שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 48

נושא: שרשור מפגשים להטסות בין חברים ניתן לפתוח ולתאם מפגשים רק פה . . .

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Exclamation שרשור מפגשים להטסות בין חברים ניתן לפתוח ולתאם מפגשים רק פה . . .

שלום חברים,

הוחלט שאת כל המפגשים מי בא להטיס, איפה ומתי אנו מרכזים במקום אחד, וזה הקישור:
    http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=25386

אנא הקפידו לא לפתוח שרשור חדש פה בפורם אלא במקום המיועד לכך.

תודה על שיתוף הפעולה.

כמו כן תודה לגיא (guyst) על הרעיון.
    נערך לאחרונה על ידי nir; 21-07-2010 בשעה 21:36:32.
    Futaba 10CHP 2.4GHZ

E-Flight T34 Mentor
    SebArt Angel S 50E
    Multiplex Easy Star
    Multiplex Easy Glider Pro
    Multiplex Cularis

תודה!
    290
    הודה 230 פעמים ב 209 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: שרשור מפגשים להטסות בין חברים ניתן לפתוח ולתאם מפגשים רק פה . . .

רגע, אז פה קובעים או בקישור שנתת?
    מתן.

שלושה טיסנים, קוואד, Tekno eb48.2, Schumacher k1 aero, Team associated b4.2, Venom creeper.

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: שרשור מפגשים להטסות בין חברים ניתן לפתוח ולתאם מפגשים רק פה . . .

כמו שכתבתי, בשרשור הזה בלבד:

תודה.
    Futaba 10CHP 2.4GHZ

E-Flight T34 Mentor
    SebArt Angel S 50E
    Multiplex Easy Star
    Multiplex Cularis

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ניר, מזמן הצעתי שייפתח תת פורום של מפגשי הטסה
    אי אפשר לעשות את זה דרך שירשור, השירשור ייתארך עד קץ הימים ואחרי שבועיים לא יהיה יעיל
    מיום הקמתו של הפורום הזה אני ממליץ לפתוח תת פורום מפגשים (מכל הסוגים)אבל בצורה כזאת שכל פוסט שהתאריך שלו עבר יימחק אוטומטית כך שתמיד יהיה רק דף אחד בשירשור הזה ולא 10 מליון עמודים
    מעיין בזמנו הבטיח שיהיה דבר כזה...
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עודד, יכול להיות שאתה צודק.
    בשלב זה אנחנו רוצים לרכז את כל המפגשים במקום אחד ולא באופן מפוזר בכל הפורום.
    Futaba 10CHP 2.4GHZ

E-Flight T34 Mentor
    SebArt Angel S 50E
    Multiplex Easy Star
    Multiplex Cularis

תודה!
    70
    הודה 131 פעמים ב 108 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא מעוניינים . רוצים שירשור חדש כל פעם מה הבעיה מה כואב לכם להכנס לפרום וליראות למי בא להטיס עוד שעתיים
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חלק מאנישי הפורום הפכו ליהיות חברי כנסת עם הצעות לא לא כך מענינות. למרות שרציתי לירשום משהו אחר בסוף חוץ ממענינות
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי haimgil צפיה בהודעה
    חלק מאנישי הפורום הפכו ליהיות חברי כנסת עם הצעות לא לא כך מענינות. למרות שרציתי לירשום משהו אחר בסוף חוץ ממענינות

חיים ידידי,
    אף אחד לא פה חבר כנסת.
    זאת לא הצעה שחשבנו זאת קביעה שהוחלטה בין כל מנהלי הפורמים ומנהלי האתר.
    אם לא הבנת אני בשבילך מוכן לצטט זאת שוב:
    " הוחלט שאת כל המפגשים מי בא להטיס, איפה ומתי אנו מרכזים במקום אחד, וזה הקישור:

אנא הקפידו לא לפתוח שרשור חדש פה בפורם אלא במקום המיועד לכך. "

אם אתה רוצה להתחכם אתה מוזמן.
    Futaba 10CHP 2.4GHZ

E-Flight T34 Mentor
    SebArt Angel S 50E
    Multiplex Easy Star
    Multiplex Cularis

תודה!
    3
    הודה 46 פעמים ב 36 הודעות
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה לא רציני מה שקורה כאן , פורום פעיל אמור להיות מרובה משתתפים עם דיונים פעילים על בסיס של שעות בודדות , אפילו דקות בודדות בין תגובה לתגובה.
    אני מטיס בדרך כלל גם בימי ב' ו- ד' בפרדס בהתחלה הייתי שם לבד ממש כמו חוף פרטי, מאז שהתחלתי להודיע בפורום שאני מטיס למחרת התחילו להגיע הרבה חברי פורום להטיס בצוותא ובכיף .

מה המטרה של האשכול המיותר הזה ?

אם מטרתו לצמצם פעילות בפורום אז הצלחתם , אני בטח לא הולך לרשום כאן באשכול או לתאם ? בטח לא "להתחכם"

ההנהלה או הוגה הרעיון צריכים להבין שיש הרבה חברי פורום שרק קוראים את ההודעות והתכתובות ולא כותבים בפורום , רוצים לדעת למה ? בדיוק אמר לי חבר פורום שהוא שם לב שאם מישהו כותב משהו אז הוא צריך לשים קסדה ??????

בנוסף אם מישהו שואל שאלה במקום לעשות חיפוש נכנסים בו במקום לעזור לו, לא כולם אלופי מחשוב ובשביל לחפש משהו צריך גם לדעת מה לרשום לא ?

מה כל כך קשה לעזור לאותו אדם ולשים לינק רלוונטי לאשכול הנכון ?

פשוט לא מובן מה שקורה כאן.

האם אנחנו מנסים לעודד דיונים ולשתף מידע או לצמצם כאן את הדיונים ?

בכל מקרה אם הרצון היה לדלל ולהעלים מפגשים ספונטניים במקומות שונים אז הצלחתם.

הרעיון של עודד עם התת פורום מעולה.

בואו ונראה את מבחן התוצאה, אני מעריך שיעלמו לגמרי ארגון מפגשים ותאומים כאלה ואחרים וגם הודעות לגביהם .
    נערך לאחרונה על ידי alexk; 23-07-2010 בשעה 18:57:44.

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיא אני די תופס ממך , אבל עד כמה שאני ראיתי ב4 החודשים האחרונים לא ראיתי אותך רושם שאתה מטיס במקום x או y ושאתה מנסה לקבוע מפגש עם מישהו בפורום איך ומטלאיפה בא לך הרעיון הממש לא פרודקטיבי הזה ?
    וניר למה אתה מאמץ כזה רעיון בצורה מהירה מבלי אפילו לעשות סקר ?

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלכס המטרה שלנו היא לשמור על רמה מקצועית של הפורום.
    יש לנו 2 "בעיות טובות" עקב ריבוי גולשים.
    1. "עצלנות" בחיפוש מידי שכבר קיים עשות אם לא מאות פעמים
    2. מה לדעתך יקרה אם כמוך יהיו עוד 10? זה אומר שחצי מהתוכן בפורום יעסוק בזה
    כמה תרצה לגלוש אז ב eFly

בעיה נוספת היא ילדים שמורידים את הרמה המקצועתי אבל זה לא קשור לענייננו.

להגיד שזה לא בסדר זה קל. תגיד מה כן לעשות לדעתך. להגיד מה לא ולפסול זה הכי כל. אנחנו מתחבטים בפתרון ומנסים כל מיני דברים. אתה או כלל מי שחושב שיש לו רעיון מוזמן להעלות.
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כל המהות של הפורום הזה לעניות דעתי, מעבר להיותו מקצועי יותר או מקצועי פחות בשורה התחתונה היא הכלי שטס בפועל והחברה שהולכים להיפגש על מנת לראות את אותו כלי טס ולהטיס בעצמם , לא ???

אם התוצאה הסופית היא שגיא מתקשר טלפונית לליאור למשל על מנת שילך איתו להטיס את ה- f-16 החדש שקיבל אז למה הפורום נועד מעבר לעצות מקצועיות ?

אם למשל גיא היה כותב בפורום אני הולך להטיס כלי X במקום Y אני בטוח שהיו הולכים עוד כמה חברה להטיס שם בסביבה וגם על מנת לראות את אותו F-16 , אני מתאר לעצמי שאפילו אני הייתי מגיע.

אני בכוונה לא מתייחס לעניין אם יוזם הניסוי כלים למשל גיא היה רוצה שיבואו או לא יבואו - זה לא רלוונטי כבר.

ביום ב' הלכתי להטיס והגיע אלי ללא שום כלי טיס, פשוט בא לשבת בכיף, לדבר קצת ולראות את החברה, אתה חושב שהיה בא אם לא הייתי מפרסם את זה בפורום ?

הדברים הגדולים כאן בפורום , זאת העזרה המקצועית והחובבנית, התמונות , הסטאפים המוצעים ועוד ועוד אבל השורה התחתונה היא ההטסה עצמה, אז למה לחסוך את זה מהאנשים ולמה להקשות ?

פתרונות ? בבקשה :

1. תת פורום למפגשים.
    2. להשאיר את המצב כמות שהוא מצידי שירשמו ביום על 100 מפגשים ביום זה רק יועיל, אין לך מושג עם כמה אנשים אני נפגש בשטח (מציע להם ממש לבוא לשטח), ועוזר להם עם השלטים, הטיסות והציוד, או סתם כאלה שבאים לראות כלי לפני שהם רוכשים, איך יעשו את זה בקלות אם זה קבור באיזה אשכול מלפני שבועיים, וכל תמים שנכנס ורושם הודעה על מפגש יינזף או שהודעתו תימחק ?
    3. אם כבר אז כבר, תנו לאשכול הרלוונטי את הכבוד המגיע לו, תנעצו אותו למעלה ותנו לו כותרת מתאימה.
    נערך לאחרונה על ידי alexk; 23-07-2010 בשעה 20:54:24.

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תמיד יש לי תחושה שהאתר הזה מנסה לחכות אתר אחר בתשובות של פורום מיקצועי יותר . הרי מי שנימצא באתר אלה אותם חברים שמטיסים יחדיו ומכירים את השטויות אחד של השני וכן לפעמים יש נושאים שטותיים אז מה ב-ר, סי גרופ אין שאלות טיפשיות ובתפוז\אין שאלות שטותיות ובפלנס אנד מודל אין שאלות טיפשיות אז מידי פעפ יש נושאים משעממים מי ישמע כל חבריי הפורום יושבים לפחות 12 שעות בפורום ועונים על שאלות נו באמת הפכתם את הפורום הזה לקבוצה סגורה של אותם אנשים שמגיבים אחד לשני ועוזרים אחד לשני וכל האחרים סתם אורחים זו התחושה ותקנו אותי אם אני טועה בבקשה . מבקש תגובות מכל מי שקורא את ההודעה בבקשה
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    32
    הודה 17 פעמים ב 13 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs up תגובה להודעה: שרשור מפגשים להטסות בין חברים ניתן לפתוח ולתאם מפגשים רק פה . . .

ציטוט נכתב במקור על ידי alexk צפיה בהודעה
    כל המהות של הפורום הזה לעניות דעתי, מעבר להיותו מקצועי יותר או מקצועי פחות בשורה התחתונה היא הכלי שטס בפועל והחברה שהולכים להיפגש על מנת לראות את אותו כלי טס ולהטיס בעצמם , לא ???

אם התוצאה הסופית היא שגיא מתקשר טלפונית לליאור למשל על מנת שילך איתו להטיס את ה- f-16 החדש שקיבל אז למה הפורום נועד מעבר לעצות מקצועיות ?

אם למשל גיא היה כותב בפורום אני הולך להטיס כלי X במקום Y אני בטוח שהיו הולכים עוד כמה חברה להטיס שם בסביבה וגם על מנת לראות את אותו F-16 , אני מתאר לעצמי שאפילו אני הייתי מגיע.

אני בכוונה לא מתייחס לעניין אם יוזם הניסוי כלים למשל גיא היה רוצה שיבואו או לא יבואו - זה לא רלוונטי כבר.

ביום ב' הלכתי להטיס והגיע אלי ללא שום כלי טיס, פשוט בא לשבת בכיף, לדבר קצת ולראות את החברה, אתה חושב שהיה בא אם לא הייתי מפרסם את זה בפורום ?

הדברים הגדולים כאן בפורום , זאת העזרה המקצועית והחובבנית, התמונות , הסטאפים המוצעים ועוד ועוד אבל השורה התחתונה היא ההטסה עצמה, אז למה לחסוך את זה מהאנשים ולמה להקשות ?

פתרונות ? בבקשה :

1. תת פורום למפגשים.
    2. להשאיר את המצב כמות שהוא מצידי שירשמו ביום על 100 מפגשים ביום זה רק יועיל, אין לך מושג עם כמה אנשים אני נפגש בשטח (מציע להם ממש לבוא לשטח), ועוזר להם עם השלטים, הטיסות והציוד, או סתם כאלה שבאים לראות כלי לפני שהם רוכשים, איך יעשו את זה בקלות אם זה קבור באיזה אשכול מלפני שבועיים, וכל תמים שנכנס ורושם הודעה על מפגש יינזף או שהודעתו תימחק ?
    3. אם כבר אז כבר, תנו לאשכול הרלוונטי את הכבוד המגיע לו, תנעצו אותו למעלה ותנו לו כותרת מתאימה.

מסכים בהחלט!

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תמיד יש לי תחושה שהאתר הזה מנסה לחכות אתר אחר בתשובות של פורום מיקצועי יותר . הרי מי שנימצא באתר אלה אותם חברים שמטיסים יחדיו ומכירים את השטויות אחד של השני וכן לפעמים יש נושאים שטותיים אז מה ב-ר, סי גרופ אין שאלות טיפשיות ובתפוז\אין שאלות שטותיות ובפלנס אנד מודל אין שאלות טיפשיות אז מידי פעפ יש נושאים משעממים מי ישמע כל חבריי הפורום יושבים לפחות 12 שעות בפורום ועונים על שאלות נו באמת הפכתם את הפורום הזה לקבוצה סגורה של אותם אנשים שמגיבים אחד לשני ועוזרים אחד לשני וכל האחרים סתם אורחים זו התחושה ותקנו אותי אם אני טועה בבקשה . מבקש תגובות מכל מי שקורא את ההודעה בבקשה
    הנה דוגמא קטנה לפורום מיקצועי: שאל חבר הפורום שאלה? איך מגיעים לשטח בבית אריה? כבר כמה שעות אף אחד לא עונה לא כאילו אנשים לא יודעים וכבר הגיבו פה מלא אנשים בתגובות אחרות אבל אם אחד מהחברה לדוגמא: בוגל היה שואל אז מייד היינו רואים את כולם לדוגמא :גאי ,דרימר,שי ,טיסניר,ניר,דרור,עודד,ברוש.ערן ועוד כמה מאותם החברה ששואלים ועונים אחד לשני.כמובן כל השאר הם סתם אורחים ולא עשו חיפוש ולא מכירים אותם אז למה להתאמץ אה.ממש פורום מיקצועי עוד מעט לא יגיבו פה אנשים וזה יהיה ממש מצער אם כל החוקים האלה שלכם וגם לא יפתחו נושאים מפחד שלא ינזפו ע"י דרימר והנקודות ולא ינזפו ע"י חברי הפורום למה אתה לא עושה חיפוש וכל מיני תגובות כאלה ואחרות מזל שאני יודע הכל כולל הכול ולא צריך את עזרת חבריי הפורום המיקצועי הזה. זאת התחושה שלי האישית תקנו אותי עם אני טועה.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הוספת מחלקה ייעודית למפגשים היא רעיון פשוט מעולה.
    אולי אפילו לחלק את זה לצפון, מרכז ודרום או משהו כזה.

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מעניין למה לא פותחים שירשור אחד של ems מרוכז אחריי שתחנו לנו את המוח אה אולי לדרימר או ניר לא נוח לבאס חבר להטסה בלי ליפגוע באותם פותחי הנושאים
    ואם כל יום 20 חברים יפתחו נושא על ems מה נעשה איך יענו לנו על תשובות מקצועיות
    נערך לאחרונה על ידי haimgil; 23-07-2010 בשעה 22:49:36.
    חיים גיל תעשה תרגיל

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלכס, שמח על ההתקפה הישירה (בניגוד לביקורת בונה) אבל אני העלתי רעיון לגבי הפורום שכולנו חלק ממנו, וגם אתה יכול.
    אם כל יום 20 איש מהצפון עד לדרום יודיעו שהם הולכים להטיס במשטחים מסויימים ותכפיל את זה בשעות שונות (כי אתה אוהב להטיס בין 17:00 - 20:00 אבל ניר אוהב את שעות הבוקר בפרדס), נקבל פורום של יותר מלוח טיסות יומי של אל-על.
    ואז אם אתם רוצה לשאול שאלה לגבי התאמת מנוע של המיני סוויפט שלך, היא תאבד בתוך לוח הטיסות ולא תקבל תשובה. תרים סקר האם אשים מעדיפים לקבל עזרה בפורום או לתאם הטסות.
    תת פורום במקום שירשור יכול להיות רעיון טוב יותר אבל זה בידי המנהלים להחליט.

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי alexk צפיה בהודעה
    פתרונות ? בבקשה :

1. תת פורום למפגשים.
    1. מה אתה אומר על "eFly בשטח"? אם נסדר שם תת פורום של מפגשים זה יהיה בסדר? נאי כבר חושב על שם בעקבות הדברים של גיא.. "לוח הטיסות של eFly" ענק
    3. השרשרו נעוץ למעלה בראש הפורום. אתה מתכוון למשהו אחר?
    הנה דוגמא קטנה לפורום מיקצועי: שאל חבר הפורום שאלה? איך מגיעים לשטח בבית אריה? כבר כמה שעות אף אחד לא עונה לא כאילו אנשים לא יודעים וכבר הגיבו פה מלא אנשים בתגובות אחרות אבל אם אחד מהחברה לדוגמא: בוגל היה שואל אז מייד היינו רואים את כולם לדוגמא :גאי ,דרימר,שי ,טיסניר,ניר,דרור,עודד,ברוש.ערן ועוד כמה מאותם החברה ששואלים ועונים אחד לשני.כמובן כל השאר הם סתם אורחים ולא עשו חיפוש ולא מכירים אותם אז למה להתאמץ אה.ממש פורום מיקצועי עוד מעט לא יגיבו פה אנשים וזה יהיה ממש מצער אם כל החוקים האלה שלכם וגם לא יפתחו נושאים מפחד שלא ינזפו ע"י דרימר והנקודות ולא ינזפו ע"י חברי הפורום למה אתה לא עושה חיפוש וכל מיני תגובות כאלה ואחרות מזל שאני יודע הכל כולל הכול ולא צריך את עזרת חבריי הפורום המיקצועי הזה. זאת התחושה שלי האישית תקנו אותי עם אני טועה.
    מצחיק הרגע עניתי לשרשור הזה. מה שיותר מצחיק שאתה לא נתת את התשובה שלי למרות שאתה פה הרבה זמן ואתה לא מכיר. על מפת המנחתים של eFly שמעת? אבל אם בכיף שלך להסביר לבן אדם בטלפון בבוקר (אם כמובן תחליט להגיע למקום.. הוא תלוי בך..)
    חיים,
    כשאני מגיע למקום חדש בעיקר לפורומים אני לומד טיפה את הנפשות הפעולות, מריץ 20 חיפושים לפני שאני שואל שאלה.
    There is no second chance to make first impression
    לפי השרשורים הראשונים שלי תיקבע ההתייחסות של החברים אלי. ככה זה בחיים, במקומות עבודה ובצבא.
    מה שונה פה?
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

תודה!
    3
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ולנושא שלשמו נפתח השרשור:
    האם מישהו מגיע מחר להטיס בצוק בת ים?
    רוחות חזקות ואשמח לקבל טיפים מהמומחים להטסת צוקים.

ניר
    RcWorks
    ניר בורשטיין
    Nir Burshtein
    בנייה, הרכבה והדרכה
    ייעוץ וליווי מתחילים
    054-245-7838

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MDreamer צפיה בהודעה
    1. מה אתה אומר על "eFly בשטח"? אם נסדר שם תת פורום של מפגשים זה יהיה בסדר?
    למרות שהשאלה לא הופנתה אליי – פורום efly בשטח הוא המקום הכי נכון.

כפי שציינתי קודם זה יכול להיות מאוד נוח אם תהיה חלוקה למספר אזורים בארץ.

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיא, סלח לי לא התכוונתי לתקוף, פשוט נהיה מצער שנעשות כאן פעולות שמדללות את השיח בין האנשים.

אני בן אדם שתמיד דוגל בעד פעולה יוצרת שבונה תוצרת או מגדילה תפוקה, אני לא מצליח להבין פעולות ואנשים שבוחרים לצמצם פעולות או דוגלים בחוסר מעש.

ברור לי שלא הייתה לך כוונת זדון בעצם הרעיון שהצעת, אתה שואב מידע מקצועי מהפורום ועוד שאר ירקות, מה שאני אוהב זה עניין שיתוף החויות, ואיפה הולכים להטיס ולראות כלים מדליקים של אנשים אחרים, לצערי הרעיון של האשכול המדובר היה פשוט מרסק כל רצון של שיתוף או תאום אזורי הטסה.

דיברתי היום עם אלי שהציע רעיון נוסף ונפלא, שיהיו הודעות קצרות טווח של 24 או 36 שעות, כמו שבוחרים את הקדמה לכותרת אשכול חדש, של , "חדשות", "זהירות" ועוד אפשר להוסיף כותרת "הודעה קצרת טווח" ואז או שתמחק אוטומטית אם זה ניתן ליישום או שההנהלה תמחוק אותה ידנית לאחר זמן מה.

גם אני תומך ברעיון של תת פורום(בעקבות הדברים של גיא.. "לוח הטיסות של eFly"), או פורום" efly בשטח" הלוואי שיהיה גם פעיל שיהיה מעניין.

עד כמה שזה תלוי בי הייתי רוצה לדעת על כל הטסה בכל רגע נתון ובכל מקום, אם הייתי יודע לפני שבוע שהולכים להטיס כלים כאלה מדליקים בבית אריה הייתי מגיע לשם לפני כולם, תאמינו לי.

haimgil - חבל להעצבן מכאלה דברים, אני ממליץ לך לקחת את הדברים הטובים מהפורום ולהתעלם מהדברים "הרעים" לטענתך

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

סגרנו אני פותח תת פורום ב eFly בשטח

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מאחר ורובנו מטיסים טיסנים האם אפשר שהתת פורום יהיה כאן שלא נצטרך לצאת החוצה ? אחרת זה קצת יאבד את היעילות

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ואז לפתוח כזה תת פורום לכל פורום ראשי? לא נשמע לי אינטילגנטי.. יש לך רעיון אחר?

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. מפגשים והרצאות
    על ידי איציק רונן בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 36
    הודעה אחרונה: 17-04-2011, 18:59:52
  2. [רעיון] פגישות, מפגשים, תיאום הטסות - כל האינפורמציה.
    על ידי nir בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 24-07-2010, 17:28:18
  3. [שאלה] איפה יש מפגשים?
    על ידי ranbs בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 06-06-2009, 23:13:44
  4. LED להטסות לילה
    על ידי sharonx בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 14-04-2009, 00:48:50
  5. האם ניתן לערוך כותרת של שרשור...?