שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: Nataku Micro Cessna

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    5
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה!
    31
    הודה 180 פעמים ב 100 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: Nataku Micro Cessna

הרבה ברדק יש להם שם בפירוט הרכיבים של הטיסן, אבל הוא מגיע עם בקר ומנוע מתאימים ל2 תאים.

בקיט מגיע גוף לבן עם זנב מודבק וציר הגה כיוון מוכן, שני חצאי כנף, וכנף אחורית עם הגה גובה מוכן. כל הכנפיים מחוזקות בפס דקיק של קרבון בתחתית.
    בנוסף מקבלים פרופ GWS 4025 עם טבעת מתאמת לציר, "ספינר" קלקלר שנתפס עליו מקדימה ליופי, וסטראט ברזל דקיק עם שני גלגלים בתוך שני "מכנסיים" מפלסטיק שמגיעים מורכבים.
    מקבלים גם שני פושרודים ארוכים, פושרוד בינוני, ארבעה פושרודים קצרים עם קיפול Z ושרינקים כדי לתפוס אותם, כמה גומיות כדי לתפוס את הכנף למקום, שני מיקרו סרוואים, שני הורנים קטנטנים להגאי הזנב ומדבקות פלסטיות להרכבת וחיזוק של הכנף.
    לשני החצאים שלה מדביקים מלמעלה פס פלסטי שיוצר דיהדרל ונועל אותה מלמטה לגוף הטיסן, ומלמטה יש מדבקה קשיחה לחיזוק והשלמת קלקר לגחון לאסטתיקה.

בתהליך הבניה צריך לחתוך בגוף הטיסן את החורים לפושרודים, ההסבר לא ברור במיוחד למי שפעם ראשונה חותך טיסן בחייו, והקיט לא מגיע עם דבק כדי לתפוס את הכנפיים האחוריות או הסרוואים.
    עוד בעיה התגלתה כשהבחנתי שבשירטוט ובתמונות בולטים שני מוטות שתופסים את הגומיות שמחזיקות את הכנף, אבל בפועל הייתי צריך להבין לבד שאני צריך לחתוך את הפושרוד הבינוני לחצי ולתקוע אותו בעצמי. יצא לי עקום, כמובן.

בגלל שאת הפושרודים מכינים באורך קבוע, צריך קודם להשחיל אותם בסרוו, להעביר לקצה השני, להוסיף את ההורן, לחתוך חריץ דק ולמקם את ההורן על ההגה, להדביק את הסרוו בתוך הטיסן כך שהכל מיושר ורק בסוף את ההורן על ההגה. המקום קטן מאוד ולמי שיש אצבעות גדולות אני ממליץ לעבוד עם שפיץ-פלייר ודו"צ על הסרוו כי אולי נרצה לשנות כמה פעמים את המיקום שלו לפני ההדבקה הסופית.

המדבקות של הטיסן מגיעות על דף מדבקה שלם וצריך לחתוך אותן בעצמנו, ופסי הקישוט שיש לאורך הטיסן לא ממש באורך הנכון על הדף - יש שאריות שצריך להשתמש בהן למכנסי הגלגלים ויש אפילו עוד שאריות שאפשר לעשות איתן מה שרוצים.

לא רציתי לקנות במיוחד סוללת 2 תאים קטנה אז קניתי מהסיני שקעים לסוללות של הMCX והשתמשתי בשתיים בכל פעם - זה עבד מעולה. עכשיו יש לסיני סוללת 2 תאים קטנטנה, אבל למי שכבר יש סוללות תא אחד חבל לקנות אותה במיוחד.
    ככה נראה האילתור:
    נערך לאחרונה על ידי אייל שפירא; 02-03-2010 בשעה 07:47:24.

תגיות בנושא זה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •