שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: אקס מיקרו שעבר רק 5 טיסות ב400 ש"ח גמיש עד 300 ש"ח

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל אקס מיקרו שעבר רק 5 טיסות ב400 ש"ח גמיש עד 300 ש"ח

שמי הוא אור מה אני מוכר מסוק 4 ערוצים אקס מיקרו טס גם מחוץ לבית המסוק מגיע עם הכל במחיר מצחיק של 350 ש"ח אני מוכן אפילו ב300 לרציניים המסוק במצב מצויין היה רק חודש אצלי מחיר בין 400-300 ש"ח נמכר במצב חדש מחיר רצפה אני לא נותן תמונות כי אני רוצה שיראו אותו טס ויראו את המצב שלו במציאות ויראו אותו טס המסוק חדש עבר רק 5 טיסות הפתרון המושלם לימי חורף גשומים או סתם להטיס בחצר ליד הביל או סתם להטיס מהמרפסת מסוק מושלם לאנשים שרוצים מסוק קל להטסה אך שטס בצורה מדהימה וחדה והמסוק חדש בחצי מחיר מסוק שחיזקו לו את הברגים מתיי שהשתחררו אפילו במילימטר מסוק שניקו אותו כל טיסה מסוק במצב חדש חדש! תבואו לראות אם תרצו לדעת אם אתם תרצו המסוק יבדק לפניי המכירה מולכם כדי לוודא לכם שהוא במצב חדש ושתראו בעיינייכם שהוא טס נכן שמעתם טוב אתם תוכלו לראות את המסוק טס במכירה

למי שבכל זאת רוצה תמונה(לתמונות באיכות יותר טובה לפנות בפרטי):

מי שמעוניין שידבר איתי בפרטי או בסקייפ oror1237 או בפלאפון 054-6325534 מצב חדש היה אצלי רק חודש טס רק 4 פעמים במסוק שונות הזרועות של הסרווא לארוכות יותר לתגובות חדות המסוק הוא המסוק המושלם למתחילים במצב חדש כמו בחנות במחיר רצפה מסוק חדש מסוק עם נשמה מסוק מדהים אני מוכר אותו עקב צורך בכסף ואני מוכר אותו בצער רב רק למי שבטוח יטפל בו כמו שצריך כי אני מחפש לו בית חם ואני מקווה שמי שיקנה יטפל בו כמו שאני טיפלתי בו

סרטון של רון ג'רסי מטיס אקס מיקרו מהחלון:
    נערך לאחרונה על ידי oror1237; 20-02-2010 בשעה 14:23:24.

תגיות בנושא זה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •