שמות משתמשים לתיוג

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 51 עד 75 מתוך 85

נושא: סגירת שטח ההטסה בגעש

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: סגירת שטח ההטסה בגעש

ואני בעד שלום עולמי
    World peace
    כולנו בני אדם
    אל תסתכל בקנקן אלא מה שיש בו
    מי שאופטימי לומד אנגלית, מי שפסימי לומד ערבית, מי שריאלי לומד לשחות.
    החיים הם שיעור, אתה תילמד אותו כשתמות
    האפסים עושים את המיליונים.
    הידיד האמיתי היחיד שאפשר להשיג בכסף הוא כלב.
    אסור לשכוח שגם בעיטה בתחת היא צעד אחד קדימה
    רק מבוגרים לא מצליחים לפתוח בקבוק המוגן מפני ילדים
    אל תתכחש לשגעונות שלך - זה מה שעושה אותך מיוחד
    אין לחם אין תורה - אין אהבה אין שמחה
    קשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים
    I love you all
    Flying Elephant will be back
    נערך לאחרונה על ידי titleman; 24-04-2010 בשעה 18:57:12.
    Edge 540 Electric
    Super Sportster 40
    E-flite Apprentice
    Mini Slinger
    Futaba 8 uap

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני דיברתי איתו לפני שבועיים. קוראים לו יורי, בחור נחמד הראנו לו גם את ציוד ה FPV והוא שאל אם הוא יכול למדוד שטח בעזרת ה GPS שלנו.
    אני באמת לא מבין.. יש מישהו שלקח על עצמו לקדם את הנושא לפני שלא יהיה שטח, הוא מזמין את כל מי שרוצה לפגישה(שאולי יהיה אפשר לדבר אל ליבו ולהציע הצעות אחרות) ולא חוסם אף אחד או מוקיע ומתנפלים עליו? לפי מה שאני יודע אנחנו בשטחי הקיבוץ (בלי להיכנס לדיון של ממי באמת השטח מתקופת מפא"י) ומטיסים שם בחסד ולא בזכות.
    ערן, בבקשה עדכן אותנו. הפחד היחידי שלי הוא כאשר בחור יבין שאם הוא לוקח כסף כנראה יש גם חשבוניות(צרה1) ואולי אחריות שלו(צרה2) וגם אם הכל יעבור וזה עלול לעלות בקיבוץ מתוך הכרות אישית שלי עם המערכות הללו הם פשוט יעיפו אותנו כדי שאף אחד לא ישקיע זמן בלטפל בנו(צרה3)
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתחיל בזה שזכותי לשאול שאלות , אפילו אם אינן נראות למישהו פה.

זכותכם הבסיסית לא לקרוא אף פוסט שלי.

בד"כ מי שמושח את עצמו לוועד מעוניין לקדם את האג'נדה שלו עצמו.
    אני בטוח שכוונותיכם טהורות, אבל, בשל כמות המטיסים בשטח לא תצליחו לייצג את כולם.

ואני שואל אתכם, מי הולך לאכוף את נוכחותו של מישהו שם? אתם מתכוונים להחזיק ניידת משטרה שם לפינוי בכוח? הולכים להתקין מחסום?

אכן האדמות של הקיבוץ פרטיות, אבל, אני לא רואה אותם משקיעים בלחסום את דרכי העפר לטרקטורונים, לאלו הנוסעים לשמורה, לאופניים וליתר החוצים את שדותיהם אז למה שיעשו את זה בשטח ההטסה?

כל עוד השטח לא יסגר פיזית לא תהיה שום אפשרות לבקר את הנוכחים וודאי ווודאי שלא תצליחו לגרש משם אף אחד כי לא תוכלו להוכיח אם הוא צופה או מטיס, ואם מישהו יבוא בתור צופה ויטיס מה תעשו? תעצרו אותו? תתחילו עם אלימות? מר ברוש בטוח יעשה זאת ויהיה הראשון שמבלה בתא המעצר על תקיפה (ואני לא אשים שקל בשביל לשחרר אותו - כי אני לא סובל ביריונים וזה מה שהוא- בריון מצוי).

בקיצור, ללכת לשמוע מה מפריע לקיבוץ ומה הם מעוניינים ומבקשים מאיתנו לעשות - בבקשה תבורכו.

לבוא בהצעות לקיבוץ , שבסופו של דבר יפגעו בחלק מהמטיסים, בשביל להאדיר את שמם של ה"קרובים לצלחת" - לא!
    ואני מצטער, אבל כל הצעה של סגירה/ דמי פיצוי/ פרוטקשיין וכדומה זה סוג של האדרת שמם של הקרובים לצלחת והאינטרסנטים. אתם הולכים למנות משגיחי נוכחות? להנפיק תעודות מטיס? לשים באונסר בכניסה? -כנראה שלא, אז כל הצעה מסוג זה מיותרת ולא תוביל לשום מקום.

מאידך, אם הקיבוץ ירצה להקים מנחת מסודר במקום, אני בעד, אשמח להיות הנרשם הראשון שלהם ולתרום את כל נסיוני להצלחת המנחת, אבל זה צריך לבוא מהם.
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    43
    הודה 28 פעמים ב 16 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Boogle צפיה בהודעה

ואני שואל אתכם, מי הולך לאכוף את נוכחותו של מישהו שם? אתם מתכוונים להחזיק ניידת משטרה שם לפינוי בכוח? הולכים להתקין מחסום?

אכן האדמות של הקיבוץ פרטיות, אבל, אני לא רואה אותם משקיעים בלחסום את דרכי העפר לטרקטורונים, לאלו הנוסעים לשמורה, לאופניים וליתר החוצים את שדותיהם אז למה שיעשו את זה בשטח ההטסה?

כל עוד השטח לא יסגר פיזית לא תהיה שום אפשרות לבקר את הנוכחים וודאי ווודאי שלא תצליחו לגרש משם אף אחד כי לא תוכלו להוכיח אם הוא צופה או מטיס, ואם מישהו יבוא בתור צופה ויטיס מה תעשו? תעצרו אותו? תתחילו עם אלימות? מר ברוש בטוח יעשה זאת ויהיה הראשון שמבלה בתא המעצר על תקיפה (ואני לא אשים שקל בשביל לשחרר אותו - כי אני לא סובל ביריונים וזה מה שהוא- בריון מצוי).

בקיצור, ללכת לשמוע מה מפריע לקיבוץ ומה הם מעוניינים ומבקשים מאיתנו לעשות - בבקשה תבורכו.

לבוא בהצעות לקיבוץ , שבסופו של דבר יפגעו בחלק מהמטיסים, בשביל להאדיר את שמם של ה"קרובים לצלחת" - לא!
    ואני מצטער, אבל כל הצעה של סגירה/ דמי פיצוי/ פרוטקשיין וכדומה זה סוג של האדרת שמם של הקרובים לצלחת והאינטרסנטים. אתם הולכים למנות משגיחי נוכחות? להנפיק תעודות מטיס? לשים באונסר בכניסה? -כנראה שלא, אז כל הצעה מסוג זה מיותרת ולא תוביל לשום מקום.

מאידך, אם הקיבוץ ירצה להקים מנחת מסודר במקום, אני בעד, אשמח להיות הנרשם הראשון שלהם ולתרום את כל נסיוני להצלחת המנחת, אבל זה צריך לבוא מהם.
    קרובים לצלחת, בוגל? אינטרסנטים? יא אללה, איך עלית עליהם: יש פה הולילנד 2. גם אולמרט מעורב. אם תחפור עמוק תראה שרון טוסמן וערן שהולכים לפגישה עם יורי גם מתכננים להשיג זכויות בניה מורחבות בשטח. מה קרה בוגל, שכחת את הפרוזק היום?

אני בריון? מודה. בריון של מלים במכוון שמחפש לעורר פרובוקציה כדי לייצר רעש במטרה למשוך תשומת לב לבטיחות ומצליח, שרב עם כולם על כללי בטיחות בשטח המסוקים ומצליח, ומחלק שקיות אשפה בכל געש כדי לשמור על נקיון ומצליח. לא בטוח שאתה זוכר אבל הפעם היחידה אגב שפגשתי אותך בשטח היתה כשהטסת טיסן לתוך שטח הטסת מסוקים בזמן שמסוק היה באוויר, והייתי צריך לצרוח אליך שתרחיק אותו - איזה מעשה בריונות מכוער מצידי.

ואגב, אם יוחלט על כרטיסי חבר ולא תרצה לשתף פעולה אתה לא חייב. בשיחה הראשונית עם יורי עלה שהוא יזמין משטרה שתגרש אותך כמסיג גבול. אני בטח לא אצטרך להסתבך איתך בתקיפות וכאלה. אני לא עושה מעשים כאלה. אני רזה וחלש מדי.

ולא יעזור לכולכם, וזה מה שלא מחלחל לראש שלכם- כן תרצו, לא תרצו, הוא כבר החליט, וזו החצר שלו והוא לא מתעניין בדעתכם והוא לא צריך להתעניין בה הוא צודק לגמרי. הוא לא יסלול והוא לא יגדר והוא לא יעשה שום שטות מכל השטויות שאתם דורשים פה - אנחנו נמצאים פה כל שישי ושבת על בסיס קבוע, אנחנו לא טרקטורונים מזדמנים ואלינו הוא יכול לפנות - והוא ככל הנראה ידרוש תשלום מסויים. לא תשלמו? לא תציגו כרטיסי חבר? הוא יזמין לכם משטרה. הכי פשוט בעולם. נראה אתכם גיבורים גדולים כמו שאתם מתנפחים כאן בפורום אומרים לשוטרים שיחפשו את הטרקטורונים, זה לא אתם, שתו לכם, לא גידרו לכם. נראה אז מי יגמור במעצר, אני, בוגל, או אתה.

מה שכן, אם תתאמצו באמת, יעיפו את כולנו מגעש, ולפי רמת המשכל וההגיון שאני רואה בדיון כאן, זה בהחלט אפשרי ומפחיד. אז אני מציע שוב לחזור לפרופורציה. תנו לאנשים ללכת לפגישה, תשמעו מה הוא רוצה - סביר להניח שזה ייסגר בתשלום זעום שירגיע את הבנאדם. בכל זאת אנחנו נמצאים בשטח שלו, הוא עושה לנו טובה כשהוא מתיר לנו להיות שם. וממילא כולנו מוציאים הון עתק על התחביב הזה, אז למה להפוך עולמות על מחיר של פרופ. עד היום קיבלנו במתנה שטח נפלא. כמה צרחות אתם צורחים על כמה שקלים שאולי תצטרכו לשלם. יאללה תרגיעו

תודה!
    2
    הודה 33 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

למה אתה מתחמק?!
    להאדיר את שמי?-אני לא מכיר אותך ולא רוצה אפילו שנטיס ביחד,מה איכפת לי משמי? אולי התבלבלת אבל מדובר בתחביב
    של סופ"ש ולא בבחירות לראשות מועצת חוף השרון...
    תגיע לפגישה-אני מבטיח להיתחלק איתך ברווחים!!!
    אתה סתם פרובוקטור קטן,עוד לא העלת שום הצעה רציונלית שקשורה לעניין עצמו!
    תיהיה בטוח שאם נגיע להסכם הוא יהיה מחייב את שני הצדדים :אותנו ואת הקיבוץ.
    לא תרצה לשלם וליהיות חלק -לא תטיס בשטח,הקיבוץ לא יקים שטח מסודר-הוא מתפרנס
    מספיק טוב מגידול דשא ולא צריך את החרא הזה על הראש!,אין סיכוי שהצעה כזו תגיע מטעם הקיבוץ!
    אם מישהו חושב שיהיה מצב בו חלק מן האנשים ישלמו ויטיסו בצורה מסודרת ומתואמת,
    וחלק יתפוס טרמפ על המצב ויחבל לכולנו-טעות מרה בידו!
    לסיכום החפירה:

תגיע לפגישה ותביע את תובנותיך.

או

תפסיק לחפור לכולם בראש ותשמור את הסרט האחרון שלך מגעש ייתכן שהוא
    יהיה מזכרת לכולנו על שטח שהיה ואיננו בגלל טיפשות של אנשים...

נ.ב

הסר דאגה-אני אדאג לשחרר את מר ברוש מהכלא למרות שהוא לא מרשה לי להטיס קרוב....
    נערך לאחרונה על ידי eranb; 25-04-2010 בשעה 09:20:06.

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כמה רעל יש לשניכם, נגבו את הריר מהשפתיים לפני שאתם כותבים.
    ברוש שלא פגש אותי מימיו מספר שהטסתי לו מטוס בשטח המסוקים והוא צעק עלי צעקות רמות (אולי תוכל להזכיר איזה מהמטוסים שלי טס עליך ומתי? או שאולי עכשיו תטען שגם התנגשתי בך עם טיסן? אולי אפילו תרצה לתבוע את הביטוח שלי??) וערן - לוחם הצדק שמבטיח שיהיה רע אם לא נשלם.

מי שמנסה להפחיד אנשים באיומים לא הגיוניים הוא סוג של מטיף ואינו שונה מכל מטיף דת מוסלמי.

אפילו לא קראתם והפנמתם את שכתבתי מרוב שהרעל עלה לכם לעיניים.

אני אכתוב שוב : לכו לפגישה, ספרו לנו מה היה ומה ביקשו, נחיה ונראה מה יהיה , אבל, אל תקחו התחייבויות בשם כל קהילת המטיסים!
    אין מה לעשות , אתם לא הוועד מה לא ברור???

ד"א בשום מקום לא מוגדר שכולם חייבים להסכים עם גישתכם, אפילו אלו שמסכימים, מבינים ומזדהים עם בעיית החקלאים.
    נערך לאחרונה על ידי Boogle; 25-04-2010 בשעה 16:45:55.
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    2
    הודה 33 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

..................
    נערך לאחרונה על ידי eranb; 25-04-2010 בשעה 17:51:08.

תודה!
    43
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי eranb צפיה בהודעה
    אתה אדם משועמם...

ערן, עזוב אותו, חבל על האנרגיה.

אני אנסה להסביר את הדברים בעברית קלה, אולי יחלחלו מבעד לסתימה של האנשים פה.

בעל השטח החליט להעיף אותנו מהשטח - הוא אמר את זה ביום שישי האחרון. עד עכשיו מובן?

בעל השטח - כלומר - השטח שלו. לא שלנו - שלו. עד עכשיו מובן?

אנחנו צריכים לשכנע אותו להשאיר אותנו בשטח. עד עכשיו מובן?

להסביר עוד פעם? או קיי.

בעל השטח החליט להעיף אותנו מהשטח - הוא אמר את זה ביום שישי האחרון. עד עכשיו מובן?

בגלל שהשטח שלו ולא שלנו אנחנו לא יכולים לדרוש ממנו דרישות. אני יודע שזה מבלבל ומורכב לכמה אנשים אבל זה המצב. שלו, הוא מחליט. ככה זה בחוקי קניין. אולי אצלכם בבניין אתם נכנסים לדירה של השכן ודורשים ממנו לסלול מסלול בסלון ולגדר את הטלוויזיה והשכן מסכים. בגעש, בגלל שזה קיבוץ, הם לא עובדים ככה. עד עכשיו מובן?

אז בגלל שזה השטח שלו הוא אומר לנו מה לעשות. אנחנו לא אומרים לו מה לעשות. הוא מחליט. מובן?

אפשר להסכים לדרישות שלו, שבטח יהיו תשלום מסויים קטן, שהוא פסיק ביחס להשקעה העצומה בתחביב שלנו, נכון?

ואפשר להגיד לו לך תזדיין, נכון?

אבל אז, מי שיילך להזדיין זה אנחנו - נכון? אנחנו לא נוכל לבוא לגעש. אתם תופסים את הנקודה הזאת?

אתם בטוח תופסים את הנקודה הזאת? אתם תופסים עד כמה געש בסכנה? עד כמה אנחנו קרובים לאבד את המקום הנהדר הזה?

אתם מודעים אגב עד כמה רון טוסמן וערן ואני מחזרים אחרי הבנאדם שיוותר ולא יעיף אותנו בזמן שאתם יורקים את הרעל שלכם?

אתם תופסים שאתם לא בפוזיציה לדרוש דרישות? שהדרישות שלכם אידיוטיות? שאתם בלחיצת אצבע זורקים מאות דולרים אצל הסיני פעמיים בשבוע, אבל על חמישים שקל על מקום להטיס את מה שאתם קונים אצל הסיני אתם שופכים כאלה כמויות של זעם? אתם תופסים כמה ירדתם מהפסים?

עומדים להעיף אותנו מגעש. אולי כבר הפסדנו את המקום. אז תסתמו בבקשה ותנו לנסות להציל אותו. ובוגל, כמו שערן כתב, במקום לרסס בנגטיביות, אתה יותר ממוזמן לבוא לפגישה. החשדנות והנגטיביות שלך ושל אנשים פה היא מטורפת. פשוט צור קשר עם רון טוסמן שלקח על עצמו לנהל את העסק כי הוא פגש בשטח את יורי ובוא. כל מי שרוצה מוזמן. יש דבר אחד שמעניין אותנו וזה געש. עכשיו אפשר קצת שקט בבקשה?

תודה!
    2
    הודה 33 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כמה רעל יש לשניכם, נגבו את הריר מהשפתיים לפני שאתם כותבים.
    ברוש שלא פגש אותי מימיו מספר שהטסתי לו מטוס בשטח המסוקים והוא צעק עלי צעקות רמות (אולי תוכל להזכיר איזה מהמטוסים שלי טס עליך ומתי? או שאולי עכשיו תטען שגם התנגשתי בך עם טיסן? אולי אפילו תרצה לתבוע את הביטוח שלי??) וערן - לוחם הצדק שמבטיח שיהיה רע אם לא נשלם.

מי שמנסה להפחיד אנשים באיומים לא הגיוניים הוא סוג של מטיף ואינו שונה מכל מטיף דת מוסלמי.

אפילו לא קראתם והפנמתם את שכתבתי מרוב שהרעל עלה לכם לעיניים.

אני אכתוב שוב : לכו לפגישה, ספרו לנו מה היה ומה ביקשו, נחיה ונראה מה יהיה , אבל, אל תקחו התחייבויות בשם כל קהילת המטיסים!
    אין מה לעשות , אתם לא הוועד מה לא ברור???

ד"א בשום מקום לא מוגדר שכולם חייבים להסכים עם גישתכם, אפילו אלו שמסכימים, מבינים ומזדהים עם בעיית החקלאים.
    ביום ששי הקרוב תתקיים פגישה עם בעל השטח(יפורסם מועד מסודר),אתה מוזמן להגיע ולהשפיע.
    אם לא תגיע ,תאלץ לקבל את הגזרות שיתקבלו.
    בנתיים חכה בסבלנות...ולך להרכיב איזה מוגי זה יעזור לך להירגע!
    אנשים כמוך מורידים את החשק לפעול למען אחרים!
    נערך לאחרונה על ידי eranb; 25-04-2010 בשעה 18:02:46.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי dbrosh צפיה בהודעה
    ערן, עזוב אותו, חבל על האנרגיה.

אני אנסה להסביר את הדברים בעברית קלה, אולי יחלחלו מבעד לסתימה של האנשים פה.

להסביר עוד פעם? או קיי.

בגלל שהשטח שלו ולא שלנו אנחנו לא יכולים לדרוש ממנו דרישות. אני יודע שזה מבלבל ומורכב לכמה אנשים אבל זה המצב. שלו, הוא מחליט. ככה זה בחוקי קניין. אולי אצלכם בבניין אתם נכנסים לדירה של השכן ודורשים ממנו לסלול מסלול בסלון ולגדר את הטלוויזיה והשכן מסכים. בגעש, בגלל שזה קיבוץ, הם לא עובדים ככה. עד עכשיו מובן?

אז בגלל שזה השטח שלו הוא אומר לנו מה לעשות. אנחנו לא אומרים לו מה לעשות. הוא מחליט. מובן?

אפשר להסכים לדרישות שלו, שבטח יהיו תשלום מסויים קטן, שהוא פסיק ביחס להשקעה העצומה בתחביב שלנו, נכון?

ואפשר להגיד לו לך תזדיין, נכון?

אבל אז, מי שיילך להזדיין זה אנחנו - נכון? אנחנו לא נוכל לבוא לגעש. אתם תופסים את הנקודה הזאת?

אתם בטוח תופסים את הנקודה הזאת? אתם תופסים עד כמה געש בסכנה? עד כמה אנחנו קרובים לאבד את המקום הנהדר הזה?

אתם מודעים אגב עד כמה רון טוסמן וערן ואני מחזרים אחרי הבנאדם שיוותר ולא יעיף אותנו בזמן שאתם יורקים את הרעל שלכם?

אתם תופסים שאתם לא בפוזיציה לדרוש דרישות? שהדרישות שלכם אידיוטיות? שאתם בלחיצת אצבע זורקים מאות דולרים אצל הסיני פעמיים בשבוע, אבל על חמישים שקל על מקום להטיס את מה שאתם קונים אצל הסיני אתם שופכים כאלה כמויות של זעם? אתם תופסים כמה ירדתם מהפסים?

עומדים להעיף אותנו מגעש. אולי כבר הפסדנו את המקום. אז תסתמו בבקשה ותנו לנסות להציל אותו. ובוגל, כמו שערן כתב, במקום לרסס בנגטיביות, אתה יותר ממוזמן לבוא לפגישה. החשדנות והנגטיביות שלך ושל אנשים פה היא מטורפת. פשוט צור קשר עם רון טוסמן שלקח על עצמו לנהל את העסק כי הוא פגש בשטח את יורי ובוא. כל מי שרוצה מוזמן. יש דבר אחד שמעניין אותנו וזה געש. עכשיו אפשר קצת שקט בבקשה?
    וואי אפשר להשתגע פה מה קרה לכם כולכם בעל השטח מה בעל השטח חברים יקרים במסגרת עבודתי ביררתי לכם כמה דברים ותפנימו כבר
    השטח שייך לקיבוץ אין שם בעלות פרטית

אל תסגרו כלום עם בן אדם פרטי שאתם לא מכירים שיראה לכם נוסח טאבו בעלות על השטח
    שלא יזיין את השכל שטח שלו מה שטח שלו .
    זה אדמות מדינה ששיכות לקיבוץ געש
    אתם סתם רבים בניכם ומהכרות שלי איתכם מזמן לא פגשתי שים כמוכם שמוכנים לעזור וללמד חדשים (במקרה אותי ) אנשים חברותיים על מה אתם רבים בחיית על מה
    אלון נבון
    כולנו ביחד גלעד שליט

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גם אני מסכים עם אלון נבון.
    השטח של הקיבוץ.. לא ?

תודה!
    2
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא יבוא להטיס שם בכל מקרה אבל אדון אלון נבון צודקקקקקקקקקקקקק
    אדמות מדינה ששיכות לקיבוץ געש

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא מבין על מה כל הבלאגן של גוגל וחברים. שימו לב שאלה לא המטיסים שבוחרים עם מי הם ידברו, אלא הקיבוץ שבוחר עם מי הוא ידבר. אם הם החליטו לדבר עם ערן והוא החליט לענות, אז הרי שמרגע זה ואילך הוא נציג המטיסים דה-פאקטו. לא טוב לכם? לכו תשכנעו אותם.

אני חושב דווקא שזו ברכה. הרי ברור לכולכם שתאונה שם זה עניין של זמן, ואז באמת לא יהיה איפה להטיס. עדיף מישהו שיסדיר את זה.

בקשר ל"של מי השטח" או לא - אם נראה למישהו מכם שאפשר להסיג גבול על אדמות חקלאיות, שיחשוב שוב.

שימו לב: החבר'ה בגעש עושים לכם טובה שהם מאפשרים לכם להתקרב לשטחים האלה, בתשלום או לא. מבחינתם, הרבה יותר קל להגיד לכם ש"הם לא רוצים דברים מעופפים בשטחים שלהם" (כמו שעשו לי השכנים שלהם ביקום) ולזרוק אותכם משם.

לדעתי, ומהיכרות מוגבלת עם העניין, הם רק רוצים לצמצם את מספר המטיסים ולהחיל קצת סדר. אף אחד לא הולך להתעשר מ30 איש שמשלמים כל אחד כמה מאות שקלים לשנה.
    לצערי לא נראה לי שאפשר לגדר את השטח הזה (אלא אם הם יגיעו למסקנה שיותר משתלם להקים שם שטח הטסה מסודר מאשר לגדל דשא), כך שביטוח כנראה לא יהיה שם.

בכיוון אליו זה הולך, אני מאמין שתוך חודש-חודשיים אף אחד לא יטיס בגעש, בתשלום או בחינם. ברגע שזה יגיע למישהו עם מעט פחות רצון טוב מאותו בחור שמדבר עם הטיסנאים, מבחינתו אתם יכולים לעוף משם ולקחת את ערימות הקלקר שלכם איתכם.
    ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็(ಠ益ಠส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

תודה!
    2
    הודה 33 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי alonnavon צפיה בהודעה
    וואי אפשר להשתגע פה מה קרה לכם כולכם בעל השטח מה בעל השטח חברים יקרים במסגרת עבודתי ביררתי לכם כמה דברים ותפנימו כבר
    השטח שייך לקיבוץ אין שם בעלות פרטית

אל תסגרו כלום עם בן אדם פרטי שאתם לא מכירים שיראה לכם נוסח טאבו בעלות על השטח
    שלא יזיין את השכל שטח שלו מה שטח שלו .
    זה אדמות מדינה ששיכות לקיבוץ געש
    אתם סתם רבים בניכם ומהכרות שלי איתכם מזמן לא פגשתי שים כמוכם שמוכנים לעזור וללמד חדשים (במקרה אותי ) אנשים חברותיים על מה אתם רבים בחיית על מה

אלון שלום.

אף אחד לא טען שהשטח הוא פרטי-הבחור שהגיח לשטח הינו בן הקיבוץ העובד בתחום גידולי-דשא.
    אם ייגבה תשלום זה יהיה דרך מזכירות הקיבוץ בצירוף קבלה על התשלום.
    אני מקווה שאנו לא מצטיירים כאנשים מטומטמים שייתנו כסף לכל סהרורי שנפגוש בדשא...

תודה!
    92
    הודה 45 פעמים ב 37 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

האנשים אשר אינם מעונינים לשלם או להגיע לאיזה שהוא הסכם ברובם אינם אנשים אשר מטיסים בגעש בקביעות ולכן לא נראה לי שאכפת להם אם יהיה מקום להטיס או לא היה מקום להטיס .
    בגילגול הקודם אותי ואת חברי גירשו מחוות רונית

חלק מהאנשים דיברו ממש כמוכם ...
    "מי הם שיעיפו אותנו .... איזה חזקה יש להם על השטח וכו כו ....."

הזמינו כמה פעמים משטרה , צילמו את הרכבים , לקחו פרטים של האנשים והפלאופלא .... לא מטיסים שם יותר ....

החברים יפגשו עם יורי (הבחור מהקיבוץ) יראו מה יש לו להציע לנו ואז כל אחד שירצה להטיס בגעש יחשוב עם כדאי לו לקבל את ההצעה או לא .
    מהקטן לגדול

Blade MCPX
    TREX 500 ESP
    TREX 550
    TREX 700 NITRO FLYBARLESS

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש לי חשש שברגע שהם יבינו שהם לוקחים (או מקבלים) אחריות ברגע שממסדים את העניין, הם יקבלו רגליים קרות והתוצאה תהיה בעייתית.
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי eranb צפיה בהודעה
    אלון שלום.

אף אחד לא טען שהשטח הוא פרטי-הבחור שהגיח לשטח הינו בן הקיבוץ העובד בתחום גידולי-דשא.
    אם ייגבה תשלום זה יהיה דרך מזכירות הקיבוץ בצירוף קבלה על התשלום.
    אני מקווה שאנו לא מצטיירים כאנשים מטומטמים שייתנו כסף לכל סהרורי שנפגוש בדשא...
    טוב הבנתי אותך מתי הפגישה איתו
    אלון נבון
    כולנו ביחד גלעד שליט

תודה!
    5
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב הבנתי אותך מתי הפגישה איתו
    תגיע במדים עם הניידת בבקשה

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי אריה הלפרין צפיה בהודעה
    תגיע במדים עם הניידת בבקשה
    זה יהיה בעייה קצת כי אז הוא ירצה את עזרתי
    ולא אני לא רוצה לבוא לשם כך
    אלון נבון
    כולנו ביחד גלעד שליט

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה יהיה בעייה קצת כי אז הוא ירצה את עזרתי
    ולא אני לא רוצה לבוא לשם כך
    אז אולי תפנה אותו מהמקום וזהו..... יחסוך את כל הריבים פה...

תודה!
    19
    הודה 22 פעמים ב 20 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מבירור ראשוני עם חבר קיבות געש לשעבר האדמות באזור ההטסה שלנו בחלקן שייכות לאנשים פרטים רובם מארה"ב.(והאדמות שם הם במושע =שיתוף )
    כשאתפנה אנסה להגיע לשמות הבעלים .
    מה שכן אין שום ספק שאם אנחנו גורמים נזק לחקלאי שמעבד את הדשא בין אם ברשות ובין אם לא ,עלינו לפצות אותו ונתחיל בזה שמי ששובר ממטרה יודיע או יתקן אותה וע"י כך למנוע מצב שבו החקלאי פותח מים והם יוצאים מהצינור כי הממטרה נשברה.

עמוס

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי hatul צפיה בהודעה
    מבירור ראשוני עם חבר קיבות געש לשעבר האדמות באזור ההטסה שלנו בחלקן שייכות לאנשים פרטים רובם מארה"ב.(והאדמות שם הם במושע =שיתוף )
    כשאתפנה אנסה להגיע לשמות הבעלים .
    מה שכן אין שום ספק שאם אנחנו גורמים נזק לחקלאי שמעבד את הדשא בין אם ברשות ובין אם לא ,עלינו לפצות אותו ונתחיל בזה שמי ששובר ממטרה יודיע או יתקן אותה וע"י כך למנוע מצב שבו החקלאי פותח מים והם יוצאים מהצינור כי הממטרה נשברה.

עמוס
    זה עצם העניין - אנחנו לא גורמים את הנזק אלא אחרים!

תודה!
    43
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guyst צפיה בהודעה
    זה עצם העניין - אנחנו לא גורמים את הנזק אלא אחרים!

זה מה שאתה לא תופס - זה לא עצם העניין. עצם העניין הוא שהבנאדם החליט להעיף אותנו מגעש.

נגיד שאתה צודק ולא אנחנו גורמים את הנזק - ויש בזה רק צדק חלקי: במו עיניים ראיתי מטיסים עושים רוורסים על הדשא ועולים על צינורות. אבל לטובת הדיון נגיד שאתה צודק, ואתה תבוא ותגיד לו - אני לא מוכן לשלם אגורה כי אני לא שברתי, אז הוא יאמר לך, יופי, אז לך מפה - והלך על געש. את זה אתה תופס?
    אם לא נהיה מוכנים לשלם סכום כסף מסויים, ולא משנה אם אנחנו אשמים או לא, נחמדים או לא, יפים או לא, הלך על געש. הוא יעיף אותנו משם. ואז אתה תהיה צודק, אבל בלי שטח. אותו לא מעניין מי צודק, מה צודק, אם הטרקטורונים עושים או אנחנו. מבחינתו אנחנו נמצאים באופן קבוע בשטח והוא רוצה שכירות מסויימת, ואם תחשוב על זה - זה הוגן.
    אותי משגע כל הקושיות שאנשים מקשים פה, איך לגבות הכסף, ואיך לשמור, והדרישות המטורללות שהם מעלים שהוא ייגדר את השטח ויסלול מסלולים - כן בטח - הוא יניח שם מאות מטרים של גדר, ויביא משאיות של אספלט ויסלול, ויוציא את הממטרות. וגם יעמוד מאחורינו בזמן שאנחנו מטיסים ויעשה לנו נעים בגב - למה לא?
    זה מאוד פשוט - כל הגיבורים פה צריכים לחשוב לאן ההגיון שלהם מוביל, לאן מוליכה החשיבה "הצודקת", זאת הישראלית כל כך, שלא תיתן שידפקו אותה, הלא משתפת פעולה שלהם, ואז אולי יחלחל משהו לתוך המוח החכם שלהם. ואז אולי אולי ישתנה אצלם משהו. כי הכיוון שהם הולכים הוא אחד - שלא תהיה געש.

תודה!
    31
    הודה 180 פעמים ב 100 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

סליחה, אבל זה לא אני זרקתי את הגפרור, ואני לא אעזור לכבות את השריפה בסירה. אני רק שט בה.

(משפט שנאמר חמש דקות לפני שטובעים בים)

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אנשים,

פניתי לחברים שלי בגעש.
    הובהר לו שאנחנו לא זרים ולא עושים את הנזק ושלא יטפל אלינו.

אם מאיים שוב שיזמין משטרה, אז בבקשה.

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [עזרה!] עזרה בהטסה
    על ידי matana21 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13-03-2010, 11:19:57
  2. אני מוכר את מסך ההטסה שלי...
    על ידי MickeyM בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 17-02-2010, 18:26:09
  3. [זהירות!] בטיחות בהטסה