שמות משתמשים לתיוג

צפיה בתוצאות הסקר: איזה ביטוח הטסה יש לכם? (הסקר אנונימי)

מדרגים
158. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • מיליס

31 19.62%
  • קלוב התעופה

37 23.42%
  • אין לי, "יהיה בסדר.."

78 49.37%
  • אחר

12 7.59%
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 51 עד 64 מתוך 64

נושא: איזה ביטוח הטסה יש לכם? (הסקר אנונימי)

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: איזה ביטוח הטסה יש לכם? (הסקר אנונימי)

מוטי, אשאל אותך שאלה, מתי בפעם האחרונה עברת הדרכה והסמכה של הקלוב להטסה?

אם התשובה אינה "בשנה האחרונה" אז אתה והקלוב במיוחד עבריינים ולא עומדים בתנאי הרישיון שניתן לקלוב. (שבכלל אני לא מבין איך הוא יכול "להעביר" או "להכיל" אותו על מישהו.

היישר מפורום תפוז שים לב לסעיף 3:
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הודה 117 פעמים ב 88 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Boogle צפיה בהודעה
    מוטי, אשאל אותך שאלה, מתי בפעם האחרונה עברת הדרכה והסמכה של הקלוב להטסה?

אם התשובה אינה "בשנה האחרונה" אז אתה והקלוב במיוחד עבריינים ולא עומדים בתנאי הרישיון שניתן לקלוב. (שבכלל אני לא מבין איך הוא יכול "להעביר" או "להכיל" אותו על מישהו.

היישר מפורום תפוז שים לב לסעיף 3:
    בנצי אני עבריין(כמו כולם) עם ביטוח שנעשה בין הקלוב לחברת הביטוח, השורה התחתונה היא שאנשים שנפגעו פוצו וזה מה שחשוב. אני ביטוח עשיתי,ומטיס במקום מסודר המוכר ע"י הקלוב וזה מספיק מול חברת הבטוח.זהו,סגרתי הבסטה,לא מגיב יותר בנושא,וכמו שנאמר כל אחד יעשה לפי מיטב הבנתו
    מאחל לכולנו הטסה בטוחה ללא תאונות.
    The sky is my playground
    מוטי

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מוטי, אני לא מכיר מנחת אחד בארץ שהקלוב מכיר בו. אם תמצא לי את זה כתוב איפשהו אני מצטרף אתמול, סליחה שלשום, למנחת הזה.
    כולנו עבריינים נכון להיום בגלל ההתנהלות החלמאית של הגופים בארץ וכשיקרה משהו רציני הכל יתרומם כמו חצאית של רקדנית פלמינגו. אני מקווה שזה הולך להשתנות בעתיד הקרוב.
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

תודה!
    58
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מוטי, גם אני שילמתי לקלוב במשך מספר שנים לא מועט , הבעיה שכל מה שהם התעניינו בו, זה מספר כרטיס האשראי שלי, לא זאת ועוד, במקום לקבל חבר המצטרף בחודש מסויים למשך שנה אתה משלם על שנה מלאה גם אם הצטרפת ביוני.
    בסה"כ מה שיוצא מכל המידע הוא פשוט- ביטוח אפשר לעשות אצל מי שרוצים- חובה על כל אחד לבדוק שאין השגות בפוליסה על "פעילות בלתי חוקית" כי קלוב או לא קלוב, ע"פ התקנות שפורסמו פה ובתפוז כולנו עבריינים עם או בלי חסותו של הקלוב.

האצלת הרישיון של הקלוב לכל מאן דהו, היא בלתי חוקית בעליל, ללא ביצוע נוהל הסמכה והדרכה נאות לפחות אחת לשנה.
    לכן, מבחינה חוקית אין הבדל ביני לבינך כל עוד שנינו מקפידים לשמור על הוראות התקנות בצורה סבירה.

(אגב, האוקטוקופטר , כפי הנראה, הוא עבריין גדול יותר, לא ברור לי בכלל מה המשמעות שאתה מפקיד בידי מערכת אוטונומית שלא הוסמכה, הטסה של הכלי)
    Boogle ולא Google קפיש?

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בוגל,
    האוקטוקופטר שלו חוקי בדיוק כמו המוגיקקה שיש לך וניסית להרוג אותי איתו. כל עוד לא נעשה בו שימוש מסחרי הוא טיסן עם מצלמה + OSD + מחשב טיסה + משדר וידאו + טלמטריה... אבל טיסן!
    טיסן כבר אמרנו?
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

[
    quote] מוטי, גם אני שילמתי לקלוב במשך מספר שנים לא מועט , הבעיה שכל מה שהם התעניינו בו, זה מספר כרטיס האשראי שלי, לא זאת ועוד, במקום לקבל חבר המצטרף בחודש מסויים למשך שנה אתה משלם על שנה מלאה גם אם הצטרפת ביוני.
    בסה"כ מה שיוצא מכל המידע הוא פשוט- ביטוח אפשר לעשות אצל מי שרוצים- חובה על כל אחד לבדוק שאין השגות בפוליסה על "פעילות בלתי חוקית" כי קלוב או לא קלוב, ע"פ התקנות שפורסמו פה ובתפוז כולנו עבריינים עם או בלי חסותו של הקלוב.

האצלת הרישיון של הקלוב לכל מאן דהו, היא בלתי חוקית בעליל, ללא ביצוע נוהל הסמכה והדרכה נאות לפחות אחת לשנה.
    לכן, מבחינה חוקית אין הבדל ביני לבינך כל עוד שנינו מקפידים לשמור על הוראות התקנות בצורה סבירה.

בנצי,לפי הגדרתך כולנו עבריינים ואז למעשה מנהלי הפורום הם ראשי ארגון פשע
    ראו הוזהרתם. למרות שאתה מנפנף לנו בספרי החוקים והתקנות ביד אחת, וביד השניה מפר אותם, הביטוח של הקלוב פיצה אנשים שנפגעו, ואני חוזר בפעם המי יודע כמה,זה מה שחשוב.
    לא מעניין אותי עם הקלוב עומד או לא בתנאים של מת"א,משרד החינוך,משרד התחבורה, משרד הקליטה מעניין מעניין אותי אם הביטוח יפצה לאחר תאונה,ומהמקרים שאני יודע(אישית לוחצת)הוא כן פיצה.עכשיו בטח תבקש שמות עם מספרי ת"ז, גיל,כתובת......
    (אגב, האוקטוקופטר , כפי הנראה, הוא עבריין גדול יותר, לא ברור לי בכלל מה המשמעות שאתה מפקיד בידי מערכת אוטונומית שלא הוסמכה, הטסה של הכלי)
    מה שייך האוקטוקופטר לשרשור הנ"ל?לפי ספר החוקיםהוא נמצא בקטגוריה של המוגי שלך,בכל מקרה האוקטו שלי יותר בטוח מהפוליגל המעופך שלך....נכון מעיין

מוטי, אני לא מכיר מנחת אחד בארץ שהקלוב מכיר בו. אם תמצא לי את זה כתוב איפשהו אני מצטרף אתמול, סליחה שלשום, למנחת הזה.
    כולנו עבריינים נכון להיום בגלל ההתנהלות החלמאית של הגופים בארץ וכשיקרה משהו רציני הכל יתרומם כמו חצאית של רקדנית פלמינגו. אני מקווה שזה הולך להשתנות בעתיד הקרוב.
    לפני מספר שנים כשהתקיימה תחרות של הקלוב בארסוף שאלתי את אריק סיני(המנכ"ל הקודם)לגבי הכרת הקלוב בשטחי הטסה ונאמר לי שכל שטח שנערכה בו תחרות מוכר ע"י הקלוב שהרי הוא(הקלוב)לא יקיים תחרות ללא כיסוי ביטוחי.אם זכרוני אינו מטעיני זה גם נכתב באחת מחוברות הקלוב,בכל אופן אני לוקח על עצמי לבדוק את הנושא מול הקלוב.

השרשור הזה אינו מוביל לשום מקום ונכנס למעגל ללא סוף,וכמו שנכתב כל אחד יעשה כרצונו אבל ישא בתוצאות בהתאם.
    ממליץ לנעול את השרשור לפני שנכרות את הענף שאנו יושבים עליו...הבנו את הפרינציפ.
    יום נעים לכולנו
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    58
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מה אני אגיד לכם נכנסנו ללופ אכן סטייל DX7.

אגב, אין לי ולא היה לי מעולם מוגי. דרימר הוזה לחלוטין. אולי משום שהוא עבריין???
    Boogle ולא Google קפיש?

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי motti צפיה בהודעה
    [

בנצי,לפי הגדרתך כולנו עבריינים ואז למעשה מנהלי הפורום הם ראשי ארגון פשע
    ראו הוזהרתם. למרות שאתה מנפנף לנו בספרי החוקים והתקנות ביד אחת, וביד השניה מפר אותם, הביטוח של הקלוב פיצה אנשים שנפגעו, ואני חוזר בפעם המי יודע כמה,זה מה שחשוב.
    לא מעניין אותי עם הקלוב עומד או לא בתנאים של מת"א,משרד החינוך,משרד התחבורה, משרד הקליטה מעניין מעניין אותי אם הביטוח יפצה לאחר תאונה,ומהמקרים שאני יודע(אישית לוחצת)הוא כן פיצה.עכשיו בטח תבקש שמות עם מספרי ת"ז, גיל,כתובת......

מה שייך האוקטוקופטר לשרשור הנ"ל?לפי ספר החוקיםהוא נמצא בקטגוריה של המוגי שלך,בכל מקרה האוקטו שלי יותר בטוח מהפוליגל המעופך שלך....נכון מעיין

לפני מספר שנים כשהתקיימה תחרות של הקלוב בארסוף שאלתי את אריק סיני(המנכ"ל הקודם)לגבי הכרת הקלוב בשטחי הטסה ונאמר לי שכל שטח שנערכה בו תחרות מוכר ע"י הקלוב שהרי הוא(הקלוב)לא יקיים תחרות ללא כיסוי ביטוחי.אם זכרוני אינו מטעיני זה גם נכתב באחת מחוברות הקלוב,בכל אופן אני לוקח על עצמי לבדוק את הנושא מול הקלוב.

השרשור הזה אינו מוביל לשום מקום ונכנס למעגל ללא סוף,וכמו שנכתב כל אחד יעשה כרצונו אבל ישא בתוצאות בהתאם.
    ממליץ לנעול את השרשור לפני שנכרות את הענף שאנו יושבים עליו...הבנו את הפרינציפ.
    יום נעים לכולנו
    בתור ראש ארגון פשע שמושקע גם בעסקי הקזינו(קזינו מיסים ע"ע מכס) הזנות(המחירים בKH) הלוואות בריבית בשוק האפור (כובעים מקסיקנים, יש איזה 49 חברים שחייבים לי 25 ש"ח כ"א)
    אני חשוב שאני משאיר את השרשור הזה פתוח רק לתוגבתך. הענף שאנחנו יושבים עליו נפל כבר מזמן. מלפי 3.5 שנים אין כזה דבר מנחת שקלוב התעופה מכיר בו אלא רשימת הגבלים שאף מנחת לא עומד בה. בפועל אם חברת הביטוח של הקלוב לא תרצה לשלם יש לה איזה 8 תירוצים שונים.

מה אני אגיד לכם נכנסנו ללופ אכן סטייל DX7.

אגב, אין לי ולא היה לי מעולם מוגי. דרימר הוזה לחלוטין. אולי משום שהוא עבריין???
    אני אזכיר לך. יום חמישי שעבר שעה 22:47 טיסן פוליגלקקה שלך כמעט חתך לי את הפנים.

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נ.ב. מוטי

פעם הייתה לי ספריה. באחד הימים ראיתי טיפה נסורת. התעלמתי ממנה, ניקיתי אחרי כמה ימים שוב ראיתי נסורת ליד ספריית הספרים שלי. שוב ניקתי בלי לחשוב. ככה זה נמשך תוקפה עד שיום אחד כל הספריה קרסה ומאחריה יצאו ים של טרמיטים.
    שיוף נעים.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ממשיכים לטחון מים???ילללה מספיק, כל השרשור הזה הוא דו שיח של חרשים.
    לא מגיב יותר.

שבת שלום,להתראות בארסוף
    מוטי
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs down תגובה להודעה: איזה ביטוח הטסה יש לכם? (הסקר אנונימי)

ציטוט נכתב במקור על ידי motti צפיה בהודעה
    כל השטחים שהטסתי עד היום אושרו ע"י הקלוב לתעופה ולראייה אנשים שנפגעו,פוצו.הבעייה היא שאתם מטיסים בכל מקום פנוי שאינו עומד בקרטוריונים של תעופה אזרחית ואז בודאי שאתם לא עומדים בתנאי הפוליסה.ראיתי לא אחת בתמונות שפורסמו בפורום שמטיסים בקרבה מסוכנת למבנים ואנשים.זה שאתם מסכנים את עצמכם זו בעייה שלכם, אבל למה לסכן אנשים אחרים.וכאחד שנפגע ע"י מטיס חסר אחריות(וכמעט הלך לעולמו) הדבר חורה לי שבעתיים.ובנימה אופטימית נסיים את הסגה.
    מוטי
    והשטחים של הקלוב עומדים בקריטריונים?
    מנחת פ"ת של קלוב התעופה ממוקם כ 50 מטר ממסילת רכבת (תדירות של רכבת נוסעים אחת לכל חצי שעה).
    100 מטרים ממפעל אריזה, 100 מטרים מכביש של איזור תעשייה ופחות מ 250 מטר מאולם אירועים.
    אם כל זה לא מספיק אז בסופי שבוע כשהמנחת הומה מסתובבים לעיתים דחופות חברה עם טרקטורונים ואופנועי שטח מסביב לשטח המנחת.
    ממש מנחת מסודר שעומד בקריטריונים של מנהל התעופה האזרחי, דוגמא ומופת.
    עוד מנחת כזה ואבדנו !

תודה!
    58
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MDreamer צפיה בהודעה
    טיסן פוליגלקקה.
    תשאלתי את הטיסן והוא נורא נעלב מאיך שקראת לו, הוא טוען שדווקא חזה את מה שאני מנסה לעשות (שביל באמצע הראש שלך) ומנע את זה בגופו.

עכשיו הוא הודיע לי שהוא פורש כי אין לו מנחת מסודר, קוראים לו קקה ועוד חושבים שהוא מוגי.
    החזיר מנוע וסרוואים והלך....

אהה ובנושא הביטוח והמנחתים
    א.מ.ל.
    Boogle ולא Google קפיש?

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תשאלתי את הטיסן והוא נורא נעלב מאיך שקראת לו, הוא טוען שדווקא חזה את מה שאני מנסה לעשות (שביל באמצע הראש שלך) ומנע את זה בגופו.
    ממש מצחיק

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי eitan-ro צפיה בהודעה
    הקלוב בדיוק כמו מיליס כפופים לחוקים של מנהל הטייס, כלומר - אם אתה תטיס ליד שדה תעופה ותקרה חלילה תאונה אוורית, אז שום ביטוח לא של מיליס ולא של שמיליס יכסה אותך מהסיבה שעברת על החוק!
    תכלס אין הבדל משמעותי בין הביטוחים, ההבדל הוא שהקלוב הוא גוף שדואג לטיסנאים והוא קיים בשביל הטיסנאים! וככל שיהיו בו יותר פעילים כך כוחו יגדל וזה יבוא לקראתנו!
    בכל מקרה אתם מוזמנים לקרוא את הפוליסה של הקלוב כאן.
    איתן.
    ידידי היקר, כתבת שטויות !
    ביטוח צד ג' מגן עליך מפני תביעות בגין מעשה או מחדל שלך. כמו שביטוח הרכב שלך מכסה תביעות צד ג' גם אם עברת באור אדום (עבירה מפורשת על החוק !) גם במקרה של ביטוח צד ג' תחביב - הכיסוי אינו מותנה באי עבירה על החוק (להבדיל מהשתתפות בביצוע פשע) אלא בסייגים הכתובים בפוליסה. כמעט תמיד תאונה היא עבירה על איזה חוק שהוא (ואם מתייחסים לסע"מ של הקלוב - אין הטסה אחת שהטסת בחייך שלא עברת בה על איזה חוק או שניים). ולגבי הקלוב שדואג לטיסנאים - שטות בהבנת חוק ההשרדות של הארגון - "הלקוח" של הקלוב הוא "ציבור המטיסים" ולא המטיס עצמו. אם יסתבר להם שבשל התביעה שלך הם עלולים לאבד את הביטוח לכולם, יפקירו אותך תוך 3 שניות וללא היסוס. אם יסתבר להם שהתאונה שלך מעמידה את הקלוב (הארגון) באור שלילי, הם יתנערו ממך לפני שתוכל להגיד "טיסן רדיו" (אז גם תשמע מילים כמו: אין מה לעשות, צר היה לנו לגלות שגם אצלנו היה תפוח רקוב בארגז). הארגון (תמיד, כל אירגון) יש לו אג'נדה ואינטרסים משלו ורק למענם הוא פועל. אם במקרה הם חופפים לשלך, תהנה מרוח גב. אבל אם הם בניגוד לשלך, הארגון ידרוס אותך כמו קטר רכבת. בביטוח פרטי זה שונה - ביטוח פרטי הוא חוזה אישי בינך ובין חברת הביטוח. כל זכויותך וחובותיך רשומות בו. אין אינטרסים זרים של כבוד, חינוך, יראו ויראו, טובת הכלל וכד'. כל מה שיש בו זו הפוליסה, תנאיה ואין מלבדה דבר. והכי חשוב, במקרה מחלוקת לך יתרונות מובהקים. החל מ - "הפוליסה תמיד תפורש לרעת מנסחה" (כלומר, אם ניתן להבין משפט מסויים בשני אופנים, החוק אומר שהוא יפורש באופן המיטיב עם המבוטח), "עקרון הכיס העמוק" (כלומר, במקרה של ספקות יחוייב מי שכיסו יותר עמוק, קרי חברת הביטוח העשירה), "להמנע משיפוט" (כלומר, חברת הביטוח, גם שחושבת שאפשר לשלם פחות או לא לשלם כלל, שוקלת במקרים רבים את השיקול הפרקטי של "להפטר" מהתביעה כי שיפוט הוא מסוכן עבורה בשל עקרון הכיס העמוק ושופטים "לא צפויים". לכן, חב' ביטוח נוטות להתפשר במקרים רבים). אז מי שרוצה להרגיש באמת בטוח, ירכוש ביטוח רק בפוליסה פרטית וימנע כמה שניתן מפוליסה קולקטיבית (זה נכון גם לגבי ביטוח רפואי, סיעודי, חיים תאונות וכד')

יוסי מיליס
    www.millis.co.il
    office@millis.co.il
    טל: 09-9571192
    נערך לאחרונה על ידי יוסי מיליס; 26-05-2010 בשעה 20:32:25.

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. הטסה ראשונה . איזה מדריך , איזה כיף.
    על ידי avimag בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 03-07-2011, 17:33:30
  2. כייצד לזאהות בקר אנונימי ???
    על ידי Tornadon בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 04-03-2010, 20:02:01
  3. איזה אתר הטסה מדהים
    על ידי sharonx בפורום גלריה