלטפי מלצלמות!
    נ.ב. אני לא בטוח שכנף מופפת זה פתרון טוב פיטר, יש בעיה בנתחיתות.. היא צריכה יחסית הרבה מקום והנחיתות מהירות

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

תגיות בנושא זה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •