שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: [התייעצות]בחירה בין שלושה דגמים למתחילים.מפורט.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל [התייעצות]בחירה בין שלושה דגמים למתחילים.מפורט.

CB-100 או 4#3 של Walkera
    והBlade Msr

לפי מה שאני מבין,הMSR שונה במקצת,הוולקרות אמורות להיות חזקות בהרבה,אבל לעומת זאת ראיתי איך הMSR טס,עוד הבנתי,שאת הMSR קל להטיס יחסית לוולקרות,דעתכם?
    ולפי מה שאני מבין מעיון קל,שתי הוולקרות נורא דומות,שניהם דואל בראשלס,אבל ה4#3 משתמש בFLYBAR שונה,בזווית של 90 מעלות,לעומת הCB100,שמשתמש במשקולות לעומת דוושות[זה השם?],והזווית שלו שונתה ל45 מעלות,לפי הבנתי ה45 אמור להיות בהרבה יותר קל להטסה,אבל בכל מקרה ממשיכים למכור ולפרסם חזק את ה4#3,יש משהו שאני מפספס?לCB180D שלי יש גם 45[למרות שהוא לא טס אף פעם כי נשרף לו המקלט בגלל הכנסת סוללה הפוך,אז אני לא יודע בכלל בכלל איך כזה מסוק מרגיש באוויר(רוטור אחד)].
    יש לי גם את הFREE SPIRIT MICRO,שאותו אני מטיס די מעולה כבר,אבל בכל זאת הנה השאלה שלי לגביו וקואקסליים בכללי,זה עוזר בפיתוח כישורים לקראת הרוטורים היחידים/הפי'ץ הקבוע?כי אני רואה שהרבה אנשים פה בפורומים כותבים שהוא לא באמת עוזר ולפעמים אפילו מבלבל,חשוב לציין שלקח לי יומיים של 30 דקות טיסה להשתלט על הFREE SPIRIT,כך שאני מוטה להסכים...

אני צריך את עזרתכם,תודה מראש,אלכס.

תודה!
    2
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: [התייעצות]בחירה בין שלושה דגמים למתחילים.מפורט.

לי אישית הבליד MSR עזר מאד ההטסה שלו חיזקה את הביטחון האישי שלי
    ולמדתי הרבה על NOSE IN והקפות
    אבשלום
    טייסת הקריות

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מישהו?

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Puss צפיה בהודעה
    CB-100 או 4#3 של Walkera
    והBlade Msr

לפי מה שאני מבין,הMSR שונה במקצת,הוולקרות אמורות להיות חזקות בהרבה,אבל לעומת זאת ראיתי איך הMSR טס,עוד הבנתי,שאת הMSR קל להטיס יחסית לוולקרות,דעתכם?
    ולפי מה שאני מבין מעיון קל,שתי הוולקרות נורא דומות,שניהם דואל בראשלס,אבל ה4#3 משתמש בFLYBAR שונה,בזווית של 90 מעלות,לעומת הCB100,שמשתמש במשקולות לעומת דוושות[זה השם?],והזווית שלו שונתה ל45 מעלות,לפי הבנתי ה45 אמור להיות בהרבה יותר קל להטסה,אבל בכל מקרה ממשיכים למכור ולפרסם חזק את ה4#3,יש משהו שאני מפספס?לCB180D שלי יש גם 45[למרות שהוא לא טס אף פעם כי נשרף לו המקלט בגלל הכנסת סוללה הפוך,אז אני לא יודע בכלל בכלל איך כזה מסוק מרגיש באוויר(רוטור אחד)].
    יש לי גם את הFREE SPIRIT MICRO,שאותו אני מטיס די מעולה כבר,אבל בכל זאת הנה השאלה שלי לגביו וקואקסליים בכללי,זה עוזר בפיתוח כישורים לקראת הרוטורים היחידים/הפי'ץ הקבוע?כי אני רואה שהרבה אנשים פה בפורומים כותבים שהוא לא באמת עוזר ולפעמים אפילו מבלבל,חשוב לציין שלקח לי יומיים של 30 דקות טיסה להשתלט על הFREE SPIRIT,כך שאני מוטה להסכים...

אני צריך את עזרתכם,תודה מראש,אלכס.
    אתה צודק.

ה mSR וה CB-100 קלים יותר להטסה בגלל שה Flybar ב 45 מעלות.

ה 4#3 על צורותיו השונות קשה יותר להטסה. ה CB-100 נגזר מה 4#3 ועל ידי החלפת ה Rotor head אפשר לעבור מ 4#3 ל CB-100.

אם הצלחת להשתלט על ה 4#3 תצליח להטיס כל מסוק אחר באותה רמה ואולי יותר טוב. שני המסוקים עמידים ביותר לחבטות.

אני לא המטיס המוכשר ביותר אבל תוך שבוע כבר רחפתי אתו בכל הכוונים ועשיתי שמיניות וסבובים וכו' עם אין ספור חבטות ברהיטים בקירות וברצפה.

עד היום עם 1000+ טיסות הוצאתי כ 100 דולר על חלקי חלוף. חלקי החלוף והסוללות זולים לעומת ה mSR.

עכשיו החלפתי את ה Rotorhead ואתו את הגלגל שניים הראשי. שמנתי את המנועים והמיסבים. מכיוון שכבר פרקתי אותו כוונתי אותו כמו שצריך כל שה Trim מינימאלי והמסוק טס כמו חמאה.

לי יש את הדגם עם מנוע Brushless אחד ומנוע זנב Brushed ואני מרוצה ממנו מאוד.

לסכום CB-100 וה 4#3 הם מסוקים מעולים למתחילים.

לסכום אם אתה ממש מתחיל כך את ה CB-100. אם כבר הטסת Coaxial בשליטה סבירה קח 4#3

יש מסוק נוסף טיפה יותר גדול ה 4#6 של Walkera שהוא עם מנוע אחד ו Torque Shaft.

בהצלחה

תגיות בנושא זה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •