שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 40

נושא: ביטוח הטסה

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Exclamation ביטוח הטסה

היי,

אני יודע שהנושא הזה נטחן עד דק בכל הזדמנות, אך בכל זאת אני רוצה להעלות אותו שוב. אני אישית חושב שלהטיס ללא ביטוח זה פשע, חוסר אחריות וחוסר התחשבות בחברים שסביבך. אני קורא לכל מי שעדין אין לו ביטוח מכל סוג, לעשות ביטוח לתחביב - אנחנו מוציאים מאות ואלפי שקלים על ציוד כל חודש, הביטוח מתגמד לעומת כל מה שעלול לקרות וקרה יותר מפעם אחת בארצנו לצערנו.

כיום יש 2 אופציות לביטוח:
    1. קלוב התעופה לישראל (הלוגו שם הקלוב מופיע בדף הראשי)
    2. יוסי מיליס, סוכן ביטוח מול חברת 'הפיניקס' - בפורום המסחריים יש פרטים נוספים

בטחו את עצמכם
    eFly
    נערך לאחרונה על ידי MDreamer; 24-05-2010 בשעה 16:39:56.
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: ביטוח הטסה

כמו כן...
    ישנם עוד מספר מנחתים בארץ בבעלות פרטית שגם עושות
    ביטוח למטיס.
    כגון מנחת שחק שמשרת את לקוחות טיסני חולון.
    CALMATO 40 SPORTS
    SKILLFUL F3A
    AeroPet 50
    SOPRANO
    P-51 MUSTANG
    Shoestring
    CESSNA 188
    REVOLVER
    swift II
    BOBCAT FERRARI
    FUTABA 10CG 2.4Ghz

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בשביל תחרות ה F3C בחודש הבא, עשיתי ביטוח עד סוף אוגוסט בקלוב.
    העניין הוא שעכשיו קראתי את התקנון ושם מדובר על כך שהביטוח תופס רק באירועים רשמיים שקשורים לקלוב. מבחינתי הביטוח שעשיתי לא שווה שקל אחד שהוצאתי מכיוון שאני מטיס באופן קבוע במקום שאינו קשור לקלוב ולכן הביטוח לא תופס שם. (אם אני טועה אני אשמח שמישהו יראה לי ויתקן אותי).
    אם יהיה ביטוח 'נורמלי' - שמכסה אותי גם בהטסה בשטח שאני מטיס בו באופן קבוע ובכל שטח אחר(כפוף כמובן לחוקי בטיחות מסוימים), אז יהיה שווה לעשות ביטוח. עד אז זה נראה לא הגיוני פשוט לשלם כדי שאני אוכל להגיד שיש לי ביטוח - ובמציאות אין בכלל כיסוי...

מי שמוכן לשלם סתם כדי להרגיש טוב - שישלח לי כסף, אני מבטיח שיש לכם ביטוח עם כיסוי מלא. אבל רק אצלי בגינה, כשאני נמצא במקום ולא בין 2 ל 4..
    נערך לאחרונה על ידי wonderd; 25-05-2010 בשעה 08:46:24.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    9
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כ"כ הרבה דיברו על זה ועדיין שואלים שאלות בנושא קרא את ההמלצות לביטוח של מיליס .

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

במה שונות ההמלצות שלו ממה שכתבתי, האם הביטוח שהוא מציע כולל כל מקום הטסה? אפילו הוא לא עונה על השאלה הזאת בשירשור מלפני שנתיים שהוא הקפיץ.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    17
    הודה 12 פעמים ב 12 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חייב להבהיר ...
    אחרי מקרה די מפחיד ומבהיל שקרה לי ,הייתי בשטח ההטסה בפרדס (ליד בית גמליאל) ,יש שם מסלול כורכר רחב ,שבעיקרון מיועד להמראות ונחיתות של מטוסים קלים .
    ראיתי מטוס קל מתקרב לשטח והחלטתי שעדיף לנחות ,במקרה המטוס היה באזור שטח הנחיתה כלומר הייתי חייב לנחות מול הרוח והמטוס היה גם באותו כיוון ,השתדלתי לבצע הקפה גדולה ככל האפשר כדי שהמטוס יעבור ,אבל באוויר לא ניתן לשלוט ב 100% במה שקורה במיוחד כשיש רוח חזקה.
    בקיצור הטיסן עבר מאוד קרוב למטוס ואפילו קיבל מכת רוח מזרמי האויר של המטוס אבל למזלי הגדול לא התנגש בו והכל עבר בשלום .
    אחרי מס' דקות המטוס הקל נחת לידנו והטייס בא אלי וכעס על מה שקרה ,אני הסברתי שכשראיתי אותו מייד נגשתי לנחיתה כדי למנוע אי נעימויות , והייתי חייב להגיע מהכיוון שלו כי אני חייב לנחות מול הרוח.

את הסיפור הזה סיפרתי לסוכנות הביטוח של יוסי מיליס ושאלתי "מה היה קורה אם חס ושלום המטוס היה מתרסק וכל ההשלכות לזה "
    התשובה הייתה הביטוח מכסה עד 2,000000 ש"ח אם היית נתבע ביותר מזה היית בכל מקרה צריך להשלים את החסר ...
    אז המסקנה שלי, הביטוח הזה לא נותן לך ראש שקט בכל מצב ,אבל אחרי המקרה הזה אני חושב פעמיים איפה בכלל כדאי להטיס ...
    נערך לאחרונה על ידי amnon; 25-05-2010 בשעה 11:04:29.

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי amnon צפיה בהודעה
    אני חייב להבהיר ...
    אחרי מקרה די מפחיד ומבהיל שקרה לי ,הייתי בשטח ההטסה בפרדס (ליד בית גמליאל) ,יש שם מסלול כורכר רחב ,שבעיקרון מיועד להמראות ונחיתות של מטוסים קלים .
    ראיתי מטוס קל מתקרב לשטח והחלטתי שעדיף לנחות ,במקרה המטוס היה באזור שטח הנחיתה כלומר הייתי חייב לנחות מול הרוח והמטוס היה גם באותו כיוון ,השתדלתי לבצע הקפה גדולה ככל האפשר כדי שהמטוס יעבור ,אבל באוויר לא ניתן לשלוט ב 100% במה שקורה במיוחד כשיש רוח חזקה.
    בקיצור הטיסן עבר מאוד קרוב למטוס ואפילו קיבל מכת רוח מזרמי האויר של המטוס אבל למזלי הגדול לא התנגש בו והכל עבר בשלום .
    אחרי מס' דקות המטוס הקל נחת לידנו והטייס בא אלי וכעס על מה שקרה ,אני הסברתי שכשראיתי אותו מייד נגשתי לנחיתה כדי למנוע אי נעימויות , והייתי חייב להגיע מהכיוון שלו כי אני חייב לנחות מול הרוח.

את הסיפור הזה סיפרתי לסוכנות הביטוח של יוסי מיליס ושאלתי "מה היה קורה אם חס ושלום המטוס היה מתרסק וכל ההשלכות לזה "
    התשובה הייתה הביטוח מכסה עד 2,000000 ש"ח אם היית נתבע ביותר מזה היית בכל מקרה צריך להשלים את החסר ...
    אז המסקנה שלי, הביטוח הזה לא נותן לך ראש שקט בכל מצב ,אבל אחרי המקרה הזה אני חושב פעמיים איפה בכלל כדאי להטיס ...
    אני שמח שזה ניגמר בשלום אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם...... בכל אופן אין לך מה לחפש במקום של מינחת מטוסים,ממתי מטיסים טיסנים במסלול של מטוסים חברים תחשבו קצת זה לא העיקר להטיס,במקרה הזה היית צריך להנחית את הטיסן ראש באדמה עם רוח בלי רוח ולא לסכן את המטוס,זה מיקרה חמור ביותר אני מקווה שלמדת לקח מזה,לדעתי שום ביטוח לא היה עוזר לך במקרה הזה,העיקר שזה ניגמר בשלום.
    נערך לאחרונה על ידי ללו; 25-05-2010 בשעה 14:28:45.
    טייסת בן גוריון בפיקודו של ללו
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wonderd צפיה בהודעה
    בשביל תחרות ה F3C בחודש הבא, עשיתי ביטוח עד סוף אוגוסט בקלוב.
    העניין הוא שעכשיו קראתי את התקנון ושם מדובר על כך שהביטוח תופס רק באירועים רשמיים שקשורים לקלוב. מבחינתי הביטוח שעשיתי לא שווה שקל אחד שהוצאתי מכיוון שאני מטיס באופן קבוע במקום שאינו קשור לקלוב ולכן הביטוח לא תופס שם. (אם אני טועה אני אשמח שמישהו יראה לי ויתקן אותי).
    אם יהיה ביטוח 'נורמלי' - שמכסה אותי גם בהטסה בשטח שאני מטיס בו באופן קבוע ובכל שטח אחר(כפוף כמובן לחוקי בטיחות מסוימים), אז יהיה שווה לעשות ביטוח. עד אז זה נראה לא הגיוני פשוט לשלם כדי שאני אוכל להגיד שיש לי ביטוח - ובמציאות אין בכלל כיסוי...

מי שמוכן לשלם סתם כדי להרגיש טוב - שישלח לי כסף, אני מבטיח שיש לכם ביטוח עם כיסוי מלא. אבל רק אצלי בגינה, כשאני נמצא במקום ולא בין 2 ל 4..
    בוקר טוב אליהו
    זה מה שניסיתי להסביר לאנשים מספר רב של פעמים, תקראו לפני שאתם חותמים.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי amnon צפיה בהודעה
    אני חייב להבהיר ...

אף ביטוח שבעולם לא יכסה אותך נגד רשלנות או התנהגות בלתי סבירה.
    אם ואם ואם לסבתא היו גלגלים.
    תהיה בטוח שכאשר הנזק יהיה אמיתי זו לא התשובה שתקבל מהביטוח, לפי הפוליסה של מיליס גם למטיס עיוור מותר להטיס ובכל מקום שיבחר,הוא מבחינתו מכוסה ביטוחית, זו פוליסה?

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הודה 117 פעמים ב 88 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ללו צפיה בהודעה
    אני שמח שזה ניגמר בשלום אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם...... בכל אופן אין לך מה לחפש במקום של מינחת מטוסים,ממתי מטיסים טיסנים במסלול של מטוסים חברים תחשבו קצת זה לא העיקר להטיס,במקרה הזה היית צריך להנחית את הטיסן ראש באדמה עם רוח בלי רוח ולא לסכן את המטוס,זה מיקרה חמור ביותר אני מקווה שלמדת לקח מזה,לדעתי שום ביטוח לא היה עוזר לך במקרה הזה,העיקר שזה ניגמר בשלום.
    שלום אמנון, כמה הערות בונות, לדעתי(ולא רוצה לפתוח שרשור ללא סוף)
    1.שדה פעיל אסור להטיס טיסנים(מותר בתאום אם הרשויות המתאימות)
    2.עדיפות הנחיתה היא תמיד של המטוסים.
    3. ראית מטוס מגיע לנחיתה,תתרחק ממנו ותן לו לנחות.
    4.כאשר המסלול פנוי, תנחת בשלום.
    5.במצב חרום אתה צריך לנחות אם הרוח או נגד הרוח העיקר לא לסכן את המטוס הנוחת וגם אם צריך להכניס את הטיסן לאדמה, כי זה עדיף על כל דבר אחר.
    6.אם חס ושלום היה קורה משהו לא עדיף שהיה לך בטוח???
    מוטי
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    9
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ziki צפיה בהודעה
    בוקר טוב אליהו
    זה מה שניסיתי להסביר לאנשים מספר רב של פעמים, תקראו לפני שאתם חותמים.
    זיקי אני קורא לא מעט בפורום ושמתי לב שאתה די אוהב להשמיע ולא לשמוע שאתה בעמדה מסויימת לא משנה אם יראו לך אחרת אתה תישאר בשלך אתה מבצע סינון של מידע שאתה מקבל ובוחר לקחת ממנו רק מה שאתה רוצה להציג ולא את הכל ,ואני אומר זאת כי אתה ננעל שוב ושוב על אותו משפט... בביטוח של מיליס נתנו את הפתרון לאיפה מטיסים ומה מכסה בלי ססימאות ואותיות קטנות.ונתן אמנון דוגמא למקרה והתשובה שקיבל היתה ,שהיה משלם את מה שמעל ה 2 מליון .

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי roy_bar צפיה בהודעה
    כמו כן...
    ישנם עוד מספר מנחתים בארץ בבעלות פרטית שגם עושות
    ביטוח למטיס.
    כגון מנחת שחק שמשרת את לקוחות טיסני חולון.
    הביטוח במנחת שחק מבטח אותך כל עוד אתה מטיס בתחומי המנחת בלבד, לא מאמין? תבדוק
    חברים הפוליסות כתובות בעברית, צריך רק לקרוא.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי מטיס1 צפיה בהודעה
    זיקי אני קורא לא מעט בפורום ושמתי לב שאתה די אוהב להשמיע ולא לשמוע שאתה בעמדה מסויימת לא משנה אם יראו לך אחרת אתה תישאר בשלך אתה מבצע סינון של מידע שאתה מקבל ובוחר לקחת ממנו רק מה שאתה רוצה להציג ולא את הכל ,ואני אומר זאת כי אתה ננעל שוב ושוב על אותו משפט... בביטוח של מיליס נתנו את הפתרון לאיפה מטיסים ומה מכסה בלי ססימאות ואותיות קטנות.ונתן אמנון דוגמא למקרה והתשובה שקיבל היתה ,שהיה משלם את מה שמעל ה 2 מליון .
    צר לי ידידי אבל מה לעשות, רצה הגורל ובנושא של עריכת חוזים יש לי קצת הבנה ויותר מבסיסית.
    ביטוח לצורך העניין הוא חוזה בין שני צדדים לכל דבר ועניין.
    הביטוח של קלוב התעופה לוקה בחסר עקב כך שההגבלות שבו לא מתאימות לאופן שבו רוב המטיסים בארץ מתנהלים בשוטף ולא נכנס לזה שוב, אגב הוא מתאים לאוכלוסיה מאד מסויימת כזו שמטיסה רק במסגרת הקלוב.
    הביטוח של מיליס מנוסח באופן שלא ראוי לקרוא לו בכלל ביטוח.
    תשלמו, תחתמו ותהנו.
    כל מה שאני מנסה לעשות זה קצת לפתוח לכם את העיניים.
    עובדה, אנשים לא קוראים ולא מבינים על מה הם חותמים.
    אגב, פוליסת ביטוח לא צריכים לראות צריכים לקרוא.
    נערך לאחרונה על ידי ziki; 25-05-2010 בשעה 15:20:25.

תודה!
    208
    הודה 542 פעמים ב 329 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ZIKI - תסביר בבקשה מה לא תקין מבחינה חוזית בבטיוח מיליס. אני מבוטח מיליס ומעניין אותי מה לא בסדר לדעתך בביטוח הזה.
    Success is the ability to go from one failure to the next without any loss of enthusiasm

תודה!
    17
    הודה 12 פעמים ב 12 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ללו צפיה בהודעה
    ללו ידידי ,
    המסלול הנ"ל הוא לחלוטין לא מינחת מסודר למטוסים, אין שם שום רשויות ושום פיקוח יש שם מסלול כורכר רחב שמתאים לשימוש של בקאים ומדי פעם מנצלים אותו גם מטוסים קלים ומלבד זאת מטיסים שם יותר טיסנים מאשר מטוסים (כל שבת יש שם לפחות 10 מטיסים).
    המצב הזה היה הפתעה מוחלטת לגבי ,האמת כמו שכתבתי אני בהחלט חושב לשנות את מקום ההטסה שלי בעקבות המקרה.
    מלבד זאת אני יודע שאתם מטיסים ליד צומת מסובים ושם נוחתים וממריאים מטוסי נוסעים ועוד ועוד ולכולם היעד הוא שדה התעופה הרישמי של ישראל ולמרות זאת אתם מטיסים שם ,חשבת על זה שאולי זה מסוכן, אפילו סיכון אפסי לא שווה את הסיכון ...

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי sharonx צפיה בהודעה
    ZIKI - תסביר בבקשה מה לא תקין מבחינה חוזית בבטיוח מיליס. אני מבוטח מיליס ומעניין אותי מה לא בסדר לדעתך בביטוח הזה.
    מצטרף לבקשה מאותם סיבות... מה גם שיוסי מיליס הגיב בפורום והסביר שזו פוליסת ALL RISK
    כך שהפוליסה מכסה את כל מה שלא הוחרג במפורש ???
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    0
    הודה 45 פעמים ב 43 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מר ללו היקר....אתה מגדיר עצמך כאדם בעל יכולת איפיון וכאן אתה כותב '' אם זה לא היה בטוח , היו נותנים לנו להטיס שם?'' האם אין באימרתך משום חוסר אחריות מוחלט ?ואיפה שיקול הדעת??? יש באמירתך משום התנערות מאחריות ונעיצת הראש בחול... אתה יודע שבתחום ה TMA של בן גוריון אסור לעלות ללא אישור כלל? מוצע לך לקחת ספר של חוקת טייס ולעיין בו במקצת....דומה הדבר למקרה שקרה אצלנו בישוב...אנו גרים ברחוב חד סיטרי. ערב אחד בעת שעמדתי ליד ביתי הבחנתי ברכב פרטי שנסע לקראתי בכיוון המנוגד לתנועה . סימנתי לרכב לעצור ובתוכו ישב לא אחר מאשר שוטר במדים. שאלתי לפשר מעשיו והוא מבלי להתבלבל ''הסביר'' שהשלט המורה על רחוב חד סיטרי הוצב בצד הלא נכון של המדרכה בניגוד לתקנון ...יש לציין שהוא גלוי לעין לחלוטין ובעת השיפוצים שנעשו למדרכות הציבו השלט כך....ולכן ''מותר'' לו לנסוע כך... שאלתי ''ומה אם תגרום לתאונה חס וחלילה ואנשים יפגעו ?? מה ? תבוא ותאמר השלט לא הוצב כחוק ? איך תחיה עם עצמך? איפה שיקול הדעת שלך הרי יודע אתה שזהו רחוב חד סיטרי... ולנקודתי....!!! אי ידיעת החוק אינה פוטרת!!!

והנכם מתבקשים ''להגדיל ראש'' ולהתחבא מאחורי טעויות של אחרים זו קלות דעת וחוסר אחריות מוחלטת...!!!

מר ללו אולי החברה מרת''א (רשות תעופה אזרחית) לא מודעים לקיומכם??

דרך אגב למיטב ידעתי גובה האסור לטיסה ! ב TMA ללא אישור הוא מ 0 רגל ועד 33,000 רגל!

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Cool תגובה להודעה: ביטוח הטסה

ובנוסף....

לכלי טייס מאוישים תמיד זכות קדימה...הגיוני לא ? בין אם זה שדה מוסדר או לא ! ועל כן בעת זיהוי כלי טייס במרחב הקרוב יש לעשות הכל בכדי להמנע מלהימצא בקרבתו. ואם הדבר כרוך בריסוק מכוון של הטיסן ....לו יהי כן !

יום טוב.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ZvikaF צפיה בהודעה
    מצטרף לבקשה מאותם סיבות... מה גם שיוסי מיליס הגיב בפורום והסביר שזו פוליסת ALL RISK
    כך שהפוליסה מכסה את כל מה שלא הוחרג במפורש ???
    גם ביטוח חיים זו פוליסת ALL RISK ועדיין יש בה הגבלות והיא מנוסחת (בו נהיה עדינים) קצת יותר רציני.
    ריבוי השירשורים בנושא הזה כבר נהיה מתיש מלתת את אותו ההסבר הזה שוב.
    נתנו ליוסי מיליס במה לפרסם את מה שהוא קורא לו ביטוח מטיסים צד ג' אבל לצערי ולמרות שניסיתי אין לי אפשרות להגיב ישירות מולו ומעל דפי הפורום.

מנהלי הפורום היקרים, אשמח אם תפתחו את הנושא שיוסי מיליס פתח בנעוץ, דף ה WORD שהוא פרסם שם רחוק מלהיות פוליסת ביטוח, כמו שאתם רואים יש הרבה שאלות וכדאי שהם יופנו אליו ולא כדיון לא ענייני בין המבוטחים.
    נערך לאחרונה על ידי ziki; 26-05-2010 בשעה 10:27:15.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דבר אחרון...

בכדי לדעת באם אתם בתחום או אזור אסור לטיסה ניתן לרכוש מפת אזורי טיסה ונתיבים מכמה חברות המציעות קורסים להנפקה של רשיון טייס בין אם זה לעז''מ או תעופה כללית. כמוכן ניתן לרוש מפה זו גם ממשרדי רת''א בשדה התעופה בן-גוריון.

ה TMA של בן-גוריון הוא אזור גדול מאד המשתרע על פני קילומטרים רבים ואינו ה CTR של השדה.

מנחת הבית
    אלישמע: מנחת שאישרתי ברת"א.
    תודה!
    124
    הודה 150 פעמים ב 98 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MCMF צפיה בהודעה
    דבר אחרון...

בכדי לדעת באם אתם בתחום או אזור אסור לטיסה ניתן לרכוש מפת אזורי טיסה ונתיבים מכמה חברות המציעות קורסים להנפקה של רשיון טייס בין אם זה לעז''מ או תעופה כללית. כמוכן ניתן לרוש מפה זו גם ממשרדי רת''א בשדה התעופה בן-גוריון.

ה TMA של בן-גוריון הוא אזור גדול מאד המשתרע על פני קילומטרים רבים ואינו ה CTR של השדה.
    אין את המידע הזה בצורה אלקטרונית ברשת? אין איזה קישור שניתן לראות היכן ממש אסור לטוס?

אני חושב שכולם כאן ממש לא רוצים לגרום שום נזק לאף אחד וכמובן לשמור על החוק.
    נשמח לקישור כנ"ל.
    Some things you can only really appreciate from above
    אתה צינור : http://www.youtube.com/user/IRonen

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נושא הביטוח הוא די ערטילאי ולשימחתנו לא ממומש לעיתים קרובות.
    מנסיון בתחביב אחר שלי (צלילה) שבו מוכתבת חובת ביטוח ע"י הרשויות, הפוליסה סתמית יחסית ולא בטוח מה היא מכסה, ולצערנו כבר היו מקרים שהיא הופעלה. בחלק מהמקרים המבטח ניסה להתנער ובמרביתם לא.
    אני חושב שפוליסה צריכה להתמך בסוכן מבין וחיובי ובאה לתת מענה לצרה לא צפויה.
    גם המגמה של העלייה בריכוז עורכי הדין מוסיפה לייצר ההתכתשות.

לשלול את נושא הביטוח מכיוון שפוליסה לא מכסה את כל האפשרויות לדעתי זו טעות, שבמקרה הטוב תחסוך כמה מאות שקלים בשנה ובמקרה הרע תעלה אלפי שקלים ויותר.
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    49
    הודה 38 פעמים ב 29 הודעות
    כניסות לבלוג
    11
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חברים יקרים,
    לצערי היה לי ניסיון עם כמה חברות ביטוח
    במקרה אחד זה הסתיים במוות ואחרי זה
    היה צורך לרדוף אחרי חברת הביטוח במקרה
    השני זה היה יכול להגמר באסון לולא הייתי מכיר
    אנשים טובים שמוכנים להגיע מהצפון לחילוץ !
    השאלות הכי חשובות פה שלמטרתה אנחנו עושים את
    הביטוח מה קורה אם ? ואיפה הביטוח תופס ?
    כמובן ואני חייב לציין שהכל צריך להיות רשום בשפה ברורה
    שגם ילד בכיתה א יוכל להבין ולדוגמא :
    במנחת א' אין ביטוח עקב אי עמידה בתקנון/חוקים
    ובמנחת ב' הביטוח תקף עקב עמידה בתקנון ובנהלים.

ומי שפעם שאל אותי למה אני מתכוון לשורות הקטנות
    אלו השורות הקטנות הכי חשובות שצריכות להיות ברורות
    ומודגשות כי זה מה שמענין אותנו ולא את חברת הביטוח
    שהאינטרס שלה זה למכור וכמה שיותר !

תשימו לב כי כבר עמדתי במבחן התוצאה מול חברות ביטוח
    ואני יכול להגיד בצורה חד משמעית שאחרי ששילמתם
    אתם יכולים לתת גז וליסוע ..... ואם יקרה משהו תתחילו לבזבז
    זמן על תחקורים שאלות תקנות ואז אולי תקבלו כסף/פיצוי !

שיהיה לכם בהצלחה !
    בכבוד רב,
    שגיא אדיר

T-Rex 700N LE
    V-Bar SL Pro
    Ys 120 3D
    DX8

תלמד מאתמול, תחיה את היום, תקווה למחר והכי חשוב תהנה מהחיים !
    Fly Hard Fly Low Fly 3D All The Way

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אפרופו בטיחות, טסתי עם חברי בשבת באז"מ לראשון ושיא החלם שם זה מיקום מסלול הטיסנים ביחס למסלול האזמים (הטיסנים קיבלו את כוון הרוח הטוב ) , שימו לב המטיסים שם, אתם עולים כשאזמים ניגשים לנחיתה (אסור ע"פ הסע"מ של המנחת) ובנוסף עושים הקפות מעל תחילת מסלול 18 "בלי לשים לב".
    העיקר שהמסלול מאושר ע"י הקלוב
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	DSCF1095.JPG‏ 
Views:	532 
Size:	325.0 קילובייט 
ID:	26138  
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ל - WONDERD ואחרים - כבר גרוני ניחר מלכתוב אותם דברים שוב ושוב וביניהם - כן ! פוליסת צד ג' - תחביב בראש שקט אינה מגבילה את מקום ההטסה. היא תקפה בכל מקום וללא תנאי וללא דרישה למנחת ספציפי. זה היה מספיק ברור ?
    ולכל הסקפטיים למיניהם - ביטוח כמו ביטוח כמו ביטוח ! וזה לא משנה אם מדובר ברכב, דירה, עסק, צד ג' טיסנים - לחברת הביטוח יש את הזכות לברר את החבות שלה (ולכם כמובן, עומדת הזכות לקטר ולהלעיז). חברות הביטוח משלמות מליארדי (כן, מיליארדי - זו לא טעות) ש"ח תביעות בשנה. ובמקום שאינן רוצות לשלם וצריכות לשלם, יש בית משפט. אגב, מכל ענפי המסחר, ענף הביטוח מגיע הכי פחות לבתי משפט. התירוץ המפורסם של משל השועל וגדר הכרם (לאחר שלא הצליח לפרוץ פנימה דרכה, ניחם עצמו בכך שבטח הענבים חמוצים ולא שווה המאמץ) מתאים לכל הסיפורים המכלילים על "חברות ביטוח לא משלמות" אלו תרוצים על רקע חוסר אחריות לשלם פרמיה ולהיות מבוטח (כדברי השועל: בטח הם לא ישלמו...). לאלו יש לי חדשות: אם לא תרכשו ביטוח ויקרה מקרה, אז אתם בטח תשלמו ! כי כך יקבע בית המשפט.
    לכל אלו שטענו שההסברים שלי בפורום "אינם פוליסה". נכון !
    הפוליסה, על כל אות ותג שבה, מופיעה אצלי באתר. לי אין סודות, הסתרות וכל האותיות די קטנות... כנסו, קראו ואם יש שאלות, אשמח לענות.

יוסי מיליס
    משרד: 09-9571192
    www.millis.co.il
    office@millis.co.il

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [דיון] איזה ביטוח הטסה יש לכם? (הסקר אנונימי)
    על ידי MDreamer בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 63
    הודעה אחרונה: 26-05-2010, 20:23:41
  2. [שאלה] ביטוח צד ג'
    על ידי JohnnyBlack בפורום פורום מסוקי דלק
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 28-03-2010, 00:30:34
  3. [שאלה] ביטוח למסוקאים...
    על ידי saarordan בפורום פורום מסוקי דלק
    תגובות: 65
    הודעה אחרונה: 11-10-2009, 14:35:52
  4. ביטוח הטסה