שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 26 עד 32 מתוך 32

נושא: בטיחות וביטוח הטסה

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: בטיחות וביטוח הטסה

עמוס, אתה אדם קשה עורף, כך דיברת גם בנושא הסווארם, שלא הבנת את הפעלתו וכך גם כאן.

אני השוויתי לך בין ביטוח המיליון לביטוח ה2 מיליון של מיליס.
    רוב רובן של התביעות יהיה בסדר גודל של אלפי שקלים בלבד, ושם אתה תשלם יותר השתתפות עצמית בגלל ש"הגדלת את הכיסוי".

אם תתבע על מיליון באותה מידה תתבע על 5 או 10 מיליון , זה רק במקרים של הריגה וכו' במקרים הללו, מבית הכלא, לא משנה כמה תהיה חייב.....

אנחנו חוזרים פה על עשרות אם לא מאות דיונים בנושאי ביטוח שהיו פה ובפורומים אחרים. אני מציע לעצור פה ולתת לאנשים להחליט.

אי אפשר להכריח אדם לעשות משהו, כלשהו איכשהו....
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Boogle ידידי
    אתה צודק שאי אפשר להכריח אדם לעשות משהו, כלשהו איכשהו....
    אנחנו בסה"כ רוצים להיות מבטוחים כשבאים להטיס באזור שלנו וכשהולכים לאיזורים אחרים שגם שם נהיה מבוטחים.
    ואני לא קשה עורף כי באמת אכפת לי מעצמי ומאחרים שלא נפסיד בסוף .
    ולמה ניראה לך שכל פעם עולה מחדש הדיונים על הביטוח ?
    כי כל יום מיצטרפים מטיסים חדשים עם ראש על הכתפיים ודואגים לעצמם שלא יהיו בבעיה בזמן אסון .
    ולכן אני דואג לעצמי כמו לכולם אתה מבוטח כלפי ואני מבוטח כלפיך.
    וכל פעם שעיניין הביטוח עולה זה רק אומר שיש אנשים אחראים בשטח וזה כבר טוב מאוד.
    ולעצם העניין
    על איזה יותר הגדלת הישתתפות עצמית אתה מדבר ראינו יחד שמדובר על פחות 165 ש"ח ובמקום לקבל 1 מיליון ש"ח מקבלים 2 מיליון ש"ח כיסוי.
    ומה איכפת לי אם אני תובע מליון או 2 מיליון , אם יש כיסוי לא מעניין אותי , אני שקט .
    ואתה אומר שמיקרה תאונה אם יקרה חס וחלילה אז מדובר על אלפי ש"ח בלבד ,
    אתה יודע מה גם מאה ש"ח מיותרים אין לי.
    ושלא תבין אותי לא נכון אני תומך בכל מה שקלוב התעופה מייצג ועושה ,
    ואני מעריך מאוד את ההשקעה שהוא נותן לילדים ולנוער כאן בארץ וכל ההשגים של החברים בארץ ובחו"ל על זה כל הכבוד ואני מוריד את הכובע לכבודם
    אבל עיניין הביטוח שהם מייצגים לא מובן עד היום (לי בכל אופן).
    עכשיו למען כולנו ,
    אני אעלה מיקרה תאונה דימיוני שיכול בקלות להיתרחש לכל אחד מאיתנו , ואני אבקש ממך לבדוק עם קלוב התעופה מה הכיסוי למיקרה כזה .
    ובאמת למען כולנו , אגב את המיקרה הדמיוני הזה העלתי בפורום השכן ליפני כשנה בדיון שהיה על עיניין הביטוח ולא קיבלתי תשובה על המיקרה הנ"ל מקלוב התעופה.
    כל כך רצינו שיהיה נציג מוסמך מקלוב התעופה שיתן תשובות לחברים ,

דוגמה של תאונה שיכולה לקרות לכל אחד ממטיסי הרדיו הממונעים בארץ.

הלכתי להטיס כמו כל המטיסים איפה שאפשר להטיס בסביבה שלי אגיד סתם כביש צדדי לא פעיל בשבת או מגרש חניה.

זהו הגיע האסון

הטיסן שלי ניכנס מסיבה לא ברורה באדם ושבר לו את היד ימין ופצע אותו בגוף חתכים עמוקים מהפרופ דם סביב ותוך כדי הטיסן ממשיך פוגע במכונית חונה של מישהו אחר גורם לה נזק ומתרסק.
    .... בקיצור יום שחור ......
    כמובן שמפנים את הפצוע באמבולנס לבית החולים והא מקבל טיפול מאושפז 4 ימים ולא יכול לעבוד באישור רופא שבועיים.
    ולא נישכח את הרכב שנשלח למוסך לפחחות רכב לטיפול .
    ככה זה המצב מגיעים אלי תביעות ע"י עו"ד כל התביעות בניפרד אחד מהשני בלי שום קשר בניהם.
    הראשון האדם הפצוע דורש פיצוי עבור כל ההוצאות - פינוי, אישפוז, ימי עבודה, וכולל עוגמת נפש.

תביעה בסך של 58.000 ש"ח

רגע זה לא ניגמר.
    אותו אדם שניפגע תובע ממני בתביעה ניפרדת פיצוי עבור נכות על היד כרגע הוא לא יכול להיתנהל כמו קודם הוא לא כל כך מרגיש את האצבעות ביד ימין קשה לו להטיס ולא כל כך לעבוד כי העבודה שלו זה האצבעות הוא עובד בהייטק כל היום במחשב הוא כבר לא יכול להקליד כמו קודם.

תביעה נוספת בסך 367.000 ש"ח

האדם עם הרכב גם צריך פיצוי לפי דוח שמאי רכב הנזק ברכב שזה מכסה מנוע להחליף שמשה קידמית להחליף ותיקוני צבע מסביב + עבודה וצריך להשאיר את הרכב במוסך 3 ימים .

תביעה נוספת בסך 52.000 ש"ח

רגע גם זה לא ניגמר
    הרכב זה רכב טנדר של קבלן שיפוצים והוא חייב את הרכב ככלי עבודה והוא מושבת 3 ימים במוסך אז עוד תביעה ניפרדת
    שכוללת ימי עבודה של הקבלן עצמו + דחיית מועדי עבודה ועליהם יש קנסות + עוגמת נפש .

תביעה נוספת בסך של 179.540 ש"ח

אוקי בוא נעשה חשבון ,
    סך כל התביעות הוא 656.540 ש"ח

להזכירך היה יום יפה ושמש בחוץ והלכתי ליום כייף להטיס טיסנים עם החברים לכמה שעות של ניקוי ראש מכל השבוע העמוס.

אבקש לדעת אם הביטוח שקלוב התעופה משווקים מכסה את כל הנזקים בהנחה ששופט בבית המשפט פוסק לטובת התובעים ?

אגב למען ההגינות את המיקרה הנ"ל העלתי לפני כשנה למיליס סוכנות לביטוח ושאלתי גם אותו , מה הדין בביטוח ההטסה אצלו במיקרה כזה .
    וזה באמת למען כולנו .
    תודה
    עמוס

תודה!
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלום לכולם .
    האמת ציפיתי שנציג מקלוב התעופה יעלה ויתן פיתרון על המיקרה הנ"ל , ( מיקרה תאונה לדוגמה )
    היות ולא קיבלנו כאן תשובה עבור מיקרה התאונה לדוגמה שהעלתי .
    אני מעלה כאן את תשובתו של יוסי מיליס ממילס סוכנות לביטוח .

למקרה עצמו

בהנחה שיש לך פוליסה אצלי (חשוב, לא ?), אז להלן התרחיש הצפוי במקרה שתארת:

1. מתאור המקרה: הלכתי להטיס כמו כל המטיסים איפה שאפשר להטיס בסביבה שלי אגיד סתם כביש
    צדדי לא פעיל בשבת או מגרש חניה עולה כי האירוע עונה על הכיסוי הביטוחי שבפוליסה והתקיימו תנאי היסוד:
    הטסת טיסן למטרות תחביב, מדובר בנזק תאונתי ואתה נתבע ע"י הנפגעים.
    זה כל מה שמעניין את חברת הביטוח (וגם כמובן, שהפוליסה היתה בתוקף בתאריך האירוע)

2. חובתך כמבוטח: לדווח לחברת הביטוח (דרכי) על האירוע תוך זמן קצר סביר על עצם קרות האירוע.
    עליך לתאר את המקרה ולהעביר אלינו את פרטי הנפגעים (שם, טלפון וכד') וכל אינפורמציה שיש ברשותך בנושא.
    כאן הסתיים חלקך הראשון בתביעה

3. מרגע שנמסרה על ידך הודעה על קרות מקרה הביטוח, חברת הביטוח "נכנסת לנעליך", ביוזמתה פונה
    לנפגעים ונכנסת איתם למו"מ לגבי אחריות לאירוע וגובה הנזק. במידה והגיעה איתם להסכמה / פשרה היא
    משלמת להם והתביעה סולקה (הסתיימה) ובא לציון גואל.

4. במידה וחברת הביטוח לא הגיעה איתם לפשרה, יש להניח שהמקרה יגיע לבית המשפט.
    חברת הביטוח, על חשבונה, מעמידה עורכי דין ומייצגת אותך (הרי אתה הנתבע). חובתך לשתף איתה פעולה,
    להפגש עם עורכי הדין כנדרש, להופיע לדיונים בבית המשפט ולהעיד, במידת הצורך.
    בזה מסתיים חלקך השני בתביעה

5. לאחר קבלת פסק הדין (אם לא התפשרו עוד קודם) ובמידה וחברת הביטוח החליטה לא לערער על פס"ד,
    היא תשלם לתובעים את שנפסק לטובתם, לרבות הוצאות, אם נפסקו (אם חברת הביטוח ערערה על פס"ד,
    חזור לסעיף 4 לעיל, פעם שנייה ואולי אפילו שלישית אם גם יערערו לעליון). אבל, חשוב להדגיש: חברת הביטוח
    תשלם לכל התובעים יחד, לא יותר מסכום הביטוח הרשום בפוליסה.
    אם הפיצוי שנפסק עולה על הסכום הביטוח (1 מליון ₪ או 2 מליון ₪ - ע"פ מה שרכשת) מגיע לצערך
    ותדהמתך הזמן למלא את חלקך השלישי והאחרון בתביעה: לשלם לתובעים את ההפרש (בין סכום הביטוח לפיצוי ע"פ פס"ד).
    מסקנה: חשוב ומומלץ לרכוש את הפוליסה עם גבול אחריות של 2 מליון ₪

זהו... עונה על השאלה ?

איתך ברגעים הקובעים !

יוסי מיליס

מיליס סוכנות לביטוח בע"מ

זו היתה התשובה שלו כלשונה
    ושוב גם אני כמו קודמיי אומר, כל אחד יעשה מה שהוא מבין , ויעשה ביטוח איפה שהוא רוצה .
    אני כאן לא ממליץ , אני רק מעלה את העובדות .
    העיקר שתעשו ביטוח
    תודה
    עמוס

___

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני עשיתי בקלוב היום

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה לGuyb על הודעתו:

guyst (22-09-2011)

תודה!
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אסור לפתוח פה ........
    אני מיצטער שה"מיקרה תאונה הדימיוני" שתיארתי כאן ליפני כמה חודשים היתממש והפך לאמת.
    וזה המיקרה כאן כולל דיון מתגלגל
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...415#post313415
    הייתי מעוניין לקבל היתיחסות למיקרה הנ"ל מנציג רישמי בקלוב התעופה, אם אותו אדם באותו מינחת היה מנוי ומבוטח ע"י קלוב התעופה ,האם היה מכוסה ביטוחית או לא ?
    כי מאוד חשוב לי ולאחרים לדעת איזה ביטוח יש לזה שמטיס לידי ואם הוא מבוטח כלפי .
    תודה
    נערך לאחרונה על ידי עמוס201; 18-11-2011 בשעה 16:57:25.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יפה מאוד

כללים חשובים

תודה!
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא ראיתי שצויין כאן אבל בקלוב התעופה לפי מה שראיתי באתר ( http://www.aeroclub.org.il/ShowDoc.asp?Menuid=247 )
    המחיר לחיילים ונוער מאוד שונה ונוטה לכיוון הקלוב(במחיר), אז מי שנכלל בקבוצה הזו לשים עין.
    תעריף הפעילות לשנת 2011-2012 (החל מיום 01.09.11 ועד 31.08.12) הנו:

נוער וחיילים בשרות חובה 265 ₪

בוגרים 420 ₪

פעיל שני במשפחה ישלם 50% מדמי הפעיל הנמוכים

עלות הרחבת גבול האחריות לביטוח צד ג' (ל- 1,000,000 ₪) 95 ₪
    נערך לאחרונה על ידי OneLink; 22-01-2012 בשעה 20:14:11.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •