שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: XBOX 360 מי רוצה כזה ?

תודה!
    15
    הודה 13 פעמים ב 7 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל XBOX 360 מי רוצה כזה ?

נראה מגניב ביותר ...

אורן

תודה!
    60
    הודה 16 פעמים ב 16 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: XBOX 360 מי רוצה כזה ?

פורסם כבר, רעיון ממש מגניב, לפחות על הנייר ביצוע יותר מרשים מה-WII.

ואם כבר מדברים על XBOX 360..

כל מי שרוצה להשיג קונסולת משחקים\ אייפוד טאץ' \ משחקים לקונסלות \ MP4 \ סקייטבורדים \ כסף נקי בחינם (מתנה) שיירשם לאתר לוקרז!

אתר שמחלק מתנות, ככל שיש לך יותר נקודות תוכל להזמין פרסים יותר שווים, ומה שטוב בו שאין צורך להשקיע אגורה! לא מבקשים פרטי חשבון פייפאל וכו' (כמובן שרק מי שמקבל כסף מהאתר רושם את החשבון פייפאל, אבל אין מה לדאוג, אפילו יש הוכחות ב-YNET ואישית אני מכיר חברים שקיבלו).

כמובן שהאתר לא מחלק מתנות ישר, בנתיים זו רק דרך בשבילם להשיג לקוחות, וברגע שהם ייפתחו את האתר רשמית ייתווספו עוד כמה דרכים להשיג נקודות (רייטינג בשבילם) וגם הם ייפתחו חנות וירטואלית.

XBOX 360 Elite למשל עולה 675 נקודות, כש - Ipod touch 32GB עולה 700 נקודות, לעומת זאת Ipod Touch 8GB עולה רק 325 נקודות (הפרש עצום יחסית) זאת אומרת שהמחירים ממש זולים.

כל מי שרוצה להתחיל להשיג נקודות וכבר תוך חודש-חודשיים להתחיל להשיג פרסים חינם (תלוי אם אתם מוסיפים אנשים דרכם או לא מוסיפים בכלל) יכול לשלוח לי פרטית ואני אשלח לו הזמנה (חשוב לציין שאי אפשר להרשם סתם ככה, רק אם מזמינים אותך לאתר) לאתר המעולה הזה!

סליחה שכחתי קישור לאתר - lockerz.com

מי שרוצה להרשם שיידבר איתי בפרטי אני אשלח לו הזמנה (באמת כדאי!)
    נערך לאחרונה על ידי עומר בנימיני; 16-02-2010 בשעה 22:11:17.

תודה!
    7
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: XBOX 360 מי רוצה כזה ?

היי

אני מכיר את זה !

זה פרוייקט נטאל !

פרוויקט זה מתעסק בXBOX 360 של מייקרוסופט! פרוויקט זה נשלט על ידי קול ועל ידי מצלמה שאמורה לזהות תווי גוף פנים וכו...

פרוייקט זה התחיל בשנת 2002 משהו כזה והוא אמור לעשות לנו חיים קלים מבחינת חוטים שלטים התבלגנות וכו...

שמעתי המון על הפרוייקט הזה אך בשנה האחרונה הוא תפס תאוצה....
    מיקרוסופט מייצרת מצלמה משל עצמה אשר אמורה להיות זולה אך אכותית ! אך הם רוב הזמן נתקלים בבעיות כאלו ואחרות.... ובגלל זה זה עדין בתהליך של חשיבה ובנייה ...

אני מאמין שעוד שנתיים ככה זה יצא באופן סופי למכירה בשוק (לא כל מיני פרסומות ופיצרים כאלו ואחרים ...)

אגב מי שמתכנן לקנות XBOX כדי לו עכשיו כי אחר כך כשפרויקט נטאל יצא המחירים הולכים לקפוץ לשמים...
    בברכה
    גל אסולין....

Trex 700
    Trex 250 se
    protos 500
    scaedu 50 evo
    katana
    cassna

hitec Aurora 9
    rd 8000

מספיק לא?

הרשאות פרסום