שמות משתמשים לתיוג

עמוד 13 מתוך 13 ראשוןראשון ... 3111213
מציג תוצאות 301 עד 307 מתוך 307

נושא: בשעה טובה הזמנתי לעצמי ציוד FPV - סטאפ למתחילים - מורה נבוכים

תודה!
    3
    הודה 46 פעמים ב 36 הודעות
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: בשעה טובה הזמנתי לעצמי ציוד FPV - סטאפ למתחילים - מורה נבוכים

ציטוט נכתב במקור על ידי אייל שפירא צפיה בהודעה
    ניסית לבדוק אם הן עובדות עם 9V?
    כי ראיתי שיש בקנה כרטיס שמיועד לעבודה עם ליפו 2 תאים:
    http://www.rangevideo.com/index.php?...roducts_id=262
    לא ניסיתי עם 9 וולט, מתח העבודה של המשקפיים הוא 12 וולט ואם בליבריטור ממליצים לשים סוללת 2S אז המעגל שיש בתמונה הוא בטוח מייצב סטפ אפ דהיינו לוקח את המתח הנמוך ומקפיץ אותו ל12 מיוצב, זה הגיוני כי המשקפיים לא צורכות הרבה...

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הנה קישור למייצב סטפ אפ שאתה יכול להכניס לו מתח של סוללת 2S ושיוציא לך 12 וולט מיוצב :

http://www.ebay.com/itm/4V-35V-Out-4...item519551ccf1

שים לב שזה לא יעבוד טוב עם סוללת 3S כי מתח המוצא חייב להיות לפחות 1 וולט מעל מתח הכניסה ועם 3 תאים זה נע בין 12.6 ל - 11 וולט מה שיגרום לחוסר יציבות..

הנה עוד אחד :

http://www.ebay.com/itm/In-4V-9V-Out...18768386256566
    נערך לאחרונה על ידי alexk; 23-09-2011 בשעה 02:21:06.

תודה!
    31
    הודה 180 פעמים ב 100 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא תהיה להם בעיה מבחינת האמפר?
    כי אם 1.5-2.5 מספיקים יש את הUBEC השני של הוביקינג (שכן נמצא במלאי):
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=18787

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי אייל שפירא צפיה בהודעה
    לא תהיה להם בעיה מבחינת האמפר?
    כי אם 1.5-2.5 מספיקים יש את הUBEC השני של הוביקינג (שכן נמצא במלאי):
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=18787
    של הסיני יעבוד מעולה עם סוללה של 4S , על תתפוס אותי במילה, אם אני לא טועה ההדפליי מושך כחצי אמפר, אז אין בעיה.

גם אני הזמנתי כזה של 2.5 למשקפיים בנפרד

תודה!
    3
    הודה 45 פעמים ב 32 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נו מה נהיה כבר עם השירשור הזה ??

זה כל כך ארוך שלא ניתן לעקוב אחריו יותר....
    אלכס, אולי ננעל אותו ונפתח שירשור חדש ?
    נראה לי שהשירשור הזה מטפל באיזה 10 נושאים כבר.
    נערך לאחרונה על ידי motiganot; 03-10-2011 בשעה 22:36:06.
    Shoot for the Moon. Even If You Miss, You'll Land among the Stars

Trex 600ESP - Trex 450 - Skywallker FPV - Mikrokopter Okto - Phantom 2 - Phantom 1

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מוטי אתה צודק, אבל כל קורא מתחיל מקבל כאן 95% מהתשובות ומידי פעם הודעה חדשה גם אם מטפלת בנושא חדש ומקפיצה אותו גורמת לקריאה מחודשת שלו מצד מתחילים שלא כל כך יודעים לבצע חיפוש.
    שאמצא את הכלי המושלם ואפרסם אותו אשמח שינעלו את האשכול, בינתיים אני לא שם...

חג שמח ושנה טובה לכולם

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הודעה חשובה לכל מי שחושב להיכנס לתחום - כן, כן, אני מתכוון אליך !!!

השקעתי המון זמן ואנרגיה על מנת לבנות את האשכול הזה ולהמשיך לטפח ולעדכן אותו.

הסיבה שכתבתי את האשכול הזה ושאני ממשיך לעדכן אותו נכון להיום הייתה בגלל סיבה פשוטה מאוד, שאני התחלתי בתחום הייתי מבולבל מאוד בדיוק כמוכם, לא הבנתי איך הציוד בדיוק עובד ואיך הוא מתחבר אחד לשני ובדיוק כמוכם הייתי מתוסכל שאי אפשר לקנות הכול במקום אחד ועוד יותר מתוסכל שאף אחד לא עונה לי כמו שצריך ובפועל היה חסר כאן חומר בפורום בזמנו - רציתי שיהיה כאן באשכול תעוד מתחילת הדרך שלי ועד למצב בו הגעתי למערכת שלמה שעושה את העבודה כמו שצריך ואני חושב שהאשכול הזה עושה את זה יפה מאוד, קחו בחשבון שהתחלתי בתחום טיסנים/מסוקים לפני כשנה וחצי ובתחום ה - FPV רק לפני כשנה.

הנה מספר טיפים חשובים מאוד לכל אלה שמתחילים בתחום גם אם ותיקים בתחום ה -RC וגם אם לא, כל מביני העניין בFPV בפורום הנ"ל חוו על בשרם, רכישות רבות של ציוד מתאים ולא מתאים למטרה ולימוד החומר לאורך שעות רבות וקריאת הרבה אשכולות גם בפורומים מחו"ל באנגלית ולפעמים מה שנראה כחוסר סבלנות לענות על שאלות שלכם הוא בעצם חוסר הרצון ללעוס עבורכם את כל החומר ולהאכיל את החברה החדשים עם כפית עד שהם מבינים בגלל שאין להם כוח לקרוא, או בגלל שקראו ברפרוף וטענו שהתבלבלו.

תארו לעצמכם שהחלטתם שבא לכם להחליף ברקסים ברכב שלכם לבד, נראה לכם הגיוני שהייתם מבקשים בפורום כלשהו הוראות והסברים וקישורים לאתרים שמוכרים שמנים, אטמים רפידות וברגים + הוראות והסברים להחלפת הברקסים עצמם ??? זאת דוגמה מקבילה מבחינתי,זה משהו שאי אפשר לעשות בלי איש מקצוע או הדרכה צמודה של מישהו שמבין בזה שמראה לכם בפועל איך לעשות את זה.

אם יש לכם חוש טכני גבוה, ידע בסיסי בחשמל ואלקטרוניקה, ידע בהלחמות ואתם יודעים כבר להטיס + יכולת הנעה עצמית שעליכם יגידו "שאתם כמו רכבת שאי אפשר לעצור" אני בטוח שתסתדרו גם בעצמכם, אבל אם אחד המחלקות האלה לוקות בחסר אז :

תפנימו 3 נקודות חשובות מאוד :

לקרוא את החומר יותר מפעם אחת זאת לא בושה !!!
    בטח יפליא אתכם אם אני יגיד לכם שאני זה שכתב את האשכול הזה נכנס לאשכול עצמו לפחות פעם בחודש וקורא דברים שאני כתבתי ומחפש תמונות שאני פרסמתי בעצמי?
    אני עושה זאת כי אני כבר לא זוכר דברים מסוימים או בגלל שאני רוצה לראות איזה תמונה שצילמתי שוב, אז אם אני מסוגל להיכנס לאשכול שלי מספר פעמים אז אתם בטח יכולים ומומלץ לפחות 3-5 פעמים.

אי אפשר לוותר על ביקור בשטח של מישהו שמטיס בפועל ולראות את הציוד בעיניים, וגם זה יותר מפעם אחת !!!
    נסו למצוא מישהו שמוכר ציוד FPV כלשהו בפורום מכירות, צלצלו אליו תגידו לו שאתם רוצים לבוא ולראות את הציוד שלו פועל בשטח, תרויחו גם הדרכה ואולי אפילו תשתכנעו לקנות ממנו חלק מהציוד כולל ההדרכה לגביו...

קחו כל לינק למוצר שראיתם כאן תעשו עליו חיפוש ב - Youtube ותראו עליו סרטון שמראה את הציוד בפועל !!!
    וזאת על מנת שתתחילו לחבר בין התאוריה לפרקטיקה...

עכשיו רגע לפני שאתם מרימים גבה,תבינו שהרבה חברה מתחילים פונים אליי בהודעות פרטיות, ואני באמת שמח לעזור, מאוד ברור לי מי קרא את האשכול הזה כמו שצריך ומי קרא אותו ברפרוף או בכלל לא, אנחנו כבר לא בבית ספר, אי אפשר פשוט להעתיק את שעורי הבית ממישהו אחר או להעתיק את התשובות של המבחן ממישהו שהצליח כבר.

ולאלה שהם עדיין בבית הספר, הבינו שמדובר בתחום שהכניסה אליו לא זולה ושיש לו בעיות בטיחות שיש להתיחס אליהם, דוגמה מהירה כדי שתבינו מהר, נניח והייתם יודעים להטיס מטוס ססנה/פייפר גדול שיכול להכיל 2 אנשים מבוגרים והיה לכם אחד כזה ליד הבית, מה נראה לכם שאתם פשוט עולים לטיסה לאיזה גובה שאתם רוצים ולאיזה מרחק שאתם רוצים ואיפה שאתם רוצים ללא השלכות ??? שמעתי כבר כמה פעמים מחברה שמתחילים "אני רוצה מערכת שמסוגלת להגיע לכמה ק"מ בין 5-10 לפחות", חשוב שתבינו חובה להטיס באזור מבודד לא בנוי, שומם ושאין בו תנועה אוירית בכלל.
    בשום אופן לא מטיסים בקרבת בתי מגורים, כבישים, עמודי חשמל או מעל עוברי אורח.
    הדבר הכי חשוב בתחביב הזה הוא לשמור על הבטיחות מסביב.
    טיסן שמאבד שליטה יכול לפצוע אנשים ושלא לדבר על מה שעלול לקרות אם טיסן נופל באמצע כביש סואן וגורם לתאונה.

בהתחלה תצטרך להטיס בטווח ראייה עם ספוטר ואחרי זה בטווח קרוב ומיידי של 0.5-1 ק"מ ואחרי שתתפסו את העניין תוכלו לצאת למרחקים גדולים יותר של 1-2 ק"מ, כמו שתינוק לא יכול לקום ולרוץ ככה פתאום, הוא קודם לומד לזחול, ואחרי זה לעמוד ואחרי זה ללכת ואחרי זה ללכת מהר ואחרי זה לרוץ, גם אתם לא תוכלו להגיע ישר למצב ריצה כשאתם בקושי יודעים לזחול או אפילו להטיס.

מערכת FPV כוללת הרבה חלקים ודורשת הבנה וידע בסיסיים באלקטרוניקה,הלחמות וידע וניסיון מעשי מתקדם בהטסה ואם אין לכם את זה, חס וחלילה לא להרים ידיים, אבל להפנים שתצטרכו ללמוד איך לעשות את כל הדברים האלה !!!

עכשיו לכל אלה שעתידים לפנות אליי בפרטי, תקראו טוב ותנסו להבין את החומר, שאלות שואלים באופן נקודתי קצר וענייני ולא בסגנון של "תרשום לי רשימה מלאה של כל מה שאני צריך לקנות ועוד לינקים למוצרים מקבילים שאוכל לבחור..." את עבודת הרגליים אף אחד לא יעשה עבורכם.

בהצלחה לכולם, זהו בהחלט תחום שיותר ויותר אנשים מתעניינים בו לאחרונה, בניגוד לתקופה שאני התחלתי כאן בפורום יש כאן כבר המון חומר ולא חסר תשובות לכלום !!!

אז תהיו סבלניים שחברים בפורום אומרים לכם תקראו, תקראו, תקראו, אני לא אוהב לעשות את זה למשל ומשתדל לענות בקצרה או לתת איזה לינק רלוונטי, אבל תהיו רציניים !!! ותבינו למה לא עונים לכם לפעמים.

שימו לב שקל מאוד לראות אם מישהו קרא את כל החומר שמופיע בפורום הנ"ל כולל אשכול זה.

זה דבר אחד אם קראת ולא הבנת, פה נשמח כולנו לעזור.

זה דבר אחר אם קראת ברפרוף בקושי פעם אחת ובסוף ציינת שהתבלבלת ואז אתה שואל " אז מה אני צריך לקנות ?" או שם לינק למוצר בודד ושואל "זה טוב, מישהו מכיר את זה ?" אם אתם שואלים לגבי טיבו של מוצר חשוב להבין, רובנו יהודים ולכל יהודי 2 דעות לפחות, תכפילו את זה בכמות האנשים כאן ותקבלו 20 תשובות לפחות ולכן לפני שאתם שואלים אם מוצר שבחרתם הוא טוב או לא רצוי ועדיף שתשימו לינק ל2 מוצרים בינהם אתם מתלבטים ואז יענו לכם כמו שצריך, עם חסרונות ויתרונות ומה עדיף.
    נערך לאחרונה על ידי alexk; 08-10-2011 בשעה 12:54:38.

8. המשתמשים 2 הודו ל alexk על הודעתו:

guyst (03-10-2011),oren_ben_nun (11-07-2012)

עמוד 13 מתוך 13 ראשוןראשון ... 3111213

נושאים דומים

1. בשעה טובה הזמנתי טיסן (כמה שאלות)
    על ידי bar199950 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 48
    הודעה אחרונה: 27-04-2010, 06:03:02
  2. [עזרה!] מורה נבוכים בנושא "חישמול טיסנים" ....
    על ידי Gady בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 18-02-2010, 00:35:57
  3. [מדליק] בשעה טובה ומוצלחת!!!!!
    על ידי swat בפורום פורום טיסני דלק
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 27-12-2009, 17:50:31
  4. [מוצר חדש] הזמנתי לעצמי חופה חדשה ל500
    על ידי דור בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 06-05-2009, 20:53:25
  5. מורה נבוכים - עזרה למתחילים