שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

נושא: מחפש דרך מקורית לחבר גלגל אף של טריינר עם התושבת הזאת

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מחפש דרך מקורית לחבר גלגל אף של טריינר עם התושבת הזאת

יש לי טריינר מסוג PT40 שעשיתי לו הסבה לפני כמה זמן לחשמלי.
    בהתחלה השתמשתי בתושבת הזאתיתושבת והחיבורים של הגלגל אף היו באמצע התושבת בצמוד לפיירוול.
    לצערי התושבת ספגה מכה והתעקמה והחלטתי ללכת על משהו קצת יותר חזק והזמנתי את התושבת הזאתי תושבת 2 הבעיה שיש לי כרגע עם התושבת הזאתי שבניגוד לקודמת אין לה את השטח הפנוי באמצע בשביל החיבור של הגלגל ולכן אם אני מרכיב אותה על הפיירוול אין לי ממש דרך לחבר את הגלגל אף במקום.
    יש למישהו רעיון איך אני יכול להשתמש בתושבת החדשה וגם לחבר את הגלגל? (חשבתי אולי לחבר אותו בתוך הטיסן בצד השני של הפיירוול, מישהו ניסה פעם משהו כזה?) או שאולי עדיף שאחזור להשתמש בתושבת הקודמת?

אשמח להצעות ורעיונות

עמית

תודה!
    129
    הודה 79 פעמים ב 59 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: מחפש דרך מקורית לחבר גלגל אף של טריינר עם התושבת הזאת

אם אתה רוצה יש לי תושבת כזאת:
    http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...idProduct=7388

אם זה מתאים לך אתה מוזמן לבוא ולקחת.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה על הנדיבות, אבל התושבת הזאתי קטנה מדי, היא למנוע 35 ושלי 42

תודה!
    28
    הודה 163 פעמים ב 125 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי aofer צפיה בהודעה
    (חשבתי אולי לחבר אותו בתוך הטיסן בצד השני של הפיירוול, מישהו ניסה פעם משהו כזה?)
    אשמח להצעות ורעיונות

עמית
    בתעופה הכללית אם אתה עושה שינוי בכלי הטיס אתה חייב בודק מוסמך, למלא טפסים, בדיקות חוזק חומרים, בדיקת שינוי מרכז כובד, טיסות ניסוי וכו', אחרת ישללו ממך את הרשיון !! למזלך, בטיסנים אין את הדבר הזה
    מי החליט שאי אפשר להרכיב את תושבת הגלגל מאחורי ה-firewall ? יש לך מספיק מקום ? - תאלתר משהו ותנסה.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה מה שאני שוקל לנסות, שאלתי פה כדי לראות אם מישהו אולי ניסה ויש לו טיפים או הצעות יותר טובות.
    בינתיים אני תקוע על זה שהציר של המנוע התעקם ועוד לא היה לי את הסבלנות להתעסק עם להחליף אותו

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הודה 291 פעמים ב 241 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לדעתי אתה מנסה לפתור בעיה אחת ע"י יצירת בעיה אחרת.
    מדוע לא תתקין תושבת מנוע כפי שהיתה לך והכל ישוב לסידרו? האם לא יתכן שתלמד לנחות ולא לחבוט את הטיסן? האם כל הזמן תלך לכיוון חיזוק? אם תחזק את תושבת המנוע, הרי שבפעם הבאה יישבר משהו אחר והתיקון שלו יהיה יותר מקיף וקשה. אין לזה סוף. עצתי לך, כפי שציינתי קודם, חזור למקור.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב אני רק אבהיר פה דבר אחד חשוב, אני יודע לנחות, אני מטיס טיסנים כבר כמעט 10 שנים, אירובטים ופאן פליים, הבעיה פה לא בנחיתה, התושבת נהרסה בגלל שבאחת מטיסות המבחן של הטריינר (שאגב בניתי בשביל אבא שלי) המאזנות היו תקועות והמרכז כובד היה מאד אחורי, ועשיתי הקפה אחת יותר מדי (אובר בטחון שאני אצליח להנחית אותו באמצע המסלול) והזדקרה לי הכנף והוא נחבט.
    עצם העובדה שהטיסן לא נפגע והתושבת התעקמה מראה שהיא לא חזקה במיוחד. התושבת השניה לדעתי יותר מוצלחת.
    יכול להיות שמה שאני אעשה בסוף זה שאני אחזור לתושבת המקורית (שאגב גם איתה הייתי צריך לעשות לא מעט התאמות שהכל יתחבר כי זה טיסן שמיועד למנוע דלק)

בכל מקרה אני מרגיש שהתשובה שלך הייתה קצת עוקצנית ומרמזת על כך שאני לא יודע להטיס או לנחות, וזה ממש לא המצב

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היות ואינני מכיר אותך אישית, אין לי קצה של מושג וגם אינני יכול לנחש מה הן יכולות ההטסה שלך, לפיכך אין כלל מקום לחשיבה בכיוון עוקצנות או משהו דומה. אני מצטער מאד אם הרגשת כך. קבל התנצלותי.
    מצד שני, להטיס טיסן עם מאזנות תקועות ומרכז כובד אחורי, זה לא מעיד על בדיקת תקינות יסודית לפני ההמראה, דבר חשוב בפני עצמו. ועובדה היא שאמנם הטיסן הזדקר לתוך המסלול.
    והחשוב מכל, וזה אתה אומר בעצמך, הטיסן לא נפגע. משמעותו שהתושבת ספגה את חבטת הפגיעה במסלול ואנרגיה זו גרמה לה להתכופף. אין ספק שאם התושבת היתה יותר חזקה, האנרגיה של החבטה היתה עוברת הלאה ושוברת משהו אחר בתוך הטיסן. התושבת כחוליה חלשה, שמרה לך על הטיסן ולזה בדיוק התכוונתי כשהצעתי לך להתקין תושבת חדשה, זהה למקורית, בתגובתי הקודמת.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה מתנצל ואז עוקץ על זה שאני לא עושה בדיקות יסודיות לפני ההמראה
    אז רק שתדע שהמאזנות לא היו תקועות על הקרקע הן עבדו טוב מאד ולגבי המשקל אני מדדתי אותו בדיוק לפי התכנית, משום מה באוויר זה עדיין הרגיש לי לא מאוזן (יכול להיות שאני טועה והייתה בעיה אחרת) לא הזדקרתי לתוך המסלול.
    הסיפור המלא זה ששבוע קודם קרה לי אותו סיפור עם המאזנות ונחתי איתו על המסלול, גיליתי שהטורק רודים של המאזנות נוגעים בגוף וסידרתי את זה, כשעליתי שוב לאוויר שבוע לאחר מכן עדיין המאזנות הגיבו בצורה טובה לצד אחד ולא ממש פעלו לצד שני + המרכז כובד הרגיש לי מוזר.
    מה היה בדיוק אני לא יודע כי לא הטסתי אותו מאז.
    בגלל שהרגשתי באובר בטחון בגלל שנחתי על המסלול בשבוע לפני (והשליטה בטיסן במצב הזה לא הייתה הכי פשוטה) החלטתי שאני נוחת במדויק על המסלול ולא סוגר מנוע ויורד הכי מהר שאפשר, אחרי שעשיתי שתי הקפות עשיתי טעות בגובה נמוך והטיסן הזדקר ונתקע בשיחים, והתוצאה נכתבה למעלה.
    זה נכון שהתושבת ספגה את המכה בשביל הטיסן וזה שיקול חשוב אבל העובדה היא שהמכה לא הייתה כזו חזקה ובגלל זה החלטתי להזמין את התושבת השניה.

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ידידי
    שוב אני חוזר ומדגיש, לא היתה לי שום כוונה לעקוץ, בשום דרך שהיא. בסך הכל ניסיתי להגיע, בעקבות הנתונים שמסרת, לסיבה המדויקת לקרות האירוע. אנא אל תשייך לי דברים שלא התכוונתי אליהם כלל.
    ולגבי הפתרון, הבעתי את דעתי. זו הצעה בלבד וכמובן אתה חופשי לפעול כראות עיניך.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

סבבה, אני מבין שלא ניסית לעקוץ בגלל זה היה חיוך גם מקודם
    הכל ברוח טובה, שמע גם אין לי ספק שהתושבת מעוכה בגלל טעות שלי, זה גם חלק מהתחביב לשבור ולמעוך דברים, אחרת ממה היו מתפרנסים הסינים?

בכל מקרה אני מקבל את הדיעה שלך, יש סיכוי טוב שבהזמנה הבאה שאעשה אקח תושבת כמו שהייתה לי, פשוט עשיתי די הרבה קומבינות כדי שהיא תתאים וחשבתי לנסות משהו אחר.

בכל מקרה אני מודה לך על הזמן שהקדשת בלענות לי...

עמית

נושאים דומים

1. תל אביב והסביבה מחפש חופה מקורית ל - Trex 500
    על ידי tkolber בפורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 12-07-2010, 16:58:46
  2. [מדליק] עוד דרך מקורית לצייר את המונה ליזה
    על ידי Oren.ED בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 22-05-2010, 17:53:05
  3. [עזרה!] מישהו יכול להסביר לי איך משתמשים בתושבת מנוע הזאת?
    על ידי aofer בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 02-08-2009, 23:19:49
  4. מחפש חופה מקורית של ALIGN.
    על ידי ori_lavee בפורום פורום מסוקי דלק
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 10-02-2009, 02:23:55
  5. מחפש מחיר סביר והוגן לחבילה הזאת...
    על ידי SomeDude בפורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 28-09-2008, 00:45:08

הרשאות פרסום